Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ποακ (Τελικός Κυπέλλου): 24/05/23, 20:30


mvp-Κόουτσινγκ- βραβείο Μάνταλου   

77 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Φερνάντες
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Σιντιμπέ
    • Γιόνσον
      0
    • Μάνταλος
    • Φερνάντες
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, Araujo21 said:

Εντασιακος @TheNarrator 25 ωρες μετα την απονομη 

Καλα ο Κώστας μπορεί να σε κάνει να στηρίξεις Μαρινακη μονο και μονο επειδή τον βρίζει. Εμενα ξέρεις πόσες φορές με έχει κάνει να αναρωτιέμαι γιατί τώρα υποστηρίζω αυτόν (οποιονδήποτε)? 

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agelos said:

Αν και φύσει αισιόδοξος, είμαι πάρα πολύ απαισιόδοξος για τον τελικό κυπέλλου.

1. Η ομάδα έχει αδειάσει από ενέργεια. Ίσως κι από κίνητρο.

2. Οι βου μας έχουν πάρει τον αέρα στους τελικούς.

3. Ο Ρουμάνος είναι γάτα, θα το κλέψει το ματς.

4. Οι βου, όπως μας ενημερώνουν οι αρδ τους, ήταν απλά πολύ άτυχοι φέτος, δεδομένα ήταν καλύτεροι σε όλα τα ντέρμπι που έπαιξαν. Και με μας στο 4-0, αν δεν είχαν δεχτεί την αποβολή, θα έφερναν άνετο διπλό.

4. Ο Κουλιερακης κι ο Κώστα κοστίζουν 100 εκατομμύρια ευρώ. Πώς να τους κερδίσεις.

5. Ο Μπραντον ο Τόμας είναι φορμαρισμενος.

6. Ο Ολιβειρα αφηνιάσει όταν βλέπει κιτρινόμαυρα.

Με μια σβηστή ήττα 2-0 θα είμαι ικανοποιημένος.

 

Φίλε πραγματικά η μόνη σαφώς τεκμηριωμένη άποψη μέχρι τώρα.

Μην ξεχνάμε ότι ο τελικός γίνεται στον Βόλο και ο Μπεος θα θέλει εκδίκηση για τα χθεσινά.

Πολύ πολύ δύσκολα τα πράγματα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Skepastos said:

Η κλοπή του αιώνα ήταν αυτή. Μέχρι και τον Γκατσινοβιτς τον πλήρωσες. Αυτός ήρθε ως αποτυχημένος 

H Σεντ Ετιέν ήταν πνιγμένη στα προβλήματα. Και με τους οπαδούς να κάνουν ντου σε κάθε ευκαιρία.  Παραλίγο να χάσει κ δεύτερη κατηγορία, αλλά επειδή είναι μεγάλο όνομα στην Γαλλία κ οι παίκτες της είναι καλοί την βρήκε την άκρη. Θα ήθελα να μάθω τίνος το μάτι διέκρινε το ταλέντο του παίκτη μέσα στο μπουρδέλο που ήταν η ομάδα του.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ΑΕΚ, ζεις και αναπνέεις για ΤΙΤΛΟΥΣ και διακρίσεις.

Θα πας και θα σηκώσεις ΚΟΥΠΑ γιατί είσαι ΑΕΚ.

Ολα τα υπολοιπα είναι τριαλαρι τριαλαρο. Το πόσα θα φάνε, ας το βρει ο μιχόπουλος. Το τι στομα βγαλανε τα προηγούμενα χρόνια, εντυπωσιαζει μόνο όσους δεν τους γνωρίζανε παλιότερα. Πάντα έτσι ήταν, καθε καλοκαίρι ονειρευονταν να πηγαινουν στο αεροδρόμιο, με το Μετρό, να υποδεχτούν τον Ζαλαγιετα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

                 Στάνκοβιτς      ( Τέρμα κυπέλλου )

Ρότα     Μήτογλου      Τζαβέλλας      Μοχαμαντί   ( Λογικά Σιντιμπέ δεν είναι έτοιμος ενώ οι άλλοι είναι η άμυνα κυπέλλου )

                        Γαλανό ( έχει παίξει σε όλα τα κύπελλα μέχρι τώρα δεν νομίζω να το αλλάξει ο Ματίας )

    Ελίασον                          Πινέδα      ( Θεωρώ οτι πινέδα που δεν ξεκίνησε τη κυριακή θα τον βάλει τώρα στα αριστερά )

                     Μάνταλος      ( ϊσως το στανταράκι αν δεν αλλάξει τπτ )

    Τσούμπερ               Φαν φέερτ      ( Τσούμπερ δεν βγαίνει άλλωστε ακόμα έχει δυνάμεις  ενώ μπορεί να δούμε εκπληξη με Φαν φεερτ )

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Οι πάνσοφοι αρχαίοι Έλληνες ανέπτυξαν μια θεωρία σύμφωνα με την οποία κάποια μεγάλη ΧΑΡΑ πρέπει να ακολουθείται από μια μεγάλη ΛΥΠΗ ούτως ώστε να διατηρείται στον ψυχισμό του ανθρωπίνου όντος το ζητούμενο της συναισθηματικής ισορροπίας.

Καλημέρα.

 

d28ca6696bb6c03f530eda4f94f9cf0f.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, theo said:

ρε Νικολα επειδη δεν το παρακολουθω, απλα βλεπω πριν απο καθε ματς βαζεις μια Χ  11αδα.

εχεις πεσει ποτε μεσα?

Είναι και γούρι αλλα μου αρέσει να προσπαθώ να μαντέψω κιόλας , τις περισσότερες φορές Ναι τα πετυχαίνω ειδικά στα τελευταία ματς αρχίζω και να τα πετυχαίνω στο απόλυτο 11/11 ή στη χειρότερη 10/11 . Τώρα δεν το ψάχνω αλλα ένα ήταν και πρόσφατο . Ίσως τώρα να πέσω έξω αλλα η λογική μου είναι οτι ο Ματίας δεν θα χαλάσει τη φιλοσοφία του ούτε στο τελικό και θα θέλει να κάνει να νιώσουν σημαντικοί και παίκτες που τράβηξαν στο κύπελλο ενώ μόνο ο Πινέδα και ο Αραούχο ήταν η εξαίρεση μέχρι τώρα ίσως και ο Γκαρσία . 

Ο Σιντιμπέ δεν νομίζω να ειναι έτοιμος για ξεκινήσει . Ο Γαλανό έχει παίξει σε όλα στο κύπελλο βασικός όπως και ο Μάνταλος . Ελίασον Πινέδα δεν έπαιξαν προχθές αρα μάλλον υπολογίζονται για εκεί . 

Τσούμπερ δεν τον αλλάζει θεωρώ γιατί τώρα ξεκίνησε να παίζει μετά τα προβλήματα και ειναι σε σούπερ κατάσταση ενώ για επίθεση μπορεί να κάνει την έκπληξη με τον Ολλανδό .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

παρτε την 11αδα του επαναληπτικου με τον γαυρο βαλτε μεσα σιντιμπε που ειναι σιγουρος ελιασον αντι για φερναντες και δεσαμε 

 

στανκοβιτς / σιντιμπε / μητογλου / μουκουντι / μοχαμαντι / γαλανοπουλος / μανταλος / πινεδα /ελιασσον / τσουμπερ / γκαρσια 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, amd said:

παρτε την 11αδα του επαναληπτικου με τον γαυρο βαλτε μεσα σιντιμπε που ειναι σιγουρος ελιασον αντι για φερναντες και δεσαμε 

 

στανκοβιτς / σιντιμπε / μητογλου / μουκουντι / μοχαμαντι / γαλανοπουλος / μανταλος / πινεδα /ελιασσον / τσουμπερ / γκαρσια 

 

 

Σιντιμπέ είναι έτοιμος ? και θα ρισκάρει να τον βάλει στο τελικό με κίνδυνο κάποιου τραυματισμού ? Θεωρώ οτι παίζει για αλλαγή .

Τζαβέλλα θεωρώ οτι θα παίξει γιατι ίσως ειναι το τελευταίο του ματς με την ΑΕΚ ίσως και για τη καριέρα και θα βγάλει πάθος και θα τα δώσει όλα . Τα κοιτάει κάτι τέτοιο ο Ματίας .  

Γκαρσία δεν τον βγάζει σχεδόν ποτέ σε πρωτάθλημα και κύπελλο αλλα κάτι μου λέει οτι θέλει να βάλει φαν φεερτ για αρχή τουλάχιστον θα έχει και απο πίσω του 5 χάφ άλλωστε . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Σιντιμπέ είναι έτοιμος ? και θα ρισκάρει να τον βάλει στο τελικό με κίνδυνο κάποιου τραυματισμού ? Θεωρώ οτι παίζει για αλλαγή .

Τζαβέλλα θεωρώ οτι θα παίξει γιατι ίσως ειναι το τελευταίο του ματς με την ΑΕΚ ίσως και για τη καριέρα και θα βγάλει πάθος και θα τα δώσει όλα . Τα κοιτάει κάτι τέτοιο ο Ματίας .  

Γκαρσία δεν τον βγάζει σχεδόν ποτέ σε πρωτάθλημα και κύπελλο αλλα κάτι μου λέει οτι θέλει να βάλει φαν φεερτ για αρχή τουλάχιστον θα έχει και απο πίσω του 5 χάφ άλλωστε . 

ετοιμος ειναι ο σιντιμπε γι αυτο το ματς τον ετοιμαζει

τζαβελλας δεν θα παιξει βασικος γι αυτο και μπηκε προχθες να τον αποχαιρετησει ο κοσμος

γκαρσια επαιξε και στα 2 ματς με γαυρο στο κυπελλο δεν υπαρχει περιπτωση να τον αλλαξει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Psyhiatros said:

Ερώτηση, υπάρχει ακόμα αυτός ο κανονισμός που λέει ότι θέλουμε 3 Έλληνες κάτω των 20 στον τελικό;

στην 20αδα 2 κατω των 21 γι αυτο και θα ειναι στον παγκο ο κοσιδης και 3ος τερματοφυλακας ο θεοχαρης 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ματίας άσε τα πειράματα, ένα ματς έμεινε, παίξε με όλα τα πυρηνικά όπλα μέσα, βάλε 5 να πάρουμε το ΝΤΑΜΠΛ και πάμε διακοπές 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να είμαι γκρινιάρης, αλλά ο οργανισμός κάνει σαν να έχει ολοκληρωθεί η χρονιά. Μιλάμε για μεταγραφές, ο Πελάδο λέει "ευχαριστώ σε όλους", μπουζούκια, ποστς...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pankar said:

Δεν θέλω να είμαι γκρινιάρης, αλλά ο οργανισμός κάνει σαν να έχει ολοκληρωθεί η χρονιά. Μιλάμε για μεταγραφές, ο Πελάδο λέει "ευχαριστώ σε όλους", μπουζούκια, ποστς...

Αύριο στην προπόνηση ξέρουν τι τους περιμένει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×