Jump to content

Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ -βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, Tsosmi said:

Διαβάζω σχόλια συνοπαδών με σύνδρομο "Ντέμη" και με πιάνει ίλιγγος.  ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ? Τους πιάσαμε με τη γίδα στη πλάτη και θα κάτσουμε και να τον φάμε? 

Δε μιλάμε για γραφειοκρατική ένσταση μιλάμε για ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΚΛΟΠΗΣ και θέλετε να πάμε και να παίξουμε ? Μακαρι  υποβιβασμός και διάλυση σε όλα τα λιγκόνια του Μακέδου 

Συμφωνώ 1000% και λίγα λες!!!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Loco 21 said:

Η ΑΕΚ πριν κάποια χρόνια κόντρα στον Ατρόμητο σε τελικό κυπέλλου αν θυμάσαι καλά είχαν μπουκαρει οι οπαδοί της μέσα και δεν ολοκληρώθηκε ποτέ ο αγώνας αυτό για τα προεδρικά διατάγματα. Ο Ατρόμητος έκανε μλκια το αποτελειωσε με το σκάψιμο αλλά δεν κατάλαβα γτ είναι κακό που ξενέρωσα για την όλη φάση εγώ φίλαθλος της ομάδας μου είμαι θέλω να την βλέπω να παίζει και να κερδίζει καθαρά και περήφανα. 

Αναφέρεσαι στο πιο μάγκικο Κυπελλο που σηκωσε ελληνική ομάδα ever; Εκεινο που προηγουμενως ειχες ξεκωλιασει την Βουλγαρία που εκαψε τον Σαχα και που ο Μητσελ γαμησε τις μανες των Λαγων;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Loco 21 said:

Η ΑΕΚ είναι στο χέρι της να μπει με +10 στα πλέι οφ από παοκ οσφπ και +5 τουλάχιστον από παο και ζητάει να έχει τα σπορια στο ματς με τον Ατρόμητο. Κάποιοι υποτιμανε την ομάδα 

Σιγα ρε μην μπουμε και 20+ για να χουμε καβα, οταν μας στηνουν.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Loco 21 said:

Η ΑΕΚ είναι στο χέρι της να μπει με +10 στα πλέι οφ από παοκ οσφπ και +5 τουλάχιστον από παο και ζητάει να έχει τα σπορια στο ματς με τον Ατρόμητο. Κάποιοι υποτιμανε την ομάδα 

Μακαρι 0-3 στο Περιστέρι στα χαρτια και να σηκώσουμε Πρωταθλημα με 1 βαθμο διαφορα απο τον δεύτερο, 2 απο τον τριτο και 3 απο τον τέταρτο. Γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι σχετικά εκνευρισμένος που ακόμα δεν μας έχουν δοθεί οι τρεις βαθμοί,δεν καταλαβαίνω τι περιμένουμε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nea makri neo afm said:

εγώ είμαι σχετικά εκνευρισμένος που ακόμα δεν μας έχουν δοθεί οι τρεις βαθμοί,δεν καταλαβαίνω τι περιμένουμε

Ο αθλητικος δικαστης θα τους δωσει

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ο αθλητικος δικαστης θα τους δωσει

το ξέρω μωρέ αλλά με εκνευρίζει να μη φαινόμαστε πρώτοι,ελπίζω να μην αργήσει πάνω από 1-2 μέρες η ιστορία,δεν υπάρχει και κάτι να συζητηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μην παίξουμε άλλο ματς μέχρι το τέλος και να σηκώσουμε Νταμπλ άνευ αγωνων. Μακάρι στο Ηράκλειο να βρούμε και άλλο λάθος πχ με τις γραμμές του αγωνιστικού χώρου. Έτσι για να σκουζουν οι κύριες 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι θλιμμένος που δεν κάθισα να με κλέψει ο σπανος κ να με στήσουν. Έπρεπε να παίξω γιατί είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ…

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Loco 21 said:

Αναρωτιέμαι αν αποδεχεστε το ότι είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ και για ποιους λόγους 

Έλα, εντάξει, προφανώς κάποιοι γελάνε μαζί μας, μην τσιμπάτε...

Link to comment
Share on other sites

Με το "διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ" δεν εννοούμε να είμαστε οι μόνοι που δέχονται να τους κλέβουν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ο μαρινακης οπου μπορει στηνει μπλοκα.

Στην νικαια εφαγε την τσαπου του τσουμπερ, εδω του μιμη.

προχωραμε

 

10 hours ago, CHⓇIS said:

Κ εκει του μιμη εφαγε με τις μλκς που πηγαν ναγινουν

Διάβαζα μέρες ολόκληρες στο τόπικ των μεταγραφών την γκρίνια πολλών για τον ... καβούρια Μελ που δεν πήρε αυτόν, τον άλλον, τον παραπέρα.

Δεν σας αδικώ. Απλά μιλάτε και σκέφτεστε με δεδομένα modern football και ... Ευρωπαϊκής σκέψης.

Μακάρι να ήταν έτσι η Ελληνική πραγματικότητα, αλλά ΔΕΝ είναι (ακόμη τουλάχιστον).

Μέχρι να γίνει, όποτε και αν γίνει, το παιχνίδι παίζεται ΑΛΛΙΩΣ.

Και σε αυτό το παιχνίδι, εφέτος, ο Μελισσανίδης έχει πάρει την ΑΕΚ από το χέρι και την οδηγεί στον επόμενο ΤΙΤΛΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ της.

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Σε όλο αυτό το παραμυθι η ΑΕΚ τι φταίει;;

Αυτοί σκουζουν λες κ εμεις πειραξαμε τα δοκαρια. 

Ρε ουστ γαμώσπιτοι. 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τανεςπου, θα βρείτε 1002 τρόπους για να μη σας ξεφτυλιζει η ΑΕΚ αγωνιστικά. Θα προτιμάτε να χάνετε το παιχνίδι στα χαρτιά, εσείς, λόγω υπαιτιοτητας και μετά θα κλαίτε κιόλας. Τέτοια ψυχολογικά σας δημιούργησε φέτος η ΑΕΚΑΡΑ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Bukowski said:

Μακαρι 0-3 στο Περιστέρι στα χαρτια και να σηκώσουμε Πρωταθλημα με 1 βαθμο διαφορα απο τον δεύτερο, 2 απο τον τριτο και 3 απο τον τέταρτο. Γνωμη μου.

Το καλύτερο θα ήταν οι άλλοι τρεις να ισοβαθμισουν ένα βαθμό πίσω από εμάς 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω πρωτάθλημα, νίκες, κύπελλα. Θέλω να με κλέβει ο σπανος ο χοντρός ο Ραφλας κ ο Τσετσένος, αλλά να το υχαριστιεμαι γιατί είμαι διαφορετικός. 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλές φορές τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται και επειδή είδα πολλή απορία και έκπληξη για τον τρόπο που επέλεξαν οι άνθρωποι του Ατρόμητου να διορθώσουν τα αντικανονικά δοκάρια με ... ορύγματα και χαντάκια ...

1. Η ΑΕΚ πήγε στο Περιστέρι ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ το θέμα με τις εστίες. (Σόρι, Νορντίν ...)

2. Δεν θα μπορούσε να το γνωρίζει παρά μόνον από ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ πληροφόρηση από πλευράς Ατρόμητου.

3. Όταν ξεκίνησε το πανηγύρι με Μανούχο, ενστάσεις κλπ. ο μόνος τρόπος για να ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ η ΜΗ διεξαγωγή του ματς και το 0-3 α.α. ήταν το Ο Ρ Υ Γ Μ Α.

"Το υπόλοιπο, δικό σας ..."

😉

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, George_D said:

νομίζω ότι αυτό με την κοξενογλου ήταν μπηχτή προς τον σπανο

Προφανως Γιώργο. Αποτυχημένη μπηχτή όμως. Το "κάναμε ένσταση επειδή η Κοξενογλου καταφέρεται κατά της ΑΕΚ", είναι σαν να λέμε δημόσια ότι αν είχαμε καλύτερες σχέσεις με τον Σπανο, θα παίζαμε και  σε γήπεδο με χαμηλότερα τέρματα και ότι οι κανονισμοί για την ΑΕΚ είναι κάτι δευτερεύων. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κοιταχτε τι εγραψε ενας μαλακας στο ενωσι !!!

Απο τα 90 ποστ υπαρχουν και 3-4 πασπαλισμενα με ουρα τσιγγοφ..

image.thumb.png.e667d6bfb46ee9b79b0e59f3450d541d.png

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Προφανως Γιώργο. Αποτυχημένη μπηχτή όμως. Το "κάναμε ένσταση επειδή η Κοξενογλου καταφέρεται κατά της ΑΕΚ", είναι σαν να λέμε δημόσια ότι αν είχαμε καλύτερες σχέσεις με τον Σπανο, θα παίζαμε και  σε γήπεδο με χαμηλότερα τέρματα και ότι οι κανονισμοί για την ΑΕΚ είναι κάτι δευτερεύων. 

Ναι ξεκαθαρα το ειπαμε. Οποιος δεν ειναι μαζι μας θα γαμηθει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Κοιταχτε τι εγραψε ενας μαλακας στο ενωσι !!!

Απο τα 90 ποστ υπαρχουν και 3-4 πασπαλισμενα με ουρα τσιγγοφ..

image.thumb.png.e667d6bfb46ee9b79b0e59f3450d541d.png

Αυτος λογικα είναι πιο ΑΕΚτζης κι απο τον Λοκο.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Προφανως Γιώργο. Αποτυχημένη μπηχτή όμως. Το "κάναμε ένσταση επειδή η Κοξενογλου καταφέρεται κατά της ΑΕΚ", είναι σαν να λέμε δημόσια ότι αν είχαμε καλύτερες σχέσεις με τον Σπανο, θα παίζαμε και  σε γήπεδο με χαμηλότερα τέρματα και ότι οι κανονισμοί για την ΑΕΚ είναι κάτι δευτερεύων. 

έτσι, πάλι μ@λ@κία ο μίμης......

Link to comment
Share on other sites

  • nikos changed the title to Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime
  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×