Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, NIS 9-11 said:

Γιαννουλης μπαλντοκ;

Ρε Τζανη μασημενη τροφη θες ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

Ρε Τζανη μασημενη τροφη θες ?

Δε εχω δοντια...😎

  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

Μπαλντοκ καλύτερος από Ρότα αλλά δεν με πολύ ψήνει γιατί θεωρώ ότι στα μπακ πρέπει να πας σε επίπεδο Πινεδα για να ανέβεις επίπεδο 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Μπαλντοκ ξενο μπακ θεωρειται στις λίστες της Ευρώπης, οποτε κακή μεταγραφή ως ξένος.

Πατημένα 31 παραμεθαυριο.

Παικτης όχι κατι ιδιαιτερο.

12 συμμετοχές φέτος στη σεφιλντ

Κακή αποφαση στα χαρτιά, μακάρι να δείξει στο χορτάρι. Χειροτερη κίνηση απο τον Σιντιμπε οταν ηρθε. 

Εγω θα προτιμουσα καποιον νεαροτερο ευρωπαίο διεθνή κατα προτιμηση απο μικρότερο πρωταθλημα που χει καβλα να δειξει και να φανει. 

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

Ένας απλά μέτριος δεξιός μπακ είναι ο Μπαλντοκ.

Σίγουρα όχι η αναβάθμιση που έχω στο μυαλό μου.

Σε αντίθεση με τον Γιαννούλη, ο οποίος θεωρώ θα προσφέρει πολύ και πολλά από Day 1.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι αυτός ο Μπαλντοκ επιτέλους;

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Man Of Faith said:

Ποιος είναι αυτός ο Μπαλντοκ επιτέλους;

Α ένας παιχταρας

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Α ένας παιχταρας

Ε άμα είναι παιχταρας

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απόγευμα στην εκπομπή των 3ων αρδ στον ζελα-fm, ειπε ο του στόλου ότι ο Καμαρά δεν θα παίξει και ότι έχει δεχτεί πρόταση απο ελληνική ομάδα!!

Για πάρτε τα κονέ σας μερικοί εδώ..

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kami said:

Σήμερα το απόγευμα στην εκπομπή των 3ων αρδ στον ζελα-fm, ειπε ο του στόλου ότι ο Καμαρά δεν θα παίξει και ότι έχει δεχτεί πρόταση απο ελληνική ομάδα!!

Για πάρτε τα κονέ σας μερικοί εδώ..

Βίγκαν είπε ότι μετά τα όσα έγιναν με Μπακαμπού, το θεωρεί αδύνατο να πάρει παίκτη η ΑΕΚ από γαύρο.Ειπε ότι θεωρεί τον Σιμάνσκι ανώτερο του,έτσι και αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SlobodanNugatinovic said:

Βίγκαν είπε ότι μετά τα όσα έγιναν με Μπακαμπού, το θεωρεί αδύνατο να πάρει παίκτη η ΑΕΚ από γαύρο.Ειπε ότι θεωρεί τον Σιμάνσκι ανώτερο του,έτσι και αλλιώς.

νταξει αμα το ειπε ο κεφτες σιγουρα εγινε η προταση

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SlobodanNugatinovic said:

Βίγκαν είπε ότι μετά τα όσα έγιναν με Μπακαμπού, το θεωρεί αδύνατο να πάρει παίκτη η ΑΕΚ από γαύρο.Ειπε ότι θεωρεί τον Σιμάνσκι ανώτερο του,έτσι και αλλιώς.

Δεν έχει κοτσάνι η μπάλα μαναμ..

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kami said:

Δεν έχει κοτσάνι η μπάλα μαναμ..

δεν ξερει απο αυτα ο Κωστας μονο να ορκιζεται οτι ο Κοζωνης ειναι σοβαρος επενδυτης

Link to comment
Share on other sites

Μπάλντοκ μόνο αν είναι να φύγουν και ο Ρότα και ο Σιντιμπέ και πάρεις και άλλον για μπροστά του, αλλιώς λίγο απογοητευτική σαν κίνηση..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Man Of Faith said:

Ε άμα είναι παιχταρας

Σου μιλάω για φυσέκι (ούτε που τον έχω δει να παίζει)

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mporat said:

Σου μιλάω για φυσέκι (ούτε που τον έχω δει να παίζει)

Απαξ και φορεσει την φανελα μας θα ειναι ο καλυτερος και θα τον αγαπαω. 

Απλα σαν προοπτικη εμενα δεν μου φαινεται οτι γινεται η καλυτερη δυνατη επιλογή και πιστεύω οτι δεν ψαχτηκαν αρκετά για τη θέση (και στο ψάξιμο για μεταγραφές, δεν θα πω βλέπω θέματα, θα πω βλέπω patterns που δειχνουν red flags και ειναι κρίμα γιατι και έχουμε και ριχνουμε το περισσοτερο χρήμα της ιστορίας μας).

Αλλα κυρίως ποσταρα νωρίτερα για να προλάβω τα ποστ "είναι και ελληνας ο Μπαλντοκ για τις λιστες της ουεφα".

Link to comment
Share on other sites

Με μια πρόχειρη έρευνα που έκανα στο ειδικό software που χρησιμοποιω, είδα ότι χθες η Σεφιλντ όπου αγωνίζεται ο Μπαλντοκ έφαγε 5 στο ημίχρονο με τον παιχταρα στον πάγκο. Στο 46 τον έβαλε μέσα αλλαγή (ναι Ματίας μου συμβαίνει τι να σου πω) στη θέση του άχρηστου Αγγλου που έπαιζε εκεί και έφαγαν μόνο 1. Αν αυτό δεν μας πείθει, δεν ξέρω τι μπορεί.

  • Hahaha 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gxAEK said:

https://www.transfermarkt.com/julian-carranza/profil/spieler/491707
 

Τι λέτε? Μίχος γράφει εμμέσως ότι θα τα σκάσουμε γερά.

Τον εχω γραψει απο περυσι. Τον ειχα δει και σε παιχνιδια νομιζω ειναι μια καλη επιλογη. Αλλα δν τον πηραμε οταν ηταν σχετικα ευκολο τωρα να σκασουμε χοντρα λιγο χλωμο

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

το συμβολαιο ληγει σε 10 μηνες γιατι να σκασουμε γερα το καλοκαιρι?

 

Ανανεωσε τον Δεκεμβριο για ενα χρονο με ορο να παρει μεταγραφη για ευρωπαικη ομαδα

Link to comment
Share on other sites

ίδιο γραφείο μάνατζερ με Αραούχο επίσης 

Link to comment
Share on other sites

Ειχε κανει προταση ο γαυρος 6Μ και απορριφθηκε. Δεν ηθελα με τιποτα να παει εκει . Ο παικτης ταιριαζει στην αγελη 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Ειχε κανει προταση ο γαυρος 6Μ και απορριφθηκε. Δεν ηθελα με τιποτα να παει εκει . Ο παικτης ταιριαζει στην αγελη 

Για Αντί-αραούχο τον βλέπεις? 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×