Jump to content

Άρης - ΑΕΚΑΡΑ (playoff 9η αγ.): 07/05/23, Novasports


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

62 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      3
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      1
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      44
    • Φαν Βέερτ
      14
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ζίνι
      0
    • Φερνάντες
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      51
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      10
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      1
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      1
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      1
    • Ελίασον
      1
    • Πινέδα
      5
    • Γκατσίνοβιτς
      4
    • Τσούμπερ
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ζίνι
      0
    • Φερνάντες
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      49

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Διπλό την Κυριακή στον Σκόλιξ και την άλλη Κυριακή ο Σκόλιξ θα κόψει βαθμούς στον Ζέλα. Ο Κάρυ θα ψάξει σαπόρτ. 

Ετσι θα κριθεί το πρωτάθλημα 💣

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ξερω αν θα κατσει να χασει ο γαυρος ή οχι, δε θα με πειραξει καθολου ομως αν κατσει να χασει ο γαυρος απο το βαζελο και να χασω το πρωταθλημα στην ισοβαθμια. Δε θα με πειραξει γιατι ουτε αυτοι θα το χαρουν, θα ειναι ενα στιγματισμενο πρωταθλημα που απλα τους το εδωσε ο χοντρος, ο οποιος αν τους κοντραρε δε θα επαιρναν τιποτα.

Και δε θα μεινω με το "αν ο Γκαρσια το εβαζε στο 95 και αν εδινε την πασα στον Ζινι". Πολλα "αν" υπαρχουν σε πολλα ματς, ολα τα πεναλτι του βαζελου, τα δοκαρια του Τσουμπερ, ενα ακομα "αν" για χθες δε μου αλλαζει τιποτα, η ΑΕΚ ειναι η καλυτερη ομαδα φετος, χθες ημασταν καρασκασμενοι απο κουραση (ο γαυρος ερχοταν απο 5-0 με το βολο) και ιωσεις, εχουμε την καλυτερη ομαδα και αυτο δεν αλλαζει και εμεις το δικαιουμαστε.

Ο βαζελος εχασε κι αυτος ευκαιριες χθες και θεωρω ηταν κι αυτος κοντα στο να κανει το 2-1 και να λενε "αν γαμωτο κερδιζαμε τον παοκ τωρα θα θελαμε απλα Χ στο καραισκακη". Κι αυτοι τρεμουν για το ματς με το γαυρο. Ενα γαυρο ο οποιος εκτος απο το 2-0 της λεωφορου με τα δυο αυτογκολ, τον πατησε το βαζελο φετος. Αν βαλει τα δυνατα του μπορει να τον κερδισει, και σιγουρα δε θα χασει.

Δε θα με πειραξει καθολου αυτο που θα συμβει. Αν κανουμε το 2/2, τοτε ειτε θα το σηκωσουμε εμεις με την αξια μας ειτε θα το εχει δωσει στο βαζελο ο χοντρος. Αυτη ειναι η αληθεια. Αυτο που θα με πειραξει ειναι γκελα με τον αρη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στη λεωφόρο έκατσαν και έχασαν ελπίζοντας ότι μέχρι τώρα θα έχουμε μείνει πιο πίσω και ίσως να μη χρειαστεί 3ποντο ο βαζελος στο τηγάνι. Τώρα θα δείξει, εγώ θεωρώ ότι θα το δώσουν οι γαύροι 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tarasfw said:

Στη λεωφόρο έκατσαν και έχασαν ελπίζοντας ότι μέχρι τώρα θα έχουμε μείνει πιο πίσω και ίσως να μη χρειαστεί 3ποντο ο βαζελος στο τηγάνι. Τώρα θα δείξει, εγώ θεωρώ ότι θα το δώσουν οι γαύροι 

Είναι πιθανό να το δώσουν. Υπάρχει κ μια χαλαρότητα από τους οπαδούς τους, του στυλ δεν θελουμε τους κλέφτες κλπ. Τώρα θα φανεί τις επόμενες μέρες 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν εισαι σιγουρος δεν ασχολεισαι. Το σκατο στην καλτσα ειναι 

Screenshot_3.jpg

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Vagos21 said:

Αναμένω ποστάρισμα αναπτέρωσης ηθικού από @Stylianopoulos. Έχουμε μαυρίσει από χθες.

 Εμείς θα πάρουμε το πρωτάθλημα.

 

  • Δικεφαλάκι 19
  • Μπομπίτσα 22
Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσσαλονίκη η πιάτσα λέει πως οι σκουληκαντερες δε θα χτυπήσουν το ματς. 

Ο ρεπορτερ  τους που βγαίνει νομίζω στο σπόρφμ έλεγε πως στα 2 τελευταία ματς θα πρέπει να δοκιμαστούν κάποιοι παίκτες που δεν έχουν λεπτά συμμετοχής.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Araujo21 said:

Οταν εισαι σιγουρος δεν ασχολεισαι. Το σκατο στην καλτσα ειναι 

Screenshot_3.jpg

Οι "απέχουμε από το τοξικό κλίμα" μίλησαν. 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ας κάνουν ό,τι θέλουν. Δικαίωμα τους είναι, αυτοί είναι,αυτό πλασάρουν και για αυτό δεν είμαστε με αυτούς. Επίσης, στην περίπτωση που δεν είναι μιλημένο, μπορεί μια ομάδα αν δεν έχει κίνητρο να δοκιμάσει παίχτες. Δεν είναι και κακό. Έχει λογική.

Ας κερδίζαμε χτες η προχτές και ας τους έδιναν ανά αρχίδι μετά. Η χρονιά έχει θετικό πρόσημο ο,τι και να γίνει. Πιο πολύ με φοβίζουν τα βιώματα του καλοκαιριού του 2018,παρά να μην το πάρω το πρωτάθλημα. Η ΑΕΚ επανήλθε και θα τους γαμησει. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nikos said:

ΤΗΝ  ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ.

.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, tarasfw said:

 Επίσης, στην περίπτωση που δεν είναι μιλημένο, μπορεί μια ομάδα αν δεν έχει κίνητρο να δοκιμάσει παίχτες. Δεν είναι και κακό. Έχει λογική.

 

Πάντως χθες στην ΝΦ φάνηκε να παίζουν με κίνητρο. 

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή έχουμε 7 Μαίου!!!!

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πάντως χθες στην ΝΦ φάνηκε να παίζουν με κίνητρο. 

Ναι να μην κερδίσει η ΑΕΚ. Αυτό ήθελαν. Όσο όμως τελειώνουν οι αγώνες και ξεκαθαρίζει το τοπίο, μπορεί να παίξει ρόλο το κίνητρο, και μπορεί να μειωθει Πχ ο Άρης τελευταία αγωνιστική στη λεωφόρο δεν κυνηγάει νομίζω κάτι 

Link to comment
Share on other sites

Παρ' ότι είχα τσεκαριστει πριν κάνα εξάμηνο καρδιολογικως, πέρασα κι απόψε καλού - κακού και με είδε.

Καλά είσαι μου λέει, αντέχεις μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο της τελευταίας αγωνιστικής, για μετά δεν υπογράφω.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gybe21 said:

Στη Θεσσαλονίκη η πιάτσα λέει πως οι σκουληκαντερες δε θα χτυπήσουν το ματς. 

Ο ρεπορτερ  τους που βγαίνει νομίζω στο σπόρφμ έλεγε πως στα 2 τελευταία ματς θα πρέπει να δοκιμαστούν κάποιοι παίκτες που δεν έχουν λεπτά συμμετοχής.

 

Το στόμα που μου το είπε "ελέγχεται" για τη φερεγγυότητα του. Δεν είναι από τις "τράπεζες" στην πληροφορία που βάζω το χέρι μου στη φωτιά.

Ο Κάρυ -λέει- απειλήθηκε ευθέως με στοχοποίηση ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ προσώπου του οικογενειακού του περιβάλλοντος.

Για να χτυπήσει "δίχως αύριο" το ματς. Αλλιώς .....

Ο "στόχος" είναι στο Φάληρο "κάτι να γίνει" και να είναι το ματς κανα δεκάλεπτο πίσω χρονικά από το Λάου.

Για τα κουμάντα ....

  • Δικεφαλάκι 6
  • Sad 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Νονός said:

Το στόμα που μου το είπε "ελέγχεται" για τη φερεγγυότητα του. Δεν είναι από τις "τράπεζες" στην πληροφορία που βάζω το χέρι μου στη φωτιά.

Ο Κάρυ -λέει- απειλήθηκε ευθέως με στοχοποίηση ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ προσώπου του οικογενειακού του περιβάλλοντος.

Για να χτυπήσει "δίχως αύριο" το ματς. Αλλιώς .....

Ο "στόχος" είναι στο Φάληρο "κάτι να γίνει" και να είναι το ματς κανα δεκάλεπτο πίσω χρονικά από το Λάου.

Για τα κουμάντα ....

Γι αυτό η δουλεια θα γίνει από αλλου…

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι περηφανος για την ΑΕΚ.

 

Ειμαι περηφανος που ο Αμερικανός αφου γυρισε τα γηπεδα εγινε ΑΕΚ

 

ειναι περηφανος γιατι στο Ναυπλιο που εβλεπα το ντερμπυ με τον ζελα σε goodys 7/10 παιδακια εως 12, ηταν ΑΕΚ.

 

το ποταμι δεν γυριζει πισω

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stylianopoulos said:

 Εμείς θα πάρουμε το πρωτάθλημα.

 

Κάποιοι θα χαρακτήριζαν τα παραπάνω λόγια απλώς ως μια αχτίδα ελπίδας. Εγώ από την άλλη μόλις έριξα και το εξοχικό.

.&- Δικό μας είναι.

Link to comment
Share on other sites

Η ξενερα έχει φτάσει στο απόγειο..κανείς δεν μπορεί να κατηγορήσει κανέναν ,στη πραγματικότητα (βάση ιστορίας) ούτε οι ίδιοι πιστεύαμε ότι θα είχε τόσο ονειρική κατάληξη χτες και μας έχει "σοκάρει" που επιβεβαιωθηκαμε.Οτι η ΑΕΚ δεν μπορεί να έχει τόσο ονειρικές στιγμές.

Είναι οι στιγμές που λες δεν με ενδιαφέρει άντε γαμησου τσαντιστηκα με τη ίδια τη ζωή και εκνευρίζομαι που δε ξέρω και τι να κατηγορήσω.

Ψυχραιμία ότι έγινε έγινε ας κρατήσουμε ότι πλέον μιλάμε για κάτι διαφορετικό σε σχέση με τα 20 προηγούμενα χρόνια.

Δε πρόκειται να παρακαλέσω κανέναν γαύρο να νικήσει.Ισα ίσα θεωρώ ότι θα δούμε 11αδα β ομάδας και θα κοπούν οι όποιες ελπίδες πριν καν ξεκινησουν καθώς τα κέρδη του θα είναι πολλαπλά από μια τέτοια κίνηση.

Και μεταξυ μας μακάρι να το κάνει για να έχουν όλη τη ντροπή οι βαζελοι και να μην χαρούν καθόλου αυτό το γαμημενο πρωτάθλημα.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kapetane21 said:

Κάρυ πάει για Κηφισιά η Νιόνιο ?

Για τον πουσταρα τον αιώνιο 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Aussie said:

Κάποιοι θα χαρακτήριζαν τα παραπάνω λόγια απλώς ως μια αχτίδα ελπίδας. Εγώ από την άλλη μόλις έριξα και το εξοχικό.

.&- Δικό μας είναι.

:(

3535_bkcom.jpg

:lol:

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Νονός said:

Το στόμα που μου το είπε "ελέγχεται" για τη φερεγγυότητα του. Δεν είναι από τις "τράπεζες" στην πληροφορία που βάζω το χέρι μου στη φωτιά.

Ο Κάρυ -λέει- απειλήθηκε ευθέως με στοχοποίηση ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ προσώπου του οικογενειακού του περιβάλλοντος.

Για να χτυπήσει "δίχως αύριο" το ματς. Αλλιώς .....

Ο "στόχος" είναι στο Φάληρο "κάτι να γίνει" και να είναι το ματς κανα δεκάλεπτο πίσω χρονικά από το Λάου.

Για τα κουμάντα ....

To θεμα δυστυχως Νονέ μου δεν ειναι ο σκώληξ...

Το θεμα ειναι οτι το τραίνο περασε....και δυστυχως μας προσπέρασε...

Τοχαμε στα χερια μας και μας γλίστρησε σα χελι Γιαννιώτικο...

Την Κυριακη με τουτα και με τ' άλλα θα νικησεις στην υγρή Θεσσαλονικη με τις ψηλες ωραιες και περηφανες κοπελες..

ενω στο Φαληρο καποιος εφηβος καπηλευτης του Ολυμπιακου Ιδεώδους

θα ανοιξει διάπλατα το διακορευμένο του απευθυσμένο....

απροκάλυπτα και προστυχα..

Κατα τα άλλα ημεις θα ειμεθα πρωταθλητες ... στα λογια και στο ηθος.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×