Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, goku21 said:

10% αν παιζαν με την πορτο .με ομαδα που δεν εχει ξαναπαιξει τσλ τουλαχιστον 30% πιθανοτητες.

Τι έπαθε αυτή η Πόρτο σήμερα.. 

1 minute ago, goku21 said:

Ο γαυρος με τον σεμεδο εχει γινει πολυ καλος πισω που χε προβληματα παλια..

Και η μπασκασεχιρ δεν θεωρώ ότι ήταν κάτι σπουδαίο. Ομάδα με κάποια ονόματα που είναι στο τέλος της καριέρας τους ή θα πρεπε να είχαν αποσυρθεί.. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goku21 said:

Ο γαυρος με τον σεμεδο εχει γινει πολυ καλος πισω που χε προβληματα παλια..

Δεν ειδα το σημερινο αλλα διαβαζω τους εσωσε και ο Σα.Ειχε βγαλει και το πεναλντι στην Τουρκια.Η Κρανσονταρ ειναι αλλο επιπεδο,καμια σχεση με Τουρκους και Πλζεν.Πραγματικα δεν βλεπω πως μπορουν να την περασουν υπο κανονικες συνθηκες.Τσιμικας και Ελαμπντελαουι θα φτυσουν το γαλα που βυζαξαν με τους ακραιους των Ρωσων.

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερεται οι στοιχηματικες ανοιξαν με φαβορι το γαυρο.Οποιος προλαβε προλαβε.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Δεν ειδα το σημερινο αλλα διαβαζω τους εσωσε και ο Σα.Ειχε βγαλει και το πεναλντι στην Τουρκια.Η Κρανσονταρ ειναι αλλο επιπεδο,καμια σχεση με Τουρκους και Πλζεν.Πραγματικα δεν βλεπω πως μπορουν να την περασουν υπο κανονικες συνθηκες.Τσιμικας και Ελαμπντελαουι θα φτυσουν το γαλα που βυζαξαν με τους ακραιους των Ρωσων.

Εβγαλε μπολικα ο σα .και μεγαλες αποκρουσεις δυσκολες.

Απλα τους δινω ενα 30% λογω οτι οι αλλοι δεβ παιζει να μην αγχωθουν ενα βημα πριν τους ομιλους και δεν εχουν και φανελα .πιστευω εχει καποιες πιθανοτητες ο γαυρος.

 

Εχουν θεμα στα μπακ ο ελαμπντελαουι που γενικα ειναι καλουτσικος, φετος σε ολα τα ματς σερνεται και ο τσιμικας ειναι της πλακας..συν ο μπουaλακης ανυπαρκτος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goku21 said:

Εβγαλε μπολικα ο σα .και μεγαλες αποκρουσεις δυσκολες.

Απλα τους δινω ενα 30% λογω οτι οι αλλοι δεβ παιζει να μην αγχωθουν ενα βημα πριν τους ομιλους και δεν εχουν και φανελα .πιστευω εχει καποιες πιθανοτητες ο γαυρος.

 

Εχουν θεμα στα μπακ ο ελαμπντελαουι που γενικα ειναι καλουτσικος, φετος σε ολα τα ματς σερνεται και ο τσιμικας ειναι της πλακας..συν ο μπουaλακης ανυπαρκτος.

Και ο Καμαρα που ειναι βαρομετρο εχει το κοπα αφρικα στην πλατη.Τσεκαρε ροστερ Κρανσονταρ δεν ειναι τιποτα παιδακια

https://www.transfermarkt.com/fk-krasnodar/startseite/verein/16704

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Και ο Καμαρα που ειναι βαρομετρο εχει το κοπα αφρικα στην πλατη.Τσεκαρε ροστερ Κρανσονταρ δεν ειναι τιποτα παιδακια

https://www.transfermarkt.com/fk-krasnodar/startseite/verein/16704

Εχουν καλη ομαδα.πολυ καλυτερη απο τον γαυρο και απο οτι βλεπω εχουν και εμπειρια .μακαρι να μην δυσκολευτουν .απλα ο αυγουστος ειναι παντα επικυνδηνος ειδικα για το φαβορι.

Link to comment
Share on other sites

Να δουμε πως θα διαχειριστουν το πρωτο εντος ( το ιδιο ισχυει κσι για εμας ) απεναντι σε μια επικινδυνη ομαδα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Ήθελα Πόρτο που είναι μεγάλο όνομα και μπορεί να έπαιρνε και κανένα σφύριγμα.Τώρα έχει ελπίδα ακόμα ο πουστόγαυρος. 

Link to comment
Share on other sites

Ο παικτης που θα κανει τη διαφορα βρισκεται στο αριστερο φτερο και φοραει το 21.

Ελπιζω μονο να μη ριξουν κανα τριμπαλο οι γαυροι γιατι εχω εκτεθει ανεπανορθωτα ?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να τους γαμησουν οι Ρώσοι , είμαι σε μια πιτσαρία επαρχεία με πάνω από 100 γαύρους και θέλω να νιώσω το πόνο τους . 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω για χιαστο τον εχω. Του καναν την κλασικη εξεταση οι γιατροι της ομαδας.

Πεναλταρα τους επνιξαν εντωμεταξυ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Ακυρο περπαταει

Θυμάσαι τον πρώτο χιαστό του Μανταλου πιστεύω. Είχε πέσει, πονούσε αλλά ξαναμπηκε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Θυμάσαι τον πρώτο χιαστό του Μανταλου πιστεύω 

Δεν μου φανηκε πολυ σοκαρισμενος.Σιγουρα επαθε ζημια απλα μπορει να γλιτωσε την ολικη

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×