Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Τον Μιτάι νόμιζω ότι τον πουλήσαμε πιο ακριβά. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

Με'ι'τε  θετε? 

Αυτός λένε έπαιξε μπουνιές με τους οπαδούς χτες που πήγαν στη Μεσημβρία. Άλλοι λένε ότι απλά τους τα έχωσε άγρια. Έχουν θεματάκια και δεν τον βλέπω να μένει. Καλός παίχτης. Αν του κάνει του κοουτς εμένα μου περισσεύει

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Skepastos said:

Αυτός λένε έπαιξε μπουνιές με τους οπαδούς χτες που πήγαν στη Μεσημβρία. Άλλοι λένε ότι απλά τους τα έχωσε άγρια. Έχουν θεματάκια και δεν τον βλέπω να μένει. Καλός παίχτης. Αν του κάνει του κοουτς εμένα μου περισσεύει

Ειπε οτι ειναι απληρωτος 2 μηνες και αυτος και ο Ντεσποτοφ. Βεβαια τα ΜΜε της πολης το διεψευσαν. Χτες ειχε και γευμα συσπειρωσης με Βιερινια αρχηγο . Εχει 4Μ ρητρα παντως

Link to comment
Share on other sites

Καλός παίκτης, μάλλον ο καλύτερος των βου, δεν μου κολλάει στην ΑΕΚ του Αλμέιδα όμως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου φαινεται αργος και λιγο ατσουμπαλος. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Giorgos said:

Καλός παίκτης, μάλλον ο καλύτερος των βου, δεν μου κολλάει στην ΑΕΚ του Αλμέιδα όμως.

αργοκουρουτας 

Link to comment
Share on other sites

Σε πολλά παιχνίδια όπου ο μπαοκ έχει βέβαια κατοχή, μου έχει δώσει την εντύπωση ότι είναι αργός και λίγο αργόστροφίδης. Βέβαια την ίδια εντύπωση σε αντίστοιχη κατάσταση έχω και για τον Νταμιάν. Σε 1-2 άλλα παιχνίδια όμως αλλά δεν θυμάμαι πια μου είχε αφήσει πολύ καλή εντύπωση για κάτι επελάσεις που έκανε.  Μου την δίνει και το κούρεμα,απορώ πως παίζει με το κεφάλι έτσι.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Λογικα αληθευει ... και ειναι καλη μεταγραφη ο Γιαννούλης ..

Link to comment
Share on other sites

Παικταρας ειναι ο Γιαννουλης. Και σιγουρα θα αποδωσει.

 

Επισης κανει και μανουρες στο γηπεδο που ειναι ενας τομεας που μας λειπει με τον Γαλανοπουλο εκτος. Λιγος τσαμπουκας χρεαιζεται.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι σήμερα στα μέσα του παο επικρατεί η φήμη ότι όσο δεν γίνεται αποδεκτή η πρόταση ανανέωσης από τον παλασιος ότι έχει συμφωνήσει με άλλη ελληνική ομάδα..Μακάρι να μην είμαστε εμείς, δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο και είναι στα 32..

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2024 at 6:03 PM, Araujo21 said:

Με'ι'τε  θετε? 

Κριστισιτς των πλουσίων. Βαρύ κορμι αλλά έχει την πάσα, βοηθάει πολύ με μικρούς. Δεν είναι Τουπαμάρος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για Γιαννούλη μακαρι. Όλοι νομίζω το θέλουμε.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pelado Alme said:

IMG_3217.jpeg

Διάβασα τα σχόλια, έκανε το ποστ για click bait για να κόψει αντιδράσεις από τον κόσμο. 

Δεν επιβεβαιώνει τη φήμη ούτε την απορρίπτει 

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι για αντικαταστάτης του Ρότα και πάρουμε και άλλο δεξί μπακ για βασικό,στην θέση του Σιντιμπέ,καλοδεχούμενος..

Για δίδυμο Ρότα-Μπαλντοκ με τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2024 at 7:03 PM, Araujo21 said:

Με'ι'τε  θετε? 

Προτιμώ Αουγκούστο αν είναι να πωληθεί ο Σιμάνσκι.

Αν πέσει η Ναντ βέβαια..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×