Jump to content

Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ -βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, Giorgos said:

Το ζήτημα είναι ότι δεν σήκωσαν τα δοκάρια, είχαν 70 λεπτά να το κάνουν. Τα 2εκ και οι μλκιες που λένε μετά δεν έχουν καμία απολύτως βάση γιατί απλά δεν είχε νόημα.

Ηταν τσιμεντωμενα λεει. Τι αλλο θελετε για να καταλαβετε ποιος ειναι απο πισω;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Toni Black said:

Ηταν τσιμεντωμενα λεει. Τι αλλο θελετε για να καταλαβετε ποιος ειναι απο πισω;

Τα οποία δοκάρια αυτά κανονικά, είναι χωνευτά σε βάση μέσα στο χώμα.

Στην Αγια-Σοφιά στο πλάι της εισόδου των οχημάτων, έχει εφεδρικά δοκάρια έτοιμα για τοποθέτηση αν χρειαστεί. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που έκαναν ήταν να σκάψουν για να πιάσει η μεζούρα στην γωνία που έσκαψαν πιθανών το σωστό ύψος. Πράγμα επικίνδυνο κ σαφέστατα παράνομο. Ούτε αυτό δεν κατάφεραν στο μπουρδελάκι τους. Στο κοτέτσι τους. Ο Ατρόμαχτος του Σπανού. Ομάδα πρότυπο για τους αρδ. Η πουτάνα του Βαγγέλα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Giorgos said:

Το ζήτημα είναι ότι δεν σήκωσαν τα δοκάρια, είχαν 70 λεπτά να το κάνουν. Τα 2εκ και οι μλκιες που λένε μετά δεν έχουν καμία απολύτως βάση γιατί απλά δεν είχε νόημα.

Μιας και το συζηταμε, απο κατι πλανα φαινοταν οτι το οριζοντιο δοκαρι κουμπωνε με τα καθετα με κατι αλεν. Δε επαιζε να το φτιαξουν απο εκει? Εμοιαζε σα να ναι γι αυτο το λογο, για να αυξομειωνει το υψος. Εκτος αν παμε στα σεναρια του @Νονός 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, billy21 said:

Το μόνο που έκαναν ήταν να σκάψουν για να πιάσει η μεζούρα στην γωνία που έσκαψαν πιθανών το σωστό ύψος. Πράγμα επικίνδυνο κ σαφέστατα παράνομο. Ούτε αυτό δεν κατάφεραν στο μπουρδελάκι τους. Στο κοτέτσι τους. Ο Ατρόμαχτος του Σπανού. Ομάδα πρότυπο για τους αρδ. Η πουτάνα του Βαγγέλα.

Που εχει και προπονητηριο υποδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

Νικολογιάννης υποννοει οτι εινα ανηθικο το οτι η ΑΕΚ ειδε αντικανονικα δοκαρια και το ειπε στο διαιτητη.

Κετσετζογλου νιωσε ρε μλκ και απαντα.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NIS 9-11 said:

Που εχει και προπονητηριο υποδειγμα.

Έτσι. Λογικά εκεί έχουν στο σωστό ύψος τα  δοκάρια γι αυτό κ είναι υπόδειγμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν είμαι υπέρ της λογικής να απαντάμε ως ΠΑΕ επίσημα στον κάθε ένα. Μια επίσημη ανακοίνωση έφτανε. Κι αυτό που έγινε με τον Κατσουράνη ήταν καραγκιοζιλικι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Epitaph21 said:

Εγώ πάντως δεν είμαι υπέρ της λογικής να απαντάμε ως ΠΑΕ επίσημα στον κάθε ένα. Μια επίσημη ανακοίνωση έφτανε. Κι αυτό που έγινε με τον Κατσουράνη ήταν καραγκιοζιλικι.

Με τον Κατσουρανη απ το προσωπικό του social απάντησε. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Epitaph21 said:

Εγώ πάντως δεν είμαι υπέρ της λογικής να απαντάμε ως ΠΑΕ επίσημα στον κάθε ένα. Μια επίσημη ανακοίνωση έφτανε. Κι αυτό που έγινε με τον Κατσουράνη ήταν καραγκιοζιλικι.

το επισημο site της ΠΑΕ παντως δεν εχει τιποτα. Καμια ανακοινωση.

Link to comment
Share on other sites

Ο Νικωλογιάννης είναι οπαδός-υπάλληλος. Κάνει μια εκπομπή δώρο απ το αφεντικό του κ έφαγε συνάδελφό του για να βρεθεί εκεί. Γι αυτό κ πατώνει, γι αυτό κ δεν έχει διαφημίσεις. Δεν έχει νόημα πλέον να ασχολούμαστε τόσο με την τελευταία τρύπα της βελόνας. όσο για τον σταθμό θα κυλήσει κ πάλι στον πάτο όπως επί Χελάκη κ αυτή την φορά θα κλείσει, καθώς η προβιά του... αντικειμενικού ξέφτισε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αποψή μου.

1. Σαν ΠΑΕ απαντάς με ανακοίνωση. Γεγονότα, λιτά, περιεκτικά με απόλυτη ακρίβεια.

2. Επειδή ο Σπανός έμπλεξε Κοξένογλου και ανέφερε ότι ο Μίμης είπε (δήθεν) ότι "πρέπει να "περάσεις" βγάζεις σαν Μίμης προσωπικά μια ανακοίνωση (όχι βέβαια τύπου "είσαι μαϊμού"). Για να μην σου πω ότι αν έχεις "υλικό" του τραβάς μια μήνυση.

3. Είναι από τις περιπτώσεις που καλό είναι οι ΑΡΔ μας να έχουν "γραμμή". Δεν εξυπηρετεί το θέμα να ανακυκλώνεται και να διαιωνίζεται όσο δίκιο και αν έχεις. Αυτό επιδιώκουν οι αντίπαλοι ώστε να λέει ο καθένας το μακρύ και το κοντό του.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pappous said:

Αποψή μου.

1. Σαν ΠΑΕ απαντάς με ανακοίνωση. Γεγονότα, λιτά, περιεκτικά με απόλυτη ακρίβεια.

2. Επειδή ο Σπανός έμπλεξε Κοξένογλου και ανέφερε ότι ο Μίμης είπε (δήθεν) ότι "πρέπει να "περάσεις" βγάζεις σαν Μίμης προσωπικά μια ανακοίνωση (όχι βέβαια τύπου "είσαι μαϊμού"). Για να μην σου πω ότι αν έχεις "υλικό" του τραβάς μια μήνυση.

3. Είναι από τις περιπτώσεις που καλό είναι οι ΑΡΔ μας να έχουν "γραμμή". Δεν εξυπηρετεί το θέμα να ανακυκλώνεται και να διαιωνίζεται όσο δίκιο και αν έχεις. Αυτό επιδιώκουν οι αντίπαλοι ώστε να λέει ο καθένας το μακρύ και το κοντό του.

Χειρόγραφο Δικεφαλάκι γιατί δεν έχω άλλα

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, aris2168 said:

Μιας και το συζηταμε, απο κατι πλανα φαινοταν οτι το οριζοντιο δοκαρι κουμπωνε με τα καθετα με κατι αλεν. Δε επαιζε να το φτιαξουν απο εκει? Εμοιαζε σα να ναι γι αυτο το λογο, για να αυξομειωνει το υψος. Εκτος αν παμε στα σεναρια του @Νονός 

Ναι και εγώ αυτό είδα, τι να πω μιλάμε για σουργελα.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Abraham21r said:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧ 

Loco21, εγώ σε ενημέρωσα.

Ας του πει οτι πρεπει να παρουμε χαφ και θα τον λατρεψει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που δεν ήθελα να κάνουμε ένσταση για τα δελτία αλλά ήθελα να κάνουμε για τα κοντοπούτανα δοκάρια τελικά είμαι διαφορετικός ή όχι; Μπερδεύτηκα.

Γενικά για οτιδήποτε τυπικό (δελτία μπάουγκ, βάλνερ και τέτοια) δεν γουστάρω να ασχολούμαστε κάν. Για οτιδήποτε αγωνιστικό (δοκάρια, διατησίες-βαρ κλπ) θέλω να τους βάζουμε τη μπούτσα μέχρι το λαιμό. Δηλαδή κι εγώ που είμαι διαφορετικούλης σε αρκετά πράγματα, θεωρώ αστείο το να συζητάμε το συγκεκριμένο με τα μικρά τέρματα και τη σκαμμένη γούρνα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Tsosmi said:

Χειρόγραφο Δικεφαλάκι γιατί δεν έχω άλλα

Με 5€ έχεις 30 έξτρα δικεφαλάκια daily.

 Με 7€ 50 .

  Αν θέλεις μηνιαίο pass με άπειρα δικεφαλάκια βάζεις τη βασιλόπιτα του φόρουμ .

  @Loco 21 ήρεμα με τις εκφράσεις περί γαύρων δω μέσα.Ειμαστε ευαίσθητοι με κάτι τέτοια .

  • Δικεφαλάκι 6
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

απάντηση κεφτέ:

Τον λόγο που η ΑΕΚ ήταν υποχρεωμένη, αν δεν ήθελε να παίξει παιχνίδι με χαμηλότερα τέρματα, να καταθέσει ένσταση στο Περιστέρι εξήγησε στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 ο Κώστας Κετσετζόγλου.

Συζητώντας με τους Τάσο Νικολογιάννη-Σωτήρη Ταμπάκο, διευκρίνισε ότι η «Ένωση» δεν προχώρησε στη συγκεκριμένη κίνηση για να πάρει τη νίκη στα χαρτιά, αλλά γιατί ο κανονισμός προβλέπει ότι έπρεπε να υποβάλλει γραπτώς τις αντιρρήσεις της για την καταλληλότητα του γηπέδου.

Αφού εξήγησε λοιπόν ότι δεν υπάρχει σχέση με το θέμα των δελτίων του ΠΑΟΚ (διότι εκεί επρόκειτο για τυπικό σφάλμα και όχι με κάτι που θα μπορούσε να επηρεάσει την εξέλιξη του αγώνα), τόνισε ότι ισχύει η θέση της ΑΕΚ πως τα παιχνίδια πρέπει να παίζονται στα γήπεδα, αρκεί τα γήπεδα να έχουν κανονικά τέρματα.

Όσο για τις δηλώσεις Σπανού, τόνισε ότι η «Ένωση» δεν έχει ν’ απολογηθεί για κάτι, σε αντίθεση με τον πρόεδρο του Ατρόμητου, που θα έπρεπε να ζητήσει συγγνώμη στους φίλους της ομάδας του.

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kostas21 said:

εδω βλεπετε 2 ατομα, να τα βγαζουν αγκαζε, κ με τροχο στο πατωμα να τα μειωνουν.

Αυτο δλδ που επρεπε να κανει ο Ατρομαχτος, ηταν να τα βγαλει, να ριξει μεσα στα σοκετς κατι, οτιδηποτε ωστε να ανεβει το υψος. Αυτο θα φτανε. 

Έπρεπε να ρίξουν χώμα πάνω στην γραμμή να μην ταλαιπωρούνται με τα δοκάρια.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ άρχισαν να διαγράφουν την φώτο με την μεζούρα οι γαύροι βορρά νότου κ οι βαζελίνες που έδειχνε ότι ξεκίναγαν το μέτρημα απ το 10 κ μας έλεγαν ότι αυτό ευνοεί την ΑΕΚ. Σόρρυ τίγρη αλλά με τόσο στοκαρισμένο κόσμο απέναντι θα τους γλεντούσα για χρόνια. Ούτε να μετράνε δεν ξέρουν τα ζωάδια.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Giorgos said:

Έπρεπε να ρίξουν χώμα πάνω στην γραμμή να μην ταλαιπωρούνται με τα δοκάρια.

ΧΑΧΑΧΑ Ή να εβαζαν αυτα που περνανε τα καλωδια απο κατω! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billy21 said:

Στο μεταξύ άρχισαν να διαγράφουν την φώτο με την μεζούρα οι γαύροι βορρά νότου κ οι βαζελίνες που έδειχνε ότι ξεκίναγαν το μέτρημα απ το 10 κ μας έλεγαν ότι αυτό ευνοεί την ΑΕΚ. Σόρρυ τίγρη αλλά με τόσο στοκαρισμένο κόσμο απέναντι θα τους γλεντούσα για χρόνια. Ούτε να μετράνε δεν ξέρουν τα ζωάδια.

Αιποιστοιμωναις

Link to comment
Share on other sites

  • nikos changed the title to Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime
  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×