Jump to content

Άρης - ΑΕΚ (15η αγ.) : 04/02/23, 19:15, ΕΡT3


George_D
 Share

Recommended Posts

Δύσκολο το ματς,πέφτει και ανάμεσα στα Ευρωπαϊκά. Θεωρώ η ομάδα θα έχει περισσότερο το μυαλό της στο πολύ κομβικό ματς της Τρίτης κόντρα στην Λιμόζ. Σε παρόμοια φάση βέβαια είχε έρθει και το μεγάλο 2πλο στο Περιστέρι για το πρωτάθλημα. Με νίκη πάντως σήμερα σφιχταγκαλιαζουμε το πλεονέκτημα έδρας στον πρώτο γύρο. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

Σα χεσμενοι και αγχωμενοι είναι όλοι.Τρομερα κακή εμφάνιση έως τώρα. 

 23-10 από τον Όμηρο Κεδικογλου ..

Εγώ νομίζω ότι απλά καταναλώσαμε όλη την ενέργειά μας στην Πόλη

Δεν έχουμε ούτε την ποιότητα, ούτε το βάθος για να παίζουμε 3 παιχνίδια τη βδομάδα

Μοιραία, επομένως, πρέπει να ρίξουμε κάπου το βάρος. Και σωστά (για μένα) πέφτει στην Ευρώπη

Link to comment
Share on other sites

Ως μεγάλος υποστηρικτής της μπασκετικής ΑΕΚ,  μετά την άνοδο στα μεγάλα σαλόνια,γελάω με το φετινο και περσινό συνωθήλευμα. Η καύλα που μου προσέφεραν οι ομαδάρες που είχαμε και το γήπεδο υπερέβαινε και τη ποδοσφαιρική φάση.

Για μένα το μπάσκετ είναι θέαμα. Και αν δεν κάνω λάθος ο Γκάλης είχε πει πως δεν υφίσταται μπάσκετ χωρίς θέαμα. Ρε ΜακΓκριφ αγόρι μου, είναι δυνατόν με τέτοια προσόντα να μην μπορείς να κάνεις καν ντριμπλα; Κανονικά θα έπρεπε να τους καρφώνεις όλους στη μάπα.

 

Υ.Γ : ποσο γουστάρω το αλεξάνδρειο σαν φάση-γήπεδο;! Θεωρώ ένα τέτοιο θέλαμε και 3-4 νέγρους ντάνκερς (κλιφ αλεξάντερ,τονυ μίτσελ, ντι τζει στεφενς) και αλλους δύο σουτέρς να πηγαίνουμε καυλωμένοι να βλέπουμε μπασκετάρα.

Υ.Γ2 : Φλιώνη είσαι τίμιος και μετράς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Navas said:

Εντωμεταξεί χάνουμε από κάτι Άρη, ΠΑΟΚ έτσι όπως είναι και κάνουμε διπλά σε Τόφας, Γαλατά και Ρέτζιο.....

Ψυχασθένεια.

Τα έχουμε πει αυτά. Στην Ευρώπη τον βλέπουνε "μάτια" τον παίκτη. Στην Ελλάδα ποιός να τον "δει" ? Ο "παιδίατρος από την Χαλανδρίτσα" ή ο άλλος ο "καρβουνιάρης της Λαυρεωτικής" ???

Επίσης, στην Ευρώπη μέχρι που παίρνεις και ΤσΛ ενώ στην Ελλάδα το ταβάνι είναι το ... πλεονέκτημα έδρας στον ... μικρό τελικό ......

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×