Jump to content

Hapoel Jerusalem - Α.Ε.Κ. (BCL, Φάση των «8», 1ο ματς) 04/04/2023, 21:00 Cosmote Sport 4


AlexKR21
 Share

Recommended Posts

7031e9503b19c02197467ade5c51e558_917758.jpg

 

1ο ματς που κατά τη γνώμη μου είναι το «κλειδί».

Πάμε ΑΕΚΑΡΑ γερά για το break

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Έχει βρωμόχερο λένε ο Θεόφιλος ο Γ'

Μακάρι να κλείσει την καριέρα του σε μας

FB_IMG_1680606434574.jpg

  • Hahaha 6
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Θαύμα που φθάσαμε εδώ με το υλικό που ξεκίνησε την σεζόν, θαύμα θα χρειαστεί από τα Ιεροσόλυμα και σήμερα για να ανατρέψουμε την σειρά.

Έχω μέσα μου πίστη ότι θα είμαστε πολύ ανταγωνιστικοί ανήμερα του έπους του 68'

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Agent HAF said:

Θαύμα που φθάσαμε εδώ με το υλικό που ξεκίνησε την σεζόν, θαύμα θα χρειαστεί από τα Ιεροσόλυμα και σήμερα για να ανατρέψουμε την σειρά.

Έχω μέσα μου πίστη ότι θα είμαστε πολύ ανταγωνιστικοί ανήμερα του έπους του 68'

Το υλικό που ξεκίνησε την σεζόν, την ξεκίνησε αρκετά έως πολύ καλά, μέχρι και ο Φρέιζερ. Στη συνέχεια χάλασαν τα πράματα και ελπίζω να μην συμβαίνει και τώρα αυτό, μετά την αρχική ώθηση που έδωσαν οι καινούριοι, να έχουμε ξανά τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το πρώτο παιχνίδι θα κρίνει εκτός απροόπτου και το νικητή της σειράς. 

Link to comment
Share on other sites

chatbox is open -> Μπάσκετ Χάποελ Ιερουσαλήμ - AEK   . Κρίσιμος αγώνας σε μια σημαντική ημέρα για το Ελληνικό μπάσκετ και την Α.Ε.Κ. 

Link to comment
Share on other sites

3 σφυρίγματα στα τελευταία λεπτά υπέρ της χαποελ εγειραν την πλάστιγγα υπέρ της.

Πολύ ξύλο έπεσε με ελάχιστα σφυρίγματα.

Η ομάδα θα γυρισει στο Ισραήλ.

Link to comment
Share on other sites

Τους έδειξε τώρα. Πληρώσαμε αγωνιστικά το πρώτο δεκάλεπτο, τα λάθη, τα αμυντικά ριμπάουντ και κάποιες κακές επιλογές αλλά αυτό που μένει είναι υο έξω αγωνιστικό και η διαιτησία που δεν σφύριξε τπτ σε εμάς όσο ξύλο και να έριχναν σε κάθε βήμα μας 

Link to comment
Share on other sites

Πληρώσαμε πολύ το 26-6 στην πρώτη περίοδο. Και οι δύο ομάδες έμειναν πίσω από τα στάνταρ τους, κυρίως στο σκοράρισμα.

Εμείς δεν πήραμε τίποτα από Οριολα και πιο πολύ από Λεμαρ.

Τρομερός Williams, πήγε να το γυρίσει μόνος του.

Διαιτησία για γέλια.

Νίκη την άλλη Τετάρτη αν είναι εφικτό και όλα για όλα την μεθεπόμενη στο Ισραήλ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην ομάδα που προσπάθησε και κατάφερε να είναι στα ίσα το παιχνίδι 5 λεπτά πριν το τέλος.

Δυστυχώς το κακό πρώτο 10λεπτο, οι διαιτητές που άφηναν το ξύλο των Χάποελ ενώ σε μας όχι, συν κάποιες κακές επιλογές, όπως και η κακή εμφάνιση των Οριόλα, Λεμάρ δεν έφτασαν ώστε να γίνει η υπέρβαση. Κόντρα σε μια πολύ καλή ομάδα.

Ο κόουτς φάνηκε να έχει διαβάσει καλά την Χάποελ και φάνηκε απ' τις διορθωτικές κινήσεις που έκανε απ' το β δεκάλεπτο όταν άρχισε η αντεπίθεση.

 

Link to comment
Share on other sites

Καιμε κ λεμαρ σιγα σιγα. Ο ξανθοπουλος δεν την παλευει αλλο κ ο φλιωνης ειναι σε καμψη. Ο Μαντσεν ειναι για λυπηση, καλυτερα να κρατουσαμε μακ γκριφ. Μαιλς δεν μπορει σ αυτο το επιπεδο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Με τέτοια άμυνα αυτοί και είχαν 3 φάουλ στο τελευταίο λεπτό. Κάκιστη διαιτησία, έπαιξε ρόλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ελα δεν ηταν διατησια αυτη μιλαμε δεν πηρε ουτε μισο σφυριγμα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×