Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Recommended Posts

2 minutes ago, Agent HAF said:

Πρέπει να είμαι ο μόνος από τους καινούριους που δεν καταλαβαίνω Χριστό από ότι λέτε. 

you'll never walk alone, κάν'τε ησυχία τώρα να παρακολουθήσουμε...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Νονός said:

:lol::lol::lol::lol:

Εντάξει, δεν θέλω να το συνεχίσω ........

Αλλά, μπράβο Πάβελ, με έκανες και γέλασα. Θενξ .......

Τον τιγρη εννοω με τον συγκεκριμενο ε, μην παρεξηγηθουμε.

Link to comment
Share on other sites

Για να μπούμε και στην ουσία της κουβέντας αυτό που μου είχε πει άνθρωπος που θεωρώ εχει καλή πληροφόρηση ειναι οτι ο Μελ ψάχνει τρόπο να μείνει η ομάδα στην οικογένεια ( σαν προστάτες της παρακαταθήκης και να μην πάθει οτι ο κοκκαλής)  δλδ στον ίδιο και χτύπα ξύλο μετά στο γιό του άλλα να έχει φιάξει και την επόμενη μερα συγχρόνος ίσως με το να τρέχει απο ανθρώπους που ξέρουν football managment και εκεί κολλάει η RB που γράφτηκε και διάβασα πρώτη φορά σήμερα . Αυτό ουσιαστικά είναι και αυτό που λέει ο @Stylianopoulos και ο @Νονός .  Σαφώς τη δεδομένη στιγμή δεν χρειάζεται αφού το μαγαζί δουλεύει καλά με Αλμέιδα Κονέ Κιουχάρσκι Γιαννάκη και τον ίδιο φυσικά ειδικά φέτος που έδωσε ρέστα . Όμως θεωρώ δεδομένο ότι το δουλεύει και θεωρώ ( προσωπική άποψη) οτι ο Κονέ θα ανέβει στην επόμενη ημέρα και άλλο στην Ιεραρχεία . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Διακόπτω.

Μιλάτε για τον άνθρωπο που όταν πάει στο καφενείο στην Κύπρου, ΚΑΝΕΝΑΣ δεν κάθεται για "τέταρτος" στη μπιρίμπα γιατί ΚΑΝΕΝΑΣ δεν αντέχει να παίξει ζευγάρι μαζί του. Ή 2 ή 3 για να παίζει σόλο, μόνος του ....

Ευχαριστώ.

Συνεχίστε ......

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

Ο @Νονόςέχει τίποτα premioum user rights? Τι search engine έχει διαθέσιμη, άπαιχτος, ότι θέλει να βρει απο παλιά ποστ το χει διαθέσιμο σε δέκα δευτερόλεπτα, ευκολα, γρήγορα και νοικοκυρεμενα. Θαυμάζω!

Μπορει να φταίει οτι ασχολούμαι και λίγο με ταβανοπροκες.

  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Geologos said:

Ο @Νονόςέχει τίποτα premioum user rights? Τι search engine έχει διαθέσιμη, άπαιχτος, ότι θέλει να βρει απο παλιά ποστ το χει διαθέσιμο σε δέκα δευτερόλεπτα, ευκολα, γρήγορα και νοικοκυρεμενα. Θαυμάζω!

 

Ξενιτεμένε επιστήμονα που ζεις;

Νονος κρατάει σημειώσεις του Στυλιανοπουλου χρόνια στα κιτάπια μιλάμε για παθος

Σα τις θείτσες στο χωριό είναι ο Νονός στα λευκά στενά  παραφυλαει σε σταυροδρόμι κάθεται σε καρέκλα πλεκτή από γύφτο λειτουργεί σα  σκανερ.  Και αν δε βγει κάτι ;σκάει Σούμποτιτς Κονιόρδος 

Κρατάει χρόνια αυτή κολώνια γι'αυτα ζει η κωλογρια

  • Δικεφαλάκι 4
  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

Στο δημοτικό ήταν ένα κοριτσάκι λίγο χαζουλι το οποίο ήταν ερωτευμένο μαζί μου. Μιλάμε για εμμονή όχι αστεία.

Στα παιδικά πάρτυ πήγαινε στους γονείς των παιδιών κ τους έλεγε να με βάλουν να της ζητήσω να χορέψουμε. Καλό παιδί από τότε, την λυπομουν κ άφηνα το κοκτέιλ σπραιτ, κόλα, φαντα κ τα φουντουνια κ της ζητούσα να χορέψουμε για να νιώσει όμορφα.

Ε η καριολα τότε μου έλεγε όχι κ χαιρόταν.

Δεν καταλαβαίνω πως μου ήρθε τώρα, αλλά είπα να το μοιραστώ μαζί σας.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 22
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Νονός said:

Διακόπτω.

Μιλάτε για τον άνθρωπο που όταν πάει στο καφενείο στην Κύπρου, ΚΑΝΕΝΑΣ δεν κάθεται για "τέταρτος" στη μπιρίμπα γιατί ΚΑΝΕΝΑΣ δεν αντέχει να παίξει ζευγάρι μαζί του. Ή 2 ή 3 για να παίζει σόλο, μόνος του ....

Ευχαριστώ.

Συνεχίστε ......

τι να συνεχίσουμε, μας έκανες την καρδιά...

                            1.jpg.85aa72df540ebd4086f771278241f204.jpg               image.jpeg.4eb8689b00af052d1fb76e48c755297e.jpeg

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Η μεγαλύτερη φαμίλια του φόρουμ αποδεικνύει για ακόμα μια φορά ότι αποτελεί αγέλη, καλύτερη από αυτήν του Αλμειδα.

Αφήστε τους απέναντι να ψάχνουν μανιωδώς παρατυπίες, να περιμένουν καρτερικά once in a blue moon (εγγλεζικα) να τους κάτσει η μπίλια στο 0 . 

Επειδή το έψαξα και εγώ, χωρίς σημειωματάρια, premium search engines (κλαιω), έχουν ξαναγίνει αυτές οι κατηγορίες, περί stalking, και τότε είχε περάσει στα ψιλά…

Όμως εμεις οι νέοι ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ τις γεροντάρες με τις μπιριμπες τους και προχωράμε.

Με τον Στυλ, τον Σταύρο τον κιτρινόμαυρο Μπιλ και τον ανθρωπο που με γαλούχησε οπαδικά και ας το παιζει ανεξαρτητος τον ΠανθεR θα πάμε μέχρι το τελος .

Ζήτω η LFS

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Ξενιτεμένε επιστήμονα που ζεις;

Νονος κρατάει σημειώσεις του Στυλιανοπουλου χρόνια στα κιτάπια μιλάμε για παθος

Σα τις θείτσες στο χωριό είναι ο Νονός στα λευκά στενά  παραφυλαει σε σταυροδρόμι κάθεται σε καρέκλα πλεκτή από γύφτο λειτουργεί σα  σκανερ.  Και αν δε βγει κάτι ;σκάει Σούμποτιτς Κονιόρδος 

Κρατάει χρόνια αυτή κολώνια γι'αυτα ζει η κωλογρια

Νονό θαυμάζω

ΣΤΥΛ ΔΟΞΑΖΩ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geologos said:

Ο @Νονόςέχει τίποτα premioum user rights? Τι search engine έχει διαθέσιμη, άπαιχτος, ότι θέλει να βρει απο παλιά ποστ το χει διαθέσιμο σε δέκα δευτερόλεπτα, ευκολα, γρήγορα και νοικοκυρεμενα. Θαυμάζω!

Η επενδυτική πολιτική του Τμήματος R&D της LFO συζητιέται κάθε χρόνο στο Davos , Switzerland.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

χΡισμα-Βαφτιση-ευχέλαιο ...

Ο Νονός: Το «Άνθος» του Κόπολα | Αφιερώματα

Άσε φίλε, δεν ξέρω τι να πω ...

Έχουμε γεμίσει ... "ανώμαλους" εδώ μέσα :

Quote

Η πλάκα είναι και πως ο πιο περιζήτητος Νονός στο ΚΜ είναι ο Στυλιανόπουλος 😁 

:blink:

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Τη Δευτέρα έχουμε γεύμα με τους αρδ, αυτή τη φορά όχι σε σουβλατζιδικα αλλά λογικά στη χλιδα της vip αιθουσαν στην Αγίας Σοφία με γκουρμέ επιλογές ( ανθρώπους θα τους κάνει) 

Λένε ότι θα βγουν όπως και άλλες φορές είδησεις που τις συζητούσαμε για μέρες. 

Εγω ας κάνω ένα άτυπο ΠκΟ και ας πω ότι ένα από αυτά που θα μιλήσει θα είναι για τσιμέντα σε Σπάτα και ΝΦ ( ναι ΝΦ χωρίς να ξέρω κάτι φυσικά) εκτός φυσικά από τα υπόλοιπα αγωνιστικά και έξωαγωνιστικά και τα του γηπέδου. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Τη Δευτέρα έχουμε γεύμα με τους αρδ, αυτή τη φορά όχι σε σουβλατζιδικα αλλά λογικά στη χλιδα του vip αιθουσαν της Αγίας Σοφία. 

Λένε ότι θα βγουν όπως και άλλες φορές είδησης που τις συζητούσαμε για μέρες. 

Εγω ας κάνω ένα άτυπο ΠκΟ και ας πω ότι ένα από αυτά πογ θα μιλήσει θα είναι για τσιμέντα σε Σπάτα και ΝΦ εκτός φυσικά από τα υπόλοιπα αγωνιστικά και έξωαγωνιστικά. 

Τσιμέντα σε ΝΦ? Ετοιμάζεται κάτι σε άλλο χώρο?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nestoridis21 said:

Τσιμέντα σε ΝΦ? Ετοιμάζεται κάτι σε άλλο χώρο?

Δεν ξέρω τπτ και το μόνο που έχω ακούσει όπως όλοι μας είναι ότι η μισή ΝΦ είναι δική του από εποχή κρίσης που σκουπίζε τα πάντα με τη τεχνική του εταιρία ( Κτιτορ κάπως έτσι) 

Πρόβλεψη κάνω και γιατί κάτι μεγάλο  ξεκίνησε ( φάση καθαρισμού ίσιωμα) πίσω από την Aegean/ Ναυτεμπορικη ( τεράστιο οικόπεδο .) και το πρόσεξα όταν πέρασα μετά από επισήμανση του @Agent HAF  Ειναι είναι και τα ανταποδοτική της ΕΡΑ φυσικά που κάτι θα πρέπει να πει και γιαυτα.

Δξέρω αν είναι συμφερόντων Μελ η έχει σχέση η ΑΕΚ για να το ξεκαθαρίσω. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Geologos said:

Ο @Νονόςέχει τίποτα premioum user rights? Τι search engine έχει διαθέσιμη, άπαιχτος, ότι θέλει να βρει απο παλιά ποστ το χει διαθέσιμο σε δέκα δευτερόλεπτα, ευκολα, γρήγορα και νοικοκυρεμενα. Θαυμάζω!

 

10 hours ago, Stylianopoulos said:

Ξενιτεμένε επιστήμονα που ζεις;

Νονος κρατάει σημειώσεις του Στυλιανοπουλου χρόνια στα κιτάπια μιλάμε για παθος

Σα τις θείτσες στο χωριό είναι ο Νονός στα λευκά στενά  παραφυλαει σε σταυροδρόμι κάθεται σε καρέκλα πλεκτή από γύφτο λειτουργεί σα  σκανερ.  Και αν δε βγει κάτι ;σκάει Σούμποτιτς Κονιόρδος 

Κρατάει χρόνια αυτή κολώνια γι'αυτα ζει η κωλογρια

Ρε μπατσακούτσα, "καθάρισε τα τζάμια" και βλέπε ότι βλέπεις κι όχι ότι θά 'θελες να βλέπεις.

Ο Εξαιρετικός Απόδημος Επιστήμων ΔΕΝ μιλάει για ΔΙΚΟ ΣΟΥ ποστ.

 

Link to comment
Share on other sites

Επιστήμονα ο ένας, εξαιρετικός επιστήμων ο άλλος, αμα το συνεχίσουν το βλέπω να με φωνάζουν να μιλήσω σε κανα συμπόσιο.

Ή και καμιά ΝΑΣΑ με την Ελένη Αντωνιάδου

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Mike said:

ας φερει κανα δυο νταμπλ ακομα , ας βαλει κανα αποροφητηρα ακομα να τραβανε τα ντουμανια πιο γρηγορα και βλεπουμε

Το έχω γράψει αρκετά παλιότερα ότι αυτό θα ηθελε και αυτό μάλλον θα γίνει.Το κακό είναι ότι μπήκε αργά ξανά στην ΑΕΚ και όλη η ενέργεια του επί δέκα χρονια πηγε στο γήπεδο και όχι στην ομάδα.Δηλαδη θα ηταν σουπερ να ηταν στην ηλικία που ηταν το 2013 με τα πάντα τακτοποιημενα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανιδης και το 1995, είχε πουλήσει στον Τροχανα, αλλά με συμφωνία να μείνει ο ίδιος με τον Καρρα στην διοίκηση. Ίσως και με κρυφό σκοπό, σύντομα να ξεκουμπιστει μόνο  ο Καρρας, οπως και έγινε για λίγο, για να μείνει ο ίδιος ως μοναδικός μπροστινος του μισοτρελου. Τελικά όμως όλα αυτά δεν ευδοκιμησσν για πολύ. 

Επειδή οι άνθρωποι δεν αλλάζουν όσα χρόνια και να περάσουν , διόλου απίθανο να ψάχνει μια ανάλογη περίπτωση ιδιοκτήτη αλλά πιο φερέγγυου από τον τροχανα με την ιδέα να παραμείνει ο ίδιος ως μπροστινος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με δόση χιούμορ και παραφράζοντας κάποια λόγια που έχουν ειπωθεί για μία συγκεκριμένη προσωπικότητα, παραθέτω τα παρακάτω με δόσεις μεταφυσικής. Μπορούν να υπάρξουν αρκετές παραφράσεις. Το βάζω λοιπόν με μία αστεία διάθεση, στην μέθη του νταμπλ.

Ωδή στον Δημήτρη "Tiger" Μελισσανίδη:

Έχει μία μεγάλη καρδιά που περικλείνει όλο τον κόσμο της της ΑΕΚ. Η ψυχή του είναι σαν την αρχαία αιολική άρπα, που ανταποκρίνεται και παίζει στην παραμικρή πνοή αέρα. Δονείται στην κάθε χαρά ή περίσκεψη, στην κάθε προσδοκία και πόθο του λαού της ΑΕΚ.

Γίγαντας της στρατηγικής...Πρωταθλητής και παλαιστής στο στίβο της πράξης...μπροστάρης της αγωνιστικής εξέλιξης και της επιτυχίας...Δεν υπάρχει τομέας επίδοσης στον οργανισμό της ΑΕΚ, από το πιο γενικό και καθολικό ως το πιο μερικό και ειδικό, όπου να μην επεκτείνεται σε αυτόν η προσοχή, η προσωπική συμμετοχή του Δημήτρη Μελισσανίδη.

Είναι η κεφαλή της ΑΕΚ, που, σαν την ψηλή κορφή αυτήν πρώτη φωτίζει ο ήλιος. Πρώτος ενστερνίζεται το φως του νέου, την ανατολή του καινούργιου και σαν τον Προμηθέα παραδίνει το φως του νέου στον λαό της ΑΕΚ.

 

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×