Jump to content

MVP - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

84 members have voted

  1. 1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Callens
      7
    • Βίντα
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμανσκι
      1
    • Γιόνσον
      0
    • Pineda
      11
    • Ελίασον
      59
    • Αραούχο
      5
    • Πονσε
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσια
      0
    • Amrabat
      0
    • Γκατσινοβιτς
      0
    • Μήτογλου
      0
  2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      80
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      1
    • Callens
      0
    • Vida
      0
    • Χατζισαφι
      0
    • Σιμανσκι
      1
    • Γιόνσον
      0
    • Pineda
      0
    • Ελίασον
      0
    • Αραουχο
      1
    • Πονσε
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Γκαρσια
      0
    • Amrabat
      0
    • Γκατσινοβιτς
      0
    • Μήτογλου
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      80


Recommended Posts

5 minutes ago, Karagimi said:

Προφανώς ειρωνικά το είπα, αφού αν πας στο 9:05 πανηγυρίζει σαν τον τρελό όταν πάνε όλοι οι παίκτες μπροστά στην Original.

Οκ τότε πάω πάσο.Δεν το κατάλαβα με τι ύφος το έγραψες.

Link to comment
Share on other sites

O Γκάτσι στο τέλος πανηγυρίζει μαζί με την ομάδα μπροστά μπροστά κ.... έντονα. Ο Γαλανόπουλος χτες δεν ήταν στην αποστολή.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Karagimi said:

Προφανώς ειρωνικά το είπα, αφού αν πας στο 9:05 πανηγυρίζει σαν τον τρελό όταν πάνε όλοι οι παίκτες μπροστά στην Original.

Ώπα γύρισε η σελίδα κ τώρα το είδα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τέτοια υποταγή βάζελων στις ορέξεις μου είχα πολλά χρόνια να δω. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

αρχείο λήψης.jpg

image.png.2f06311571144fc3d05a7ad5753760b2.png

 

ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΥΛΗΣ

  • Hahaha 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, VaGucci21 said:

image.png.2f06311571144fc3d05a7ad5753760b2.png

 

ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΥΛΗΣ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτοί οι 2 χαμένοι βαθμοί με Παοκ πριν 2 εβδομάδες. Αυτό γυρνάει από χθές στο μυαλό μου και κανένα άλλο ματς μέσα στην σεζόν. Μόνο αυτό που ανέλπιστα από 2-0 έληξε 2-2 και τώρα τα κομπιουτεράκια βγάζουν ένα σωρό μεταβλητές.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Papatsakalos21 said:

Μόλις το άκουσα φίλε @Papatsakalos21. Μολονότι το στυλ του Καίσαρη είναι ενοχλητικό, οι εκπομπές του έχουν βελτιωθεί πάρα πολύ μέσα στα χρόνια. Έκανε εξαιρετική ανάλυση για τον Αραούχο (είναι στο 14:40 για ένα πεντάλεπτο οποίος θέλει να το ακούσει). Είχα γράψει πριν λίγες μέρες στο τοπικ με τα στατιστικά ότι περιμένω μια τελευταία μεγάλη παράσταση από τον Σέρχιο κι ένα μεγάλο γκολ. Το πρώτο ήρθε, αναμένω και το δεύτερο.

Είχε πολλά ενδιαφέροντα στοιχεία το podcast. Κάποια τα βλέπαμε στους αγώνες, κάποια άλλα όμως μας ξέφευγαν, όπως πχ το κομμάτι του PPDA το οποίο έχει μειωθεί σχετικά λίγο σε σχέση με το πόσο το νιώθαμε βλέποντας την ομάδα. Όπως ειπώθηκε από πολλά παιδιά εδώ, το χθεσινό ήταν από πολλές απόψεις μάλλον το καλύτερο ματς της διετίας Αλμέιδα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Karagimi said:

Προφανώς ειρωνικά το είπα, αφού αν πας στο 9:05 πανηγυρίζει σαν τον τρελό όταν πάνε όλοι οι παίκτες μπροστά στην Original.

Δεν εχώ δει ακόμα την παρακάμερα.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, firebird said:

Ρε σεις μην βγάζετε συμπεράσματα για ανθρώπους από συγκυρίες και δεν το λέω για τον Γαλανόπουλο για τον οποίο δεν έχω και καμία ιδέα τι παίζει (και ναι προφανώς αν δεν γουστάρει τον πούλό). Αλλά οκ, εσύ είδες τον Γαλανόπουλο και ήθελες να φανεί φτιαγμένος, αυτός μπορεί να είχε δει 300 πριν από εσένα και να πανηγύρισε μαζί τους και να τον πέτυχες στην φάση που απλά είχε εξαντληθεί. Ή να είναι άρρωστος κάποιος στην οικογένειά του και να είχε αλλάξει mood σκεπτόμενος αυτό ξέρω γω.

Δεν έβγαλα συμπέρασμα απλά ένα προβληματισμό μου έγραψα.Ίσα ίσα τον συμπαθώ και τον θέλω στην ομάδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Karagimi said:

Στο 9:07 της παρακάμερας φαίνεται καθαρά ξενερωμένος ο γκατσίνοβιτς, και ότι δεν πολυπάει τον κόσμο 🤓

Στο δε 4:57 ο Ναλιτζής πρέπει να χει φάει γερό χαστούκι από κάποιον στους πανηγυρισμούς 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VaGucci21 said:

image.png.2f06311571144fc3d05a7ad5753760b2.png

 

ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΥΛΗΣ

Αααααααααααχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μέσο μέλος του ΚΜ εχθές που ανήκει στους Μ.Α.Λ.Α.Κ.Ε.Σ.

Παναγιώτη είσαι κάπου εδώ μέσα φανερώσου.

Screenshot_2024-04-25-20-56-07-154-edit_com.instagram.android.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 14
Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι τους κολλήσαμε κοβιντ,  φέτος αφροδίσια. Παρατηρώ μία βελτίωση της παναθας.

Link to comment
Share on other sites

ο γκαραγκάνης σε πέντε μήνες έκανε 13 μαθήματα τούρκικων? σκοτωθηκε

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DimiKVA said:

Μέσο μέλος του ΚΜ εχθές που ανήκει στους Μ.Α.Λ.Α.Κ.Ε.Σ.

Παναγιώτη είσαι κάπου εδώ μέσα φανερώσου.

Screenshot_2024-04-25-20-56-07-154-edit_com.instagram.android.jpg

Nαιιιιιι, σίγουρα δικός μας, post KM 100%

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stylianopoulos said:

Το θετικό είναι ρε ναζελια ότι είστε τόσο λίγοι πλέον απέναντι στο μέγεθος ΑΕΚ που ναι μπενάλτυ ήτο.

 Προχωρώντας τα όσα ψυθυρίζετε να πούμε ότι ο εκλεκτός Γάλλος ρεφερι θα απολαύσει δώρο κρουαζιέρα ΠΣΚ μέσα στον Ιούνιο πάνω στο σκάφος του μεγάλου -όποιο ΠΣΚ είναι ξενοίκιαστο αλλιώς από Σεπτέμπρη που χει αναδουλειές- στην εξωτική Αίγινα.

 Στο σκάφος του τίγρη θαναι μαζί με τη χθεσινή διαιτητική 4άδα και οι Αλμέιδα,Ζαρίφ ,Σαμέτ Ακαιντίν,Σούλης Κασέτας,Μπαλτάκος και βέβαια ο ζούγκλας.Οποιος δε χωράει, κατάστρωμα.

 Όλοι αυτοί οι υπέρ ΑΕΚ εννοείται σε μια γύρα θα πάνε βόρτα το γύρο της Αίγινας καθώς δεν είμαστε σε θέση να πληρώνουμε τη μπετζίνα δώρο κάθε τρεις και λίγο.

Δόξα τω Θεώ !!!!

Επιτέλους !!!!

Μετά από ... διακόΣα χρόνια ΚουΜου έμαθες να μιλάς σωστα -και όμορφα-.

Άμα έλεγες και ΑίγΕνα, θα 'τανε όλα έξτρα πρίμα γκουντ ....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DimiKVA said:

Μέσο μέλος του ΚΜ εχθές που ανήκει στους Μ.Α.Λ.Α.Κ.Ε.Σ.

Παναγιώτη είσαι κάπου εδώ μέσα φανερώσου.

Screenshot_2024-04-25-20-56-07-154-edit_com.instagram.android.jpg

Το τρίτο το πανηγύρισε πάντως έξαλλα , πρέπει να του έφυγε η ένταση . Τον παίρνει μάλλον ο φακός να κλαίει??  ίσως δεν ξέρω  στην πλάτη του βοηθού Ματίας  . Παναγιώτη σε αγαπάμε γιατί νιώθεις   όπως πέρσι στο Χαριλάου . 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AG21 said:

Το τρίτο το πανηγύρισε πάντως έξαλλα , πρέπει να του έφυγε η ένταση . Τον παίρνει μάλλον ο φακός να κλαίει??  ίσως δεν ξέρω  στην πλάτη του βοηθού Ματίας  . Παναγιώτη σε αγαπάμε γιατί νιώθεις   όπως πέρσι στο Χαριλάου . 

Εννοείται.

Δικός μας , ήξερε πολύ καλά την σημασία του ματς .

Screenshot_2024-04-25-21-37-54-117_com.google.android.youtube.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μίζερος ίσως αλλά μου έχει κάτσει λίγο στραβά το σενάριο να πάρουμε Χ στη τουμπα ήττα στο μπουρδέλο και ο βαζελος ένα κλασσικά τυχερό διπλο με βουλγαρο.Και το γαύρο στο τέλος το δώσει δε το δώσει το χω δεδομένο ότι θα τον πάρει.

Εν ολίγοις μου έχει κάτσει πολύ στραβά το πρόγραμμα,ο Βούλγαρος παίζει το τελευταίο χαρτί μετά καλό καλοκαίρι ο γαύρος με το κόμπλεξ και πιθανόν να κλειδώνει θέση με εμάς και μετά καλό καλοκαίρι αυτός και κτλ.

Ψυχιατρείο θα πει κανείς και θα δει δίκιο βέβαια..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VaGucci21 said:

image.png.2f06311571144fc3d05a7ad5753760b2.png

 

ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΥΛΗΣ

Εχει γραφτει οντως αυτο το πραγμα απο δημοσιογραφο? Μαλακες ποσα δινει ο αλαφουζος δηλαδη? Να παρατησω την δουλεια αν ειναι να κανω εκει μεροκαματο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με σοκάρει περισσότερο η διαπίστωση ότι οι βαζέλες όντως κάποια στιγμή πίστεψαν ότι θα πάρουν το πρωτάθλημα. Εμείς στη θέση τους δεν υπήρχε ούτε μια στο εκατομμύριο να βρεθούμε τόσο μακριά από την πραγματικότητα. Κι όμως, αυτοί όντως το πίστεψαν 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν αντέχω άλλο, δεν είμαι απάνθρωπος σαν και σας εδω..

Απο το πρωί μεχρι πριν λίγο που γύρισα σπίτι έχω πετύχει μια ντουζίνα γνωστούς μου βάζελους και όλοι με την ίδια φάτσα μου λένε το ίδιο πράγμα

kailas1-thumb-large.jpg?resize=240,400&sΗταν πέναλτι

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Nea makri neo afm said:

ο γκαραγκάνης σε πέντε μήνες έκανε 13 μαθήματα τούρκικων? σκοτωθηκε

Εντατικά τα έκανε;;;; Χαχαχαχαχα 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sapitis said:

Μίζερος ίσως αλλά μου έχει κάτσει λίγο στραβά το σενάριο να πάρουμε Χ στη τουμπα ήττα στο μπουρδέλο και ο βαζελος ένα κλασσικά τυχερό διπλο με βουλγαρο.Και το γαύρο στο τέλος το δώσει δε το δώσει το χω δεδομένο ότι θα τον πάρει.

Εν ολίγοις μου έχει κάτσει πολύ στραβά το πρόγραμμα,ο Βούλγαρος παίζει το τελευταίο χαρτί μετά καλό καλοκαίρι ο γαύρος με το κόμπλεξ και πιθανόν να κλειδώνει θέση με εμάς και μετά καλό καλοκαίρι αυτός και κτλ.

Ψυχιατρείο θα πει κανείς και θα δει δίκιο βέβαια..

Για αυτό πρέπει να σκυλιάσουμε ακόμα περισσότερο την Κυριακή για νίκη μόνο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×