Jump to content

ΑΕΚ - γαυριστάν 2η Αγ. play-off 31/03 20:30 CosmoteSport


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου   

90 members have voted

  1. 1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      67
    • Ρότα
      0
    • Μουκουντι
      11
    • Βίντα
      2
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμανσκι
      0
    • Γιόνσον
      7
    • Πινεδα
      0
    • Αμραματ
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Ελίασον
      2
    • Ponce
      0
    • Ljubicic
      0
    • Τσούμπερ
      0
  2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      24
    • Μέτριο
      29
    • Κακό
      9
    • Φυσιολογικό
      23
  3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιαδης
      0
    • Ρότα
      21
    • Μουκουντι
      0
    • Vida
      0
    • Χατζισαφι
      1
    • Jonsson
      0
    • Szymanski
      4
    • Pineda
      0
    • Gacinovic
      42
    • Αμραματ
      0
    • Garcia
      7
    • Μάνταλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • Ponce
      0
    • Ljubicic
      0
    • Τσούμπερ
      2
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      8


Recommended Posts

Παίζω με αστεία ακραία μπακ και κώνο στο τερμα και πάλι πρώτος είμαι, τόσο τεράστια ομάδα ειμαστε

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

Γκαρσία -> Έφαγε ξύλο χωρίς να πάρει τα ανάλογα σφυρίγματα . όλη η άμυνα ήταν πάνω του όχι δύσκολο αφού δεν ειχε στήριγμα 

Συμφωνώ με αυτά που γράφεις αλλά δεν γίνεται στις δυο φάσεις που σου έρχονται να βουτάς με λες και είσαι σε πισίνα. Επίσης δεν γίνεται ο αναπληρωματικός Πόνσε να έχει μπει σε περισσότερες διεκδικίσεις από εσένα. Μην συζητήσουμε ότι το μόνο σπριντ που είδαμε χθες ήταν στο γκολ από τον πάγκο μέχρι τον Ελίασσον. 

Αν το ματς δεν του πηγαίνει είναι σαν να το παρατάει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papatsakalos21 said:

Αν το ματς δεν του πηγαίνει είναι σαν να το παρατάει.

Αυτό ακριβώς έλεγα και εγώ χθες. Σε κάποιες διεκδικούμενες ντούμπλαρε δικός μας σε μονομαχία και αυτός επειδή έχανε την φάση σε πρώτο χρόνο έπαιζε το πουλί του σε φάση έλα μωρε δεν μου βγήκε πάμε για την επόμενη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Papatsakalos21 said:

Ήταν μπορστά μου το γίδι. Έκανε τον πεθαμένο. Από εκεί και πέρα είναι λάθος του Σιμάνσκι που δεν καλύπτει το συμπαίκτη του.

Επίσης απαράδεκτος στην κεφαλιά του Μαρτίνς.

Ο Σιμάνσκι δεν είναι για πολλά πολλά εγκεφαλικά. Είχε κλειδώσει στην αποστολή κλείνω τον Φορτούνη. Το κάνε.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Papatsakalos21 said:

Ήταν μπορστά μου το γίδι. Έκανε τον πεθαμένο. Από εκεί και πέρα είναι λάθος του Σιμάνσκι που δεν καλύπτει το συμπαίκτη του.

Επίσης απαράδεκτος στην κεφαλιά του Μαρτίνς.

Ο Σιμάνσκι δεν είναι για πολλά πολλά εγκεφαλικά. Είχε κλειδώσει στην αποστολή κλείνω τον Φορτούνη. Το κάνε.

Link to comment
Share on other sites

για μενα ο ροτα ηταν τραγικος μονιμη πηγη κινδυνων 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Papatsakalos21 said:

Συμφωνώ με αυτά που γράφεις αλλά δεν γίνεται στις δυο φάσεις που σου έρχονται να βουτάς με λες και είσαι σε πισίνα. Επίσης δεν γίνεται ο αναπληρωματικός Πόνσε να έχει μπει σε περισσότερες διεκδικίσεις από εσένα. Μην συζητήσουμε ότι το μόνο σπριντ που είδαμε χθες ήταν στο γκολ από τον πάγκο μέχρι τον Ελίασσον. 

Αν το ματς δεν του πηγαίνει είναι σαν να το παρατάει.

συγνωμη Μενελαε δεν υπαρχει βουτια με τον ρετσο ειναι καραμπινα κοκκινη εκτος αν δεν θελουμε ποδοσφαιριστη και θελουμε παλαιστη ελληνορωμαικης να στεκεται ορθιος οτι και να συμβει 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρότα ήταν τραγικός δύο από τις καλύτερες φάσεις του γέρου βγαίνουν εξαιτίας του 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Karagimi said:

Τόσος πόνος που θα μας κυνηγήσουν για ένα καπνογόνο αχχαχ. Και στο γκολ , ένας Ρουφ από τους δικούς τους στον παγκο, το έβγαλε βίντεο 

Screenshot_2024-04-01-13-57-11-475_com.twitter.android.jpg

Αν δεις όταν μπαίνει το γκολ, κάνει η κάμερα ένα κοντινό στον πάγκο των γαυρων. Όπου πλην του Μασουρα που είναι σαν μνι κλαμμενο διακρίνεται ένας κοστουματος να τραβάει βίντεο το πέταλο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ νομίζω είναι καθαρή αποβολή του Ρέτσου εκεί με Γκαρσία στο α ημιχρονο, και χέρι βάζει στο λαιμό και σπρώχνει ... 
είναι ΑΛΛΟ ματς έτσι και μείνουν με 10 εκεί , κι αντί να το σηκώσουμε το θέμα έχουν βγει τα γαυροΑΡΔ και δηλώνουν "δυσαρεστημένοι"
από τη διαιτησία για κίτρινες στον Αμραμπατ και τη νύχτα μέρα ! ε, είναι να τρελαίνεσαι 😂
θα μου πεις αυτό δεν κάνουν από την 1η αγωνιστική....

Link to comment
Share on other sites

Αν είχε γίνει ανάποδα η φάση θα είχε πέσει η κυβέρνηση. Η ΠΑΕ θα έπρεπε να έχει σηκώσει πολύ το συγκεκριμένο θέμα. Θα έπαιζαν με 10 από το πρώτο ημίχρονο

image.png

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, amd said:

συγνωμη Μενελαε δεν υπαρχει βουτια με τον ρετσο ειναι καραμπινα κοκκινη εκτος αν δεν θελουμε ποδοσφαιριστη και θελουμε παλαιστη ελληνορωμαικης να στεκεται ορθιος οτι και να συμβει 

Δεν δέχομαι το ΧΤΗΝΟΣ να μην μπαίνει με την μπάλα στα πόδια. Παρτους παραμαζωμα σε εκείνη τη φάση και σε ρίχνει κάτω ο Ρετσος. Ο Ρετσος έπρεπε να πέσει κάτω όχι το ΧΤΗΝΟΣ 

Link to comment
Share on other sites

Για Αθανασιάδη που γράφετε το καλό της ΑΕΚ μας επιβάλλει να τον έχουμε στα πούπουλα γι'αυτό ας σταματήσει το κράξιμο για παλιότερα λάθη του.

 Θα μας πάει φέτος μέχρι το τέλος ο Αθανασιάδης και δεν είναι τυχαίο να παρατηρήσετε ότι η ΑΕΚ παίρνει πρωταθλήματα πάντα με Έλληνες τερματοφύλακες.

 Αθανασιάδης στήριξη και θα πάνε όλα πρίμα.

 Επίσης για τον γαύρο κάτι .. γράφετε για τα λάθη αν θυμάμαι καλά Ρότα και Πινέδα και ξεχνάτε ότι ήταν τόσο καλά διαβασμένος ο Φίλιππος Πετσάλνικος που σε κάθε '"αλλαγή" του Πινέδα εσκαγε αμέσως και δεύτερος χαφ των γαυρων να πάρει τη μπάλα.

 Για τον γαύρο χθες ήταν ο τελικός των τελικών.Ειχαν πορωθει από κόσμο και χοντρό που τους είχε τάξει πριμ . Η ΑΕΚ τους κέρδισε και τους τελείωσε εχθές.

 Επίσης για τη διαιτησία έχει πέσει από ψηλά γραμμή μην τους πειράξετε άλλο. Ο,τι γίνει στο χορτάρι και ξέρετε με αυτά δεν παίζουμε,ο τίγρης είναι σεβαστικός.

  • Δικεφαλάκι 15
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hades said:

Δεν δέχομαι το ΧΤΗΝΟΣ να μην μπαίνει με την μπάλα στα πόδια. Παρτους παραμαζωμα σε εκείνη τη φάση και σε ρίχνει κάτω ο Ρετσος. Ο Ρετσος έπρεπε να πέσει κάτω όχι το ΧΤΗΝΟΣ 

στα παπαρια μου τι δεχεσε και τι οχι να στο πω απλα ειναι κοκκινη φαουλ και τελος οτιδηποτε αλλο γραφετε απο ΑΕΚτζηδες ειναι ειτε επικινδυνο ειτε ηλιθιο 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, amd said:

για μενα ο ροτα ηταν τραγικος μονιμη πηγη κινδυνων 

Όπως είπε κι ένας φίλος μου "Μπράβο στο Ρέτσο, δεν είχαμε μόνο εμείς άτομο με αρνητικό IQ" 🤣

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

στα παπαρια μου τι δεχεσε και τι οχι να στο πω απλα ειναι κοκκινη φαουλ και τελος οτιδηποτε αλλο γραφετε απο ΑΕΚτζηδες ειναι ειτε επικινδυνο ειτε ηλιθιο 

Αν ειχε επιμεινει λιγο ο Λιβαι, θα ηταν πεναλτυ. Πεφτει ευκολα

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε ευκολα πεφτει μετα εχει μαστιγιο στις 50 να σταματησετε ειναι καλα 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, amd said:

στα παπαρια μου τι δεχεσε και τι οχι να στο πω απλα ειναι κοκκινη φαουλ και τελος οτιδηποτε αλλο γραφετε απο ΑΕΚτζηδες ειναι ειτε επικινδυνο ειτε ηλιθιο 

 

FB_IMG_1711866400751.jpg

  • Hahaha 10
Link to comment
Share on other sites

Επισης να πουμε οτι μαλλον ο Μουκουντι ηταν αυτος που περσι ανεβασε σε εξωπραγματικα τα νουμερα της αμυνας μας.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, amd said:

στα παπαρια μου τι δεχεσε και τι οχι να στο πω απλα ειναι κοκκινη φαουλ και τελος οτιδηποτε αλλο γραφετε απο ΑΕΚτζηδες ειναι ειτε επικινδυνος ειτε ηλιθιο 

Δεν μιλάω από άποψη κανονισμού προσωπικά. Απλά εκεί περιμένω από τον Λιβάι να τον πάρει παραμάζωμα. Σε ένα ματσ που δεν του πηγαίνει βρίσκει ένα άνοιγμα; Πρέπει να τους γαμήσει.

Από πλευράς κανονισμών είναι δουλειά της ΠΑΕ να το σηκώσει..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Papatsakalos21 said:

Δεν μιλάω από άποψη κανονισμού προσωπικά. Απλά εκεί περιμένω από τον Λιβάι να τον πάρει παραμάζωμα. Σε ένα ματσ που δεν του πηγαίνει βρίσκει ένα άνοιγμα; Πρέπει να τους γαμήσει.

Από πλευράς κανονισμών είναι δουλειά της ΠΑΕ να το σηκώσει..

τα εγραψα απο πανω το καλοκαιρι να φερει παλαιστες σουμο να στεκονται ορθιοι αυτους θες 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον Πινεδα το πρόσεξα κι εγώ, στο κλασικό ξεμαρκαρισμα με αλλαγή κατεύθυνσης που κάνει, πρώτη φορά είδα να του παίρνει τη μπάλα αντίπαλος στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Στο γκολ, δείχνει ένα πλάνο από τον πάγκο του gay και ένας μαλάκας τραβούσε με το κινητό του προς το πέταλο. Υποψιάζομαι ότι τραβούσε το καπνογόνο ή γενικά μήπως και ανάψουν καπνογόνα κλπ.

Τόσο μούλοι είναι γαμώ τα σπίτια τους. Κι ο άλλος που σε αυτό το ματς άναψε καπνογόνο, δηλ έχουν γίνει όλα αυτά, το ανάβεις και καπάκια το σβήνεις/σου το σβήνουν. Τι κατάλαβες δηλ, χάρηκες; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×