Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Καλα αμα φέρουμε Λιουμπισιτς περιμενω να διαβασω κείμενο Καζαντζογλου για τον νέο Μόντριτς.

Link to comment
Share on other sites

Και έρχεται λέει ο Λιουμπισιτς και κάνει δήλωση υπέρ της ΑΕΚ για το σκηνικό με Μιχάλη και γαμιεται το σύμπαν παντού, καίγονται και τα τελευταία εγκεφαλικά κύτταρα που δεν ξερουν με τι πρέπει να χαρούν και τι να σιχτιρίσουν 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Καλα αμα φέρουμε Λιουμπισιτς περιμενω να διαβασω κείμενο Καζαντζογλου για τον νέο Μόντριτς.

Εγώ πάλι περιμένω να δω άρθρο που να λέει καλος ο Λιουμπισιτς αλλά προσοχή μην κάψουμε τον γαλανο γιατί έρχεται η χρονια του 

Link to comment
Share on other sites

Ασχετα πως θα καταληξει η ιστορια και αν ερθει ή οχι ο παικτης στο ηθικο κομματι εχει γινει μεγαλη ζημια κυριως στο οπαδικο κομματι
Αλλα το να μιλανε και να νομιζουν οτι μπορουν να μας γλεντησουν οι ασπιλοι οπαδοι αλλων ομαδων ή τα αρδακια τους δεν το δεχομαι.
Αυτοι που ξεπουληθηκαν σε Τουρκο χρηματοδοτη, αυτοι που εχουν φονιαδες στις ταξεις τους αποδεδειγμενα, αυτοι που πουλησαν ολοκληρο ονομα για ενα πρωταθλημα. Μαθηματα αξιοπρεπειας απο αυτους δεν δεχομαι. 
Διαφωνω με τον χειρισμο ολο απο την ΠΑΕ, δεν θα ριξω ευθυνες σε εναν προπονητη, δεν θα ακυρωσω εναν ποδοσφαιριστη επειδη επαιζε εκει και θα διαβαζω οτι ειναι μετριος κτλ γιαι δεν παιζει εθνκη. Και ο Γιονσον δεν παιζει και ο Ελιασον και ο Πονσε και μια χαρα μας κανουν. 
Μην γραφουμε υπερβολες για να δικαιολογησουμε την αποψη μας. 
 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nea makri neo afm said:

Στο 8 τρακάρει με τον Μάνταλο

ΝομιΩ παίζει και 6 και 8 αυτός 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nea makri neo afm said:

Στο 8 τρακάρει με τον Μάνταλο

Πρωτο άρθρο Καζαντζουγλου "ένας Μοντριτς που ήρθε για αριστερο μπακ"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Πρωτο άρθρο Καζαντζουγλου "ένας Μοντριτς που ήρθε για αριστερο μπακ"

Ενας Μοντριτς που ηρθε να κανει τα ρεπο του πηλιου

Link to comment
Share on other sites

Ο Λιουμπισιτς έρχεται από την ομάδα των ναζί στην ΑΕΚ . Θα ανακοινωθεί.

Συνεχίστε.

  • Δικεφαλάκι 41
  • Sad 6
Link to comment
Share on other sites

Στα φορουμ τους παντως δεν θελουν καμια σχεση με εμας οι οπαδοι τους. Θεωρουν προδοτη οποιον συμφωνησει με την ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

το παρατσούκλι που έχουμε στο φόρουμ της δυναμό είναι τσιγγάνοι, όλοι μας βρίζουν και λένε μην τολμήσετε να δώσετε παίκτη σε αυτούς, πραγματικά καταπληκτική κίνηση

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πόσο μπάχαλο!!

Αλήθεια δεν μπορώ να το χωνέψω. Δεν γίνεται!

Τι κωλομέρα ήταν αυτή τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως οπως τα κάναμε το χειρότερο σενάριο ήταν να μην έρθει τελικά. Μπορεί να λέω και μαλακιες.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς να έρθει λοιπόν ο παίχτης και να έχει την υγεία του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω, γερός να είναι να βοηθήσει την ομάδα. Αλλά κάθε μέρα απομακρυνόμαστε και λίγο παραπάνω από αυτό που πιστεύουμε ότι είναι η ΑΕΚ για μας.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Κατι μου έλεγε μια συνάδελφος το πρωί για κάτι αναδρομές πορείες και κάτι πανσεληνους, δεν γαμάς με τίποτα μου είπε. Όχι κι έτσι όμως ρε πστ

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ο Λιουμπισιτς έρχεται από την ομάδα των ναζί στην ΑΕΚ . Θα ανακοινωθεί.

Συνεχίστε.

Αν και είναι εξαιρετικά δυσάρεστο νέο, χαίρομαι που το ξέρω και δεν θα έχω ένα αυριανό ξύπνημα σαν το σημερινό. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε σε ένα οπαδικό forum, τον ορισμό ενός echo chamber θα μπορούσαμε να πούμε.

Ναι, μου έκανε εντύπωση το να δώσει η ομάδα λεφτά σε αυτήν την ομάδα. Από εκεί και πέρα: μπορείς να το δεις ως "δίνουμε λεφτά στους ναζί δολοφόνους του αδερφού μας" ή ως "το ποδόσφαιρο είναι μια μπίζνα εδώ και δεκαετίες, δεν έχει σχέση με τη δολοφονία η μεταγραφή".

Ενώ η δεύτερη άποψη είναι πολύ κυνική και αποστειρωμένη, η πρώτη είναι απλά ένα συναισθηματικό χάωμα. Είναι η αντανάκλαση του ότι δε μπορούμε ακόμα, και δε θα μπορέσουμε ΠΟΤΕ να χωνέψουμε αυτό που συνέβη τον Αύγουστο του 2023.

Αδέρφια, επειδή νιώθω το πόσο έχετε χαλαστεί. Ηρεμήστε. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μας έπαιξαν αμφότερους λαούς ομάδων σαν μαριονέτες.

Το Ντιλ ήταν συμφωνημένο , απλά το δώσαν το μεσημέρι κόψαν κίνηση , άφησαν τους οπαδούς να πουν τα δικά τους και αύριο θα ανακοινωθεί.

Εμείς θα λέμε τόσο σκατα που γίνανε όλα καλύτερα να τον πάρουμε έτσι όπως έφτασε η κατάσταση .

Θα βγει ο παίκτης θα πει εδώ δεν μένω , θα που τα ναζί α γαμησου προδότη πούλο .

Και όλα καλά (?) .

Ποιος ξέρει .

Η ΑΕΚ του Μελ δε θα σταματήσει να δουλεύει έτσι.

Ποτέ .

Τι να πω ... Ντροπή ? 

Καλωσήρθες παικταρα ? 

Δε ξέρω προσωπικά . Φουλ ανάμεικτα συναισθήματα προς το κακό .

(Το παραπάνω μήνυμα αποτελεί άποψη Ε.. δεν έχω ιδέα αν γίναν έτσι τα πράγματα)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάπως έτσι παίχτηκε το σκηνικό στην απέναντι πλευρά σήμερα...

Screenshot_20240130_234548_X~2.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

αισθάνομαι πιο πολύ ανακούφιση από στεναχώρια και φυσικά αυτό λέει πολλά για το πόσο πουτανάκι με έχει καταντήσει ο τίγρης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nea makri neo afm said:

αισθάνομαι πιο πολύ ανακούφιση από στεναχώρια και φυσικά αυτό λέει πολλά για το πόσο πουτανάκι με έχει καταντήσει ο τίγρης.

Πραγματικά ...

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να το δω και σαν πλάκα στην διοίκηση της Ντιναμο, ότι δηλαδή αντε γαμηθειτε πάρτε εκεί 3 ψωροεκατομμυρια και φέρτε τον παίχτη φτωχοί. Αν θέλει η ΠΑΕ ας πάει στον επικοινωνιολογο του Κουλη.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Araujo21 said:

Στα φορουμ τους παντως δεν θελουν καμια σχεση με εμας οι οπαδοι τους. Θεωρουν προδοτη οποιον συμφωνησει με την ΑΕΚ

τι μας προσαπτουν αυτοι? Θεωρουν αδικη την κατηγοριαα της δολοφονιας η δε γουσταρουν το οτι ειμαστε αντι ναζι?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×