Jump to content

Εκλογές Ερασιτεχνικής ΑΕΚ 2013


Recommended Posts

Οταν λες αρκετο τί εννοεις ?

 

Μην κανουμε και υπερβολές...

 

Και στα γόνατα θα παένουμε, όπως στην Τήνο αμαλάχει :tease:

Link to comment
Share on other sites

Guest Xristiklis
Και στα γόνατα θα παένουμε, όπως στην Τήνο αμαλάχει :tease:

 

Απέναντι έχει τις προπονησεις των κοριτσιών του στίβου

 

Δεν παει ο νους σας...

Link to comment
Share on other sites

Guest Xristiklis
Ως παλιοί στιβικοί, ξέρουμε και προσκυνάμε.

 

Εχουν αλλαξει πολύ τα μοντέλα απο παλια

Εγω εξεπλαγην...

Link to comment
Share on other sites

Guest Xristiklis
Ανέπτυξαν και την μπροστοκίνηση που υστερούσαν;

Γιατί για πισωκούνα δε το συζητάμε...

 

Δεν φανταζεσαι ποσα πραγματα χωρανε σε 45 με 50 κιλα γυναίκα.

Βεβαια μπορει εαν μετρησεις την τεστοστερόνη της και την δικια μου να μου ρίχνει στ αυτια

αλλά το οπτικό είναι μπιμπελο

 

Ααααχχχχχχχχχ ατιμη κοινωνία

Link to comment
Share on other sites

Guest Xristiklis
σκατά....μετά τα 35-40, όλα κρέμονται....φαντάσου στα 400 τι θα γίνεται....

 

Οχι, οχι

 

δεν κρεμανε φίλε

 

Ισα ίσα. Μην έχεις τετοια στάση.

Παμε να δεις και θα πειστείς

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ο Γεωργατζόγλου αγγίζει και ξεπερνά τα όρια της γραφικότητας με τους aek fans, αλλά δε νομίζω ότι όλα τα χρόνια ενασχόλησής του με την ΑΕΚ να έχει κάποιο κέρδος.

Ο Χαρίδημος, οκ έχει τις αντιπάθειές του λόγω aek.com αλλά όπως λέει και ο σεπουλτούρας21, είναι γελοίο να τον πολεμάς ας πούμε στην παρούσα φάση και με μένος. Ασ' τον...

 

+1

 

Αναγέννηση με Ανατολιωτάκη...Το είδαμε κι 'αυτό...

 

Ε ναι. Δεν μου κάνει εντύπωση τίποτα πλέον. :)

Link to comment
Share on other sites

Τί ώρα αρχίζει το ζουμί με τις εκλογές;

 

To ΑΕΚ LIVE θα μεταδώσει ζωντανά τηλεοπτικά την κρίσιμη Γενική Συνέλευση της Ερασιτεχνικής ΑΕΚ και τις αρχαιρεσίες για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου. Συντονιστείτε από τις 11 το πρωί...

 

Η μεγαλη μερα εφτασε... απο σημερα ξεκινουν οι τρεμουλες

Link to comment
Share on other sites

:clapping:

 

Στο President ο Μελισσανίδης!

 

 

 

Στο ξενοδοχείο President έφτασε λίγα λεπτά πριν τις έξι ο Δημήτρης Μελισσανίδης. Το εν δυνάμει αφεντικό της ΑΕΚ επέστρεψε από τη Γαλλία, όπου βρισκόταν για προσωπική του υπόθεση και μετέβη απευθείας από το αεροδρόμιο στο ξενοδοχείο που διεξάγονται οι εκλογές της Ερασιτεχνικής, προκειμένου -ως μέλος του σωματείου- να ασκήσει το εκλογικό του δικαίωμα. Όπως ήταν φυσικό, αμέσως μόλις έγινε αντιληπτή η παρουσία του, γνώρισε την αποθέωση από τον κόσμο που βρισκόταν εκείνη την ώρα στο ξενοδοχείο, ο οποίος άρχισε να φωνάζει συνθήματα για την κατασκευή του γηπέδου στη Νέα Φιλαδέλφεια και καλούσε τον Τίγρη να επαναφέρει την ΑΕΚ στην κορυφή. Ο Μελισσανίδης «απάντησε» στις προτροπές του κόσμου με ένα πλατύ χαμόγελο. Τον Τίγρη «συνόδευσαν» μέχρι την κάλπη ο Κοτσάτος και Αλεξίου, ενώ άκουσε την γραμματέα του σωματείου να τον υποδέχεται λέγοντάς του «Καλησπέρα, πρόεδρε». Οι οπαδοί που ήταν συγκεντρωμένοι έξω από το President αποθέωσαν τον ιδιοκτήτη της Aegean και κατά την αποχώρησή του από το ξενοδοχείο...

Link to comment
Share on other sites

Guest Babou21

Σαρώνει λέει ο Κετσε το ενωτικό ψηφοδέλτιο...Καλά ρε μαλάκα αφού ουσιαστικά μόνο του έπαιζε στις εκλογές...Μή σου πω πως το 92% είναι και μικρό με εμφάνιση και Τίγρη...Δεν είμαστε όλοι ουγκ ρε πο....Άιντε μην αρχίσω να βρίζω και φάω καμιά επίπληξη πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Guest Babou21

Αναγέννηση 396 , AEK fans 22 , Μανουσάκης 8 , ακυρα 6 λευκα 3. Ο Γεωργαντζόγλου νομίζω την πήρε την έδρα.

Link to comment
Share on other sites

Παπιας ειδωλο. Καλη δυναμη στη νεα διοικηση, στα χερια τους παιζεται η υπαρξη της ΑΕΚ.

 

Η επιθεση στον Χαρ. Μανουσακη υπο τις δεδομενες συνθηκες ειναι καραγκιοζιλικι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×