Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

Ο Φαν Βέερτ λογικά θα φύγει γιατί δεν είναι ο φορ πίεσης που θέλει ο Ματίας. Σίγουρα είναι καλό να έχεις διαφορετικού στυλ φορ, αλλά το σύστημα απαιτεί τρέξιμο κ πίεση, αν φέρει έναν ακόμη παικταρά για εκεί κ μπορέσει ο Ματίας να φέρει τον Ζίνι ως τρίτο με λεπτά συμμετοχής θα είμαστε οκ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι ηδη εχουν βρει αυτους πο θελουν και πολλα θα εξαρτηθουν απο τις αποχωρησεις και πως θα γινουν αυτες. 
 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billy21 said:

Ο Φαν Βέερτ λογικά θα φύγει γιατί δεν είναι ο φορ πίεσης που θέλει ο Ματίας. Σίγουρα είναι καλό να έχεις διαφορετικού στυλ φορ, αλλά το σύστημα απαιτεί τρέξιμο κ πίεση, αν φέρει έναν ακόμη παικταρά για εκεί κ μπορέσει ο Ματίας να φέρει τον Ζίνι ως τρίτο με λεπτά συμμετοχής θα είμαστε οκ.

Δεν διαφωνώ αλλά ας έρθει τετει ας ανέβει ο ζινι και ας φύγει και το Δεκέμβρη ο φαν φεερτ εκτός και αν μείνει Γκαρσια δλδ θεωρώ ότι ο φαν φεερτ αν φύγει θα φύγει αργά μέσα στο καλοκαίρι και μετά την προετοιμασία και όχι νωρίς. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Δεν διαφωνώ αλλά ας έρθει τετει ας ανέβει ο ζινι και ας φύγει και το Δεκέμβρη ο φαν φεερτ εκτός και αν μείνει Γκαρσια δλδ θεωρώ ότι ο φαν φεερτ αν φύγει θα φύγει αργά μέσα στο καλοκαίρι και μετά την προετοιμασία και όχι νωρίς. 

Ναι δεν αποκλείω να γίνει αυτό. Καλό επιθετικό θα βρεις αν πληρώσεις, οπότε δεν αποκλείω να περιμένουν λίγο να πέσουν οι τιμές.  Αν μείνει ο Πινέδα πας με αυτή την πολεμική μηχανή στα προκριματικά, απλά καλύπτεις το κενό του Άμραμπατ αν φύγει κ φέρνεις τον ένα απ τους 2 στόπερ που θες συν ένα αριστερό μπακ, για αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Μου ακούγονται παρα μα παρα πολλές οι 9 προσθήκες σε δεμένη ομάδα που πήρε νταμπλ, αλλά συνδυάζοντας το με τις αντίστοιχες αποχωρήσεις και τα ευρωπαϊκά ματς ίσως είναι πιθανό. Νομίζω τα 2 σημεία κλειδιά για το καλοκαίρι είναι το αν θα κρατήσεις Πινεδα και το αν θα επιλέξεις να πουλήσεις και πόσο τον Γκαρσια.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

Θέλεις ακόμα ένα στόπερ ανεξάρτητου Τζαβέλλα ενώ θες και εξτρέμ που θα αντικαταστήσει Άμραμπατ.

Αυτό, έναν πανωραφάτο και έναν προτζεκτ.

Link to comment
Share on other sites

Το αγαπημενο μου τοπικ.

Θα ηθελα να ευχαριστησω προσωπικα τον @panther-21- που επωμίζεται την ευθύνη που αλλοι κοτεψαν να παρουν.

Τιγρη τωρα ηρθε η ωρα σου. Μπραβο που καταφερες και προστάτεψες πλην δυο εξαιρέσεων το συμφέρον της καψούρας φετος, αλλα τωρα δείξε αν εισαι ετοιμος (εσυ και τα διαχρονικά σου καβούρια) να ξεκολλήσουμε απο λαδοκολλες, κερασάκια τυπου γιαννωτα, επιδοξους πιλοτους τυπου Οικονόμου κλπ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, JOSS said:

Μου ακούγονται παρα μα παρα πολλές οι 9 προσθήκες σε δεμένη ομάδα που πήρε νταμπλ, αλλά συνδυάζοντας το με τις αντίστοιχες αποχωρήσεις και τα ευρωπαϊκά ματς ίσως είναι πιθανό. Νομίζω τα 2 σημεία κλειδιά για το καλοκαίρι είναι το αν θα κρατήσεις Πινεδα και το αν θα επιλέξεις να πουλήσεις και πόσο τον Γκαρσια.

Βγαίνει αν σκεφτείς οτι θες πορτιερο, στοπερ, μπακ (δεν πιστευω θα γινει κινηση αλλη περαν Πηλιου), 1 μπροστα είτε για αριστερά, είτε για φορ ανάλογα τον ρολο του Τσουμπερ. (4)

Συν αντι- Γκαρσια, Πινεδα, Αμραμπατ, Τζαβελλα (4). Να τες οι 8.

 

Link to comment
Share on other sites

 Αλμειδα κυριοι

 

χτες σε τελικο φαγαμε κοκκινη στο 6' , 9/10 προπονητες επι τοπου θα σπαταλουσαν αλλαγη.

εβγαλε το ημιχρονο μονο με σιμανσκι στο κεντρο αφηνωντας χωρο στους Βου και διαχειριστηκε τοσο υποδειγματικα το ματς που αν και με 10, εκει στο 80' φαινοσουν πιο φρεσκος

 

ας φερει οτι παιχτες θελει κι ας αφησει να φυγουν αυτοι που θελει

 

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Πολλά συγχαρητήρια στον @panther-21- για την επιλογή του ονόματος.

Μερικά εμπνευσμένα tags λοίπουν για να δέσει η σάλτσα και να πέσει φως στο σκοτάδι του τούνελ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

«Ο Αλμέιδα θέλει τον Νταβίντ Λουίζ για να κουμαντάρει την ομάδα στο γήπεδο»

Συνεχίζονται στη Βραζιλία τα ρεπορτάζ για τον Βραζιλιάνο στόπερ, Νταβίντ Λουίζ και την ΑΕΚ.

Οι Βραζιλιάνοι και οπαδικές σελίδες της Φλαμένγκο επιμένουν να αναφέρουν πως η Ένωση ενδιαφέρεται για τον πολύπειρο στόπερ με καριέρα σε Τσέλσι, Άρσεναλ και Παρί Σεν Ζερμέν επισημαίνοντας πως μάνατζερ με εξουσιοδότηση από τη διοίκηση της ΑΕΚ προσπαθεί να κάνει τη μεταγραφή. 

Επίσης στο δημοσιεύματα τονίζουν ότι «ο Νταβίντ Λουίζ ενδιαφέρει την ΑΕΚ, καθώς τον ζήτησε ο Ματίας Αλμέιδα» και υπογραμμίζουν ότι «ο τεχνικός της ΑΕΚ  θέλει έναν έμπειρο παίκτη να κουμαντάρει την ομάδα στο γήπεδο».

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

«Ο Αλμέιδα θέλει τον Νταβίντ Λουίζ για να κουμαντάρει την ομάδα στο γήπεδο»

Συνεχίζονται στη Βραζιλία τα ρεπορτάζ για τον Βραζιλιάνο στόπερ, Νταβίντ Λουίζ και την ΑΕΚ.

Οι Βραζιλιάνοι και οπαδικές σελίδες της Φλαμένγκο επιμένουν να αναφέρουν πως η Ένωση ενδιαφέρεται για τον πολύπειρο στόπερ με καριέρα σε Τσέλσι, Άρσεναλ και Παρί Σεν Ζερμέν επισημαίνοντας πως μάνατζερ με εξουσιοδότηση από τη διοίκηση της ΑΕΚ προσπαθεί να κάνει τη μεταγραφή. 

Επίσης στο δημοσιεύματα τονίζουν ότι «ο Νταβίντ Λουίζ ενδιαφέρει την ΑΕΚ, καθώς τον ζήτησε ο Ματίας Αλμέιδα» και υπογραμμίζουν ότι «ο τεχνικός της ΑΕΚ  θέλει έναν έμπειρο παίκτη να κουμαντάρει την ομάδα στο γήπεδο».

Σαν στόπερ δεν μου άρεσε ποτέ. 

Εκεί που με είχε εντυπωσιάσει ήταν σε παιχνίδι που τον είχε βάλει ο Μουρίνιο αμυντικό χαφ.

Ετοιμάζεται η νέα έκδοση ΑΕΚ2024 με Λουίζ σε ρόλο Στόουνς?

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ηθελα Νταβιντ Λουιζ , προτιμω πιο νεαρους . αλλα in Matias we trust 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Karagimi said:

Το κυβερνητικό έβγαλε πως δεν υπάρχει θέμα νταβιντ λουιζ

Μας έλειψαν αυτές οι άμεσες διαψεύσεις. Ποιός Οικονόμου κ μλκς. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Karagimi said:

Το κυβερνητικό έβγαλε πως δεν υπάρχει θέμα νταβιντ λουιζ

καλυτερα, παλαιμαχος ειναι να παει στον γαυρο

Link to comment
Share on other sites

Το καλό σε σύγκριση με την χρονιά του 18 είναι ότι δεν θα ξηλωθεί η ομάδα και δεν θα γίνουν τα λάθη εκείνου του καλοκαιριού. Πλέον πρέπει να έχουμε απαιτήσεις. Αν δεν καταφέρει να κρατήσει Πινέδα,ας φέρει έναν ισάξιο. Ελπίζω ο Ματίας να πιέσει για ενίσχυση και να εισακουστούν όλες του οι επιθυμίες. Το αξίζει και με το παραπάνω 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, felman said:

O Vrazilianos me thn afana einai 36 xronon 37 tou xronou.

Κακή επιλογή 

Ας ενδιαφερθούν για εκείνον τον πιτσιρικά Βραζιλιάνο της Σακταρ που τον είχαν δώσει δανεικό σε βραζιλιάνικη ομάδα 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nickpes21 said:

Εγώ θέλω να μην φύγει κάνεις, τους αγαπάω όλους 

Κλασσικό πρόβλημα όταν παίζεις μάνατζερ. 😄

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×