Jump to content

Πρόγραμμα Νταμπλούχου 2023-24


Rayo Vallecano 21
 Share

Recommended Posts

Ελπίζω αυτό το ρίσκο που πήραμε να μας βγει, ίσως έχει λογική η διάθεση της ΑΕΚ να περιμένει τους τραυματίες.Το κακό είναι ότι όλα τα παιχνίδια είναι κοντά και κυρίως πολύ καθοριστικά.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, amd said:

πηρες την καλη κληρωση και την εκανες σκουπιδι 

Αυτο ακριβως, το προγραμμα μας τωρα εγινε βουνο και του γαυρου... λουκουμι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ποντάρουμε σε πρόκριση ενός τουλάχιστον γαύρου στο κονφερενσ. Αλλιώς δεν εξηγείται.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Papatsakalos21 said:

Νομίζω ότι ποντάρουμε σε πρόκριση ενός τουλάχιστον γαύρου στο κονφερενσ. Αλλιώς δεν εξηγείται.

Αν γινει αυτο, αν το σηκωσουμε λογικα φιεστα θα κανουμε στο ΟΑΚΑ... το οποιο εγω θεωρω τραγικο σαν ενδεχομενο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Papatsakalos21 said:

Νομίζω ότι ποντάρουμε σε πρόκριση ενός τουλάχιστον γαύρου στο κονφερενσ. Αλλιώς δεν εξηγείται.

Και εγω αυτο σκεφτηκα και με τη λογικη οτι και με τη Λαμια στο τελος τη φιεστα τη κανουμε στυλ 2018

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Papatsakalos21 said:

Εντωμεταξύ αναρωτιέμαι. Αν αποκλειστούμε στις 21/3 υπάρχει πρόβλεψη να προκύψει αγωνιστική πχ στις 26;

οι ομάδες θα έχουν στείλει και διεθνείς σε άλλες χώρες οπότε δύσκολο 

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ ξανά Νόβα και Κοσμοτε έχουν διαλύσει το πρόγραμμα με αγώνες ο ένας πάνω στον άλλο. Μόνο στην Ελλάδα αυτά, πουθενά αλλού.

Ένα ματς νωρίς και μετά τα άλλα θα παίζετε το δεύτερο ημίχρονο στο ένα και θα ξεκινάει το πρώτο ημίχρονο στο άλλο αντί επιτέλους να συνεννοηθούν σε μια φάση τύπου 17:00-19:00-21:00 να ευχαριστηθεί και ο κόσμος.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Πογετ, τώρα που ο Μάνταλος ,Μπακασετας , Μασουρας και υπόλοιποι 3-4 Έλληνες διεθνείς θα πίνουν μια βδομάδα καφέ στην Γλυφάδα θα αποδώσουν καλυτερα και θα κάνουν την διαφορά. Πάρε και ένα τηλέφωνο τον Κλοπ να μας στείλει τον Τσιμικα να κάνει παρέα στα παιδιά. Μας γαμησες το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το σιχαμα ο χλαπατσας του γαυρου εχει δικιο με αυτα που εγραψε, δεν τους βγηκανε τα κουκια και τωρα βγαινουνε να δικαιολογηθουνε με δακρυβρεχτα ποστ για την εθνικαρα μας. ειναι παρασκηνιακη φαπα το σημερινο ξεκαθαρα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν στραβώσουν τα ματσάκια για λιμανίσιους ή/και βου την Κυριακή, η αναβολή θα τους έχει μέσα στη γκρινια για βδομάδες.

Οι ναζέλες δεν έχουν τίποτα να χάσουν, ή θα ανεβούν ή θα συνεχίσουν ψόφιοι.

Αν επίσης περάσουν στο κονφερανς λιμανίσιοι ή/και βου θα έχουν πάλι ζόρια πασχαλιάτικα. Άντε να αναβληθεί και εκέινη η ενδιάμεση στους αγώνες τους αγωνιστική. Πάλι ξεπατωμένοι θα είναι. Αν περάσει κάποιος στους 4 και έχει και ελπίδες για πρωτάθλημα, τότε αρχίζουν τα θέματα με τις ημερομηνίες...

Quarter-finals: 11 and 18 April 2024
Semi-finals: 2 and 9 May 2024

4η αγωνιστική
Κυριακή 7 Απριλίου

17:00 Λαμία-Ολυμπιακός Cosmote
19:30 Άρης-Παναθηναϊκός Nova
20:30 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ Cosmote

5η αγωνιστική
Κυριακή 14 Απριλίου

17:00 Παναθηναϊκός-Λαμία Cosmote
19:30 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Nova
20:30 ΑΕΚ-Άρης Cosmote

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην πανε και τελικο τα παρταλια

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Σιγα μην πανε και τελικο τα παρταλια

Για προημιτελικούς δεν είναι απίθανο και για τους δυο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Papatsakalos21 said:

Νομίζω ότι ποντάρουμε σε πρόκριση ενός τουλάχιστον γαύρου στο κονφερενσ. Αλλιώς δεν εξηγείται.

Εγω γιατι πιστευω οτι αν αποκλειστουν οι γαυροι θα ξενερωσει ολη η καραβια των δανεικων την ζωη τους γιατι δεν τους βλεπουν πλεον οι σκαουτερ, και θα περπατανε?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gxAEK said:

Για προημιτελικούς δεν είναι απίθανο και για τους δυο.

δεν ξερω φιλε αλλα οταν η οριτζιναλ γαυριελα αντιμετωπιζει εβραιους εχει προβλημα με τον κωλο της συνηθως

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ότι ειδαν οι δικοί μας ότι θα παιξουμε και στους δυο γύρους τα 3 ντέρμπι σερί σε μια εβδομάδα και συμφώνησαν δλδ.. Που να το πιασεις και που να το αφήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, parakmiakos said:

Ότι ειδαν οι δικοί μας ότι θα παιξουμε και στους δυο γύρους τα 3 ντέρμπι σερί σε μια εβδομάδα και συμφώνησαν δλδ.. Που να το πιασεις και που να το αφήσεις. 

Νταξ και τι να σου πουνε ότι μας γαμησε ο μακεδος πάλι, δεν στέκεται επικοινωνιακα

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν να φάγαμε ήττα. Από την άλλη θα έχουμε και άλλες αλλαγες/αναβολές νομίζω και θα σπάσουν οι δύο τριάδες που γράφει ο parakmiakos. Πάντως δύο εβδομάδες εξτρα προετοιμασία δεν μας χαλάνε νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Από την ώρα που ζητήθηκε αναβολή λόγω εθνικής ομάδας, ήττα επικοινωνιακή θα ήταν να αρνηθούμε, θα έδειχνε και ένα αδικαιολόγητο φόβο. Θα γυρίσουν πιο άνετα οι τραυματίες μας, ενώ θα ξαναλλάξει το πρόγραμμα, κάποιο από τα 2 σιχάματα θα προκριθεί, οπότε θα σπάσουν οι 2 δύσκολες τριάδες μας.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1989 generation said:

Από την ώρα που ζητήθηκε αναβολή λόγω εθνικής ομάδας, ήττα επικοινωνιακή θα ήταν να αρνηθούμε, θα έδειχνε και ένα αδικαιολόγητο φόβο. Θα γυρίσουν πιο άνετα οι τραυματίες μας, ενώ θα ξαναλλάξει το πρόγραμμα, κάποιο από τα 2 σιχάματα θα προκριθεί, οπότε θα σπάσουν οι 2 δύσκολες τριάδες μας.

Άμα δεν προκριθεί κανένας? 😜😜😜😜

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Άμα δεν προκριθεί κανένας? 😜😜😜😜

Δεν πειράζει. Ας αποκλειστούν και παίζουμε 2 τριάδες καπάκι. Μία μάλλον, το εντός με τον ΠΑΟΚ δε θεωρείται ντέρμπι....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1989 generation said:

Δεν πειράζει. Ας αποκλειστούν και παίζουμε 2 τριάδες καπάκι. Μία μάλλον, το εντός με τον ΠΑΟΚ δε θεωρείται ντέρμπι....

Για τον σκούφο είναι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Νταξ και τι να σου πουνε ότι μας γαμησε ο μακεδος πάλι, δεν στέκεται επικοινωνιακα

Το παλι απο που προκυπτει;

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AlexKR21 said:

Το παλι απο που προκυπτει;

Ίσως γαμησε τον ίδιο, ποιος ξέρει 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Σταρχιδια μας το πρόγραμμα, οποίος τους γαμαει είναι ΑΕΚ, εμείς που θα δούμε θα δούμε το ματς στην Φθιώτιδα και θα μείνουμε χωρίς την αγάπη μας, ποιος θα μας παρηγορεί;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×