Jump to content

Σκουλίκια - ΑΕΚ 6η Αγ. play-off 21/04 19:30 NovaSports


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

65 members have voted

  1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      1
    • Σιντιμπέ
      2
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      1
    • Αμραμπατ
      60
    • Τσούμπερ
      0
    • Πόνσε
      0
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Αραούχο
      1
    • Φερνάντες
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      21
    • Μέτριο
      17
    • Κακό
      4
    • Φυσιολογικό
      23
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
      3
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      1
    • Χατζισαφί
      6
    • Γιόνσον
      0
    • Σιμάνσκι
      16
    • Ελίασον
      0
    • Αμραμπατ
      0
    • Τσούμπερ
      16
    • Πόνσε
      1
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Αραούχο
      1
    • Φερνάντες
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      21


Recommended Posts

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Ρε έχει πάρει το σχήμα απ' τα αρχιδια κι όταν το φοράω ανάποδα, είναι ο κωλος περίεργος.

Και θα μας πει ο κύριος @panther-21-ότι φταίμε κιόλας.

Εδώ κάποιοι πάνε να μας φορέσουνε την ταμπέλα του προληπτικού ....

Τι να πει κανείς ....

Κοινωνία αδίκων ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τι λες μωρέ - μωρέ;

3 βδομάδες το ίδιο σωβρακο ρε μλκ.

Χτυπιουνται τα ουρολογικα ποιο θα με πρωτοκουράρει.

Μας κάνατε προληπτικούς, σοβαρούς οικογενειάρχες.

Εσυ αμα μαθεις τι εκανα σημερα για να γυρισει, θα αλλαξεις σωβρακο και θα κανεις μπανιο με Duru και πρασινο ΑΓΝΟ.

Ουτε οι παροντες δεν το καταλαβανε σκεψου.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Για το γκολ του Μορον:

Ο βαρ για να ανατρεψει αποφαση διαιτητη, μπορει να το κανει αν με το ριπλει εχει καταλαβει οτι περαν πασης αμφιβολιας εκανε λαθος ο διαιτητης. Ο διαιτητης αφησε να συνεχιστει το παιχνιδι, οποτε, κακαως μετρησε ο βαρ το γκολ. Τα ριπλει δεν ειναι ξεκαθαρα.

Για το γκολ του αμραμπατ το πρωτο. Καλως ως οφσαιντ ακυρωθηκε, πουτανας γιος αυτος που ειπε φαουλ.

Για την ομαδα: ήταν πολύ καλη η ομαδα ειδικα στο δευτερο, και ο κωνος δεν ηταν κώνος, και μπαλιτσα παιξαμε και ολα. Σιμανσκι ειναι προβλημα οταν η μπαλα πρεπει να περασει και απο τα πόδια του, ενω ο Τσούμπερ μου φαινεται αχρείαστος οπουδήποτε εκτος του κουτιού. Η ομάδα κστασκηνωσε στην αντιπαλη περιοχη και οταν το κανει παντα βρισκει γκολ είτε με την πρώτη είτε με την 20η. Κανενα αγχος στο β.

Παρα το γκολ, ο σιντιμπες είναι τρελο ανέκδοτο στα όρια του γραφικου. Αλλα σημερα το βαλε οπότε σημερα και μεχρι τελος της σεζον θα ειναι παιχταρας. Το καλοκαιρι να γινουν τα δέοντα.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πιστεύω ότι ένα ολόκληρο σύστημα παλεύει να βγάλει το ζελα πρωταθλητή. Από πέρυσι ακόμα. Αλλά δεν τους έχει κάτσει. Αν μας βρουν μπόσικους θα μας γαμησουν. Για αυτό θέλει επίθεση σήμερα το βράδυ από την ΠΑΕ 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Εγώ πάλι πιστεύω ότι ένα ολόκληρο σύστημα παλεύει να βγάλει το ζελα πρωταθλητή. Από πέρυσι ακόμα. Αλλά δεν τους έχει κάτσει. Αν μας βρουν μπόσικους θα μας γαμησουν. Για αυτό θέλει επίθεση σήμερα το βράδυ από την ΠΑΕ 

Εγω παλι πιστευω δεν παιζει ο Μελισσανιδης να αφησει πρωταθλημα στα 100 χρονια ΑΕΚ. End of discussion.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Για το γκολ του Μορον:

Ο βαρ για να ανατρεψει αποφαση διαιτητη, μπορει να το κανει αν με το ριπλει εχει καταλαβει οτι περαν πασης αμφιβολιας εκανε λαθος ο διαιτητης. Ο διαιτητης αφησε να συνεχιστει το παιχνιδι, οποτε, κακαως μετρησε ο βαρ το γκολ. Τα ριπλει δεν ειναι ξεκαθαρα.

Για το γκολ του αμραμπατ το πρωτο. Καλως ως οφσαιντ ακυρωθηκε, πουτανας γιος αυτος που ειπε φαουλ.

Για την ομαδα: ήταν πολύ καλη η ομαδα ειδικα στο δευτερο, και ο κωνος δεν ηταν κώνος, και μπαλιτσα παιξαμε και ολα. Σιμανσκι ειναι προβλημα οταν η μπαλα πρεπει να περασει και απο τα πόδια του, ενω ο Τσούμπερ μου φαινεται αχρείαστος οπουδήποτε εκτος του κουτιού. Η ομάδα κστασκηνωσε στην αντιπαλη περιοχη και οταν το κανει παντα βρισκει γκολ είτε με την πρώτη είτε με την 20η. Κανενα αγχος στο β.

Παρα το γκολ, ο σιντιμπες είναι τρελο ανέκδοτο στα όρια του γραφικου. Αλλα σημερα το βαλε οπότε σημερα και μεχρι τελος της σεζον θα ειναι παιχταρας. Το καλοκαιρι να γινουν τα δέοντα.

 

Ο Σιντιμπε σημερα ηταν ο καλυτερος αμυντικος σου και εγω προσωπικα τον ψηφισα και MVP. Οχι γιατι ηταν MVP, αλλα γιατι ειναι κριμα να βλεπω τον ηλιθιο ενω εχεις Σιντιμπε. Ο καγκουρας θα ειχε κανει περλ χαρμπορ την δεξια πλευρα σημερα αν επαιζε. Ελπιζω να το ειδε ο Πελαδο και να τον ξεκινησει και την Τεταρτη.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, panther-21- said:

Εσυ αμα μαθεις τι εκανα σημερα για να γυρισει, θα αλλαξεις σωβρακο και θα κανεις μπανιο με Duru και πρασινο ΑΓΝΟ.

Ουτε οι παροντες δεν το καταλαβανε σκεψου.

Εκεί μας κατάντησαν οι αλήτες του Αλμέιδα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Εκεί μας κατάντησαν οι αλήτες του Αλμέιδα.

 

052fdc672b788b9a8cf572969bc56f9280956816.webp

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, panther-21- said:

Ελπιζω να το ειδε ο Πελαδο και να τον ξεκινησει και την Τεταρτη.

Θυμήσου πως έκανες το σημερινό, θα σου χρειαστεί την Τετάρτη.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παλι πιστευω δεν παιζει ο Μελισσανιδης να αφησει πρωταθλημα στα 100 χρονια ΑΕΚ. End of discussion.

Σύνδρομο καταδίωξης μας έχει αφήσει η εποχή Κόκκ... έ, σόρι, όχι, όχι, γράψτε λάθος "παράγκας γαύρου" ήθελα να πω.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το αρχιδι στο VAR, μπορει να μας εξηγησει τι διαφορετικο ειδε απο τα δικα μας ριπλευ και το μετρησε?

Ο αλλος ο κοπριτης ο Βεργετης πως στον πουτσο λεγεται, τι ειδε στο ριπλευ που δεν ειδε 2 μετρα αποσταση απο την φαση αρχικα?

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ?

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Νονός said:

Σύνδρομο καταδίωξης μας έχει αφήσει η εποχή Κόκκ... έ, σόρι, όχι, όχι, γράψτε λάθος "παράγκας γαύρου" ήθελα να πω.

 

Εδω μεσα καποιοι νομίζουν ότι ο Μελ ειναι κανα παιδάκι. Και ΟΚ να ταν ο 60χρονος Μελ να πεις ΟΚ εχει καβατζο. Μιλαμε για τον 70χρονο Μελ που διανύει τα παραγοντικα του last dances. Δεν θα ντραπείτε ξερω γω να παρει μερικά σερι, είμαι σιγουρος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, panther-21- said:

Αυτο το αρχιδι στο VAR, μπορει να μας εξηγησει τι διαφορετικο ειδε απο τα δικα μας ριπλευ και το μετρησε?

Ο αλλος ο κοπριτης ο Βεργετης πως στον πουτσο λεγεται, τι ειδε στο ριπλευ που δεν ειδε 2 μετρα αποσταση απο την φαση αρχικα?

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ?

Άστα αυτά και τρέχα. Ξύπνησε.

Link to comment
Share on other sites

Συγκλονιστικός Άμραμπατ: Οπαδοί της ΑΕΚ, την Τετάρτη σας χρειαζόμαστε. Ελάτε νωρίς, δώστε μας ενέργεια για τη νίκη!

  • Δικεφαλάκι 7
  • Μπομπίτσα 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, panther-21- said:

Ο Σιντιμπε σημερα ηταν ο καλυτερος αμυντικος σου και εγω προσωπικα τον ψηφισα και MVP. Οχι γιατι ηταν MVP, αλλα γιατι ειναι κριμα να βλεπω τον ηλιθιο ενω εχεις Σιντιμπε. Ο καγκουρας θα ειχε κανει περλ χαρμπορ την δεξια πλευρα σημερα αν επαιζε. Ελπιζω να το ειδε ο Πελαδο και να τον ξεκινησει και την Τεταρτη.

Πολυ χαμηλος ο πήχυς το "καλύτερος του Ρότα". Δοξα και τιμη στον αμραμπαταρο που δεν ειχαμε περλ χαρμπορ εκει.

Αλλα είπαμε, τα δέοντα το καλοκαιρι. Τωρα, MVP και 6th man of the year αν θες

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, panther-21- said:

Ο Σιντιμπε σημερα ηταν ο καλυτερος αμυντικος σου και εγω προσωπικα τον ψηφισα και MVP. Οχι γιατι ηταν MVP, αλλα γιατι ειναι κριμα να βλεπω τον ηλιθιο ενω εχεις Σιντιμπε. Ο καγκουρας θα ειχε κανει περλ χαρμπορ την δεξια πλευρα σημερα αν επαιζε. Ελπιζω να το ειδε ο Πελαδο και να τον ξεκινησει και την Τεταρτη.

Πράγματι ήταν καλός. Αλλά στο τέλος τα έφτυσε. Αν δεν παίξει ο Μπερνάρ από εκεί καλό είναι να ξεκινήσει γιατί θελουμε δυνατά κορμιά την Τετάρτη

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παλι πιστευω δεν παιζει ο Μελισσανιδης να αφησει πρωταθλημα στα 100 χρονια ΑΕΚ. End of discussion.

Εγώ πάλι που βλέπω την κυβέρνηση να δρα με όρους Μαφίας δεν νομίζω να έχουν κάποιο πρόβλημα να ψάξουν τον τρόπο να σε γαμησουν. Θα φανεί στους ορισμούς 

Link to comment
Share on other sites

Οι βαριστες πιστεύω  ότι ήταν σε αποστολη, αυτές τις  φασεις ούτε αυτος με το παπιγιόν στο μεγκα δεν θα τις εδινε έτσι.

Άλλο ήμασταν χάλια στο α ´ κι άλλο τι είδαμε από δαυτους.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εδω μεσα καποιοι νομίζουν ότι ο Μελ ειναι κανα παιδάκι. Και ΟΚ να ταν ο 60χρονος Μελ να πεις ΟΚ εχει καβατζο. Μιλαμε για τον 70χρονο Μελ που διανύει τα παραγοντικα του last dances. Δεν θα ντραπείτε ξερω γω να παρει μερικά σερι, είμαι σιγουρος.

Ξέρεις τι γίνεται ?

Απλά επειδή "κατέβηκε από το δέντρο", φόρεσε κουστούμι και άφησε στο γκαράζ τις ΥΔΡΟΦΟΡΕΣ, νομίζουνε όλοι ότι του πιάνει τον κώλο αρκαντάν κομπρέσα και α βολοντέ ο πάσα ένας.

Θέλουμε να "βγάλουμε" και τίτλο "το πήραμε κόντρα σε όλους και σε όλα", έ, και δένει το σΟρόπι .... ;)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Πράγματι ήταν καλός. Αλλά στο τέλος τα έφτυσε. Αν δεν παίξει ο Μπερνάρ από εκεί καλό είναι να ξεκινήσει γιατί θελουμε δυνατά κορμιά την Τετάρτη

Αφου εχει να παιξει ουσιαστικα απο τον Γεναρη και ειναι και 32. Αναπληρωματικος του Ροτα...

Τεσπα, ας κανει ο Πελαδο οτι θελει. Δικια του ειναι η ομαδα, αυτον εμπιστευομαι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Εδω μεσα καποιοι νομίζουν ότι ο Μελ ειναι κανα παιδάκι. Και ΟΚ να ταν ο 60χρονος Μελ να πεις ΟΚ εχει καβατζο. Μιλαμε για τον 70χρονο Μελ που διανύει τα παραγοντικα του last dances. Δεν θα ντραπείτε ξερω γω να παρει μερικά σερι, είμαι σιγουρος.

Πριν κάτι χρόνια είχα γράψει σχετικά με τον Μελ ότι ένα από τα πιθανά σενάρια είναι να ευχαριστηθεί το γήπεδο με 2-3 σερί πρωταθλήματα πριν αποχωρησει 

Link to comment
Share on other sites

Ρε μακάρι να τους περάσει σταυροβελονιά τους πούστηδες να έχουν να το θυμούνται 

Link to comment
Share on other sites

Η απόφαση που δεν έχει καμία λογική είναι το γκολ του Άρη. Από καμία κάμερα δεν φαίνεται να περνάει με βεβαιότητα και η απόφαση μπορεί να αλλάξει μόνο με βεβαιότητα του βαρ για την λάθος απόφαση στην κανονική ροη. Για μένα δεν έχει λογική . Το φάουλ πριν το πέναλτυ (αν είναι στον Αραουχο) είναι όντως πάτημα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Πριν κάτι χρόνια είχα γράψει σχετικά με τον Μελ ότι ένα από τα πιθανά σενάρια είναι να ευχαριστηθεί το γήπεδο με 2-3 σερί πρωταθλήματα πριν αποχωρησει 

Αν ήθελε να το κάνει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ αυτό, έχει -αποδεδειγμένα- την ... τεχνογνωσία για να το κάνει.

Να το πάμε ακόμα παραπέρα ? Με κυβέρνηση ΝΔ ???? Ακόμη περισσότερο !!!! Και αυτά τα Σαμαρομητσοτακικά είναι για παιδακια του νηπιαγωγείου. Όχι για την ρίαλ λάιφ.

Αλλά ΔΕΝ θέλει να το κάνει καμπόϊκα. Δ-Ε-Ν  Θ-Ε-Λ-Ε-Ι  !!!

Του έχει γυρίσει ο διακόπτης στο κεφάλι. Τέρμα τα φέρετρα, τέρμα οι υδροφόρες, τέρμα όλα. Σακάκι, γραβάΝΤα και ρεμουλάντ της καργιόλας της σελινόριζας.

"Έγω με την αξία μου κι όχι με ξένες πλάτες" ....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×