Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, nikos said:

Ρε είναι ψυχοπαθής ο άνθρωπος δεν βγάζεις άκρη ευκολα 

Εύκολα. Αλλά τουλάχιστον για φέτος μας βγήκε σε πολύ καλό. Ας ελπίσουμε οι παρενέργειες δόσεων εμβολίου να συνεχιστούν για το καλό της ΑΕΚαρας μας. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μένει να γίνει ένα meme με τους βάζελους αλά μαπετ σοου

Link to comment
Share on other sites

Το γηπεδο εχει μαγεια.

Αμα αμολησω το πνευμα θα κοιμηθειτε ολοι 😀

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που ανέφερε τα παλια Ξένια τον αγάπησα λίγο περισσότερο.

Connoisseur

Μην ξαναπείτε κιτς τον Τίγρη.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Εκεί που ανέφερε τα παλια Ξένια τον αγάπησα λίγο περισσότερο.

Connoisseur

Μην ξαναπείτε κιτς τον Τίγρη.

Πάντα θα υπαρχει ένα τέτοιο.

Και παντα 2-3 ατακες όπως για το πνεύμα, το μαπετ σόου και τα παπιγιόν 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης δεν θα μπορούσε να μην σχολιάσει την πρώτη σεζόν λειτουργίας του νέου γηπέδου στη Νέα Φιλαδέλφεια.

Και εκεί τόνισε ότι οι… μπαχαλάκηδες που δημιούργησαν άσχημα φαινόμενα θα τελειώσουν από το γήπεδο και ότι η ΠΑΕ ΑΕΚ θα είναι πλέον πολύ σκληρή απέναντι τους.

Αναλυτικά όσα είπε ο Μελισσανίδης:

– Για το πως βίωσε την πρώτη σεζόν στο νέο της γήπεδο

«Τώρα που δεν παίζει η ΑΕΚ μου λείπει. Θέλω να έρχομαι. Κάτι έχει αυτό το γήπεδο. Κάτι έχει. Έτυχε να έχουμε και καλή ομάδα. Ένα λάθος έκανα. Αντί για πανί στο στέγαστρο, έπρεπε να βάλω κεραμίδι»

-Για τα ζητήματα που υπήρχαν στο γήπεδο

«Ήταν πρώτη χρονιά. Είδαμε τι έγινε. Θα είμαστε πολύ σκληροί. Δεν θα επιτρέψουμε σε κανέναν απ’ αυτούς του μπαχαλάκηδες να κάνουν αυτά που έκαναν. Ήδη αλλάξαμε τα πλέξι γκλας. Θα προσπαθήσουμε να μαζέψουμε όλα τα κενά που βρήκαμε. Έχουν γίνει λάθη, αλλά όλα θα τα μαζέψουμε και όλα θα μπουν στον σωστό τον δρόμο. Να σας πω κάτι που δεν ξέρετε. Είναι το μόνο γήπεδο, που δεν υπάρχει αστυνομία όταν παίζει η ΑΕΚ. Αυτό κάτι λέει. Όταν πας να περάσεις, δεν υπάρχει έλεγχος από την αστυνομία. Αυτό κάτι λέει».

-Για όσους έμπαιναν δωρεάν στο γήπεδο και πως θα προστατευτεί η ΑΕΚ

«Ότι και να είδαμε στην πρώτη χρονιά, θα τα διορθώσουμε. Θα είμαστε πολύ σκληρή, που δεν πάει το μυαλό. Ήδη αυτός που έριξε την φωτοβολίδα θα έχει τεράστιες συνέπειες και ποινικές. Και ήδη έχουν γίνει οι διαδικασίες και δεν θα ξαναπατήσει στο γήπεδο. Και όσοι ανάβουν τα βεγγαλικά θα πρέπει να σταματήσουν. Έχουν ένα υπερσύγχρονο σύστημα με κάμερες. Ή θα σεβαστούν αυτό που φτιάξαμε ή θα έχουν τις κυρώσεις από το νόμο. Δεν θα κάνω πίσω σ’ αυτό».

-Για το αν αυτή η χρονιά, ήταν αυτό που ονειρευόταν

«Το 2013 όταν ανέλαβα την ΑΕΚ, που είχα την ηθική υποχρέωση να το κάνω, ξέρετε τι γινόταν. Στο μυαλό μου είχα πάντα πως αν αυτή η ομάδα κάνει γήπεδο, έχει προοπτική. Τελικά το κάναμε το γήπεδο, η ΑΕΚ έχει προοπτική και νομίζω πως ότι είχα στο μυαλό μου, το πετύχαμε όλοι μαζί και είμαι χαρούμενος γι αυτό».

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήταν σοβαρός καθ' ότι νταμπλούχος και Ευρωπαίος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για το τι γεύση αφήνει η πρώτη χρονιά στη Νέα Φιλαδέλφεια: «Τώρα που δεν παίζει η ΑΕΚ μου λείπει. Κάτι έχει αυτό το γήπεδο. Όταν έρχομαι τα κεραμίδια που βλέπω... Έτυχε να έχουμε και καλή ομάδα και να δούμε καλό ποδόσφαιρο που μας έλειπε. Ένα λάθος έκανα στο γήπεδο. Το στέγαστρο, το πανί που έβαλα, έκανα λάθος. Έπρεπε να βάλω κεραμίδι. Αυτό είναι το στίγμα της ΑΕΚ».

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Zaxos said:

Καλά το ότι είπε δν πουλάει θα φανεί και στην πράξη. Σωστότατη τακτική για κάτι που θες να ανέβει η τιμή του. Το καλοκαίρι ακόμα δεν ξεκίνησε καλά καλά. Αν σκάσει πρόταση 20,20+ εκ. πολλά μπορεί να συμβούν. 

Αν διαβάσουμε σωστά τις λέξεις είπε πολύ καθαρά θα παίξει Ευρώπη και μετά θα δούμε. Αυτό εκλαμβάνεται μόνο ως ότι θα βοηθήσει την ομάδα να πετύχει τον στόχο της Ευρώπης και μετά αν έρθει μια πρόταση πολύ καλή να το δει.

Σε κάθε περίπτωση ούτε στα πιο τρελά μας όνειρα δεν είχαμε φανταστεί τον Μελισσανίδη να λέει δεν με νοιάζουν τα χρήματα, όταν ξέρουμε πολύ καλά κάποτε ο Δημητριάδης μετρούσε τις πορτοκαλάδες στα ξενοδοχεία.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, nikos said:

Τελικά δεν είναι τσιγκούνης.
 

Τρελός είναι 😆

εχυσα δακρυα χαρας με το Πνευμα

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει καυλώσει πιο πολύ κ από μας ο ΑΕΚαρχης. Κρατήσου έτσι κ τα υπόλοιπα θα έρθουν νομοτελειακά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κανε και ενα παιδομαζωμα σαν τους Γενιτσαρους του Βορρα παραλληλα ρε γερο, τον Σταμουλη θα βαλουμε στο ξενοδοχειο? Φερε μερικα ταλεντα απ την επαρχια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MITSAKLAS said:

Σήμερα ήταν σοβαρός καθ' ότι νταμπλούχος και Ευρωπαίος.

 

15 minutes ago, MITSAKLAS said:

Για το τι γεύση αφήνει η πρώτη χρονιά στη Νέα Φιλαδέλφεια: «... Ένα λάθος έκανα στο γήπεδο. Το στέγαστρο, το πανί που έβαλα, έκανα λάθος. Έπρεπε να βάλω κεραμίδι. Αυτό είναι το στίγμα της ΑΕΚ».

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, NIS 9-11 said:

Το γηπεδο εχει μαγεια.

Αμα αμολησω το πνευμα θα κοιμηθειτε ολοι 😀

image.thumb.png.7c855a79cc2cdd978d9998d5e19fca93.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Το σοβαρό του είναι αυτό.

<<Η ΑΕΚ πήρε πρωτάθλημα, πήρε Κύπελλο, δεν θα έπρεπε να στείλει ένα μήνυμα, ένα τηλεγράφημα>>

 

<<Κι όχι να βλέπω διαιτητές να βγαίνουν στα κανάλια με παπιγιόν. Έχετε δει διαιτητή με παπιγιόν και με… βαρύ όνομα, με ιστορία και παπιγιόν>>

 

Ανοίξτε του ρε μαλακες ενα λογαριασμό στο ΚΜ, να τα λέμε καθημερινά και να μαζεύει τα δικεφαλακια σε κάθε ποστ. 

  • Hahaha 8
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Καυλωμένος ο πρόεδρος. Και με γαμηστερές ατάκες,  διαβάζω και γελάω. Έχει τον τρόπο του, όπως πάντα. Ωραία τα είπε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, MITSAKLAS said:

Για το τι γεύση αφήνει η πρώτη χρονιά στη Νέα Φιλαδέλφεια: «Τώρα που δεν παίζει η ΑΕΚ μου λείπει. Κάτι έχει αυτό το γήπεδο. Όταν έρχομαι τα κεραμίδια που βλέπω... Έτυχε να έχουμε και καλή ομάδα και να δούμε καλό ποδόσφαιρο που μας έλειπε. Ένα λάθος έκανα στο γήπεδο. Το στέγαστρο, το πανί που έβαλα, έκανα λάθος. Έπρεπε να βάλω κεραμίδι. Αυτό είναι το στίγμα της ΑΕΚ».

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Τώρα χωρίς πλάκα έχει δίκιο . Επειδή έχω δεί τις monaco απο έξω περνάς και νομίζεις ότι ειναι ενα οικοδομικό τετράγωνο της πόλης τόσο αρμονικά δένει με το περιβάλλον . Αυτο μάλλον εννοούσε . 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

Τώρα χωρίς πλάκα έχει δίκιο . Επειδή έχω δεί τις monaco απο έξω περνάς και νομίζεις ότι ειναι ενα οικοδομικό τετράγωνο της πόλης τόσο αρμονικά δένει με το περιβάλλον . Αυτο μάλλον εννοούσε . 

Εννοούσε ότι έπρεπε να το κάνει σα τα προσφυγικά της νέας Ιωνίας με τα μονοριχτα για να θυμίζει τους προγόνους που ήρθαν στις παράγκες

 

Πάλι καλά που το έκανε κάστρο κι έφερε 70 παπάδες 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλε ΑΕΚαρχη, Ηγετιδη και Γηπεδοφιαχτη, δίνε συνέντευξη καθε  δύο μέρες μέχρι να γίνει η κλήρωση στο Τσάμπιονς  για να χουμε να ασχολούμαστε 

 

Δεν περνάνε οι μέρες 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mike said:

Μεγάλε ΑΕΚαρχη, Ηγετιδη και Γηπεδοφιαχτη, δίνε συνέντευξη καθε  δύο μέρες μέχρι να γίνει η κλήρωση στο Τσάμπιονς  για να χουμε να ασχολούμαστε 

 

Δεν περνάνε οι μέρες 

Ανθός.

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×