Jump to content

Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ -βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, Loco 21 said:

Η ΑΕΚ έφτασε να παίζει Γ εθνική και από δικα της λάθη και από στήσιμο του σημερινού ηγέτη, είναι κάτι πολύ ευαίσθητο για μένα και με πληγώνει πολύ όλη αυτή η ιστορία. Ακόμα και η ΑΕΚ του 2012-2013 δεν θα έπεφτε αν δεν ήθελαν να την ρίξουν.

Η υποθεση Βαλνερ επαιξε μεγαλο ρολο

Link to comment
Share on other sites

Τακτικές γαύρου είναι τα μικρότερα τέρματα όχι η ένσταση της ΑΕΚ. Απλά ήταν τα πράγματα αρκεί να σήκωναν τα δοκάρια και θα γινόταν το ματς κανονικά, οι τύποι βγηκαν με τσάπες και σκαψανε μια γούρνα στην γραμμή του τέρματος για να κοροϊδέψουν την ΑΕΚ, τον διαιτητή, τον κανονισμό και να ξεφτυλισουν λίγο ακόμα το Ελληνικό ποδόσφαιρο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Loco 21 said:

Ας το παίξουμε 8/3 τότε έχω βρει κενό στο πρόγραμμα μας. Ο Ατρόμητος να φάει τιμωρία και αφαίρεση βαθμών αλλά το ματς να μην γίνει ποτέ είναι εντελώς αντιποδοσφαιρικο. Σορι κι όλας αλλά είναι πρακτικές γαύρου αυτές. 

Πρακτικές γαύρου είναι να  μικραινεις το τέρμα και όταν στο επισημαίνουν να φτιάχνεις χαντάκια αντί να το σηκώνεις. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Loco 21 said:

Ας το παίξουμε 8/3 τότε έχω βρει κενό στο πρόγραμμα μας. Ο Ατρόμητος να φάει τιμωρία και αφαίρεση βαθμών αλλά το ματς να μην γίνει ποτέ είναι εντελώς αντιποδοσφαιρικο. Σορι κι όλας αλλά είναι πρακτικές γαύρου αυτές. 

πρακτικές γαυρου είναι αυτό που πήγε να κάνει ο ατρομητος

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Loco 21 said:

Αυτό με τα δοκάρια που δεν τα σήκωσαν ούτε εγώ το κατάλαβα φυτεμένα τα είχαν; Σε όσα γήπεδα εχω παίξει μπάλα όλα έβγαιναν και κουμπωναν

 

Όχι, απλά θέλαν με κάθε τροπο να παίξουν με μικρότερα τέρματα απέναντι στην καλύτερη επίθεση του πρωταθλήματος. 

Link to comment
Share on other sites

Ρε πας καλά;

Θα ψάξουμε και ημερομηνία να βρούμε ποτέ βολεύονται κιόλας να παίξουμε παιχνίδι, που δεν ξεκίνησε, χωρίς να έχουμε καμία ευθύνη;

 

Αν ήμασταν εμείς στην θέση τους, θα είχε βγει και προεδρικό διάταγμα να φάμε την πιο αυστηρή τιμωρία.

Όταν λοιπόν ζούμε στην Ελλάδα, και έχουμε αντιπάλους αυτούς που έχουμε, θα παίζουμε όπως παίζουν όλοι. Το θεωρείς πρακτικές γαύρου; Δεν πειράζει, ας είναι και πρακτικές γαύρου.

Οι εποχές Καζαντζίδη, μιζέριας και "Είναι διαφορετικό να είσαι Α.Ε.Κ.", τελείωσαν. Πούτσα σε κάθε εχθρό. Και εχθρός, είναι όποιος δεν είναι Α.Ε.Κ. 

 

Για αυτό πουτάνες, οποίος σας γαμάει, είναι Α.Ε.Κ. 

  • Δικεφαλάκι 9
  • Μπομπίτσα 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Loco 21 said:

Από τις πιο ηλίθιες αποφάσεις εβερ πάντως να σκάψουν ένα χαντάκι στην γραμμή. 

Κι άντε αυτοί το σκάψανε, ο άλλος βγήκε να το μετρήσει λες και δεν τρέχει κάστανο. 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Ας πρσεχαν τι ψηφιζαν στην σουπερλιγκα και να μην μας κουνανε το δαχτυλο κατι πεταμενες πατσαβουρες. 

Χοντρο διαλεξατε ... οτι λεει ο νομος Και κανονικα και -3 θα επρεπε 

Link to comment
Share on other sites

Σε κλέβαν και σε λέγαν και κουλα από πάνω επειδή διαμαρτυρόσουν. Πήγαν να σε κλέψουν με πιστόλια, σου πήραν θέση τσουλου με παίχτες χωρίς δελτία και σήμερα βγήκαν να σε πουν ανήθικο που δεν παίζεις με τέρματα χάντμπολ ενώ έχεις την καλύτερη επίθεση και αμυνα στο πρωτάθλημα. Λοιπόν, ούτε θα σε παραδεχθεί κανείς ούτε και έχει καμία σημασία. Αν δεν ήταν οι μεζούρες ακόμα θα μας σπάγαν τα αρχιδια με την κροτίδα και τον χατζησαφι. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Loco 21 said:

Ο Ατρόμητος έκανε μλκια το αποτελειωσε με το σκάψιμο αλλά δεν κατάλαβα γτ είναι κακό που ξενέρωσα για την όλη φάση εγώ φίλαθλος της ομάδας μου είμαι θέλω να την βλέπω να παίζει και να κερδίζει καθαρά και περήφανα. 

 Όλοι αυτό θελουμε, αλλά οι αντίπαλοι προσπαθούν με τέρματα χόκεϊ να μας στερήσουν το δίωρο που περιμένουμε όλη τη βδομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Loco 21 said:

Ας το παίξουμε 8/3 τότε έχω βρει κενό στο πρόγραμμα μας. Ο Ατρόμητος να φάει τιμωρία και αφαίρεση βαθμών αλλά το ματς να μην γίνει ποτέ είναι εντελώς αντιποδοσφαιρικο. Σορι κι όλας αλλά είναι πρακτικές γαύρου αυτές. 

Σορυ κι ολας, γενικα δεν την πεφτω σε χρηστες, αλλα ειπες τη γνωμη σου, εγω εχω την αντιθετη, αυτη που χαρακτηριζεις "γαυρικη πρκτική", οπότε θα το πάρω λίγο προσωπικά, όπως κι εσύ μπορείς να πάρεις προσωπικά πως όποιος έχει γνωμη σαν τη δική σου ειναι ενας μιζερος κακομοιρακος. ΚΑι τις εψαξα πολυ τις 2 τελευταίες λέξεις, σβήνοντας και γράφοντας διαφορους χειρότερους χαρακτηρισμούς προν καταλήξω σ αυτες.

 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Το έχω ξαναπεί η χειρότερη φάρα δεν είναι οι γαβροι, ούτε οι ζελες, ούτε οι βουλγαρες. Η χειρότερη φάρα είναι οι ενοχικοι ΑΕΚτζηδες. Αν οι νόμοι είναι κατά μας, να μην γκρινιάζουμε. Αν οι νόμοι είναι υπέρ μας, γκρινιάζουμε για να αλλάξουν για να μην μας κατηγορήσουν για οι άλλοι γιατί είμαστε νομιμοτυποι. 

Γιατί η ΑΕΚ ξέρω εγώ είναι φιλανθρωπικό σωματείο και για να κερδίζει η σηκώνει πρωτάθλημα θα πρέπει να συμφωνούν όλοι οι άλλοι και μαζί τους και ο Δαλάι λάμα. 

  • Δικεφαλάκι 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, panther-21- said:

Το έχω ξαναπεί η χειρότερη φάρα δεν είναι οι γαβροι, ούτε οι ζελες, ούτε οι βουλγαρες. Η χειρότερη φάρα είναι οι ενοχικοι ΑΕΚτζηδες. Αν οι νόμοι είναι κατά μας, να μην γκρινιάζουμε. Αν οι νόμοι είναι υπέρ μας, γκρινιάζουμε για να αλλάξουν για να μην μας κατηγορήσουν για οι άλλοι γιατί είμαστε νομιμοτυποι. 

Γιατί η ΑΕΚ ξέρω εγώ είναι φιλανθρωπικό σωματείο εγώ και για να κερδίζει η σηκώνει πρωτάθλημα θα πρέπει να συμφωνούν και όλοι οι άλλοι μαζί και ο Δαλάι λάμα. 

ε μα πια....

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, aris2168 said:

Σορυ κι ολας, γενικα δεν την πεφτω σε χρηστες, αλλα ειπες τη γνωμη σου, εγω εχω την αντιθετη, αυτη που χαρακτηριζεις "γαυρικη πρκτική", οπότε θα το πάρω λίγο προσωπικά, όπως κι εσύ μπορείς να πάρεις προσωπικά πως όποιος έχει γνωμη σαν τη δική σου ειναι ενας μιζερος κακομοιρακος. ΚΑι τις εψαξα πολυ τις 2 τελευταίες λέξεις, σβήνοντας και γράφοντας διαφορους χειρότερους χαρακτηρισμούς προν καταλήξω σ αυτες.

 

 

23 minutes ago, aris2168 said:

ε μα πια....

Έλα εντάξει τα γράφω εγώ που δεν έχω και πρόβλημα να με πουν εντασιακο. 

Το γραψα και στο άλλο τοπικ, είμαστε ειλικρινά μόνοι μας και όλοι τους. Οι ενοχικοι ας κλείσουν τηλεοράσεις, ας κάνουν διαλογισμό, ας επισκεφτούν έναν ψυχολόγο εν τέλει να ψάξουν τι φταίει. 

Έχουμε δρόμο μπροστά μας και άλλα πολλά ακόμα εμπόδια. Οποίος νομίζει ότι θα το τερματίσουν στο σημερινό είναι βαθειά γελασμενοι. Συνεπώς, ούτε δευτερόλεπτο δεν χρειάζεται να χαλάμε για τους ενοχικους. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Loco 21 said:

Αναρωτιέμαι αν αποδεχεστε το ότι είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ και για ποιους λόγους 

Γιατί δεν είναι το ίδιο με το να μην είσαι ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Loco 21 said:

Αναρωτιέμαι αν αποδεχεστε το ότι είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ και για ποιους λόγους 

Η διαφορετικοτητα σημαίνει να σεβαστεί η ομάδα τους παίκτες της και η κεφάλια του Γκαρσία από δοκάρι και μέσα να μη γίνει δοκάρι και έξω λόγω λαθεμενου ύψους εκείνου.

 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Loco 21 said:

Η ΑΕΚ είναι στο χέρι της να μπει με +10 στα πλέι οφ από παοκ οσφπ και +5 τουλάχιστον από παο και ζητάει να έχει τα σπορια στο ματς με τον Ατρόμητο. Κάποιοι υποτιμανε την ομάδα 

Ποια σπόρια? Μόνος του αποφάσισε ο διαιτητής ότι το χαντάκι 10 εκατοστών είναι αντικανονικός αγωνιστικός χώρος. Δεν ζήτησε κάτι η ΑΕΚ πέρα από τον έλεγχο. 

Link to comment
Share on other sites

Καθαρά και περήφανα σας γάμησε ο Σέκερης,

βούλγαρους και λαγούς, 

που νομίζατε πως του κόψατε τους χρηματικούς αγωγούς. 

Όπως είπε και ο Μπεος ξέρει να ελίσσεται, 

Οποίος νομίζει πως τα ξύνει με τσουγκράνα εκπλήσσεται.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Loco 21 said:

Αναρωτιέμαι αν αποδεχεστε το ότι είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ και για ποιους λόγους 

Φίλε μου η ΑΕΚ είναι κάτι διαφορετικό, δεδομένο αυτό. Αν για εσένα είναι να στήνει κωλο ακομα και όταν έχει το δίκιο με το μέρος της, τότε αυτό δεν λέγεται διαφορετικό αλλά μαλακια.

Και εντάξει εσύ μπορεί να την βρίσκεις με κάτι τέτοια, να σου λένε οι φίλοι ή συνάδελφοι στη δουλειά μπράβο που είσαι διαφορετικός και τέτοια, αλλά για το δικό σου ονορε δεν θα γίνουμε όλοι μας μαλακες. 

Και μεταξύ μας τώρα θα πω και αυτό και θα κλείσω τη κουβέντα γιατί δεν έχει νόημα. Για κάτι φιλάθλους σαν και εσένα, τον ντεμη και τους λοιπούς ευχουληδες η ΑΕΚ δεν έχει τουλάχιστον άλλους 5 τίτλους. 

Η ΑΕΚ είναι πολύ μεγαλύτερη από του καθενός σας/μας την υστεροφημία, την εγωκεντρικοτητα και την ιδιοσυγκρασια. Η ΑΕΚ δεν έχει να αποδείξει τίποτα ούτε σε σένα, ούτε ακομα περισσότερο στο κάθε λογής μουνοπανο που τολμάει να την ψεγει είτε σήμερα, είτε το 2018, είτε για άλλες παρόμοιες αστειότητες όπως το "δακρυγόνο από τη σκεπαστη" και τα "φώτα που έριξε ο μελισανιδης". Κάθε νίκη, κάθε τίτλος, κερδήθηκε με αίμα και στα ίσια, μακριά από παράγκες και διαιτησίες. Το χειρότερο που τους έχεις κάνει ποτέ είναι το 50-50. 

Φτάνει πια, σταματήστε να δίνετε λαβές στο κάθε αρχιδι εκεί έξω για να νιώθετε εσείς καλά. 

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το χαντάκι , μου θύμισε το ανέκδοτο που πάει ένας στον γιατρό και ζητάει αρχίδια που να σέρνονται ως το πάτωμα. Και ο γιατρός κόψε-ράψε του κάνει κάτι ποδαράκια 2 εκατοστά. 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Η αναβολή του αγώνα είναι ενάντια στον κανονισμό, όταν μιλάμε για αντικανονικο αγωνιστικο χώρο.

για "να μην πάρουμε το ματς στα χαρτιά" θα πρέπει να δεχτούμε να γίνει ένα από τα δύο:

1) να μπαίναμε να παίζαμε με κοντές εστίες και χαντάκια.

2) να πούμε ότι για τις κοντές εστίες και ΤΑ ΧΑΝΤΆΚΙΑ, φταίει ο καιρός, οπότε ο αγωνιστικός χώρος είναι ακατάλληλος(όχι αντικανονικος) οπότε πάει για αναβολή.

πάμε τώρα να αναλύσουμε.

το 1 δεν θέλει και ρώτημα. το άθλημα έφτασε να ακυρώνει γκολ για οφσάιντ 2 εκατοστών και η μπάλα δεν βγαίνει άουτ  για χιλιοστά, δεν γίνεται τα δοκάρια να τα χουμε κοντά 5 εκατοστά και να λέμε κλαιν. επιπλέον, μπροστά στα μάτια μας οι άλλοι ανοίξανε τη διώρυγα του Σουέζ στην εστία, γαμήσανε τη γραμμή, γαμησανε όλο το γήπεδο. δεν υπάρχει γήπεδο με βάση τους κανόνες, δεν γίνεται ματς με τίποτα σήμερα. 

κλείνουμε το ένα, πάμε στο 2.

ποιος φταίει για αυτήν την κατάσταση? αν είναι φυσικό φαινόμενο που έριξε τα δοκάρια, ή κάτι έκανε στον αγωνιστικο χώρο, και κριθεί ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ από το διαιτητή, το ματς πάει για αναβολή, δεν γίνεται να παιχτεί ο αγώνας(αυτό θα πουν τα μουνοπανα). εδώ όμως δεν μιλάμε για φυσικό φαινομενο• τα δοκάρια είναι κοντά είτε γιατί τα κοπανήσανε, είτε γιατί τα κόψανε, είτε από αμέλεια, και η εστία δεν είναι πια φυσιολογικών διαστάσεων με υπαιτιότητα του γηπεδούχου. επιπλέον, μπροστά στα μάτια μας πήγανε και αλλάξανε αλλοίωσαν τις διαστάσεις του αγωνιστικού χώρου με τις τσαπιές τους και πηδήξαν τελείως την γραμμή του τέρματος. Μπάρμπαρα τον λέγανε τον τύπο με την τσάπα? υπάλληλος ΠΑΕ ατρόμητος είναι και επιδεινώσε την ΑΝΤΙΚΑΝΟΝΙΚΟΤΗΤΑ του χώρου.

πέρα από κάθε αμφιβολία, ο Ατρόμητος σε δύο χρόνους είναι υπεύθυνος για το οτι είναι ΑΝΤΙΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ο χώρος. Η ΑΕΚ οφείλει να 1)μην παίζει σε αντικανονικο αγωνιστικο χώρο και 2)να μην αφήσει να περάσει το ψεύτικο επιχειρημα τους που υποτιμάει την νοημοσύνη μας ότι βούλιαξαν λόγω καιρού η φυσικών φαινομένων τα δοκάρια και οτι ο τσαπάς είναι η Μπάρμπαρα.

 

Υγ. το nickname μου δεν το χω για πλάκα, δεν βουλιάζουν έτσι τα δοκάρια. άμα είχαν βουλιάξει μόνα τους, όταν μαζεύτηκαν 20 νοματαιοι γύρω από την εστία θα τους καταπίνει η γη. 

 

@Loco 21 και γω γουστάρω να μοιράζουμε ντόρτια. αλλά εδώ η υπόθεση είναι ξεκάθαρη. τους πιάσαμε να μας κλέβουν, και ο μονος τρόπος να μην το πάρουμε στα χαρτιά ήταν να τους αφήσουμε να μας κλέψουν η βα δεχτούμε αντιεπιστημονικά πράγματα. Α, και να κλείσουμε και τα μάτια στα τσαπίσματα που αλλοιώναν τον αγωνιστικο χώρο ως "λύση". τύψεις 0, τρίμπαλο και συνεχίζουμε.

  • Δικεφαλάκι 12
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Μα κάνουν οι άλλοι την μαλακία μα θα νιώθω και τύψεις που εφαρμόζεται ο κανονισμός? Ρε σατανάδες πού τα έχετε δει αυτά?

ΓΑΜΙΕΤΑΙ ο Ντέμης για όσα ψυχολογικά μας φόρτωσε που ντρεπόΣαστε κάποιοι γιατί αντιδρά το κλαμπ όταν πάνε να μας κλέψουν μπροστά στα μάτια μας.

Και ρωτώ τους απανταχού politically correct φίλους του ποδοσφαίρου που παρά το γεγονός ότι τα δοκάρια είναι χαμηλότερα εσείς θέλετε να παίζεται με τις ομάδες σας μέσα στο γήπεδο: γιατί δεν πήραν ένα allen να φτιάξουν το ύψος? Τί θα έκαναν οι άλλοι αν έπαιζαν σε γήπεδο με μικρότερο τέρμα? Μιλάμε για τύπους που έχουν τελειώσει παιχνίδια για ένα άδειο κουτί μπύρας και για μια κορδέλα ταμειακής μηχανής. Πάμε λοιπόν: 5 εκατοστά επί 732 εκατοστά πλάτος τέρματος ίσον 3660 τετραγωνικά εκατοστά διαφορά. Σε άθλημα που παίζεται σε Μουντιάλ στο ένα χιλιοστό που δεν βγήκε η μπάλα άουτ στον αγώνα Ιαπωνία - Γερμανία. Αλλά εκεί είναι ο κανονισμός και θαυμάζουμε τεχνολογίες. Στην Τούμπα πέρυσι μας έδωσαν off-site μπορεί και για λιγότερο από χιλιοστό. Και δεν μιλήσαμε. Στο Περιστέρι έχουν άλλον κανονισμό μάλλον.

Εν τω μεταξύ μιλάμε τώρα για την ομάδα που έχει μέχρι να γίνει ο αγώνας τις περισσότερες νίκες, την καλύτερη επίθεση και την καλύτερη άμυνα του πρωταθλήματος. Έχουν allen τα δοκάρια και αυτοί επιλέγουν να διορθώσουν το ύψος σκάβωντας. Αλλά φταίει η ΑΕΚ γιατί έπρεπε να παίξει αγώνα σε μικρότερο τέρμα. Ρε δε πάτε να ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ? Έστω για 5 πόντους. Δεν είναι τίποτα μωρέ μωρέ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Abraham21r said:

Ρε πας καλά;

Θα ψάξουμε και ημερομηνία να βρούμε ποτέ βολεύονται κιόλας να παίξουμε παιχνίδι, που δεν ξεκίνησε, χωρίς να έχουμε καμία ευθύνη;

 

Αν ήμασταν εμείς στην θέση τους, θα είχε βγει και προεδρικό διάταγμα να φάμε την πιο αυστηρή τιμωρία.

Όταν λοιπόν ζούμε στην Ελλάδα, και έχουμε αντιπάλους αυτούς που έχουμε, θα παίζουμε όπως παίζουν όλοι. Το θεωρείς πρακτικές γαύρου; Δεν πειράζει, ας είναι και πρακτικές γαύρου.

Οι εποχές Καζαντζίδη, μιζέριας και "Είναι διαφορετικό να είσαι Α.Ε.Κ.", τελείωσαν. Πούτσα σε κάθε εχθρό. Και εχθρός, είναι όποιος δεν είναι Α.Ε.Κ. 

 

Για αυτό πουτάνες, οποίος σας γαμάει, είναι Α.Ε.Κ. 

Φίλε συμφωνώ μαζί σου 1000%!Κάποιοι δεν πάνε καθόλου καλά!Στα παπάρια μου τι λένε οι γάβροι ζέλες και μπαοκ.Δεν βλέπουν κάποιοι οτι είμαστε σε πόλεμο,όλοι τους και μόνοι μας!!!Γιατί μονίμως να είμαστε οι μαλάκες της υπόθεσης,με τσιγκοφ με βαλνερ με ποντικηδες δημητροπουλους ο αλλος μπηκε με οπλο το 18 και τον ξεπλυνε ο δημητριαδης δεν καναμε ενσταση για τα ληγμένα δελτία με απόφαση του γέρου γιατί αν κάναμε θα τον τελειώναμε οικονομικά.Δεν ψηφίσαμε να μη πέσει η βαζέλα!Προφανώς κάποιοι τα ξεχνάνε όλα αυτά.Και κάνοντας τους μαλάκες θα έρθουν μέσα στο γηπεδό μας να μας κλέψουν!Να έφτιαχναν σωστά δοκάρια και να παίζαμε και όχι να σκάψουν λες και θα φυτέψουμε μαρούλια, για μαλάκες μας περνάνε;Ξεχνάνε κάποιοι τι έγραψε ο δάσκαλος για το ματς με τον ιωνικό.Για αυτό πρέπει να είμαστε δίπλα στην ομάδα να την στηρίξουμε όπως κάνουμε πάντα και τη Πέμπτη να είμαστε 32.000 ταλιμπαν να συμπαρασύρουμε την ομάδα και να ρίξει όσα περισσότερα μπόρει στις πουτάνες του πειραιά γιατί στη κωλοφυλλάδα του πρωταθλητή μας αποκαλούν κότες για αυτο την  πέμπτη να δείξει ο μελ. αυτό το πρωτοσέλιδο στους παίκτες και στον αλμέιδα και να τους ξεσκίσουν!Αν το πάρουμε φέτος θα είναι το πιο αρχιδάτο το πιο μάγκικο πρωτάθλημα ακόμα και από του 18!

ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΥΣ!!!! ΟΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΕΚ!!!

Edited by Pelado 21
Διόρθωση
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Araujo21 said:

Μπορεί να είναι εικόνα 6 άτομα και γρασίδι

Αυτοι εχουν σκαψει αυλακι για ποτισμα και μας λενε για 2 εκατοστα  χαχαχαχαχα ρε σουργελα 

FB_IMG_1675660890002.thumb.jpg.eb7e9573a203ac0ba77ffc7dffe468a8.jpg

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω σχόλια συνοπαδών με σύνδρομο "Ντέμη" και με πιάνει ίλιγγος.  ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ? Τους πιάσαμε με τη γίδα στη πλάτη και θα κάτσουμε και να τον φάμε? 

Δε μιλάμε για γραφειοκρατική ένσταση μιλάμε για ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΚΛΟΠΗΣ και θέλετε να πάμε και να παίξουμε ? Μακαρι  υποβιβασμός και διάλυση σε όλα τα λιγκόνια του Μακέδου 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • nikos changed the title to Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime
  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×