Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Σε πολυ καλη ηλικια για εξελιξη.

Ληγει και ο δανεισμος στου στη Χερενφεν τον Ιουνιο, αν κρινω και απο τον χρονο που εχει παρει απο τον Γεναρη που πηγε, δυσκολα θα ασχοληθουν εντονα να τον αποκτησουν.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι ακούω και διαβάζω κοντοπίθαρος και κοντοπουτανος, καλό μαμούνι. Βέβαια αυτό το κοντό- με χαλάει κάπως, πρέπει να έχουμε …μπόι γενικά. 
Παντως φαίνεται ότι η ομάδα κινείται έντονα και δραστήρια για το καλοκαίρι και σε μικρές και σε …μεγάλες ηλικίες, και δείχνει διάθεση να ανεβεί σε ποιότητα, το οποίο με χαροποιεί έντονα. Έχει και ο Σερραίος δυο παιχτακια που δυνητικά μας κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Θες 1.5-2Μ για να τον φέρεις τον Λοϊζου. Καλή προσθήκη για βάθος όμως, τουλάχιστον όπως είναι τώρα, αν τον πιάσει στα χέρια του ο Ματίας έχει ποτένσιαλ ο παίκτης.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην έχουμε κλείσει τον Μπαλντοκ.

Δεν μου γέμισε ποτέ το μάτι. Ούτε σήμερα.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακός, απο λαζαρο γουρλομάτη είναι αναβάθμιση, ήταν έξω πολύ καιρό με τραυματισμό νομίζω. Δεν είναι Γιαννούλης όμως.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gxAEK said:

Δεν είναι κακός, απο λαζαρο γουρλομάτη είναι αναβάθμιση, ήταν έξω πολύ καιρό με τραυματισμό νομίζω. Δεν είναι Γιαννούλης όμως.

Χρειαζόμαστε κάτι αρκετά καλύτερο δεξια. Γνώμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Χρειαζόμαστε κάτι αρκετά καλύτερο δεξια. Γνώμη μου.

Από το στόμα σου και στου Μήτσου το αυτί, εγώ συνυπογράφω.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Agent HAF said:

Γιακουμάκης στα στημένα ορμάει σαν φιγούρα από γίγαντες του κατς. Μαζεύει φορά και όπου σκάσει. Ίνδαλμα λέει στο MLS. Κρίμα που δεν γεννήθηκα στην Αμερική.

Μεγάλο κριάρι. Άλλος ένας Αδικημενος.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπάλντοκ δεν είναι κακός αλλά δεν είναι και το  upgrade που χρειάζεται η θέση

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπαλντοκ δεν ειναι upgrade σε σχέση με Σιντιμπε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Ο Μπαλντοκ δεν ειναι upgrade σε σχέση με Σιντιμπε.

Τον Ρότα τον θεωρούμε στανταράκι.😁

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Τον Ρότα τον θεωρούμε στανταράκι.😁

Τον Ροτα τον αλλαζουμε με έλληνα. 2 ξένοι στη θέση θα δημιουργησει ζορι στις λιστες

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Τον Ροτα τον αλλαζουμε με έλληνα. 2 ξένοι στη θέση θα δημιουργησει ζορι στις λιστες

Αναγκαίο κακό.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Geologos said:

Ο Μπαλντοκ δεν ειναι upgrade σε σχέση με Σιντιμπε.

Χειρότερος από σιντιμπέ αμφιβάλλω αν είναι, αλλά σίγουρα καμία σχέση με το upgrade που θέλει η ομάδα

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kamikaze21 said:

Για τον Λοιζο Λοϊζου ακούγεται που παίζει δανεικός από την Ομόνοια στην Χέρενφεν.

Εξαιρετικό ταλέντο πριν δύο χρόνια που είχα ρωτήσει γνωστό μου Κύπριο. Τώρα δεν ξέρω σε τι φάση βρίσκεται αλλά μιλάμε για 20χρονο παίκτη. Οπότε καλώς να ορίσει. 

Link to comment
Share on other sites

Mπάλντοκ εχέγγυο οτί θα απολαύσεις Ρότα βασικούρα...  γέρο σοβαρέψου...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Karagimi said:

Χειρότερος από σιντιμπέ αμφιβάλλω αν είναι, αλλά σίγουρα καμία σχέση με το upgrade που θέλει η ομάδα

Κοιτα δεν ειμαι σιγουρος οτι συμφωνω, αλλα μαρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

«Το SDNA έχει το παρασκηνιακό ρεπορτάζ για τον διεθνή Κύπριο επιθετικό και την Ένωση.

Είδηση δια στόματος Γιώργου Σαββίδη, έβγαλε η επίσκεψη της ΑΕΚ στην Κύπρο για το εορταστικό φιλικό παιχνίδι με τον Απόλλωνα Λεμεσού.
«Με ρώτησαν για ένα Κύπριο παίκτη που ήταν στο στόχαστρο της ΑΕΚ. Με ρώτησαν τι κάνει αλλά δεν θα πω το όνομα του γιατί δεν είναι σωστό» αποκάλυψε ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής της Ένωσης, χωρίς να κατονομάσει τον παίκτη που έκανε…γκελ στους «κιτρινόμαυρους».
Ανεξάρτητα από την ταυτότητα του Κύπριου ποδοσφαιριστή και το ποιος πραγματικά…κρύβεται πίσω από τα λεγόμενα του Σαββίδη, ο Ιωάννης Πίττας της ΑΪΚ Στοκχόλμης είναι ένας παίκτης (by Cyprus) που δεν περνά απαρατήρητος στο στρατόπεδο της ΑΕΚ – σύμφωνα με πληροφορίες του SDNA – έπειτα από τις εξαιρετικές εμφανίσεις του με την σουηδική ομάδα στην οποία αγωνίζεται από το καλοκαίρι του ΄23.

https://balla.com.cy/2024/03/o-pittas-den-pernaei-aparatiritos-apo-tin-aek/

Mε μια λέξη που θα πει κάποιος ξεκινάνε φουλ τα σενάρια μετά.

Link to comment
Share on other sites

ο αλμειδα παντως εχει δωσει το πρασινο φως για τον μπαλντοκ .&-

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

γιατι συζηταμε για τον σιντιμπε, θα παιζει μπαλα του χρονου αυτος?

Link to comment
Share on other sites

Με τον Μπάλντοκ σπρώχνεις παραπέρα την επιλογή καλής λύσης στο δεξί μπακ, εφ΄όσον δεν φαίνεται να πηγαίνεις σε τέτοια το ερχόμενο καλοκαίρι. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

με τον μπαλντοκ εξασφαλιζεις οτι ο γιαννουλης μπορει να αλωνιζει απο αριστερα ανενοχλητος γιατι υπαρχει παιχτης πισω να παιξει σαν καλυψη το 3ο στοπερ 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Με Μπαλντοκ δεν εχω θεμα προσωπικα, τυχαιος δεν ειναι, και για την ακριβεια εχει πετυχει περισσοτερο στην Αγγλια αποτι ο Γιαννουλης. 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπλαντοκ νομιζω δεν θεωρειται και Ελληνας για τις λιστες

Link to comment
Share on other sites

Μπαλντοκ απο το λίγο που τον εχω δει μου αρέσει. Θεωρώ οτι ταιριάζει στην αγέλη απο άποψη αθλητικοτητας. 

 

Θα μπορούσαμε να πάμε για κάτι καλύτερο με Ροτα αλλαγή? Ναι. Θα μπορούσε να ήταν κανα τάλιρο χρόνια νεότερος? Παλι ναι. 

Απο εκει και πέρα, Almeyda knows best. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×