Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Recommended Posts

4 hours ago, Νονός said:

Να ψάξω -άραγεΣ- τα πόστς που ... επιβεβαίωναν την ΠΩΛΗΣΗ το καλοκαίρι, ή να .... ΒΑΡΕΘΩ ??????????

Ε, κυρία Στάη μου ???

:lol:

Θα ειναι η πρωτη φορα που συγκεκριμενος ειπε κατι και εγινε το εντελως αντιθετο.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kami said:

Βρε για χαμήλωσε λίγο να ρουφήξεις πιο πολύ οξυγόνο...

Αλλο αν μίλησε και με ποιούς μίλησε, που εγώ έμαθα ότι μίλησε σίγουρα με red bull και άλλο ότι συμφώνησε!! Και εμένα μου είχαν μεταφέρει ότι προχωρούσε η δουλειά, αλλά μέχρι να πέσουν οι τζίφρες, δεν υπάρχει τίποτα.

Αυτός μιλάει με όλους και ακούει τα πάντα μπας και βρεί κάτι που τον συμφέρει, τώρα όμως που έχει μπροστά του και τα 25 του ch. l. με ομάδα ικανή να τα πιάσει, δε βιάζεται.

Το θυμάμαι το post του @Νονός και μπορεί να ήταν 80% ειρωνία προς τον πρόεδρο της έταιρης φαμίλιας, αλλά είχε και 20% είδηση μέσα.

 

Σοβαρά μιλάς, υπάρχει θέμα με red bull; Όταν είχα διαβάσει πριν 2-3 χρόνια ότι την ψάχνει τη δουλειά της πώλησης-συνεργασίας με άλλους παίκτες γενικώς, σκεφτόμουν πόσο σωστό θα ήταν να μπει η red bull μέσα. Αλλά μου φαινόταν απίθανο. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Neofermenos said:

Σοβαρά μιλάς, υπάρχει θέμα με red bull; Όταν είχα διαβάσει πριν 2-3 χρόνια ότι την ψάχνει τη δουλειά της πώλησης-συνεργασίας με άλλους παίκτες γενικώς, σκεφτόμουν πόσο σωστό θα ήταν να μπει η red bull μέσα. Αλλά μου φαινόταν απίθανο. 

Εγώ έμαθα ότι μιλούσε με την RB πριν τελειώσει το γήπεδο. Πιθανότατα θα μίλησε και με άλλους, άπαξ και δε συμφώνησε, θέμα δεν υπάρχει!

Για να βγήκε  και να δήλωσε ότι θα μείνει για την ΑΕΚ της Ευρώπης, προφανώς δεν θα πουλήσει για άλλον ένα χρόνο τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

Νονός έχει φετίχ από παλιά να περιμένει αν βγουν η όχι και να πεταχτεί μετά,οι άλλοι τι ταραζεστε έτσι; Γνωστό ότι εχει τεράστιο αρχείο γραπτών του Στυλιανό παρακολουθεί ελέγχει τσεκαρει ποσοστά επιτυχίας γνωστά όλα αυτά .

Δεν ισχύει πάντως ότι ο Μελ θα φύγει όταν τον πάρει ο θεός.Εχει θέμα και του έχει γίνει σαφές τι και πώς πρέπει να προχωρήσει.

Μην τσακώνεστε όμως ρε όλοι οι υπόλοιποι χωρίς λόγο ρε και μην προσβάλλει ο ένας τον άλλον @Kamiείναι ημέρες γιορτής για όλους μας.

 Ακόμα και ταξίδια υπήρξαν για συμπαίκτη ,με συγκεκριμένους προχώρησαν συμφώνησαν, δεν είναι ο Μπουσης είχαμε πει εξαρχής , διατηρεί ομάδα&σε άλλη χώρα.

Απλά ήρεμα και ωραία δεν έγινε.Τώρα.

Του χρόνου είναι και τα 100 χρόνια της καψούρας μας .

 

 

  • Δικεφαλάκι 13
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Stylianopoulos said:

Νονός έχει φετίχ από παλιά να περιμένει αν βγουν η όχι και να πεταχτεί μετά,οι άλλοι τι ταραζεστε έτσι; Γνωστό ότι εχει τεράστιο αρχείο γραπτών του Στυλιανό παρακολουθεί ελέγχει τσεκαρει ποσοστά επιτυχίας γνωστά όλα αυτά .

Δεν ισχύει πάντως ότι ο Μελ θα φύγει όταν τον πάρει ο θεός.Εχει θέμα και του έχει γίνει σαφές τι και πώς πρέπει να προχωρήσει.

Μην τσακώνεστε όμως ρε όλοι οι υπόλοιποι χωρίς λόγο ρε και μην προσβάλλει ο ένας τον άλλον @Kamiείναι ημέρες γιορτής για όλους μας.

 Ακόμα και ταξίδια υπήρξαν για συμπαίκτη ,με συγκεκριμένους προχώρησαν συμφώνησαν, δεν είναι ο Μπουσης είχαμε πει εξαρχής , διατηρεί ομάδα&σε άλλη χώρα.

Απλά ήρεμα και ωραία δεν έγινε.Τώρα.

Του χρόνου είναι και τα 100 χρόνια της καψούρας μας .

 

 

Εγώ έκανα πλάκα σε σχέση με το ότι πετούσε και το έγραψε! 
Δεν είχε σκοπό να προσβάλει το σχόλιο μου, ούτε το  έγραψα ως παρατήρηση, πόσω δε για να καβγαδίσω..

Συγνώμη @baRon21 αν το έλαβες έτσι, πλάκα προσπαθούσα να κάνω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Stylianopoulos said:

 Ακόμα και ταξίδια υπήρξαν για συμπαίκτη ,με συγκεκριμένους προχώρησαν συμφώνησαν, δεν είναι ο Μπουσης είχαμε πει εξαρχής , διατηρεί ομάδα&σε άλλη χώρα.

Απλά ήρεμα και ωραία δεν έγινε.Τώρα.

Καταλαβαίνω ότι πιο συγκεκριμένα πράγματα δεν μπορούν να ειπωθούν, ειδικά σε δημόσιο φόρουμ. Αφού όμως ξέρεις τα ονόματα που παίζουν, θεωρείς ότι ο/οι επόμενος/οι είναι επιλογές της προκοπής ή στο μεσοπρόθεσμο μέλλον θα θυμηθούμε παλιές μέρες με άγχη για εγγυητικές κλπ;

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Stylianopoulos said:

 

Δεν ισχύει πάντως ότι ο Μελ θα φύγει όταν τον πάρει ο θεός.Εχει θέμα και του έχει γίνει σαφές τι και πώς πρέπει να προχωρήσει.

 

 

Εύχομαι όχι τίποτα σοβαρό υγείας 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, firebird said:

Καταλαβαίνω ότι πιο συγκεκριμένα πράγματα δεν μπορούν να ειπωθούν, ειδικά σε δημόσιο φόρουμ. Αφού όμως ξέρεις τα ονόματα που παίζουν, θεωρείς ότι ο/οι επόμενος/οι είναι επιλογές της προκοπής ή στο μεσοπρόθεσμο μέλλον θα θυμηθούμε παλιές μέρες με άγχη για εγγυητικές κλπ;

Δε ξέρω αν αυτά που μου είπαν για συμφωνία με συμπαίκτη φέτος ισχύουν και το επόμενο καλοκαίρι οπότε τι θεωρώ τώρα δεν έχει καμία σημασία αφού συνεχίζει μόνος του.

Αυτοι που μου είχαν πει εχουν τεράστια οικονομική άνεση αλλά τι να το κάνεις στο μπουρδέλο ελληνικό πρωτάθλημα χωρίς Μελισσανίδη & ΓΠ ; Θα μείνεις εκτός από τον πρώτο γύρο και θα ξύνεις το κεφάλι σου τι φταίει.

Νασουν ευρωπαϊκή χώρα να έλεγες ΟΚ μου φτιάξες τη γήπεδαρα , πλέον μόνο Αλμειδα και μεταγραφές θέλω. Στα @@ μου ποιος θα ναι ιδιοκτήτης,αλλά δε γίνονται αυτά εδώ.

 Γω θαθελα λόγω συνθηκών το δίδυμο αυτό στη διοίκηση να προστατεύει την ομάδα μαζί όμως με έναν άπλα που θα βάλει χρήμα. Να εκτοξευθούμε και στην Ευρώπη με πορεία που θα γραψει. Να μη θεωρούμε δηλαδή τα 500άρια πια μεγάλο συμβόλαιο και να γίνουν κανόνας οι Πινέδα,οι Τσουμπερ, Βίντα. Ποιότητα σε όλες τις θέσεις.

 

  • Δικεφαλάκι 10
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, AG21 said:

και πώς να μην έχει έρωτα . Πότε τα έζησε όλα αυτά ?  ( Είναι και τα δεκάδες εκατομμύρια που μπαίνουν στο ταμείο φυσικά ) 

20230526_live_sport_0506.jpg

 

 image.jpeg.ecdc55cba5b2ed0ff9d44b8ccf6b4050.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Kami said:

Εγώ έκανα πλάκα σε σχέση με το ότι πετούσε και το έγραψε! 
Δεν είχε σκοπό να προσβάλει το σχόλιο μου, ούτε το  έγραψα ως παρατήρηση, πόσω δε για να καβγαδίσω..

Συγνώμη @baRon21 αν το έλαβες έτσι, πλάκα προσπαθούσα να κάνω.

 Μην ανησυχεις δεν εγινε τιποτα Καμι (δεν βαζω τονο, δεν ξερω που)

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Μάκαρος said:

Και ο σαββιδης έσπρωξε αρκετό χρήμα στον παοκ, αλλά ειδαμε πως χωρίς παρασκήνιο έκανε μια τρύπα στο νερό. Ισως αν ερθει επενδυτης με όρεξη και χρήμα , να έχει κάποιες αβάντες. Αλλά χωρίς παρασκηνιακή δύναμη θα εχει δύσκολο έργο. Μακάρι να μπορούσε να είχε συμμετοχή ο Μελ σε αυτό αλλά είναι μεγάλος πλέον και εχει κουραστεί. Ελπίζω να το κουμανταρει. 

Ο Σαββίδης για τα δεδομένα του παοκ, καλά τα πήγε. Πήρε μια ομάδα που είχε 2 πρωταθλήματα και 4 κύπελλα σε περίπου 90 χρόνια  ιστορίας, και μια δεκαετία μετά αυτή έχει 3 πρωταθλήματα και 8 κύπελλα. Στα μείον του ότι δεν άφησε ένα νέο  γήπεδο. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Stylianopoulos said:

Δε ξέρω αν αυτά που μου είπαν για συμφωνία με συμπαίκτη φέτος ισχύουν και το επόμενο καλοκαίρι οπότε τι θεωρώ τώρα δεν έχει καμία σημασία αφού συνεχίζει μόνος του.

Αυτοι που μου είχαν πει εχουν τεράστια οικονομική άνεση αλλά τι να το κάνεις στο μπουρδέλο ελληνικό πρωτάθλημα χωρίς Μελισσανίδη & ΓΠ ; Θα μείνεις εκτός από τον πρώτο γύρο και θα ξύνεις το κεφάλι σου τι φταίει.

Νασουν ευρωπαϊκή χώρα να έλεγες ΟΚ μου φτιάξες τη γήπεδαρα , πλέον μόνο Αλμειδα και μεταγραφές θέλω. Στα @@ μου ποιος θα ναι ιδιοκτήτης,αλλά δε γίνονται αυτά εδώ.

 Γω θαθελα λόγω συνθηκών το δίδυμο αυτό στη διοίκηση να προστατεύει την ομάδα μαζί όμως με έναν άπλα που θα βάλει χρήμα. Να εκτοξευθούμε και στην Ευρώπη με πορεία που θα γραψει. Να μη θεωρούμε δηλαδή τα 500άρια πια μεγάλο συμβόλαιο και να γίνουν κανόνας οι Πινέδα,οι Τσουμπερ, Βίντα. Ποιότητα σε όλες τις θέσεις.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση δάσκαλε. Συμφωνώ απόλυτα σε αυτό που λες για το ότι δεν αρκεί μόνη της η οικονομική επιφάνεια στο ελληνικό μπουρδέλο και είναι αυτό που με προβληματίζει για την επόμενη μέρα. Απλά ξεκινάω από τα βασικά γιατί περάσαμε εποχές που ούτε αυτά δεν είχαμε και δεν θέλω να τα ξαναζήσω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Mike said:

ας φερει κανα δυο νταμπλ ακομα , ας βαλει κανα αποροφητηρα ακομα να τραβανε τα ντουμανια πιο γρηγορα και βλεπουμε

Μάικ δεν ξέρω άμα διάβαζες τότε αλλά όταν έγραφα για ανεμιστήρες κάποιοι γέλαγαν τόσο που ντρεπόμουν ότι είπα μαλάκια. Τους θυμάμαι έναν έναν. Θέλει άλλους τόσους για να τελειώσουμε με αυτό το θέμα. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Μάικ δεν ξέρω άμα διάβαζες τότε αλλά όταν έγραφα για ανεμιστήρες κάποιοι γέλαγαν τόσο που ντρεπόμουν ότι είπα μαλάκια. Τους θυμάμαι έναν έναν. Θέλει άλλους τόσους για να τελειώσουμε με αυτό το θέμα. 

απο το πρωτο ματς φανηκε ρε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, baRon21 said:

 Μην ανησυχεις δεν εγινε τιποτα Καμι (δεν βαζω τονο, δεν ξερω που)

Δεν μου επιτρέπει το ΚΜ να έχω άποψη στο πού μπαίνει ο τόνος..

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mike said:

απο το πρωτο ματς φανηκε ρε

Ε ναι αφού έκλεισε τις πολεμιστρες η περιφέρεια όχι πως θα άλλαζα πολλά και το σκεπαστεί είχε χαμηλό και το γήπεδο κλείστρο τρθγυρο πως θα φύγει αλλιώς τα ντουμανια. 

Link to comment
Share on other sites

Οι ανεμιστήρες είναι καλοι αλλά για μένα έχουν τοποθετηθεί σε λάθος θέση. Να εξεταστεί από τους υπεύθυνους να τοποθετηθούν πολλοί μικρότεροι, κρεμαστοί από το στέγαστρο γιατί το ντουμάνι πάει και εγκλωβίζεται ακριβώς εκεί, στροβιλίζει μεταξύ της πάνω εξεδρας και του στεγάστρου και για αυτό το λόγο αργεί να φύγει. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kami said:

 

Το θυμάμαι το post του @Νονός και μπορεί να ήταν 80% ειρωνία προς τον πρόεδρο της έταιρης φαμίλιας, αλλά είχε και 20% είδηση μέσα.

 

Καλέ μου φίλε ΚΑΜΙ (τα κεφαλαία δεν τονίζονται, πόντος ...), έπεσες όλωσδιόλου έξω στα ποσοστά.

Το ποστ είχε ένα -ας πούμε- 20% ... περιπαικτικής διάθεσης προς αυτόν στον οποίον ανφέρεσαι αλλά αυτό ήταν το χιουμοριστικό "περιτύλιγμα" του ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟΥ 80% που είναι όχι "πληροφόρηση" αλλά ΓΝΩΣΗ του ποιός είναι και τι είναι ο Μελισσανίδης.

ΓΝΩΣΗ που έχει αποκτηθεί σε βάθος χρόνου και από διαφορετικές πηγές -ανεξάρτητες μεταξύ τους- που δεν έχουν πάντα σχέση με την "ΑΕΚ".

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Νονός said:

Να ψάξω -άραγεΣ- τα πόστς που ... επιβεβαίωναν την ΠΩΛΗΣΗ το καλοκαίρι, ή να .... ΒΑΡΕΘΩ ??????????

Ε, κυρία Στάη μου ???

:lol:

Πώς θα κρατήσουν τον κόσμο τους Νονέ που φυλλορροεί προς την φαμίλια μας αν όχι με fake news?

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stylianopoulos said:

Νονός έχει φετίχ από παλιά να περιμένει αν βγουν η όχι και να πεταχτεί μετά,οι άλλοι τι ταραζεστε έτσι; Γνωστό ότι εχει τεράστιο αρχείο γραπτών του Στυλιανό παρακολουθεί ελέγχει τσεκαρει ποσοστά επιτυχίας γνωστά όλα αυτά .

Είδες σασιρμά και "μπήκες", κι εσύ ?

Να διαβάζεις πιο προσεκτικά, όμως, πριν γράψεις το πόνημα σου.

Ο Νονός δεν "πετάχτηκε" πουθενά. Άλλος "πετάχτηκε" :

 

Quote

 

Δεν ειδα να εχει γραφτει κατι τοτε απο καποιο μελος της LFO που να αντικρουει τα εως τοτε δεδομενα.

Εκ του αποτελεσματος δεν εγινε ποτε κανενας μαγκας, ειδικα αν πριν δεν ειχε διατυπωσει αποψη.

Δεν παιζουν ετσι μπαλα οι Μανιατες αξιοτιμε κ.Νονε.:ph34r:

 

Και πρώτον, έγραψε ΑΝΑΚΡΙΒΩΣ ότι "δεν έχει γραφτεί κάτι ΤΟΤΕ που να αντικρούει τα δεδομένα", δεύτερον με είπε "ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑ" "ειδικά αφού ΠΡΙΝ δεν είχα διατυπώσει άποψη" και τρίτον μου έγινε και "ΥΠΟΔΕΙΞΗ" για το "πως παίζεται η μπάλα η σωστή". Ολομέτωπη η επίθεση, δηλαδήΣ. ;)

Παρέθεσα το ποστ που "έδινε απαντήσεις" σε όλα αυτά και αντί για ένα απλό "σόρι Νονέ δεν το είχα δει, δεν το θυμόμουν" που θα τελείωνε τα πράγματα όμορφα κι απλά, διάβασα ότι επιμένει στην αρχική τοποθέτηση και κάτι .... "εγγλέζικα" "up for grabs" και τέτοια.

Δεν ξέρω αν έγινα αντιληπτός, μπορεί και όχι ......

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nedved21 said:

Θα ειναι η πρωτη φορα που συγκεκριμενος ειπε κατι και εγινε το εντελως αντιθετο.

:lol::lol::lol::lol:

Εντάξει, δεν θέλω να το συνεχίσω ........

Αλλά, μπράβο Πάβελ, με έκανες και γέλασα. Θενξ .......

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agent HAF said:

Πρέπει να είμαι ο μόνος από τους καινούριους που δεν καταλαβαίνω Χριστό από ότι λέτε. 

Και εμεις δεν καταλαβαινουμε, μη νομιζεις, παριστανουμε.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×