Jump to content

ποακ - ΑΕΚ 8η Αγ. Play-off 28/04 19:30 NovaSports Prime


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

61 members have voted

  1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      1
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      16
    • Κάλενς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      39
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Αμραμπατ
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      5
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      4
    • Μέτριο
      30
    • Κακό
      19
    • Φυσιολογικό
      8
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      41
    • Ρότα
      1
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      14
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      2
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Αμραμπατ
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Γκαρσία
      1
    • Τσούμπερ
      1
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      1


Recommended Posts

Περισσότερο με εκνευρίζει παντως που θα διαβάζαμε τωρα για υποδοχή σε αεροδρόμιο κλπ εκτος του κεφαλοκλειδωματος (που και με νίκη θα χε συμβει).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εκει που οι γαβροι νομιζουν οτι θα το σηκωσουν στα φιλαδελφεια

θα δουν να το σηκωνουμε στο τηγανι

τριτο σερι ματς που οι βου μας βαζουν γκολ στο τελος

 

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Brom21 said:

Αμα εμφανιστει η αγελη, ας ειναι και η κολαση η ιδια το τηγανι, που δε θα ειναι γιατι θα ειναι πισω στο σκορ στο 20.

Κι ο παοκ απόψε ήταν πίσω στο 81'.

Link to comment
Share on other sites

Να παραιέσω πως το χειρότερο αυτήν τη στιγμή είναι η διακοπή που θα υπάρξει για 2 εβδομάδες. Δεν ξέρω αν ανεφέρθηκε πιο πάνω

 

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως παντως που υπάρχει διακοπη να ηρεμήσουν στα αποδυτηρια γιατι αποψε κατι μου λεει πως θα άναψαν τα αίματα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Κι ο παοκ απόψε ήταν πίσω στο 81'.

Ναι, αλλα ΚΑΙ δεν εμφανιστηκε καμια αγελη ΚΑΙ παρολα αυτα το ματς το εχασες απο 2 μαλακιες του τερματζη σου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Psyhiatros said:

Να παραιέσω πως το χειρότερο αυτήν τη στιγμή είναι η διακοπή που θα υπάρξει για 2 εβδομάδες. Δεν ξέρω αν ανεφέρθηκε πιο πάνω

 

Μολις το έγραφα, πως οπως τον είδα τον Αλμειδα αποψε, δεν ηταν για ματς το ΣΚ η ομαδα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Περισσότερο με εκνευρίζει παντως που θα διαβάζαμε τωρα για υποδοχή σε αεροδρόμιο κλπ εκτος του κεφαλοκλειδωματος (που και με νίκη θα χε συμβει).

Ευτυχώς που υπάρχεις και εσύ φέτος αλλιώς θα κουτούλαγα κάποιον τόσες Κυριακές (ενίοτε και Τετάρτες). Δώσε ελπίδα στον λαό. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Agent HAF said:

Τις έκανε τις αλλαγές πάντως και ήμασταν 1-2. Ότι δεν τράβηξαν δεν μπορεί να κάνει κάτι. Βάζει Γκατσινοβιτς, Αμραμπατ, Γκαρσία, Τσουμπερ. Τι να πούμε ρε παιδιά. Σε 8' ήμασταν πρωταθλητές 

Το γκολ μας είναι τυχερό απο μια στημένη φάση. Κοιταξα και δεν είχαμε άλλη ευκαιρία σε όλο το Β ημίχρονο.

Παιδιά μην πάμε μακριά... Εγινε το 3-2 και στα 8 λεπτά που απομένουν το ματς είναι για 4-2 όχι για 3-3

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, philly21 said:

Εγώ ξέρω ότι άδειασα φέτος. Να τελειώσει η γαμωχρονιά και του χρόνου ζεν. Θα το γυρίσω στο μπάσκετ. 

Α εντάξει. Να γλυτώσεις καρδιά φέτος δηλαδή στην μπάλα και να βουλώσουν οι αρτηρίες του χρόνου στο μπάσκετ.

Μείνε στο ποδόσφαιρο, στο συνιστώ.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Μια χαρα καλο θα κανει η διακοπη.

Από άποψη ρυθμού το ανέφερα για την διακοπή 

 

Link to comment
Share on other sites

Κόσμος στο αεροδρόμιο στη Θεσσαλονίκη, κόσμος αναμένεται και στο Ελ βελ.

Ευτυχώς δεν διαβάζουν ΚΜ σήμερα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, philly21 said:

Ευτυχώς που υπάρχεις και εσύ φέτος αλλιώς θα κουτούλαγα κάποιον τόσες Κυριακές (ενίοτε και Τετάρτες). Δώσε ελπίδα στον λαό. 

Ειναι άσχημο αποτέλεσμα το αποψινο, κυριως γιατι το είχες στα χέρια σου. Θα μπορουσε πχ να λήξει 2-0 και να μασταν πιο ηρεμοι. Έχω πει καιρο πως το βασικο ειναι να παρεις τα 4 ματς με Λαμια και Αρη και να κάνεις 3 νικες με τους άλλους Αγια Σοφια αν δεν θες να ψάχνεις εστω Χ εκτος εδρας. Με ΠΑΟΚ έφερες Χ εντος (εκει ηττα θα ταν καταστροφικη) οποτε πλεον ψάχνεις εστω Χ στο Καραϊσκάκης. Επειδη βεβαια οι αλλοι ειναι ανάπηροι και εχουν αφησει βαθμους σε κατι Λαμίες και Αρηδες λογικα σου αρκούν απλα 3 βαθμοί ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Κόσμος στο αεροδρόμιο στη Θεσσαλονίκη, κόσμος αναμένεται και στο Ελ βελ.

Ευτυχώς δεν διαβάζουν ΚΜ σήμερα.

Δυστυχως δεν εχουν ενημερωθει οτι εχουμε ηδη χασει το πρωταθλημα.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

image.png.67793f11a6ae754b2fd5498ee6ab0be7.png

Αυτο ακριβως θα εγραφα οτι πρεπει να γινει αλλα δε το εκοβα. ΜΠΡΑΒΟ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Κόσμος στο αεροδρόμιο στη Θεσσαλονίκη, κόσμος αναμένεται και στο Ελ βελ.

Ευτυχώς δεν διαβάζουν ΚΜ σήμερα.

ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩΩΩ

ΟΣΟ ΖΩΩΩ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩΩΩΩ

ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΑΑΝΕΙ ΑΡΡΩΣΤΟ

ΜΟΥ ΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟΟ

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, philly21 said:

Εγώ ξέρω ότι άδειασα φέτος. Να τελειώσει η γαμωχρονιά και του χρόνου ζεν. Θα το γυρίσω στο μπάσκετ. 

Ευθανασια;

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, philly21 said:

Ευτυχώς που υπάρχεις και εσύ φέτος αλλιώς θα κουτούλαγα κάποιον τόσες Κυριακές (ενίοτε και Τετάρτες). Δώσε ελπίδα στον λαό. 

Σφράγισμα θέλει να σου κάνει και τα λέει έτσι χαριτωμένα να μη φοβηθεις τον τροχό.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Κόσμος στο αεροδρόμιο στη Θεσσαλονίκη, κόσμος αναμένεται και στο Ελ βελ.

Ευτυχώς δεν διαβάζουν ΚΜ σήμερα.

Καύλωσε η ψυχή μου με αυτό, φτιάχτηκα.. Ε Ν Ω Σ Ι Σ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Psyhiatros said:

Από άποψη ρυθμού το ανέφερα για την διακοπή 

 

Δε διαφωνω, αλλα ευκαιρια να βαλουν το κεφαλι κατω και να εμφανιστει η αγελη μια τελευταια φορα. Με ολα τα διαθεσιμα οπλα ας ελπισουμε στο 100%.

Link to comment
Share on other sites

 

13 minutes ago, 1989 generation said:
Αν υποθέσουμε ότι η ΑΕΚ δεν παίρνει αποτέλεσμα στο Καραισκάκη, τότε είτε ό γάβρος βορρά, είτε ο γάβρος νότου θα πάρει το πρωτάθλημα. Σωστά? Για να συμβεί αυτό, θα πρέπει να γίνουν τα εξής:
  1. Το μεταξύ τους παιχνίδι στην Τούμπα να έχει νικητή.
  2. Ο βάζελος να κάνει 4 σερί ήττες, 2 που έχει τώρα και άλλες 2 μετά.
  3. Αν νικήσει στην Τούμπα ο γάβρος βορρά, να κερδίσει τελευταία αγωνιστική στο άντρο του αιώνιου εχθρού του.
  4. Αν νικήσει στην Τούμπα ο γάβρος νότου, να κερδίσει και αυτός το τελευταίο παιχνίδι στο άντρο του αιώνιου εχθρού του.
  5. Αν κερδίσει ο γάβρος νότου, να έχει παίξει σε 10 μέρες με Βίλα, Τούμπα, εμάς και Λεωφόρο και να τα πάρει όλα. Ε μαγκιά του μετά, ας το πάρει.
 
Όλα αυτά λοιπόν, κάποιοι τα θεωρούν πιο πιθανό να γίνουν από το να πάρει αποτέλεσμα η ΑΕΚ στο τηγάνι. Οκ, μαζί σας. Εγώ λέω ότι ο βάζελος δε θα χάσει κανένα από τα 2 παιχνίδια που έχει ακόμα, ο Άρης θα πατήσει τον ΠΑΟΚ στο Χαριλάου, και εμείς δε θα χάσουμε στο τηγάνι. Αυτά και ψυχραιμια, δικό μας θα είναι και το φετινό...

Ωραιος. Αν δεν θες να εξαρτάσαι παντως από βαζελο και Άρη  θες ενα από τα παρακάτω (εφοσον φυσικά κερδίσεις την Λαμια) 

1) χ στο ματς των 2 γαυρων 

2) νικη δικη μας στο Καραισκακης 

3) αν νικήσει ο γαυρος την μπουγατσα σου κάνει και το χ μαζί του 

Εξακολουθούμε Βασικα να είμαστε οι μόνοι που θελουμε για να είμαστε σίγουροι το 2 στα 2 (και μαλιστα το ένα με Λαμια εντος) ενώ οι άλλοι θέλουν το 3 στα 3 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η διακοπή θα κάνει καλό σε όλους γιατί νομίζω πως οι μισοί θέλουν να την πουν στους άλλους μισούς εδώ μέσα απλά για να ικανοποιήσουν το εγώ τους. 

Ο,τι έγινε, έγινε. Το έχετε πει 100 φορές, θα το πω κι εγώ άλλη μια:

Αν κερδίσει ένας από τους 2 γαυρους 3 συνεχόμενα ντέρμπι (στην περίπτωση των βου 4) ας το πάρει με γεια του και χαρά του. Αλλιώς θα το πάρουμε εμείς. Ωστόσο να μην παραβλεπουμε ότι είναι το πρωτάθλημα των πιο ηλιθιων ομάδων που έχω δει όσα χρόνια παρακολουθώ μπάλα. Ο ένας το χαρίζει στον άλλον και κανείς δεν μπορεί να διαχειριστεί με σοβαρότητα μια κατάσταση. Πιστευοντας σε ένα αψεγαδιαστο σερί μιας από αυτές τις 2 αντιπαλες ομαδες, τους αποδίδετε μυθικες ιδιότητες με τα φετινά δεδομένα. 

  • Δικεφαλάκι 11
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

 

Ευτυχώς δεν διαβάζουν ΚΜ σήμερα.

Αφού λέει ο @Hadesέχουν φουλαρει όλοι μπετζίνα, δεν κάνει να μένει στο ρεζερβουάρ.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×