Jump to content

Σκουλίκια - ΑΕΚ 6η Αγ. play-off 21/04 19:30 NovaSports


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

65 members have voted

  1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      1
    • Σιντιμπέ
      2
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      1
    • Αμραμπατ
      60
    • Τσούμπερ
      0
    • Πόνσε
      0
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Αραούχο
      1
    • Φερνάντες
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      21
    • Μέτριο
      17
    • Κακό
      4
    • Φυσιολογικό
      23
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
      3
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      1
    • Χατζισαφί
      6
    • Γιόνσον
      0
    • Σιμάνσκι
      16
    • Ελίασον
      0
    • Αμραμπατ
      0
    • Τσούμπερ
      16
    • Πόνσε
      1
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Αραούχο
      1
    • Φερνάντες
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      21


Recommended Posts

1 minute ago, Νονός said:

Και θα παθιαστούμε και θα αρρωστήσουμε και θα πιστέψουμε και θα δώσουμε και τα συκώτια μας.

ΤΥΦΛΟΙ και "για όλα φταίει η διΑτησία" δεν θα γίνουμε ποτέ, όμως.

Σ' αγαπώ S.A.G.A.P.O.

Ρε μλκ κ στο λεω με  αγαπη κ το ξερεις, δεν τα ριχνω σε διαιτησιες εγω. 

Σημερα φαγαμε πιστολι. Αν δεν δειξει ξεκαθαρο ριπλει δεν μου αλλαζεις γνωμη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

@Νονόςδεν είδα πάτημα του Αραούχο. Ένα χτυπήματακι πάνω στο τρέξιμο κατάλαβα το οποίο για μένα δεν ήταν ικανό για σφύριγμα. Θα το ξαναδώ 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

@Νονόςδεν είδα πάτημα του Αραούχο. Ένα χτυπήματακι πάνω στο τρέξιμο κατάλαβα το οποίο για μένα δεν ήταν ικανό για σφύριγμα. Θα το ξαναδώ 

δεν ηταν αλλα ετσι ηθελαν να το δουν οι βαρ εμενοι

Link to comment
Share on other sites

Προχωραμε ρε. Τελος. Να κανει τα κουμαντα του ο ψιψινελ για τη τεταρτη. Ματς μισος τιτλος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στους ΜΒΠ σημερα ειναι και ο Σιντιμπε ο οποιος εχει το γκολ και στο β εχει σωσει σωτηρια τις 2 αντεπιθεσεις που πηγε να βγαλει ο αρης. Ενω και με τον Αμραμπατ συνεργαζεται εμφανως πιο ανετα σε σχεση με Ροτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επιμένω ότι ζουμαρουν στον λιουμπισιτς και ότι δίνουν κάτι στον λιουμπι .για αυτό γκρινιάζει αυτός πιο πολυ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ ο λιουμπι, αλλη εντελώς αύρα. 

 

Ψύχραιμα και ήρεμα. 

 

Αλμευδα σε παρακαλώ ξανασκέψου τις απόψεις σου για αυτόν τον παίχτη. Είναι παιχταράς.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Λιουμπι Φερναντες Πινεδα εφτιαξαν πολυ ωραια το γκολ της νικης και ας ηταν και λιγο τυχερο με τη κοντρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Νονός said:

Ναι, το καταλαβαίνω και το σέβομαι.

Απλά, πιστεύω ότι κατατστρέφει τόσο παιχνίδι που όταν δώσει κάτι όπως σήμερα. είναι ψίχουλο. Και υπάρχουν άπειρα ματς που ενώ έχει πάλι καταστρέψει παιχνίδι, ΔΕΝ έχει δώσει τίποτα ....

Την ξερω και την καταλαβαίνω την άλλη αποψη, μισοί μισοί είμαστε. Κάτι παίρνεις κάτι χάνεις με αυτόν, εξαρτάται από τον καθένα λοιπόν κατα πού βλεπει να γέρνει το ζυγι στο δικό του ποδοσφαιρικό μάτι.

Δλδ η άλλη αποψη  (και δικη μου) ειναί ότι ορισμενες (πολλες) φορες (και ανεξαρτητως αντιπάλου) τους παίζει μονος του (στα 37 του φετος) την στιγμή που οι περισσότεροι δεν μπορούν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γαμηστερο β ημιχρ

Παμε να σκισουμε τη βαζελα την τεταρτη να μας φυγει το αγχος

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μπλα, μπλα, μπλα...

Το προβλημα δεν ειναι ουτε ο Αλμειδα, ουτε ο Αθανασιαδης, ουτε ο Αμραμπατ (οπως γραφατε καποιοι στο ημιχρονο) αλλα ουτε και η ομαδα γενικοτερα.

Το προβλημα ειμαστε εμεις και η ελλειψη πιστης που εχουμε σε ολο αυτο.

Αδερφες στην κερκιδα, στραβοστομηδες στα σοσιαλ.

Αν λοιπον χαθει το πρωταθλημα, θα το χασουμε εμεις γιατι δεν κανουμε φετος αυτο που καναμε περσι τετοια εποχη.

Να ειμαστε μια γροθια, διπλα στον Πελαδο και την αρμαδα του και απεναντι σε ολα τα μουνοσκυλα που εχουν σκυλιασει να μην το παρουμε.

  • Δικεφαλάκι 12
  • Μπομπίτσα 9
Link to comment
Share on other sites

Ημουν και μπορει ακομα να ειμαι απο τους μεγαλυτερους πολεμιους του Αμραμπατ. Επισης ειμαι ο τυπος που τα βλεπει ολα τυπου Φουτμπολ Μανατζερ, οποτε το να αφησεις ελευθερο ενα 37χρονο ειναι αυτονοητο (ουτε καν θα τον ειχα στην ομαδα μετα τα 35). 

Αλλα περυσι κατεστρεφε πιο πολλα ματς απο οσα ειχε φτιαξει. Φετος εχει καταστρεψει ελαχιστα και εχει σωσει πολλα ή εχει παλεψει μονος του σε πολλα. Φετος ειναι τρομερος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως πάνε τα αποτελέσματα, αν κερδίσουμε τον βαζελο κατά 80% σηκώνουμε πρωτάθλημα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, panther-21- said:

 

Αν λοιπον χαθει το πρωταθλημα, θα το χασουμε εμεις γιατι δεν κανουμε φετος αυτο που καναμε περσι τετοια εποχη.

Να ειμαστε μια γροθια, διπλα στον Πελαδο και την αρμαδα του και απεναντι σε ολα τα μουνοσκυλα που εχουν σκυλιασει να μην το παρουμε.

Σόρρυ αλλά εγώ δεν έχω εισπράξει καμία τέτοια νοοτροπία μέσα στο γήπεδο

Link to comment
Share on other sites

Επισης, σημερα σε περασανε χαρακιρι και αν δεν τους ισοπεδωνες στο β' παλι δεν θα κερδιζες.

Συνεχιστε λοιπον μαλακες εδω μεσα για τις γιομες του Αμραμπατ και τις αλλαγες του Αλμεϊδα.

Μελισανιδη, αν δεν κοπουν @@@, δεν γινεται δουλεια. Ελπιζω σημερα να το καταλαβες και να εισαι προετοιμασμενος για αυτο που ερχεται.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thodoris19 said:

IMG_1413.jpeg

Καλύτερο ματς του με την φανέλα της ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BillR21 said:

Ρε μλκ κ στο λεω με  αγαπη κ το ξερεις, δεν τα ριχνω σε διαιτησιες εγω. 

Σημερα φαγαμε πιστολι. Αν δεν δειξει ξεκαθαρο ριπλει δεν μου αλλαζεις γνωμη.

Ρε αγάπαρε, πρέπει να αποβάλουμε κάποια πράγματα, θέμε δε θέμε.

Κάθε τρεις και λίγο, στα 9/10 ματς διαβάζω "μας έστησε ο διαιτητής", "ξύπνα Γέρο" και τέτοια.

Ε, ο Μελισσανίδης ΔΕΝ στήνεται έτσι εύκολα από διαιτητή, ΕΠΟ κλπ. Έχει όμως και μια "τουρμπίνα" στο κεφάλι -εσχάτως- ΝΑ ΜΗΝ στήνει κιόλας.

Για το γκολ, τεχνολογία κάμερα γραμμής γκολ -πως διάολο λέγεται- ΔΕΝ έχουμε, τι να κάνουμε ? Ότι φάνηκε από τα ριπλέι. Λέει η άλλη μου αγάπη ο Γιάνναρος, που είναι το ριπλέι από την πίσω κάμερα. Μα ΤΙ να φανεί από την πίσω κάμερα ? Αν πέρασε η μπάλα τη γραμμή ? Αδύνατον ! Ότι κατεβάσει η γκλάβα του βαρ από εκεί που τραβήχτηκε και το στοπ καρέ που ανέβηκε εδώ.

Ε, -το ξαναλέω- αν από ΤΕΤΟΙΟ στοπ καρέ "ανάποδο", λέγαμε "καλώς μας το ακύρωσε" πάω πάσο. Αλλά ΔΕΝ θα το έλεγε κανείς. Γκολάρα θα το βλέπαμε.

Το πέναλτι ? Δύο ΚΑΡΜΠΟΝ πατήματα ποδιού. Πρώτα πατάει ο αλκοολικός μετά τον πατάνε. ΜΕΤΑ. Πούστη "χρόνε", άντε να τα βάλεις μαζί του.

Ε, να τα πω αυτά ΠΙΣΤΟΛΙΑ, εγώ που έζησα στο πετσί μου Μπάκες, Δημητρόπουλους, Ποντίκηδες, Καζναφέρηδες και σια, ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΩ. ΠΟΤΕ !

"Καταδικάστε με να δω τι θα κερδίσετε, μια μάνα δίχως γιο μες στη ζωή θα αφήσετε" που λέγε στα νιάτα του κι ο Στράτος ....

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, panther-21- said:

 

Αν λοιπον χαθει το πρωταθλημα, θα το χασουμε εμεις γιατι δεν κανουμε φετος αυτο που καναμε περσι τετοια εποχη.

 

Τι λες μωρέ - μωρέ;

3 βδομάδες το ίδιο σωβρακο ρε μλκ.

Χτυπιουνται τα ουρολογικα ποιο θα με πρωτοκουράρει.

Μας κάνατε προληπτικούς, σοβαρούς οικογενειάρχες.

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 15
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Σόρρυ αλλά εγώ δεν έχω εισπράξει καμία τέτοια νοοτροπία μέσα στο γήπεδο

Αδερφες που νιαουριζουμε με πατατακι, πασατεμπο και αιφον.

Την Τεταρτη πρεπει να μην ακουγεται κανονικα ουτε η σφυριχτρα και το πρωτο να μπει απο εμας.

Δεν μιλαω μονο για το αστειο φετινο μας πεταλο, γιατι εκει υπαρχει και αιτιολογια, αλλα για ολο το γηπεδο.

Ολα τα υπολοιπα ειναι για να συζηταμε τον Ιουλιο, σταυροποδι με αιρκοντιστιον στους 19 και καβλαντα.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Μια παράκληση προς τους υπεύθυνους του γηπέδου για την Τετάρτη: να μην παίζει μουσική κλαμπιστικη καθόλου, ξενερωνει την ατμόσφαιρα. Κι ούτε να ασχοληθούμε με το Μπακασετα. Πρέπει να βράζει το γήπεδο από τις 6. Αν δεν βάλουμε εμείς 2 γκολ με τη φωνή μας δεν κάνουμε τίποτα. Θα τους φάμε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τι λες μωρέ - μωρέ;

3 βδομάδες το ίδιο σωβρακο ρε μλκ.

Χτυπιουνται τα ουρολογικα ποιο θα με πρωτοκουράρει.

Μας κάνατε προληπτικούς, σοβαρούς οικογενειάρχες.

Αγάντα Μήτσο.

Πολλά υγρά.

Κοντεύουμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Αγάντα Μήτσο.

Πολλά υγρά.

Κοντεύουμε.

Ρε έχει πάρει το σχήμα απ' τα αρχιδια κι όταν το φοράω ανάποδα, είναι ο κωλος περίεργος.

Και θα μας πει ο κύριος @panther-21-ότι φταίμε κιόλας.

  • Sad 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, BillR21 said:

Ρε μλκ κ στο λεω με  αγαπη κ το ξερεις, δεν τα ριχνω σε διαιτησιες εγω. 

Σημερα φαγαμε πιστολι. Αν δεν δειξει ξεκαθαρο ριπλει δεν μου αλλαζεις γνωμη.

Πιστολι απο τα λιγα Μπιλακο. Και ενταξει εδω στο ΚΜ πεταμε αετο. Οι αρχιδες 20ευροι ΑΡΔ μας τι κανουν? Θα πετανε παλι αετο και θα αρχισουν τις ποδοσφαιρικες αναλυσεις με τον Βαιο Τσουτσικα και τον Αντωνη Ερπετοπουλο αυριο?

ΕΠΙΘΕΣΗ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ, ΕΠΙΘΕΣΗ. ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×