Jump to content

Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ -βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

328629016_1014560709520559_2754433991872

"Κυριε πρόεδρε, δικηγορέυω από μικρό παιδί, 70 χρόνια τώρα, τι να πω, τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδει". Θα ζήσουμε στιγμές μεγάλες.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα δεν είναι τα δοκάρια. Είναι ότι κάθε φορά που παίζει η ΑΕΚ γέρνει το γήπεδο. Και αυτό δεν μπορούν να το διαχειριστούν.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, agelos said:

Με δικηγόρο τον μοντελοπνιχτη λέει θα κατέβει ο ατρομαχτος στην εκδίκαση.

Θα βγάλουμε γούστα με τον τακούνια.

Με κούγια θα αμφησβητήσουν το φύλλο αγώνα γιατί άλλος τρόπος δεν υπάρχει . Τα επιχειρήματα τα βγαζει ήδη το το10. Προσπαθούν να ξαναορίσουν τον αγώνα προφανώς λόγο λάθος μέτρητης . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Το πρόβλημα δεν είναι τα δοκάρια. Είναι ότι κάθε φορά που παίζει η ΑΕΚ γέρνει το γήπεδο. Και αυτό δεν μπορούν να το διαχειριστούν.

Ετσι. Απτον πρωτο αγωνα στο βοθρολιμανο σκεφτονταν πως θα τη βγαλουν καθαρη στην αγια σοφια

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθούν με κάθε τρόπο να αποπροσανατολίσουν την ομάδα. Είμαι σίγουρος ότι ο Ματίας ξέρει πολύ καλά τί ακριβώς πρέπει να κάνει για να τερματίσουμε 10 βαθμούς μπροστά στα play offs και να τελειώσει όλη η προπαγάνδα.

Αλλά και να μην τελειώσει, πούτσα μου πλέον. Κάποτε με ενδιέφερε. Τώρα όχι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Με κούγια θα αμφησβητήσουν το φύλλο αγώνα γιατί άλλος τρόπος δεν υπάρχει . Τα επιχειρήματα τα βγαζει ήδη το το10. Προσπαθούν να ξαναορίσουν τον αγώνα προφανώς λόγο λάθος μέτρητης . 

Τακτική ποακ το 2018.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nikos said:

Και γιατί μετράει περισσότερο η γνώμη του από του Τσάρτα; 

Παμε στις γενικες συζητησεις να σου πω

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, nikos said:

Πάμε πάλι.

 

Ο Ντέμης το έχει ξαναπεί αυτό να κρίνονται στα γηπεδα Ο,ΤΙ και να κάνει η μια ομάδα.

 

Αυτο για όποιον έχει σώας τας φρένας σε παρα πολλες περιπτώσεις δεν στέκει γιατί θα γίνει προϊόν εκμετάλλευσης και μπαχαλο. Για αυτό έχουν βγει ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ διάφοροι κανονισμοί με διαφορετικες τιμωρίες, σε καποιες περιπτώσεις είναι αναπόφευκτο να τιμωρηθει και να χάσει το ματς η μια ομάδα.

Αυτα τα πραγματα είναι για φελλούς, είτε όταν λέγονται, είτε όταν παίρνονται στα σοβαρά.

 

Ντροπη καπου να συζητιέται ο κάθε Ντέμης τόσο πολύ όταν λέει οτιδηποτε. Εξαιρούνται οσοι τον θεωρούν εξυπνότερο από τον εαυτό τους.

 Απλά προβάλλεται η γνώμη του από τα ΜΜΕ, ενω συζητιέται πολύ από τον κόσμο. Είναι όπως όταν κάποιος είναι γνωστός ηθοποιός ή τραγουδιστής και η άποψη  του για   οτιδήποτε θεωρείται βαρυνουσα. Αλλα μήπως και τώρα δεν συνεχίζουμε έτσι να τον σχολιάζουμε; Επίσης ντροπή μπορεί κάποιος να πει ότι είναι να ασχολούμαστε με τις απόψεις του Καραπαπά, οι οποιες δεν είναι απλά για φελλούς αλλά για κάφρους. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Toni Black said:

Παμε στις γενικες συζητησεις να σου πω

Δεν πειράζει πες μου εδώ.

Η απάντηση φανταζομαι είναι ότι ο ένας λέει βλακειες.

Ο άλλος γιατί δεν λέει; Τους κάναμε τεστ iq

ή ήταν μικρος παίκτης ο Βασιλης;

 

Και για να μην μπλέξουμε πες μου γιατί δεν μετράει εξίσου η γνώμη του Νικολαιδη με του Αγορογιαννη ας πούμε.

Ξαναλεω ότι μεγάλος παίκτης και μεγαλο μυαλό είναι πραγματα παντελώς άσχετα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

 Απλά προβάλλεται η γνώμη του από τα ΜΜΕ, ενω συζητιέται πολύ από τον κόσμο. Είναι όπως όταν κάποιος είναι γνωστός ηθοποιός ή τραγουδιστής και η άποψη  του  οτιδήποτε θεωρείται βαρυνουσα. Αλλα μήπως και τώρα δεν συνεχίζουμε έτσι να τον σχολιάζουμε; Επίσης ντροπή μπορεί κάποιος να πει ότι είναι να ασχολούμαστε με τις απόψεις του Καραπαπά, οι οποιες δεν είναι απλά για φελλούς αλλά για κάφρους. 

Ισχυει. 
 

Αλλα αντί για 2 σχόλια (όχι μονο εδώ) έχουμε χιλιάδες. Για οτιδηποτε πει ένας φελλός. Αποψη μου, χροοοονια τώρα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, No11 said:

Ο @Toni Black το ξετρύπωσε, μετά πήρε τον δρόμο του.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Δεν πειράζει πες μου εδώ.

Η απάντηση φανταζομαι είναι ότι ο ένας λέει βλακειες.

Ο άλλος γιατί δεν λέει; Τους κάναμε τεστ iq

ή ήταν μικρος παίκτης ο Βασιλης;

 

Και για να μην μπλέξουμε πες μου γιατί δεν μετράει εξίσου η γνώμη του Νικολαιδη με του Αγορογιαννη ας πούμε.

Ξαναλεω ότι μεγάλος παίκτης και μεγαλο μυαλό είναι πραγματα παντελώς άσχετα.

Δεν ξερω για τον αγορογιαννη αλλα ο βασιλακης κατ επαναληψη και κατ εξακολουθηση πεταει μπαρουφες. Οχι οτι συμφωνω με τον κοντο και την κορεκτιλα του, αλλα ο τσαρτας οσο μιλαει εκτιθεται.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Toni Black said:

Δεν ξερω για τον αγορογιαννη αλλα ο βασιλακης κατ επαναληψη και κατ εξακολουθηση πεταει μπαρουφες. Οχι οτι συμφωνω με τον κοντο και την κορεκτιλα του, αλλα ο τσαρτας οσο μιλαει εκτιθεται.

Το ποιντ μου είναι το ο Ντέμης ποτέ και πουθενά δεν έχει δηλώσει κάτι που να το θεωρω εξυπνάδα.

Προκειται περι μλκιας να ασχολούνται ολοι τόσο με τις βλακειες του. Από τοτε που ήταν πρόεδρος το έδειξε.

 

Στα δικά μου αυτιά μπορει να μετράει περισσότερο η γνώμη του Σταματή και του Κοπιτση  από του Ντεμη κσι του Κατσουρανη

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Το ποιντ μου είναι το ο Ντέμης ποτέ και πουθενά δεν έχει δηλώσει κάτι που να το θεωρω εξυπνάδα.

Προκειται περι μλκιας να ασχολούνται ολοι τόσο με τις βλακειες του. Από τοτε που ήταν πρόεδρος το έδειξε.

 

Στα δικά μου αυτιά μπορει να μετράει περισσότερο η γνώμη του Σταματή και του Κοπιτση  από του Ντεμη κσι του Κατσουρανη

Δεν διαφωνω, αν ακουσεις δελλες, ντεμηδες, κατσουρανηδες δεν θα βγεις σοφοτερος για το ποδοσφαιρο, απο χιμενεθ και αλμειδες κατι θα παρεις

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Άκουσα σήμερα την εκπομπή του γεωργίου και είπε ότι κάποιος το σφύριξε στην ΑΕΚ για τα δοκάρια.Φωτογράφισε ότι ο μπέος το είπε στον Μελ.Γιατί έχει συμφέρον επειδή ο ατρομήτος είναι πίσω απο τον βόλο.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Στο δικαστηριο μαλλον θα πατησουν και στο οτι η μεζουρα δεν ειναι ο ενδεδειγμενος τροπος μετρησης. Εδω ειναι ολο το ψωμι.

Προσωπικα, βλεπω οτι το ματς θα επαναληφθει με αποφαση αθλητικου δικαστη. Εκει να μας δω τι θα πουμε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, agelos said:

@billy21

Παρτο κι από το βόθρο τους

 

FB_IMG_1675718717554.jpg

Πρασινος βοθρος. Θα ελεγα οτι κανονικα επρεπε να μην εχουμε κανεναν αρδ εκει μεσα, αλλα δινει καποιο πατημα σε ολους. Βεβαια προωθουν κατα κρατος τα δικα τους πρασινα συμφεροντα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Brom21 said:

Στο δικαστηριο μαλλον θα πατησουν και στο οτι η μεζουρα δεν ειναι ο ενδεδειγμενος τροπος μετρησης. Εδω ειναι ολο το ψωμι.

Προσωπικα, βλεπω οτι το ματς θα επαναληφθει με αποφαση αθλητικου δικαστη. Εκει να μας δω τι θα πουμε.

Το Φ.Α. είναι ξεκάθαρο κ μόνο ο ρεφ μπορεί να το ανατρέψει. Ούτε η μεζούρα ούτε το λέιζερ ούτε κανένας.

Link to comment
Share on other sites

Προβλεπει ο κανονισμος συγκεκριμενο οργανο μετρησης; με μεζουρα το μετρησαν οπως οι μηχανικοι, οχι με πουτσες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις το έβαλα αυτό κι εγώ πριν κάτω, καλά δεν το θυμόσασταν με τον Λουτσεσκου; Για αυτο ρωταω συνεχεια πότε θα τοποθετηθεί και τι θα πει.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brom21 said:

Στο δικαστηριο μαλλον θα πατησουν και στο οτι η μεζουρα δεν ειναι ο ενδεδειγμενος τροπος μετρησης. Εδω ειναι ολο το ψωμι.

Προσωπικα, βλεπω οτι το ματς θα επαναληφθει με αποφαση αθλητικου δικαστη. Εκει να μας δω τι θα πουμε.

Υπαρχει στο κανονισμο καπου ποιο ειναι το οργανο μετρησης?

Link to comment
Share on other sites

  • nikos changed the title to Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime
  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×