Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

Αν και μέχρι τώρα δεν δείχνουν διάθεση από την ΑΕΚ να μπουν σε διαπραγμάτευση για κάποιον παίκτη, στην πιάτσα θεωρούν πως τέλη Αυγούστου και αρχές Σεπτεμβρίου θα προκύψει κάποια πώληση. Λένε ότι ήδη υπάρχουν προτάσεις για τουλάχιστον τέσσερις ποδοσφαιριστές κι όταν μάθει ο Μελισσανίδης σε ποια διοργάνωση θα παίξει η ομάδα του, θα εξετάσει τις προσφορές. Έτσι λένε και... επιμένουν! (SPORTDAY)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Αν και μέχρι τώρα δεν δείχνουν διάθεση από την ΑΕΚ να μπουν σε διαπραγμάτευση για κάποιον παίκτη, στην πιάτσα θεωρούν πως τέλη Αυγούστου και αρχές Σεπτεμβρίου θα προκύψει κάποια πώληση. Λένε ότι ήδη υπάρχουν προτάσεις για τουλάχιστον τέσσερις ποδοσφαιριστές κι όταν μάθει ο Μελισσανίδης σε ποια διοργάνωση θα παίξει η ομάδα του, θα εξετάσει τις προσφορές. Έτσι λένε και... επιμένουν! (SPORTDAY)

απο την συγκεκριμμενη εφημεριδα δεν πιστευω ουτε καν οτι ειναι Τριτη 11 Ιουλιου και εξω ειναι ακομα μερα

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

*H αναζήτηση στόπερ στην ΑΕΚ συνεχίζεται... Και δεν αποκλείεται ο παίκτης που θα έρθει, τελικά, να έχει καταγωγή από χώρα, όπου έχει εργαστεί με τεράστια επιτυχία ο Ματίας Αλμέιδα. Κρατήστε αυτό γιατί τις επόμενες μέρες θα φανούν πολλά. Πάντως, η Αθήνα έχει πολλά εστιατόρια με φαγητά απ' αυτή τη χώρα. (SDNA)

Εχουμε επιστροφη σε Νεστορ Αραουχο λογικα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λογικα σε 20 τελικες ευθειες θα τις τελειωσουμε τις μεταγραφες.... 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

η σουζα θελει μαγκιά & εμπειρια..

δεν ειναι απλο το σηκωμα..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, CHⓇIS said:

Λογικα σε 20 τελικες ευθειες θα τις τελειωσουμε τις μεταγραφες.... 

Προ των πυλών λέγεται τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, moukie said:

Αντε μωρε μαλάκες, τι θα γινει.

βιαζεσε πουλακι μου 😄

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει ζέστη οντως, δε μου εχει ερθει και το διαρκειας ακόμη, δεν εχω παρει ακόμη και το ευρωπαϊκο και στο τελος τελος εχουμε κι αλλες δουλειές, δεν μπορεί να είμαστε συνέχεια online μη δουμε την είδηση δυο λεπτα αργοτερα 🥸

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Πρό των πυλών και μαλακίες...."open the gates" (lord of the rings style) ρε γίδια να πάμε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Και αυτός ο Μέσι καθυστέρας .  Πήγαινε αγόρι μου πιο νωρίς να τελειώνουμε . Έχουμε τόσα θέματα ανοιχτά . Κυριακή και μαλακιες . Αύριο μια χαρά μέρα είναι 

Link to comment
Share on other sites

STOPPER ANTE PORTAS !!!

Ρηχά είναι. Μπες ρε γίδι να κάνουμε και εμείς καμμιά βουτιά.

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×