Jump to content

Πανιώνιος - ΑΕΚ (Προημιτελικός κυπέλλου) : 16/02/23, 15:45, ΕΡT3


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Just now, Navas said:

Συμφωνώ ότι πρέπει να μελετάει πάντα τον αντίπαλο. Δεν ξέρω τι συνέβη όμως στα δύο τελευταία παιχνίδια. Υποτίμησε ο κόουτς τους αντιπάλους ή οι παίχτες. Πχ δεν είδα καμιά τρομερή συγκέντρωση από αυτούς. Περίμεναν να βάλουν 40 πόντους ο Μίτσελ και 30 ο Στρέλνιεκς ώστε να τελειώσει μια ώρα αρχύτερα το ματς και να χαρούν τη ζέστη της Κρήτης.

Τεσπα ενώ δεν θέλω να αναπαράγω τέτοιες απόψεις μιας και δεν αποδεικνύονται κιόλας σήμερα ξέφυγα.

Το Λαύριο είναι μια μέτρια ομάδα αλλά είναι ομάδα Α1 με κάποιους καλούς ξένους κ έναν καλό προπονητή. Θέλω να πιστεύω ότι δεν υποτίμησαν την ομάδα κ ότι απλά ήταν μια κακιά μέρα. Συμβαίνουν αυτά. Το σημερινό όμως δείχνει μια ομάδα απροετοίμαστη σε όλα τα επίπεδα. Πάντως δεν έχουμε το τόσο συγκλονιστικό επίπεδο για να... υποτιμάμε.

Link to comment
Share on other sites

Έμπειροι παίχτες στον νιωνιο με τον Μάτζαρη που παίζαμε  αντίπαλοι σε ερασιτεχνικά ιδιωτικά πρωταθλήματα και τον πηδάγαμε … κ έβαλε 15 πόντους σήμερα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ομάδα έχει κατά πολύ υπερβάλλει τον εαυτό της και τις δυνατότητες της. Όπως είπαμε ότι ήταν αδιανόητες οι απανωτές νίκες-προκρισεις επί 3 διαφορετικών Τουρκικών ομάδων, έτσι δεν γίνεται να μην πούμε ότι φτάσαμε μισό βήμα πριν την μεγαλύτερη ξεφτίλα όλων των εποχών να αποκλειστούμε από κάτι γερολυκους 36 χρονών που παίζουν 2 κατηγορίες κάτω από εμάς..

Το αστείο με Φρέιζερ πρέπει να τελειώσει. Η θα υπολογίζεται με τα στραβά του ή όχι. Το να παίζει κάθε ματς 3' και μετά να κάθεται τα υπόλοιπα 37' στον πάγκο είναι παντελώς ηλίθιο. Κατανοώ ότι είναι οικονομικό το θέμα αλλά δεν γίνεται έτσι Μάκη μου που τόσο σε στηρίζω.

Επίσης έφυγαν Έλληνες τύπου Κουζελογλου κυρίως, Φιλλιπακου και λοιπών που ήταν πολύ χαμηλόμισθοι και δεν τα έπαιρναν κιόλας, αλλά ο γίγαντας Πετρόπουλος παραμένει στο ρόστερ την στιγμή που το παιδί μόνο κακό κάνει κάθε φορά που βρίσκεται στο παρκέ.

Για τους υπόλοιπους ξένους ισχύει το γνωστό μότο αυτή η στάνη αυτό το γάλα βγάζει.

Με 2 αλλαγές έστω στα ψέματα θα τελειώνω πολύ πιο ευχάριστα η χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Ένα ερωτημα agent HAF , θυμαμαι τουλαχιστον 4 σχολια σου αφου μπηκες στο ΚM με προσβλητικο/ειρωνικο τροπο κατα του Πετροπουλου . Συγκεκριμενα για αυτον τα πετάς.

 Τι συμβαινει .

 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Αν άκουσα καλά είπε ότι ΔΕΝ υποτιμήσαμε τον αντίπαλο, γιατί δεν επιτρέπεται να υποτιμάς κανέναν.

Ναι αυτό είπε.

Εγώ το πήρα σαν να θέλει μεν να κρατήσει ένα επίπεδο για την ομάδα, όμως απ' την άλλη να θέλει να πει πλαγίως ότι τον υποτιμήσαμε και πρέπει να μην ξαναγίνει.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα αποσπασματικα.

Αποφύγαμε μεγάλη ξεφτίλα σήμερα.

Η ομάδα μπαίνει σχεδόν πάντα νωθρή στα ματς, ειδικά στην άμυνα, δίνοντας την ευκαιρία στους αντιπάλους να πάρουν εύκολα σουτ και ψυχολογία.

Πρεπει να αλλάξει αυτό, δεν γίνεται να κυνηγάς συνεχώς το σκορ.

Link to comment
Share on other sites

Ακουστηκε καμια εκτιμηση για Μιτσελ;

Μια συμπτωση με το νωθρο ξεκινημα σε ολα σχεδον τα παιχνιδια ειναι οτι σ αυτα ξεκιναμε με φρειζερ. Ο τυπος πρεπει να κανει ενα μπαφακι πριν παει γηπεδο

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Toni Black said:

Ακουστηκε καμια εκτιμηση για Μιτσελ

Όχι και ούτε για τον Μάιλς. Μάλλον θλάση είναι του Μίτσελ, δε νομίζω να παίξει στο επόμενο αλλά ούτε στον τελικό ΑΝ... 

Link to comment
Share on other sites

O mitsel sto pelma exei thema. Dn to strampoulhxe opos to prosexa

O mails eniose enoxlhseis sto gonato meta apo sygroush gonato me gonato me antipalo

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, CHⓇIS said:

O mitsel sto pelma exei thema. Dn to strampoulhxe opos to prosexa

O mails eniose enoxlhseis sto gonato meta apo sygroush gonato me gonato me antipalo

Υπάρχει περίπτωση να παίξουν στον ημιτελικό;

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Stylianopoulos said:

Ένα ερωτημα agent HAF , θυμαμαι τουλαχιστον 4 σχολια σου αφου μπηκες στο ΚM με προσβλητικο/ειρωνικο τροπο κατα του Πετροπουλου . Συγκεκριμενα για αυτον τα πετάς.

 Τι συμβαινει .

 

Τίποτα προσωπικό. Τυχαίνει να είμαι από αυτούς που ακολουθούν πολύ και από κοντά την ομάδα και βλέπω κάποια πράγματα διαφορετικά. Προσβλητικό θεωρώ είναι να βρίζεις κάποιον και αυτό δεν γίνεται. Το να λες δεν κάνει και είναι κρίμα να κάθεται εκεί επειδή δεν έχουμε την δυνατότητα να φέρουμε άλλον είναι άλλο. Αν αγωνιστικά έχεις κάποια άλλη άποψη δεκτή, αλλά οι αριθμοί μιλούν από μόνοι τους.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×