Jump to content

Super League Greece 🇬🇷


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, Bukowski said:

Πόσους τιτλους ειχαν παρει προ και μετα Μελ οι Ορκ; Ε βάλτε τα κατω και θα δείτε τι θα παρουν πλεον.

Εμένα με νοιάζει εμείς να τους γαμήσουμε, μακάρι να μπορέσουμε. 

Πάντως εγώ όλο αυτό το γουστάρω μπας και γίνει λίγο πιο πολεμικό το κλιμα εντός και τριγύρω της ομάδας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα νέα (από πολύ ιαματική πηγή)...αυτή τη στιγμή βρίσκεται ο καραπαπάρας σε tattoo studio των νοτίων προαστίων και βαράει tattoo το μιλκο καπ με τον δαφνοστεφανωμένο να ξεπροβάλλει από πίσω... 🤡

Εσείς τι άλλα νέα; Όλα καλά;;;

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, makisg said:

Σε άλλα νέα (από πολύ ιαματική πηγή)...αυτή τη στιγμή βρίσκεται ο καραπαπάρας σε tattoo studio των νοτίων προαστίων και βαράει tattoo το μιλκο καπ με τον δαφνοστεφανωμένο να ξεπροβάλλει από πίσω... 🤡

Εσείς τι άλλα νέα; Όλα καλά;;;

Μακάρι βελόνα οροθετικου

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Καλα πολλοι γαβροι θα το χτυπησουν. Μιλκομπουκαλλλο

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, makisg said:

Σε άλλα νέα (από πολύ ιαματική πηγή)...αυτή τη στιγμή βρίσκεται ο καραπαπάρας σε tattoo studio των νοτίων προαστίων και βαράει tattoo το μιλκο καπ με τον δαφνοστεφανωμένο να ξεπροβάλλει από πίσω... 🤡

Εσείς τι άλλα νέα; Όλα καλά;;;

Την άλλη φορά που χτυπούσε  τατουαζ κάπου στο νότια πάλι,τον είχαν κρατήσει αιχμάλωτο .

Λογικά αυτή  τη φορά θα πήγε σε άλλο καλλιτέχνη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Araujo21 said:

Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο

Πόσο βλαμμένοι είναι αυτοί οι γαύροι... Δεν υπάρχει χειρότερη φάρα από αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Υπαρχει. Οι γαυροι του βορρα

Καλά ναι είναι και αυτοί 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, chris manousopoulos said:

Μιλκομπουκαλλλο

Κρύβε λόγια...θα καταλάβουν ότι είμαστε δεινόσαυροι 🙈

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι μαιμουδιες ψηφισαν παλι για τα πλειοφς...

 

Η ΑΕΚ ψήφισε υπέρ της διεξαγωγής των plays-offs με γκρουπ 1-4, 5-8 και 9-14. Επίσης, για να διευκολύνει τη διαδικασία, συμφώνησε με την πλειοψηφία των ομάδων στο γκρουπ 5-8 να γίνεται μείωση των βαθμών τους κατά 50% πριν ξεκινήσουν οι αγώνες τους.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι ότι κάποιος από τους αλλους 3 θα την πατήσει με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνωμη μου μας συφερει το 1-4. Από το να έμπαινε ο ατρόμητος σαν 5ο 6ος πχ χίλιες φορες μόνο ντέρμπι να το πάρει όποιος έχει αρχίδια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Antiviosis21 said:

Κατα την γνωμη μου μας συφερει το 1-4. Από το να έμπαινε ο ατρόμητος σαν 5ο 6ος πχ χίλιες φορες μόνο ντέρμπι να το πάρει όποιος έχει αρχίδια. 

Οι συμμαχίες όμως φέτος είδαμε τι κάνουν και στα ντέρμπι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Navas said:

Οι συμμαχίες όμως φέτος είδαμε τι κάνουν και στα ντέρμπι.

Ας μην φερνουμε για αρχη ισοπαλιες ενω νικαμε 0 2 με παναιτωλικους και σια και οταν φτασουμε στα po αρκεί να μην μαλακιστουμε. Φετος δεν μας εφταιξε καμια συμμαχια ημασταν 1-2 στο 80' στην τουμπα και σε 10 λεπτα το σηκωναμε. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Antiviosis21 said:

Ας μην φερνουμε για αρχη ισοπαλιες ενω νικαμε 0 2 με παναιτωλικους και σια και οταν φτασουμε στα po αρκεί να μην μαλακιστουμε. Φετος δεν μας εφταιξε καμια συμμαχια ημασταν 1-2 στο 80' στην τουμπα και σε 10 λεπτα το σηκωναμε. 

Ας παιζόταν στα ίσα και τα υπόλοιπα και βλέπαμε. Απ τη στιγμή που δεν έγινε, μιας και αυτό σχολιαζαμε, είναι άτοπο να λέμε καλύτερα μόνο ντέρμπι.

Για τα δικά μας λάθη τα έχουμε πει χίλιες φορές.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Shiv said:

Γνώμη μου είναι ότι κάποιος από τους αλλους 3 θα την πατήσει με αυτό.

Αυτή είναι και η δική μου πρώτη αντίδραση. Και θα σκούζουν σαν τις χήρες στο κρεββάτι.

Link to comment
Share on other sites

Ο Αστέρας Τρίπολης μετονομάζεται σε Αστέρας ΑΚΤΩΡ. Εν τω μεταξύ, ο ΑΚΤΩΡ χρωστάει σε όποιον υπεργολάβο εκτελεί έργο από την Κρήτη ως τον Έβρο, αλλά οι χορηγίες σε ομάδες (βλ. ΠΑΟ ΑΚΤΩΡ) πάνε σφαίρα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Araujo21 said:

Είναι σφιχτοί οι Μπακοκαυμενακηδες μαζί με τον νέο συνέταιρο ; Εδώ θέλουν να αγοράσουν ολόκληρη τράπεζα 

Ό,τι σου λέω: Δεν θα βρεις υπεργολάβο πληρωμένο. Γίνεται κακός χαμός. Το πώς και το γιατί και τι παίζει στα εσωτερικά της εταιρείας, τα αγνοώ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

Γιαυτο όλοι ζορίζονται στην αγορά ….. βζιιιιν η ανάπτυξη . 

Εν τω μεταξύ, αυτή χορηγία στον Αστέρα, σε συνδυασμό με την πρόσφατη γερή τιμωρία που έφαγε ο Άρης, μου δημιουργεί την αίσθηση ότι πάνε να τον "τελειώσουν" τον Άρη. Θα επιχειρήσουν να βγάλουν άλλη ομάδα πέμπτη (Αστέρα/ΟΦΗ πιθανώς). 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα δεν πρέπει να έχει τηρηθεί ποτέ τα τελευταία 20 χρόνια 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 5
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

20:30 η κληρωση 

τελικα 3 πρωτες αγωνιστικες κλειδαριθμο χωρις ντερμπι δηλαδη 1ο ντερμπι θα ειναι μετα την διακοπη της εθνικης 14-15/09

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×