Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Just now, VaGucci21 said:

Για μενα δεν εχει λογικη και αυτο. Αμα ειναι να εχεις παικταρα στα χαφ τον πληρωνεις μεσα οσα πρεπει.

Οκ αν το έχεις πάρει απόφαση να ανεβάσεις το μπάτζετ γενικότερα είναι λογικό. Αλλά αν έχει τον Ιωαννίδη με 600-700 κ τον Μαξίμοβιτς με 2Μ, αρχίζουν κ τα προβλήματα. Δεν θα σου πάρει την ομάδα στις πλάτες ο συγκεκριμένος. Ο Ιωαννίδης μπορεί κ να το κάνει. Το παράδειγμα είναι τυχαίο ισχύει παντού αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά βίντεο έβγλε ο Αρναούτογλου και παραδέχθηκε κιόλας πως έκανε λάθος εκτίμηση και ο Ροδόλφος βγήκε πατάτα.

Πολύ λίγοι παραδέχονται δημόσια τα λάθη τους.

@Agent HAF Πολύχρονος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Agent HAF said:

Δεν ξέρω αν σήμερα που μεγάλωσα κατά ένα έτος έχω χαλαστει πιο πολύ στο άκουσμα ότι ο Ακούνια κούνια που τον κουναγε, ότι ο Φορτούνης θα αφήσει τον Ολυμπιακό να έρθει μαζί με Πέτρο να οργώνουν το κέντρο ή τα απανωτά λάθη γλου και τα καντήλια στο τρίποντο του 78-75.

Ότι και να κάνετε δεν πεθαίνουμε.

Θα ζήσουμε να υπομένουμε.

Σε αυτήν και την άλλη ζωή ΜΟΝΟ ΑΕΚ!

Σιγά μην έρθει ο Φορτούνης να πεθαίνει στις προπονήσεις του στα 32. Χλωμότατο συν όλων των άλλων.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bladerunner21 said:

Οκ αν το έχεις πάρει απόφαση να ανεβάσεις το μπάτζετ γενικότερα είναι λογικό. Αλλά αν έχει τον Ιωαννίδη με 600-700 κ τον Μαξίμοβιτς με 2Μ, αρχίζουν κ τα προβλήματα. Δεν θα σου πάρει την ομάδα στις πλάτες ο συγκεκριμένος. Ο Ιωαννίδης μπορεί κ να το κάνει. Το παράδειγμα είναι τυχαίο ισχύει παντού αυτό.

ε απο οτι φαινεται ο βαζελος τετοια αποφαση εχει παρει, δε ξερω αμα εχει ξαναγινει τετοια αυξηση μπατζετ μεσα σε ενα γεναρη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Leon21 said:

Επίσης είπε πως το καλοκαίρι υπήρχε συμφωνία με Μπακαμπού και στο τέλος έκανε πίσω εκείνος για λόγους "πίεσης" 

Δλδ είπε πράγματα που στο ΚΜ γνωρίζουμε καιρό πριν τα βγάλει στη φόρα.

Πολύχρονος @Agent HAF

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Agent HAF said:

Δεν ξέρω αν σήμερα που μεγάλωσα κατά ένα έτος έχω χαλαστει πιο πολύ στο άκουσμα ότι ο Ακούνια κούνια που τον κουναγε, ότι ο Φορτούνης θα αφήσει τον Ολυμπιακό να έρθει μαζί με Πέτρο να οργώνουν το κέντρο ή τα απανωτά λάθη γλου και τα καντήλια στο τρίποντο του 78-75.

Ότι και να κάνετε δεν πεθαίνουμε.

Θα ζήσουμε να υπομένουμε.

Σε αυτήν και την άλλη ζωή ΜΟΝΟ ΑΕΚ!

Πολύχρονος ρε φίλε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nikos said:

Εγώ πσντως ξερω ότι στον Μαξιμοβιτς η Χεταφε προσφερε 800 χιλιαρικα  για ανανεωση. Ποσο καλος να ήταν δλδ ώστε να μην τεντωθηκαν  παραπανω; 

Οι Ισπανοί γενικά δεν δίνουν πολλά λεφτά .τα 800 για μικρή ομάδα της λα λίγκα είναι καλά λεφτά .

Και συνήθως οι παίχτες που έρχονται από λα λίγκα είναι καλες προσθήκες .λογικά καλός θα ναι αυτός .τώρα αν θα κάνει και διάφορα θα δείξει .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να κλέψει ο ζελας τον Φορτούνη μαζί με Μπακασετα Σποραρ Ιωαννιδη να κάνουν την 4χ400 σκυταλοδρομία . Ας μαζέψουν τον γκαλάκτικος ναζελα και εμείς ας πάρουμε αθλητές που τρέχουν και μαρκάρουν και υπηρετούν πλάνο Αλμειδα και όχι να ζορίζεται ο Μαθιός μα τους χωρέσει .  Λίγες και καλές 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Araujo21 said:

Εγώ λέω να κλέψει ο ζελας τον Φορτούνη μαζί με Μπακασετα Σποραρ Ιωαννιδη να κάνουν την 4χ400 σκυταλοδρομία . Ας μαζέψουν τον γκαλάκτικος ναζελα και εμείς ας πάρουμε αθλητές που τρέχουν και μαρκάρουν και υπηρετούν πλάνο Αλμειδα και όχι να ζορίζεται ο Μαθιός μα τους χωρέσει .  Λίγες και καλές 

Ας είναι κ λίγες βέβαια 

Link to comment
Share on other sites

Αφού μεταγραφές δεν κάνουμε ας ευχηθούμε χρόνια πολλά στον @Agent HAF

υγεία τύχη ευτυχία και μια μεταγραφή δωρο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά @Agent HAF. Υγεία , χαρές και τύχη . Τόσο σε σένα όσο και στην ομάδα σου 😘

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, VaGucci21 said:

ε απο οτι φαινεται ο βαζελος τετοια αποφαση εχει παρει, δε ξερω αμα εχει ξαναγινει τετοια αυξηση μπατζετ μεσα σε ενα γεναρη

Το 'χε κάνει ο Κοσκωτάς.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Πολύχρονος πράκτορα!!!!

 

Φορτούνη κάτσε εκεί που είσαι ,μ'αρεσει να σε μπινελικωνω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αρναούτογλου, πες ρε φιλε ενα χρόνια πολλα στο παιδι γενεθλια είχε.

 

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

  • AG21 locked, unlocked and locked this topic
  • AG21 unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×