Jump to content

Α.Ε.Κ. - Ξάνθη (22η αγ.): 18/2, 17:15, Novasports 2


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

19 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Τσιντώτας
      0
    • Γκάλο
      2
    • Χουλτ
      0
    • Βράνιες
      15
    • Τσινγκρίνσκι
      0
    • Σιμόες
      0
    • Μοράν
      0
    • Μπακασέτας
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      18
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Χουλτ
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσινγκρίνσκι
      0
    • Σιμόες
      0
    • Μοράν
      2
    • Μπακασέτας
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      1
    • Λιβάγια
      6
    • Αραούχο
      3
    • Κλωναρίδης
      4
    • Αϊντάρεβιτς
      3
    • Γιακουμάκης
      0


Recommended Posts

στην πρωτη σειρα μας λεει οτι ο κοσμος δεν εχει χρηματα και στο 2 οτι θα παει τριημερο μαλλον με δελτια κοινωνικου τουρισμου αφου δεν εχει χρηματα και 3 οτι θα εχει κρυο και θα πιασουν τον κοσμο μιτρικα

 

ΨΟΦΟΣ ρε 

Link to comment
Share on other sites

Υποχρεωση ολων των ΑΕΚτζηδων να ναι κει(αν καποιος δεν μπορει οικονομικα οκ η ειναι αρρωστος).Ολοι οι αλλοι εκει.

Link to comment
Share on other sites

Υποχρεωση ολων των ΑΕΚτζηδων να ναι κει(αν καποιος δεν μπορει οικονομικα οκ η ειναι αρρωστος).Ολοι οι αλλοι εκει.

Οι ίδιοι και οι ιδιοι θα μαστε

 

Δικαιολογίες και λόγω του τριημέρου υπάρχουν πολλές, οπότε έδεσε το γλυκό

Link to comment
Share on other sites

Οι ίδιοι και οι ιδιοι θα μαστε

 

Δικαιολογίες και λόγω του τριημέρου υπάρχουν πολλές, οπότε έδεσε το γλυκό

Να ναι τουλαχιστον οσοι με αστερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1ο (και ελπιζω τελευταιο) παιχνιδι που χανω φετος.

Ντρεπομαι.

Παντως το διαρκειας το εδωσα και η θεση δε θα ειναι αδεια.

 

Το "ντρεπομαι" πραγματικα το εννοω, η ομαδα κανει συγκινητικη προσπαθεια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως το διαρκειας το εδωσα και η θεση δε θα ειναι αδεια.

 

Το "ντρεπομαι" πραγματικα το εννοω, η ομαδα κανει συγκινητικη προσπαθεια.

Μια απο τα ιδια.

Link to comment
Share on other sites

Παντως το διαρκειας το εδωσα και η θεση δε θα ειναι αδεια.Το "ντρεπομαι" πραγματικα το εννοω, η ομαδα κανει συγκινητικη προσπαθεια.

na mhn drepesai.alloi dn pane ghpedo kai exoun apopsh

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οπως καταλαβατε αμα δεν ερχονται Αρης και Μπιλακος που δεν χανουν αγωνα την γαμησαμε..

Γιατι δεν το καναν δευτερα τα μουνια αφου παιζαμε ευρωπη να εχει προλαβει να επιστρεψει ο κοσμος;

Εγω με προσχημα τον αγωνα αφηνω τα γυναικοπαιδα να πανε στη πεθερα και με μεγαλη μου θλιψη θα περασω ενα τριημερο μονος μου... :D

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε γαμιουνται οι Αθηναιοι ΑΕΚτζηδες ειδικα οι κατω των 30 που 25 χρονια τωρα τρωνε στην μαπα την χουντα και περιτριγυριζονται και απο γαυρους παντου.

Ενω στην ηρωικη Σαλονικα πχ που χουν να κανουν με ΠΑΟΚ-Αρης-Ηρακλης (γαμημενοι και οι τρεις) θελει να σαι σκληρος καργιολης για να σαι ΑΕΚτζης.

Link to comment
Share on other sites

Οι αθηναιοι ΑΕΚτζηδες γαμιωσαντε γιατι βρισκουν πιο πολλες δικαιολογιες για να μη πανε γηπεδο και απο τη κορη μου για να μη πιει το γαλα της.

Τι σχεση εχει η ηρωικη σαλονικα;

Link to comment
Share on other sites

Παντως το διαρκειας το εδωσα και η θεση δε θα ειναι αδεια.

 

Το "ντρεπομαι" πραγματικα το εννοω, η ομαδα κανει συγκινητικη προσπαθεια.

 

Ντροπή σου...κάποτε έδινες υποσχέσεις

 

https://www.youtube.com/watch?v=VxEEajTnuQg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άνθρωποι που μεγαλώσατε σε γειτονιές και σχολεία που το 80% των παιδιών ήταν ΑΕΚ, έχετε τη στοιχειώδη αξιοπρέπεια να μην αναφέρεστε σε ανθρώπους που μεγάλωσαν σε πόλεις που δεν υπήρχε ΑΕΚτζης σε ακτίνα 1 χλμ και τους την έστηναν στο σπίτι και στο σχολείο επειδή ήταν ΑΕΚ. Τα παραπάνω δεν είναι υπερβολές και σαλτσες, είναι γεγονότα. Γενικά δεν είστε ούτε μια τρίχα απ' τα αρχιδια ΑΕΚτζη που γεννήθηκε και μεγάλωσε στη Θεσσαλονίκη και με αυτό δεν αναφέρομαι σε εμένα που πήγα θεσσαλονικη στα 18 μου κι ας είχα κι εγώ κάποια ελάχιστα θέματα αυτά τα χρόνια.

Θέλει τόνους αρχιδια ή κανταρια τρέλας για να γίνεις ΑΕΚ στη Θεσσαλονίκη ειδικα τη δεκαετία του 80 που όλη η νεολαία ασχολείτο με γήπεδα, καμία σχέση με σήμερα δηλαδή. Είναι πράγματα που όχι απλά δεν τα ζήσατε, δεν έχετε ούτε το 1% των βιωμάτων για να τα φανταστείτε. Αθηναίοι ΑΕΚτζηδες πλην αυτών που έχουν φάει όλα τα γήπεδα της Ελλάδας με το κουτάλι (που εδώ μέσα δεν είστε πάνω από 5-6 τέτοιοι) μη πιάνετε στο στόμα σας επαρχιώτες. Και σε τελική ανάλυση η φετινή εικόνα του ΟΑΚΑ είναι αποκλειστικά δική σας ντροπή

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οι αθηναιοι ΑΕΚτζηδες γαμιωσαντε γιατι βρισκουν πιο πολλες δικαιολογιες για να μη πανε γηπεδο και απο τη κορη μου για να μη πιει το γαλα της.

Τι σχεση εχει η ηρωικη σαλονικα;

Δεν ειναι θεμα Αθηναιων, Πατρινων, η Θεσσαλονικιων αυτο.

Ειναι θεμα λιγκας οτι δεν κοβει εισιτηρια.

Επισης ειναι και θεμα οτι υπαρχει μια αισθηση γενικοτερη πως το πρωταθλημα φετος ειναι ταγμενο στον Ιβαν και αρα τι να παω να κανω;

Απο την αλλη θα πει καποιος πως οταν σε μια βδομαδα πχ εχει τρια εντος εδρας (Αστερας, Ντιναμο, Ξανθη) ισως να μην βγαινει κιολας οικονομικα να παει σε ολα.

Δεν ξερω γενικα τι κυκλους κοινωνικους εχουν οσοι κραζουν αυτους που δεν πανε γηπεδο αλλα ΟΚ υπαρχει κοσμος (πολυς) για τον οποιο πλεον το γηπεδο ειναι πολυτελεια.

Υπαρχει κοσμος που και πολυτελεια να μην ειναι, θεωρει πως εφυγε ο Μαρινακης και ηρθε ο Ιβαν. Ε καπου βαριεσαι.

Υπαρχει και κοσμος που θεωρει το προιον "ελληνικο ποδοσφαιρο" τριτοκοσμικο σε βαθμο που σε προσβαλλει κιολας.

Πολλα μπορουμε να λεμε μεχρι αυριο.

Για μενα ευθυνεται και η ΠΑΕ για τα λιγα εισιτηρια κυριως στο επικοινωνιακο κομματι.

Αλλος θα πει φταιει το ΟΑΚΑ (διαφωνω).

Ειχα ξαναγραψει πιο παλια πως αν θες πολυ κοσμο, θα δεχτεις και τους τρεντηδες, που στο ημιχρονο θα παρουν τον φιλο τηλεφωνο να του πουν να παιξει στο στοιχημα το ματς με βαση το πως το βλεπει οπως διαβασαμε πχ σημερα. Θα δεχτεις και αυτον που γουσταρει πατατακια, σελφι, γλωσσοφιλα και γλυφοκωλια.

Αν θες συγκεκριμενο κοσμο θα εχεις συγκεκριμενο κοσμο οπως και εχεις φετος.

Πολλα μπορουμε να λεμε γενικα αλλα επιλεγουμε να λεμε για γαμημενους Αθηναιους ξερω γω μαλλον επειδη υπαρχουν αλλα θεματακια οποτε πεταμε και την μαλακια μας.

(Το γεγονος πως τα περι γαμημενων Αθηναιων τα λενε κατα 99% βορειοελλαδιτες, προφανως και ειναι συμπτωση).

Link to comment
Share on other sites

Άνθρωποι που μεγαλώσατε σε γειτονιές και σχολεία που το 80% των παιδιών ήταν ΑΕΚ, έχετε τη στοιχειώδη αξιοπρέπεια να μην αναφέρεστε σε ανθρώπους που μεγάλωσαν σε πόλεις που δεν υπήρχε ΑΕΚτζης σε ακτίνα 1 χλμ και τους την έστηναν στο σπίτι και στο σχολείο επειδή ήταν ΑΕΚ. Τα παραπάνω δεν είναι υπερβολές και σαλτσες, είναι γεγονότα. Γενικά δεν είστε ούτε μια τρίχα απ' τα αρχιδια ΑΕΚτζη που γεννήθηκε και μεγάλωσε στη Θεσσαλονίκη και με αυτό δεν αναφέρομαι σε εμένα που πήγα θεσσαλονικη στα 18 μου κι ας είχα κι εγώ κάποια ελάχιστα θέματα αυτά τα χρόνια.

Θέλει τόνους αρχιδια ή κανταρια τρέλας για να γίνεις ΑΕΚ στη Θεσσαλονίκη ειδικα τη δεκαετία του 80 που όλη η νεολαία ασχολείτο με γήπεδα, καμία σχέση με σήμερα δηλαδή. Είναι πράγματα που όχι απλά δεν τα ζήσατε, δεν έχετε ούτε το 1% των βιωμάτων για να τα φανταστείτε. Αθηναίοι ΑΕΚτζηδες πλην αυτών που έχουν φάει όλα τα γήπεδα της Ελλάδας με το κουτάλι (που εδώ μέσα δεν είστε πάνω από 5-6 τέτοιοι) μη πιάνετε στο στόμα σας επαρχιώτες. Και σε τελική ανάλυση η φετινή εικόνα του ΟΑΚΑ είναι αποκλειστικά δική σας ντροπή

ΘΙΧΤΗΚΕΣ;

Link to comment
Share on other sites

Με απολλωνα ησουν πρωτος και ειχες 5000 

Ολα τα αλλα να χαμε να λεγαμε

Τελως παντων το γαμησαμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από τι να θιχτω μωρέ μλκ. Είσαι μεγαλωμένος στις περιοχές μας και παίζει να χω δει την ΑΕΚ περισσότερο από σένα στην Αθήνα. Και θα θιχτω κιόλας;

Link to comment
Share on other sites

Από τι να θιχτω μωρέ μλκ. Είσαι μεγαλωμένος στις περιοχές μας και παίζει να χω δει την ΑΕΚ περισσότερο από σένα στην Αθήνα. Και θα θιχτω κιόλας;

Μαλακια ηθελα να βριστουμε

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα Αθηναιων, Πατρινων, η Θεσσαλονικιων αυτο.

Ειναι θεμα λιγκας οτι δεν κοβει εισιτηρια.

Επισης ειναι και θεμα οτι υπαρχει μια αισθηση γενικοτερη πως το πρωταθλημα φετος ειναι ταγμενο στον Ιβαν και αρα τι να παω να κανω;

Απο την αλλη θα πει καποιος πως οταν σε μια βδομαδα πχ εχει τρια εντος εδρας (Αστερας, Ντιναμο, Ξανθη) ισως να μην βγαινει κιολας οικονομικα να παει σε ολα.

Δεν ξερω γενικα τι κυκλους κοινωνικους εχουν οσοι κραζουν αυτους που δεν πανε γηπεδο αλλα ΟΚ υπαρχει κοσμος (πολυς) για τον οποιο πλεον το γηπεδο ειναι πολυτελεια.

Υπαρχει κοσμος που και πολυτελεια να μην ειναι, θεωρει πως εφυγε ο Μαρινακης και ηρθε ο Ιβαν. Ε καπου βαριεσαι.

Υπαρχει και κοσμος που θεωρει το προιον "ελληνικο ποδοσφαιρο" τριτοκοσμικο σε βαθμο που σε προσβαλλει κιολας.

Πολλα μπορουμε να λεμε μεχρι αυριο.

Για μενα ευθυνεται και η ΠΑΕ για τα λιγα εισιτηρια κυριως στο επικοινωνιακο κομματι.

Αλλος θα πει φταιει το ΟΑΚΑ (διαφωνω).

Ειχα ξαναγραψει πιο παλια πως αν θες πολυ κοσμο, θα δεχτεις και τους τρεντηδες, που στο ημιχρονο θα παρουν τον φιλο τηλεφωνο να του πουν να παιξει στο στοιχημα το ματς με βαση το πως το βλεπει οπως διαβασαμε πχ σημερα. Θα δεχτεις και αυτον που γουσταρει πατατακια, σελφι, γλωσσοφιλα και γλυφοκωλια.

Αν θες συγκεκριμενο κοσμο θα εχεις συγκεκριμενο κοσμο οπως και εχεις φετος.

Πολλα μπορουμε να λεμε γενικα αλλα επιλεγουμε να λεμε για γαμημενους Αθηναιους ξερω γω μαλλον επειδη υπαρχουν αλλα θεματακια οποτε πεταμε και την μαλακια μας.

(Το γεγονος πως τα περι γαμημενων Αθηναιων τα λενε κατα 99% βορειοελλαδιτες, προφανως και ειναι συμπτωση).

Δικαιολογιες πολλες, λιγοτερο ή περισσοτερο αποδεκτες.

 

Βρηκαμε τωρα οτι θα το παρει ο ιβαν και κουραστηκαμε. οκ

θα βρεθει και κατι αλλο.

Εγω πραγματικα δεν εχω καταλήξει τι πραγματικα φταιει και ο κοσμος ειναι λιγοτερος απ όσο θα περιμενα.

Θυμαμαι κι εδω τι λεγαμε, τι έχει να γινει οταν βγει η αδεια, οταν μπουν μπουλντοζες, οταν, οταν...

 

Τελος παντων, δε ξερω, δε το πολυψαχνω κι ολας.

Οτι και να χει ο καθενας παντως, βλεποντας αυτα που κανει ο τρελομανολο και η παρεα του, θα έπρεπε να προσπαθει να βρει τροπο να τραβηχτει στο "κρυο" οακα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μεχρι φετος τον δικαιολογουσα τον κοσμο για καβουρια για το να για τα αλλο αλλα φετος ειναι αδικαιολογητος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×