Jump to content

Φιλικός αγώνας Απόλλωνα Λεμεσού - Α.Ε.Κ. AlphaMega Stadium Τετάρτη 20 Μαρτίου 2024


AG21
 Share

Recommended Posts

Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει ότι αποδέχθηκε με χαρά την πρόσκληση του Απόλλωνα Λεμεσού για τη διεξαγωγή φιλικού αγώνα στο πλαίσιο των εορτασμών για τη συμπλήρωση των 70 χρόνων του κυπριακού συλλόγου.

Το παιχνίδι θα διεξαχθεί στο AlphaMega Stadium της Λεμεσού, την Τετάρτη 20 Μαρτίου 2024".

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • AG21 pinned this topic

Ανοιξα μόνο και μόνο τόπικ για το φίλικο γιατι θέλω να ποστάρω για το γήπεδο που αν και μικρό ( 11.000 ) ειναι πολλή όμορφο 

Εγκαινιάστηκε 25 Νοεμβρίου 2022

Κόστος κατασκευής: 31.333.000 ευρώ

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ωραία λεπτομέρια ότι αντί για κάγκελα έχει τζάμι αν και καρεκλάκια ειναι άθλια ...

0.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

ωραία λεπτομέρια ότι αντί για κάγκελα έχει τζάμι αν και καρεκλάκια ειναι άθλια ...

0.jpeg

 

Ήταν το πρώτο σχόλιο που έκανα μόλις μπήκα στο γήπεδο μας. Δεν είναι δυνατό γήπεδο του 2023 να έχει κάγκελα σαν γήπεδο το 1980.

Γενικά υπάρχουν πολλές τέτοιες λεπτομέρειες που μπορώ να πω αλλά στο κάτω κάτω ποιος ενδιαφέρεται; την ΑΕΚ να βλέπουμε στη Νέα Φιλαδέλφεια και ας καθόμαστε σε εφημερίδα.!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος σε ποιο ξενοδοχείο θα πάει η αποστολή ?

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζουμε να υπάρξει τηλεοπτική κάλυψη του αγώνα.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά επειδή υπάρχουν και αυτοί των εθνικών αλλά και κάποιοι ίσως κάνουν αποφόρτιση να δούμε στην αποστολή αρκετούς από τη Β ομάδα δλδ εννοώ αυτους που είναι ήδη στην Α ( ραντονια χρυσοπουλος γεμποα λαμαναρα Μαχαιρά ) άντε και μερικούς υπό εξέταση που έχει ξεχωρίσει ο Ματίας . 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Corart21 said:

Γνωρίζει κάποιος σε ποιο ξενοδοχείο θα πάει η αποστολή ?

 

Columbia resort στο πισσουρι

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Ήδη έχουν πουληθεί 1800 από τα 2000 εισητηρια στο βόρειο πεταλο

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Vasilis21r said:

 

Columbia resort στο πισσουρι

Σ ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Η Κύπρος είναι κιτρινη δικεφαλε αετεεεε οεοεοεοεοε.Περιμενουμε την Νταπλουχο μας με μεγαλη ανυπομονησία 

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ ανακοινώνει ότι τα εισιτήρια φιλικού αγώνα με αντίπαλο την ΑΕΚ Αθηνών για την κερκίδα φιλοξενουμένων (βόρειο πέταλο) έχουν εξαντληθεί.

Προτρέπουμε τους φίλους της ΑΕΚ οι οποίοι επιθυμούν να παρακολουθήσουν τον αγώνα από το γήπεδο ότι μπορούν να εξασφαλίσουν εισιτήρια στους τομείς 101 της Δυτικής κερκίδας και 703 της Ανατολικής κερκίδας οι οποίοι εφάπτονται με το βόρειο πέταλο.

Τιμές εισιτηρίων:

Δυτική Κερκίδα VIP: €40

Δυτική, Ανατολική, Νότια κερκίδα: €15

Δυτική, Ανατολική, Νότια κερκίδα Παιδικό: €5

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Θα το δείξει κάνα κανάλι τελικά ?

Στο 29ο λεπτό θα ανάψουν μαύρα καπνογόνα για το Μιχαλη γενικά θα έχουμε ζωντανή κερκίδα μαθαίνω .

 

 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Θαναι τέλεια ρε ,οι δικοί μας έχουν ετοιμάσει πολλά στο νησί.

Στο μεταξύ 19.00 έχει μπάλα Λεμεσό,19.30 μπάσκετ την Τετάρτη όλα μαζί τα έβαλαν.

Λοιπόν αναμένουμε ανταπόκRιση από τα παιδιά που γράφουν εδώ.

FB_IMG_1710794080169.jpg

FB_IMG_1710794663504.jpg

  • Δικεφαλάκι 16
Link to comment
Share on other sites

Θα σειστεί το αεροδρόμιο σήμερα το βραδάκι. Με στεναχωρεί που λόγω κάποιων προβλημάτων δεν θα μπορώ να είμαι ούτε εκεί ούτε στον αγώνα.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ!

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην Κύπρο θα έχει τηλεοπτική μετάδοση το φιλικό της ΑΕΚ, μέχρι στιγμής πάντως κάποιο ελληνικό δεν έχει ενημερώσει πως θα το δείξει.

IMG_20240319_120221.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να είμαι αεροδρόμιο σήμερα αν και έχω οδοντίατρο πιο νωρις😂 ανταπόκριση σι

14 hours ago, Stylianopoulos said:

Θαναι τέλεια ρε ,οι δικοί μας έχουν ετοιμάσει πολλά στο νησί.

Στο μεταξύ 19.00 έχει μπάλα Λεμεσό,19.30 μπάσκετ την Τετάρτη όλα μαζί τα έβαλαν.

Λοιπόν αναμένουμε ανταπόκRιση από τα παιδιά που γράφουν εδώ.

FB_IMG_1710794080169.jpg

FB_IMG_1710794663504.jpg

Θα προσπαθήσω να είμαι αεροδρόμιο σήμερα αν και έχω οδοντίατρο πιο νωρις😂. Σίγουρα όμως θα έχω ανταπόκριση αύριο το πρωί από το ξενοδοχείο! 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kamikaze21 said:

Πάντως στην Κύπρο θα έχει τηλεοπτική μετάδοση το φιλικό της ΑΕΚ, μέχρι στιγμής πάντως κάποιο ελληνικό δεν έχει ενημερώσει πως θα το δείξει.

IMG_20240319_120221.jpg

https://www.cyta.com.cy/tv-pay-per-view/en

Κουμπάροι, με €10,90 για ένα παιχνίδι δεν νομίζετε ότι μας πετσοκόβετε λιγάκι; Βάλτε το τουλάχιστον ίδια τιμή με τα άλογα (€3,90) αφού θα καλπάζουν και οι δικοί μας.

Μόνο θετικό σε αυτό το σενάριο ότι θα ακούγαμε περιγραφή αγώνα από Κίκο Κίκου αντί για Τσόχο...

ΥΓ: Ξύπνα και λυπήσου μας κοσμοτε...δεν αντέχουμε χωρίς ΑΕΚ μέχρι τέλος του μήνα

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×