Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

στο τοπικ των βορειων γαβρων συζηταμε για βαρελα-τσιγκρινσκι κι αυτα τα μουνια βρηκαν το σεμεδο....

Μπρουνο Αλβεζ μου θυμιζει. Αν μεινει εκτος φυλακης, επιασαν το λαχειο.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να περασει η Κρανσονταρ την Πορτο για να νομισουν οι γαυροι οτι εχουν ελπιδες.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

στο τοπικ των βορειων γαβρων συζηταμε για βαρελα-τσιγκρινσκι κι αυτα τα μουνια βρηκαν το σεμεδο....

Μπρουνο Αλβεζ μου θυμιζει. Αν μεινει εκτος φυλακης, επιασαν το λαχειο.

Καλα δεν ανακαλυψαν την αμερικη,δωσαν ενα καρο λεφτα για να τον παρουν,η ποιοτητα του παικτη ηταν γνωστη.

Link to comment
Share on other sites

ε, δε δινουν  πρωτη φορα λεφτα. Αλλα τουτος εδω φαινεται και καλος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

ε, δε δινουν  πρωτη φορα λεφτα. Αλλα τουτος εδω φαινεται και καλος.

Οχι απλα καλος.Ειναι οτι πιο ποιοτικο εχει ερθει στην Ελλαδα απο στοπερ τα τελευταια χρονια.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Ολυμπιακός και Πόρτο καθάρισαν 

Η Πορτο δεν καθαρισε τιποτα,ειδα 60 λεπτα απο το ματς πολυ καλη η Κρανσονταρ μπορει να εχουμε εκπληξεις.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Η Πορτο δεν καθαρισε τιποτα,ειδα 60 λεπτα απο το ματς πολυ καλη η Κρανσονταρ μπορει να εχουμε εκπληξεις.

Δύσκολα να ανατραπεί.... Καλύτερα να περάσει η Πόρτο βασικά 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Δύσκολα να ανατραπεί.... Καλύτερα να περάσει η Πόρτο βασικά 

Οποια και να περασει ειναι 1 επιπεδο πανω απο το γαυρο

Link to comment
Share on other sites

Ο οποιος γαυρος ειναι αισθητα καλυτερος απ οτι με Πλζεν και δεν παιζει και ο Καμαρα

Link to comment
Share on other sites

Πανω που αναθαρρησαν οι τουρκοι το γυρναει παλι σε 4-3-3,οπως και με τους τσεχους.Λογικα θα τους παρει το κεντρο τωρα ανετα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Με 10 οι Τουρκοι πανε οι οποιες ελπιδες

Αναλογιζόμενος ότι την Πόρτο δεν την περνάνε ούτε με προεδρικό διάταγμα εγώ πάντως θέλω να περάσουν, να πάρει κανα βαθμό η χώρα γιατί είμαστε σε οριακή θέση και στο τέλος δεν θα βγάζουμε ομάδα ούτε στο Γιουρόπα. Και δεν το λέω ούτε για λόγους εθνικής υπερηφάνιας ούτε άλλα τέτοια κουλά, απλά θα θελα η ΑΕΚ να παίζει έστω σε επίπεδο Γιουρόπα στην Ευρώπη (το Τσου Λου νομίζω μπορούμε να το ξεχάσουμε όλοι από δω και πέρα). Να παίζουμε και με καμιά μεγάλη ευρωπαϊκή ομάδα, να κάθονται καλύτερες εκδρομές, να μπορούμε να πείσουμε κανά παίκτη επιπέδου να έρθει στο Ελλάντα. 

 

Και τώρα μπορείτε να με βρίσετε :D 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Αναλογιζόμενος ότι την Πόρτο δεν την περνάνε ούτε με προεδρικό διάταγμα εγώ πάντως θέλω να περάσουν, να πάρει κανα βαθμό η χώρα γιατί είμαστε σε οριακή θέση και στο τέλος δεν θα βγάζουμε ομάδα ούτε στο Γιουρόπα. Και δεν το λέω ούτε για λόγους εθνικής υπερηφάνιας ούτε άλλα τέτοια κουλά, απλά θα θελα η ΑΕΚ να παίζει έστω σε επίπεδο Γιουρόπα στην Ευρώπη (το Τσου Λου νομίζω μπορούμε να το ξεχάσουμε όλοι από δω και πέρα). Να παίζουμε και με καμιά μεγάλη ευρωπαϊκή ομάδα, να κάθονται καλύτερες εκδρομές, να μπορούμε να πείσουμε κανά παίκτη επιπέδου να έρθει στο Ελλάντα. 

  

Και τώρα μπορείτε να με βρίσετε :D 

Αντε ρε γαμησου.

Συμφωνω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Και το βγαζει ο Σα,απιστευτα πραγματα

Ε τι περιμενες;

Link to comment
Share on other sites

Θα τους τιμωρησει η μπαλα στον επαναληπτικο,1-2 και κηδεια μεσα στο τηγανι

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×