Jump to content

Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ -βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Παε παο, ανακοινωση που κραζει επειδη παιρνει τα πεναλτι με βαρ κ οχι με απευθειας αναθεση. Συνεχιστε

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kostas21 said:

εγω να πω οτι σαν ΠΑΕ εαν ειναι επειγον να βγαλεις ανακοινωση (που δεν ειναι), μπορεις να παραθεσεις ενα απλο λινκ με τους Νομους του Ποδοσφαιρου κ τι οριζει η Ουεφα για οσους δεν το γνωριζουν η 13 χρονια παιζουν εκτος αυτων των κανονισμων.

Και τελειωνει εκει. Δε θα γινουμε σαν τον αρταξερξη τον Σαββιδη κ τον καραπαππα.

Αυτο ειναι το ποιντ μου. Οι αρδ, τα σαιτ, οι φυλλαδες, τα ταμπλοιντ δεν ειναι στην υπευθυνοτητα του πρες της ΠΑΕ. Εκει δε σταματαει το παρε δωσε. Εκει απανταει ο Κετς κ λοιποι.

Δεν έχεις ΜΜΕ ρε Κώστα δεν γίνεται αλλιώς. Αλλά και να ειχες ΜΜΕ, με το να ξευτυλιζεσαι κι εσυ και οι αρδ που βγαινουν στο μεγκα με μεζούρες στα γεράματα (σαν δεν ντρέπονται), πάλι τα ίδια θα λέγαμε.

Δεν γίνεται να σε Βαράνε και να κάθεσαι, το έκανε ο Δηματος και έβγαζε περισσότερο αδυναμία παρα επίπεδο. Δεν υπαρχει  επίπεδο ειδικά με γαύρους οριτζιναλ και γιαλαντζί βορρά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά δεν είναι "επίσημη ανακοίνωση", είναι "διαρροή από κύκλους της Π.Α.Ε."

Επιτέλους τελειώσανε οι ηθικές διαρροές.

Θα προτιμούσα να τελείωνε με ένα "Γαμώ το μουνί που σας ξέβρασε", αλλά ίσως ακουγόταν κάπως ακραίο σε κάποιους.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kostas21 said:

ρε συ ποιος αλλος; εκτος του Σπανου που κλαιει, κανενας αλλος δε κελαηδαει εκτος απο αρδακια σε σαιτ. Αξια δινουμε κ βγαζουμε απολογητικη ανακοινωση σε κατι που αυτονοητα δε σηκωνει κουβεντα.

Απο χθες, μέσω των καναλιών τους και από "κύκλους" των Π.Α.Ε., μόνο με αυτό ασχολούνται.

Εδώ με το που τελείωσε ο αγωνας στην Τούμπα, ο αντιπρόεδρος του Ολυμπιακού, δεν ασχολούταν με τον αγώνα, και φώναζε για Αθλητική Ένσταση Κωνσταντινούπολης.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έβγαζα ανακοίνωση σαν ΠΑΕ ότι αφού δεν ενοχλεί κανέναν άλλον εκτός από εμάς να είναι μικρότερο το τέρμα στη Νέα Φιλαδέλφεια θα μειώνουμε το δικό μας σε κάθε ημίχρονο από 5 έως 7 πόντους, οπότε και δεν θα αναμένουμε καμία αντίδραση από κανέναν.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μωρέ μαλάκες, μεταφέρθηκε ότι είναι ανακοίνωση.

Και ο Άγγλος διαφώνησε με το ύφος της ανακοίνωσης.

Δεν είναι ανακοίνωση, συμφώνησε με την διαρροή και θέλει και μεταγραφές.

Πάμε παρακάτω.

Ας ασχοληθούμε με τους ενοχικούς Α.Ε.Κ.τζήδες.

 

Χρήστη Loco21, που είσαι; 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

ας πηξουνε, πραγματικα ΣΤΙΣ ΑΡΧΙΔΑΡΕΣ ΜΑΣ.

Laws of The Game. 
Οσοι δε θελουν νομιμοτητα, ας φυγουν απο την ΟΥΕΦΑ/ΦΙΦΑ, να παιξουνε καποιο αλλο αθλημα με αλλους κανονες.

Το αναπάντητο έχει εκληφθεί ως αδυναμία γιατί το 60% αυτών που ασχολούνται με μπάλα είναι είτε μπετοβλακες είτε χαβαλέδες τρολ στα social, είτε αυτό μας αρέσει είτε όχι.

Αυτη ειναι η δικη μου αποψη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

α μπραβο, αφου το κανουν ολοι, ας το κανουμε κ εμεις.

Ρε το πουλο τους καραγκιοζηδες ολους. 

Ειμαστε ανωτερος λαος κ σοβαρη εταιρια και δεν ασχολουμαστε με το επικοινωνιακο λοιπον;

Εμενα δεν μ ενδιαφερει καθολου, δεν χρειαζομουν καμια ανακοινωση αλλα πρεπει να την τοποθετησεις κι αυτη στο περιβαλλον που επιχειρει η εταιρια.

Link to comment
Share on other sites

BTW εδώ δεν μιλάμε για νομιμότητα αλλά για αλλαγή των κανονων του παιχνιδιού. Μικρότερα τέρματα, μικρότερη περιοχή, μικρότερη μπάλα είναι το ίδιο και το αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Loco21, αν θεωρείς ότι ξέμπλεξες με τον πάνθηρα, με τον ποδοσφαιρικό απιδοσυλλέκτη, με τον μπασκετικό απιδοσυλλέκτη, και με όποιον άλλον σου έκανε "επίθεση" για τις ενοχές σου και την λογική σου τέλος πάντων, εάν σε πιάσει ο Κώστας, την γάμησες.

 

Σου μιλάει εμπειρία 20 ετών τώρα.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 10
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Abraham21r said:

Εντάξει μωρέ μαλάκες, μεταφέρθηκε ότι είναι ανακοίνωση.

Και ο Άγγλος διαφώνησε με το ύφος της ανακοίνωσης.

Δεν είναι ανακοίνωση, συμφώνησε με την διαρροή και θέλει και μεταγραφές.

Πάμε παρακάτω.

Ας ασχοληθούμε με τους ενοχικούς Α.Ε.Κ.τζήδες.

 

Χρήστη Loco21, που είσαι; 

Δεν έχω πρόβλημα με τους ενοχικούς, δεν θα τους αλλάξω γνώμη, ούτε θα τσακωνόμαστε μεταξύ μας.

Απλα σε όποιον δεν αρέσει η φάση δικαίωμα του, εμας μας αρέσει ομως.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

ασχολουμαστε αλλα οχι με ηλιθιους

οπως λεει κ ο Νικος, το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι πανιβλακες. Εξηγεις τα παντα στον πανιβλακα, βλακειες θα καταλαβει. 

Ισχυει φουλ

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mobster21 said:

Εγώ θα έβγαζα ανακοίνωση σαν ΠΑΕ ότι αφού δεν ενοχλεί κανέναν άλλον εκτός από εμάς να είναι μικρότερο το τέρμα στη Νέα Φιλαδέλφεια θα μειώνουμε το δικό μας σε κάθε ημίχρονο από 5 έως 7 πόντους, οπότε και δεν θα αναμένουμε καμία αντίδραση από κανέναν.

 

Και αντιστοιχα θα σκαβαμε. Οσο παει. Ο μονος που θα μπορουσε να αντιδρασει θα ηταν η αρχαιολογικη υπηρεσια.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω η Σούπερ Λιγκ του Βαγγέλα να αφαιρέσει σήμερα κιόλας την άδεια για διεξαγωγή αγώνων από το γήπεδο του Ατρόμαχτου. Γίναμε ρεζίλι παγκοσμίως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Δεν έχω πρόβλημα με τους ενοχικούς, δεν θα τους αλλάξω γνώμη, ούτε θα τσακωνόμαστε μεταξύ μας.

Απλα σε όποιον δεν αρέσει η φάση δικαίωμα του, εμας μας αρέσει ομως.

Να μη τσακωνομαστε ρε νικο, αλλα οσοι δεν το βλεπουν ετσι, πανε στο κουβα των γαυρικων πρακτικων? Ας προσεχουν κι αυτοι οι διαφορετικοι πως εκφραζονται.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ποστ στο FB της ΠΑΕ. Και εγώ συμφωνώ με τον Κώστα, έπρεπε απλά να αναφέρει λίγο τα γεγονότα χθες και τους κανονισμούς και τέλος. Τα υπόλοιπα είναι δουλειά των αρδ.

Link to comment
Share on other sites

Επισης ο Κετσε ειπε οτι ο αθλητικος δικαστης θα κρινει αν του αρκει η δικαιολογια του Ατρομητου ή οχι. Αν ναι, το ματς θα ξαναγινει. Αν οχι, 0-3 στα χαρτια και ενδεχομενως -1 στον ατρομητο.

Link to comment
Share on other sites

" Πήγαν να με στήσουν αλλά εγώ θα πάω να παίξω το ματς γιατι ειμαι διαφορετικός και οι αγώνες κερδίζονται στο χορτάρι "

Αγαθομούνης 21

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Loco 21 said:

είναι πρακτικές γαύρου αυτές. 

Γαύρου βορρά ή νότου? Ή κ των 2?

Link to comment
Share on other sites

Το ζήτημα είναι ότι δεν σήκωσαν τα δοκάρια, είχαν 70 λεπτά να το κάνουν. Τα 2εκ και οι μλκιες που λένε μετά δεν έχουν καμία απολύτως βάση γιατί απλά δεν είχε νόημα.

Link to comment
Share on other sites

  • nikos changed the title to Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime
  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×