Jump to content

ποακ - ΑΕΚ 8η Αγ. Play-off 28/04 19:30 NovaSports Prime


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

61 members have voted

  1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      1
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      16
    • Κάλενς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      39
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Αμραμπατ
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      5
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      4
    • Μέτριο
      30
    • Κακό
      19
    • Φυσιολογικό
      8
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      41
    • Ρότα
      1
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      14
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      2
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Αμραμπατ
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Γκαρσία
      1
    • Τσούμπερ
      1
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      1


Recommended Posts

Just now, Geologos said:

Πειτε το ρε παιδια οτι τα γραφετε εδω μέσα απο αγάπη για να τα δει και να βελτιωθει.

 

@Ματιας, αν δεν το χεις δει ακόμα, δες εδώ το κόμεντ για να δεις τα λάθη που δεν έχεις αναγνωρίσει μονος σου. Θα βελτιωθεις. entendiste señor?

Ολων μας τα σχόλια ως σύνολο είναι η "κοινή γνώμη" την οποία αφουγκράζεται. Μην κρίνεις εξ ιδίων γεωλόγε μου.. Υπάρχει και ανιδιοτελής αγάπη για την ομάδα

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kami said:

Ολων μας τα σχόλια ως σύνολο είναι η "κοινή γνώμη" την οποία αφουγκράζεται. Μην κρίνεις εξ ιδίων γεωλόγε μου.. Υπάρχει και ανιδιοτελής αγάπη για την ομάδα

Ας αφήσουμε τα μύδια και τα ξίδια στην άκρη λεω εγώ καλύτερα, γιατι απο τα πολλά τα ξίδια βγήκαν και τα ανιδιοτελόμετρα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα μισά @@ του Αλμειδα να είχαν οι παίχτες χτες τώρα θα ήμασταν αεροδρόμιο…Καλημέρα, τι καλημέρα δηλαδή 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kami said:

Ολων μας τα σχόλια ως σύνολο είναι η "κοινή γνώμη" την οποία αφουγκράζεται. Μην κρίνεις εξ ιδίων γεωλόγε μου.. Υπάρχει και ανιδιοτελής αγάπη για την ομάδα

Σόρρυ που παρεμβαίνω αλλά με νεύρα τσατάλια λίγο προσοχή στα σχόλια ρε σεις. Εντελώς άστοχο/κουφό το παραπάνω. Τι ακριβώς υπονοείς; 

Link to comment
Share on other sites

με πόνο στον αυχένα κοιμήθηκα, με πόνο στον αυχένα ξύπνησα, λογικά πίεση. 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Όλοι μας νεύρα έχουμε και δεν κοιμήθηκα καθόλου απο την υπερένταση.Τώρα θα έχουμε άγχος μέχρι να γίνουν οι αγώνες 12 και 15 μαιου.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, philly21 said:

Σόρρυ που παρεμβαίνω αλλά με νεύρα τσατάλια λίγο προσοχή στα σχόλια ρε σεις. Εντελώς άστοχο/κουφό το παραπάνω. Τι ακριβώς υπονοείς; 

Δεν υπονοώ κάτι το λέω ευθέως. Εχω γράψει μερικά σχολια χωρίς να προσβάλω κανέναν και έρχεται με ειρωνία να πει τους μπακαλιάρους του. Στα 2κ posts μου εδω μέσα δεν θα βρείς 10 τέτοια, που κριτικάρω τον Ματίας πριν το χθεσινό. Σε προκαλώ να τα ψάξεις. Οπότε ας κοιτάξει αυτός τους λόγους για τους οποίους έιναι επιθετικός και διχαστικός εδω μέσα προφανώς βάζοντας τους χρήστες σε καστες στο μυαλουδάκι του, γιατί εγώ κουβέντα κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα με ελάχιστο ύπνο, σκατά εβδομάδα θα περάσουμε....

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kami said:

Δεν υπονοώ κάτι το λέω ευθέως. Εχω γράψει μερικά σχολια χωρίς να προσβάλω κανέναν και έρχεται με ειρωνία να πει τους μπακαλιάρους του. Στα 2κ posts μου εδω μέσα δεν θα βρείς 10 τέτοια, που κριτικάρω τον Ματίας πριν το χθεσινό. Σε προκαλώ να τα ψάξεις. Οπότε ας κοιτάξει αυτός τους λόγους για τους οποίους έιναι επιθετικός και διχαστικός εδω μέσα προφανώς βάζοντας τους χρήστες σε καστες στο μυαλουδάκι του, γιατί εγώ κουβέντα κάνω.

Ζω μεστο μυαλό σου τζαμπέ κύριε ανιδιοτελομετρητη

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Ζω μεστο μυαλό σου τζαμπέ κύριε ανιδιοτελομετρητη

ολοι πρέπει να βρούμε ένα μυαλό να ζήσουμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η ομάδα δεν μας απογοήτευσε . Σταθερή να κάνει ήττες πριν γιορτές και διακοπές. Οφείλω να ομολογήσω την συνέπεια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bukowski said:

Εδω τι εγινε στην φάση με το κεφαλοκλειδωμα 

 

 

Ακόμα και στο κεφαλοκλείδωμα,στραβοστόμηδες είναι οι ασχημομούρηδες...

Πριν μερικές μέρες αϋπνία από την χαρά, χθές αϋπνία από την τσαντίλα.

Αχ ρε ΑΕΚΑΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Δεν θα κάνω εκ νέου το λάθος να θεωρήσω ότι το πρωτάθλημα τελείωσε, ιδίως τη στιγμή που η ΑΕΚ είναι πρώτη στη βαθμολογία και με βάση όσα έχουν γίνει μέχρι σήμερα στα π.ο. όπου σχεδόν σε κάθε αγωνιστική αν όχι σε όλες, γίνεται και ένα μπαμ.

Η ομάδα μπορεί κάλλιστα να κερδίσει τον Πειραιά, τα περί ζούγκλας τη δεδομένη χρονική στιγμή μόνο γέλιο προκαλούν.

Τεράστιες οι ευθύνες του Αλμέιδα και χθες, μας οφείλει μια εξήγηση γιατί ξεκίνησε βασικός ο Αθανασιάδης. Αυτό δεν είναι καλό να περάσει έτσι, το ξέρεις ότι είναι εγκεφαλικά νεκρός και τον βάζεις βασικό αντί να τον στείλεις στην εξέδρα. Μας χρωστάς εξηγήσεις. Μπορεί ο Στάνκοβιτς να μην είναι έτοιμος, πες το μας όμως. Δεν μιλάμε για μια οποιαδήποτε άλλη περίπτωση ποδοσφαιριστή, ο Αθανασιάδης είναι ένα μουνόπανο που κάνει συνεχώς ζημιά στην ΑΕΚ, είναι απαραίτητο να ξέρουμε ΓΙΑΤΙ αυτό το μουνόπανο είναι βασικός τερματοφύλακας στα π.ο.

Κατά τα λοιπά, ο Αλμέιδα και χθες ήταν τραγικός στο σημείο που έβαλε τον τσουμπερ, ενδεχομένως λάθος εξ'αρχης να ήταν και η χρησιμοποίηση του Γκαρσία σε εκείνο το χρονικό σημείο όταν έχεις διαθέσιμο τον Λιουμπισιτς και δευτερευόντως τον Φερνάντες. Πελαδο τα έχει γαμησει τη μάνα όλα φέτος, σε περίπτωση απώλειας του πρωταθλήματος είσαι βασικός υπεύθυνος. Επίσης δεν γίνεται η ομάδα να κλειδώνει πρωτάθλημα και να τρώει γκολ στο 2'. Κάτι έχεις κάνει πάρα πολύ στραβά, το καλοκαίρι άσε τα κότερα και τις Αιγινες και κάτσε ξεστραβωσου, κάνε σεμινάρια, πάρε έναν δάσκαλο να σου εξηγήσει κάποια πράγματα, γενικά έχεις κενά σαν προπονητής, κάλυψε τα και θα φτάσεις πολύ ψηλά. Οι γνώσεις σου δεν είναι επαρκείς εφόσον σε δένει κόμπο ο Λουτσεσκου, γιατί σε έδεσε.

Θα το πάρουμε, θα κάνουμε μαύρο Πάσχα, αλλά θα το πάρουμε. Όμως, η ομάδα και ο προπονητής χρήζουν βελτιώσεων 

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 6
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, stavros 9-11 said:

Επίσης δεν γίνεται η ομάδα να κλειδώνει πρωτάθλημα και να τρώει γκολ στο 2'

Μια χαρα γινεται αυτο, το θεμα ειναι πως αντιδρας μετα. Και η αντιδραση ηταν για 1-3 στο 20'. Μια στιγμη ολιγωριας που ο αντιπαλος θα τα κανει ολα τελεια τυχαινουν που και που.

Ο Αλμειδα καθολου τραγικος δεν ηταν χτες, ο μονος τροπος να αλλαζει η εμφανιση στο β ηταν να μπουν στα αποδυτηρια για δευτερη διακοπη ημιχρονου και να τους τα χωσει 15 λεπτα. 

Ειτε ετσι οπως χασαμε, ειτε απλα ο Αθανασιαδης να επαιρνε τη μπαλα και να τη κλωτσαγε δις στα διχτυα μας, το ιδιο ειναι. Κυριολεκτικα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μοναδικη ομαδα στον πλανητη που ειναι στο +5 με 3 αγωνες ακομα και τα κανει ολα πουτανα 

δεν υπαρχει αλλη σε κλαψα και καζατζιδισμο 

προφανως θα πεσει καντηλι για χθες απο εκει και περα στο +5 να ειμαστε σαν την Μαρθα Βουρτση με ξεπερναει και μαλιστα για πολλοστη φορα λες και πρεπει να αυτομαστιγωθει καποιος και να κλαψομουνιασει 

Link to comment
Share on other sites

Πήρες μπομπίτσα όχι δικεφαλακι γιατί υπαρχουν κάποιες ικανες και αναγκαίες συνθήκες που δεν τις βλέπω στον ορίζοντα . Να είναι υγειής και σε φόρμα ο Στάνκοβιτς, πχ. . Να μπορεί να προσφέρει ο Γκαρσία,  να κόψει ο Πελαδο κάποιες εμμονές που έχει,  να μην βγει νοκ άουτ κάποιος άλλος στις προπονήσεις. Εξελίσσεται στο πιο μαλακισμένο χαμένο πρωτάθλημα

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε, 12/5 θα χρειαζόμαστε μια νίκη με τη Λαμία.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να κατάλαβαν οι δικοί μας γιατί δεν αφήνεις λουλούδια σε νεκρούς Βούλγαρους. Είχα ξενερώσει όταν το είδα αλλά είπα να μη γράψω τίποτα.

Να πάει να γαμηθει οποίος στο όνομα της ΑΕΚ ξανακάνει τέτοια κίνηση.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Το αυτό ισχύει και για όποιον εδώ μέσα ξαναγράψει καλές επιτυχίες σε αυτά τα σιχαματα. Ο ένας ζήτησε συγγνώμη, ο άλλος ευτυχώς έχει εξαφανιστεί, έχω καταγράψει τα like, δεύτερη φορά θα έχει άμεσο πουλο

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Agent HAF said:

Ανάθεμα αν έκλεισα μάτι 

κ εγώ τα ίδια 

ποτίσαμε λουζερίαση 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×