Jump to content

Ιωνικος - ΑΕΚ


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

Σε αυτό το γήπεδο έχουμε αφήσει τα νιάτα μας ....

Μπάσκετ, τένις, πιγκ-πογκ στον "όροφο" ....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Σε αυτό το γήπεδο έχουμε αφήσει τα νιάτα μας ....

Μπάσκετ, τένις, πιγκ-πογκ στον "όροφο" ....

Πολυαθλητης... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 διαιτητής της αναμέτρησης ζήτησε το εν λόγω πανό να κατέβει για να υπάρξει τζάμπολ στο παιχνίδι, με τον Λούκα Μαυροκεφαλίδη να πηγαίνει στους οπαδούς και να τους ζητά να μην το κατεβάσουν, θεωρώντας προφανώς πως μια τέτοια κίνηση θα ήταν μια ασέβεια προς το πρόσωπο των θυμάτων και των οικογενειών τους.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, CHⓇIS said:

Πολυαθλητης... 

Και όχι μόνο.

Μέχρι και ... οπαδικό support κάναμε στους Rangers όποτε παίζανε με γαύρο, βάζελο, σαλονικιούς.

Άλλες εποχές .....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Νονός said:

Και όχι μόνο.

Μέχρι και ... οπαδικό support κάναμε στους Rangers όποτε παίζανε με γαύρο, βάζελο, σαλονικιούς.

Άλλες εποχές .....

Με @moukie

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε παιξει πολλες φορες στον Πλατωνα. Στο κλειστό, στα ανοικτά, στην πισινα, ακόμη και τένις! Το καλύτερο ηταν που παιζαμε μπαλα μικροι στα τέρματα του χαντμπολ και μας κυνηγούσαν οι φυλακες. Ποδοσφαιρο με τέρματα, εστω και μικρά, ηταν ονειρωξη τοτε.

Στα του ματς NBAEK,  με τις αλλαγές στους ξένους εχουμε περισσοτερο μπασκετικο μυαλο σιγουρα.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αν δεν πάρουμε και σήμερα ΠΙ@ο με Στρελκιενς πρώτο σκόρερ που παίζει ρολόι τα τρίποντα όπως λέει το κεφτεδοsite δεν θα πιάσουμε ποτέ τίποτα.

Miles παιχταρα μου χαλάρωσε και άσε τα πρωτεία στον Λετονο, έχουμε και BCL μεσοβδόμαδα να είσαι ξεκούραστος.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Νονός said:

Τι @moukie ρε φίλε ? Αγέννητος ήταν ο "αδεRφός - πατRίδα" μου τότε.

Νομιζα οτι κ ο @moukie21 ειναι.... 😁

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

O σπίκερ της ΕΡΤ έχει μπουκώσει τόσο που χάνει κ τα καλάθια.

Link to comment
Share on other sites

 Μπραβο Ρεμαλ Λεμαρ παντα σε πιστευα,  χαλαρωστε τώρα κ λίγο να φτάσουμε στο +15 να λήξει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, moukie said:

 Μπραβο Ρεμαλ Λεμαρ παντα σε πιστευα,  χαλαρωστε τώρα κ λίγο να φτάσουμε στο +15 να λήξει.

Κ γω λεμαρ επαιξα αλλα 1 5 γμτ

Link to comment
Share on other sites

Εμφανής η διαφορά στο ρόστερ με την την προσθήκη Λεμαρ και Οριολα στην θέση του Φρέιζερ (ειδικά) και του Μακ Γκριφ. Νομίζω θα δούμε καλύτερο μπάσκετ ειδικά στο σκοράρισμα πλέον.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλοί φανήκανε οι 2 καινούργιοι, αλλά ο Ιωνικός δεν είναι δείγμα επαρκές για αξιολόγηση.

Να τους δούμε και αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Σωστό αυτο αλλα ειδικά ο ΜακΓκριφ μου χε σπασει τα νεύρα με τη χαζομαρα του ενω ειχε προσοντα. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×