Jump to content

Recommended Posts

στα αρχιδια μου ρε το μοντερειτινγκ αλλα οταν ο αλλος θα σου εκφραζει αποψη οτι εγινες sdna και θιγεσε να εχεις και την ευεσθησια οτι καποιοι αλλες γαμιολες θιγονται με αλλα πράγματα

 

εγω εχω μαθει να λεω την αποψη μου ξερα και στα ισια διπλωματης δεν θα γινω στα 40α το κμ δεν με εκφράζει πλεον οποτε καλη καρδια στα αρχιδια σας κιολας

 

οποιος θελει ξερει που θα με βρει στο οακα ποδοσφαιρο και μπασκετ

Link to comment
Share on other sites

στα αρχιδια μου ρε το μοντερειτινγκ αλλα οταν ο αλλος θα σου εκφραζει αποψη οτι εγινες sdna και θιγεσε να εχεις και την ευεσθησια οτι καποιοι αλλες γαμιολες θιγονται με αλλα πράγματα

 

εγω εχω μαθει να λεω την αποψη μου ξερα και στα ισια διπλωματης δεν θα γινω στα 40α το κμ δεν με εκφράζει πλεον οποτε καλη καρδια στα αρχιδια σας κιολας

 

οποιος θελει ξερει που θα με βρει στο οακα ποδοσφαιρο και μπασκετ

Ειμαστε και μεις απο τον βορρα που δεν μπορουμε να σε βρισκουμε ΟΑΚΑ φιλε μου ....και θελουμε να διαβαζουμε την αποψη σου 

Link to comment
Share on other sites

εχεις μνημη χρυσόψαρου αλλα επειδη την άνοιξες την κουβέντα θα σου απαντησω

 

οταν καποιοι θιγανε την ΑΕΚ με μαρινακηδες και σια δεν έτρεχε καστανό ε ; τοτε ειχαμε ελευθερία αποψεων επειδη δεν εθιγε εσενα ε ; όταν βαφτιζοταν το γήπεδο σου κοτετσι τοτε ηταν ολα κακα ε ; οταν προσφατα συγκεκριμμενος χρηστης εθθξε την ΑΕΚ ολα καλα ε επειδη δε εθιξε εσενα και δεν σε ειπε σδνα ε ;

 

θα μας πεις για αποψεις και αν δεν μας αρεσει ; πλακα ρε μας κανεις βραδιατικα σε εθιξε ο αλλος και πετας παναγιες αλλα οταν καποιος αλλος χρηστης εθιγε κατι που εσενα δεν σε πείραζε ολα καλα ε ;

 

να μην θιξουμε την ελευθερια αποψεων τοτε ε ; δικα σου γραφόμενα ηταν αυτα οχι δικα μου

Ποιος υπερασπίστηκε τα κοτέτσια και τους Μαρινακηδες; Για τα κοτέτσια ξέρω που αναφέρεσαι, για το άλλο δεν ξερω, δεν θυμάμαι τώρα. Αλλά για τον Κώστα ειδικά είμαι ο τελευταίος που θα κατηγορήσεις για ανοχή, υπάρχουν και πράγματα που δεν ξερεις.

 

Και ναι, σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες, όταν ο άλλος σπάει αρχιδια κατά ριπάς και μπαίνει ο Νετβεντ και γράφει τα δικά του και ο άλλος υπερθεματίζει στρεφόμενος ενάντια στο φόρουμ τι περιμένεις;

 

Και σε τελική ανάλυση το μόνο που του είπα είναι να μη κάνει αυτός μαθήματα ΑΕΚ σε εμάς γιατί είναι πουθενας. Και δεν με νοιάζει που είναι πουθενας, καλά κάνει. Αλλά όταν θίγεις την ΑΕΚοσυνη του άλλου να είσαι έτοιμος να σου απαντήσουν κατάλληλα.

 

Τέλος, δεν κατάλαβα τι ζόρι τραβας. Ως Σταύρος γράφω όχι ως μοντ του φόρουμ. Προφανώς και θα ενοχληθω απ' ότι γουστάρω και χωρίς να σε ρωτησω.

Link to comment
Share on other sites

υπερβολικη αντιδραση σταυρου, εντασιακος ματζισιαν, απων ραγιος ισσοροπιστης. Δε θελει και πολυ.

Πλακα πλακα από τοτε που ο Ραγιος αρχισε τα εντασιακα, εχει τσακωθεί ο μισος ντουνιας με τον υπολοιπο μισο. Ηταν να μη μπει η σπιθα.

 

docgeo21, εσυ δεν εισαι ο Ζαστρο;

Δεν ητανε και δεν είναι γαυρος ο ανθρωπος. Ηταν ιδιαίτερος αεκτζης όπως ολοι μας. Εγω είμαι ο Μαγισιαν και είμαι ΑΡΗΣ, ΠΑΟΚ, Ηρακλής, Ολυμπιακος, Παναθηναϊκος και γενικοτερα ποδοσφαιρανθρωπος όπως ευστοχα εχει πει ο κουμπαρος μου ο Νικος, να ναι καλα.

 

Είχαν την Έστερσουντ, αλλά έχουν και κάποιες καλές ευρωπαικές χρονιές στην πλάτη τους, αλλιώς δεν θα είχαν αυτή την ευρωπαική βαθμολογία που έχουν, δεν είναι ανύπαρκτοι μιά εμπειρία την έχουν.

Συμφωνώ ότι δεν υπήρξε πολυετές χτίσιμο με την κλασσική έννοια του όρου, αλλά μία συνέχεια ως ομάδα την έχουν φέτος.

Δεν μου γεμίζει το μάτι η Μπενφίκα. Καθόλου. Δύσκολη ομάδα βέβαια, αλλά όχι η ανυπέρβλητη δοκιμασία που φοβάσαι σε τέτοιο νοκ άουτ. Δεν έχουν παίκτες-ηγέτες, δεν έχουν καν παίκτες στην φτωχή από ταλέντο εθνική Πορτογαλίας, τα αργεντινάκια δεν με πείθουν καθόλου.

Αγωνιστικά η Μπενφίκα με το παιχνίδι που έκανε θα μπορούσε να το είχε 2-0 από το 25' μέχρι το 45' και να τελείωνε το πανηγύρι. Δύσκολα θα βρεί τέτοια υπεροχή στον επαναληπτικό. Το 2ο ημίχρονο δεν ήταν μονόπλευρο, ok πίεσαν οι Πορτογάλοι στο τέλος, λογικό είναι γιατί έπαιζαν και στην έδρα τους, αλλά εγω έχω και την περιέργεια να μην θεωρώ μεγάλες ευκαιρίες τα μακρινά σουτ που φεύγουν λίγο άουτ. 

 

Εχουν ναι. Αλλα κοιταζω την αφετηρια του Λουτσεσκου. Παρελαβε μεν χαος από το Στανογεβιτς αλλα διαολε την Εστερσουντ την περνας και χωρις Βιερινια. Περιπου όπως λεμε ότι περναμε εμεις τη Βιντι του Σπυρου χωρις Πονσε, Μπογε και τους 7-8 που προλαβαινουν να τραυματιστουν μεχρι το βραδυ.

Περα από την πλακα, τα εχω γραψει κατά καιρους μεσα στον ορυμαγδο οφφ τοπικ και τουτουνου του θρεντ. Είναι η πρωτη χρονια που δε γκρεμισαν να χτισουν από την αρχη. Και φαινεται. Εχουν ποιοτητα, εχουν ιδιο προπονητη και ιδιο αγωνιστικο πλανο (με το οποιο διαφωνω αλλα είναι διαφορετικη κουβεντα) και πεσανε στη Μπενφικα στα κατω της. Δεν διαφωνούμε επι της ουσιας, αλλα στα επι μερους. Και όπως παντα να σημειωσω ότι χαιρομαι να συζητάμε ποδοσφαιρικα. (εδώ θα εβαζα το παλιο εμοτ με τις μπυρες που ο μεγιστάνας Σμωγκ - φιλος Πετρου με λιμοζ πορσελανη στο μεταξωτο τραπεζομαντηλο - αρνειται πεισματικα να προσθεσει στα λιγοστα εμοτς του φορουμ. Και εδώ Μελισσανιδης. Και εδώ λιτοτητα μερα που γιορτάζουμε και βγηκαμε από τα μνημονια γαμω την κοινωνια μου)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι περυσι μας μπουκωσε η ομαδα και περιμενω να την δω και φετος. 

Ανυπομονω να βλεπω ΑΕΚ ...Τεταρτη Κυριακη ας ειναι και  Πεμπτη ...

 

Εγω βλεπω οτι η ΑΕΚ προοδευει, οπως βεβαια προοδευει και ο παοκ, τι να κανουμε τωρα..

Βεβαια σε 5 χρονια εσυ θα σαι κυριαρχος αγωνιστικα, γηπεδικα κτλ ενω οι αλλοι θα ναι σαν τον πολυμετοχικο ο οποις πηρε και δυο πρωταθληματα, επαιξε και ΤσουΛου, ηταν και μεγεθος ως συλλογος και ειδαμε τι και πως σημερα.

Τωρα τα περι μπαλαρας, για να μιλησουμε σοβαρα, οποιος θεωρει πως υπαρχει ελληνικη ομαδα που παιζει η θα παιξει μπαλαρα ας κουνησει το κεφαλι του να κανει γκλιν γκλον.

Μπαλαρα μπαλαρα στην Ελλαδα, αν παιξει καποιος αυτος θα ειναι διαχρονικα μονο η ΑΕΚ μια φορακαθε 40 χρονια.

Μολις φτιαξουμε το γηπεδο, ξεμπουκωσουμε, αλλαξουμε ως μεγεθος και διωξουμε τα κομπλεξακια της 20ετιας γαυρου τοτε με κοουτς καναν Ροτζερς (ω θεε τι γραφω) και μπατζετ 18-20εκ θα το ξανακανουμε. Ως τοτε στοχος καθε χρονο και καλυτερα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2-3 παιχταραδες να χε παρει ο τιγρης και δεν θα βγαινε ουτε σουγιαδακι.Να μεταφερθει το ποστ στη μιρλα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Δεν ητανε και δεν είναι γαυρος ο ανθρωπος. Ηταν ιδιαίτερος αεκτζης όπως ολοι μας. Εγω είμαι ο Μαγισιαν και είμαι ΑΡΗΣ, ΠΑΟΚ, Ηρακλής, Ολυμπιακος, Παναθηναϊκος και γενικοτερα ποδοσφαιρανθρωπος όπως ευστοχα εχει πει ο κουμπαρος μου ο Νικος, να ναι καλα.

 

μαλακια μου που του την ειχα πει τοτε,

επι Πογετ αν θυμαμαι καλα.

Με αυτη την σειρα η αγαπη σου για τις ομαδες ή τυχαια ηταν;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν υπαρχει ενας λογος που δεν πιστευω οτι μπορουν να προοδεψουν ειναι αυτος. Μετα απο τετοια βραδια δεν βγαινεις με τετοιο εξωφυλλο

Και αυτο ειναι παραπανω απο μιση Θεσσαλονικη

030_fop_2208_001_internet_1.jpg?itok=R_m

Link to comment
Share on other sites

Ο giorgisss ποσταρει δημόσια φώτοζ του Μελ ως κάβουρα αλλά εκείνος παίζει ποντιακό 5x5 ματσάκι αχαχαχουχουχου με τον Ρώσο μαφιόζο πατέρα του ο οποίος περισυ τον έστησε (και μάλιστα πουστικα, "έλα, να χαρείς με τη χαρά μου" λολ) στο κύπελο.

 

Τροφή για σκέψη.

Link to comment
Share on other sites

2-3 παιχταραδες να χε παρει ο τιγρης και δεν θα βγαινε ουτε σουγιαδακι.Να μεταφερθει το ποστ στη μιρλα.

Και κανεναν να μην παρει η γκρινια ειναι υπερβολικη.

ΟΚ και εγω σπαστηκα που εφυγε ο Χιμενεθ και ηρθε ο Κλαρινος αλλα συνεχιζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε και μεις απο τον βορρα που δεν μπορουμε να σε βρισκουμε ΟΑΚΑ φιλε μου ....και θελουμε να διαβαζουμε την αποψη σου 

 

Εσυ κανονικος εισαι. Υπαρχουν όμως και κατι αλλοι περίεργοι φιλοι του Ασλαμα από το βορρα που δημιουργουν διαρκως θεματα και δεν αφηνουν τον κοσμο να εκφραστεί. Ειχαμε το Mike που απαντουσε καποτε στα σεντονια με το ιστορικο "dakrisame" τωρα εχουμε τον CHRIS μπουκαρει ακυρες ακυρες ωρες και ποσταρει με δυο τρεις λεξεις στα γκρικλις με τις τέσσερις να είναι "Σκοκο". Φιλε Βαργκας που εμπλεξες κι εσυ; Γιατι εγινες ΑΕΚ; Γιατι γραφτηκες στο ΙΣΚΡΑ; Γιατι θες να διαβαζεις μονο Αμιντι; Φερτε Χαμπο να γραφει πιο πολλα ποστ κι από μενα σε οιστρο σε 48 διαφορετικα τοπικ με αντικειμενο τις σπουδες του Μπουκοβσκι. Φερτε τον αλλον τον περιεργο που δε θυμαμαι και ηθελε να τον βρει ο Βασιλης Νικαια (ιστορικο στελεχος, κατι σαν το Λαλιωτη) να του σκασει ένα χαμογελο στην κοιλια. Φερτε Κωστα21 να τσακωθεί με το Στυλιανοπουλο και ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να επεναφερω την ταξη σπαζοντας τα τοπικ σε εκατοντάδες για να φρεσκαρω τις γνωσεις μου στη λατινικη αριθμηση. Ρεμπο που εισαι;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν υπαρχει ενας λογος που δεν πιστευω οτι μπορουν να προοδεψουν ειναι αυτος. Μετα απο τετοια βραδια δεν βγαινεις με τετοιο εξωφυλλο

Και αυτο ειναι παραπανω απο μιση Θεσσαλονικη

030_fop_2208_001_internet_1.jpg?itok=R_m

Ε βλέπεις τα ονόματα κάτω από το ''σχολιάζουν'' και καταλαβαίνεις τι και πως

Link to comment
Share on other sites

Ο giorgisss ποσταρει δημόσια φώτοζ του Μελ ως κάβουρα αλλά εκείνος παίζει ποντιακό 5x5 ματσάκι αχαχαχουχουχου με τον Ρώσο μαφιόζο πατέρα του ο οποίος περισυ τον έστησε (και μάλιστα πουστικα, "έλα, να χαρείς με τη χαρά μου" λολ) στο κύπελο.

Τροφή για σκέψη.

Καποιος να μου πει τι ειναι το ποντιακο 5χ5.Χωρις τρολινγκ.

Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμία θέλει, να το καταλάβαινα αν όλα αυτά γίνονταν μετά από αγώνα μας με τον ΠΑΟΚ και απώλεια του πρωταθλήματος.

 

Τώρα για μένα δεν υπάρχει τύχη.

Τύχη είναι να μπεί ένα αυτογκόλ, να μπεί γκόλ με κόντρα ή καραμπόλες, να υπάρχει δοκάρι και σχεδόν μέσα κλπ.

Αν τα έχαναν οι πορτογάλοι όπως γράφετε όσοι είδατε τον αγώνα τότε είναι θέμα ασοβαρότητας δικής τους ή ανεπάρκειας.

Όπως και η Σέλτικ ή η ΑΕΚ πέρυσι με την Ντιναμό δεν είχαν ατυχία, απλώς δεν μπορούσαν να σκοράρουν.

Ο ΠΑΟΚ είναι μία ισχυρή ομάδα αλλά δεν φοβίζει.

Αυτό που έχει δουλέψει μαεστρικά ο ΠΑΟΚ είναι τις στημένες φάσεις με τον Βαρέλα πρωταγωνιστή.

 

ΥΓ. Για τα περυσινά ξεχνούν πολλοί πως ο ΠΑΟΚ ξεκινούσε με ένα +5.

Ο Ατρόμητος έκοψε βαθμούς μόνο από Ολυμπιακό και ΑΕΚ και έχασε μέσα-έξω από τον ΠΑΟΚ τέσσερις φορές!

Ο Ουάρντα δεν έπαιζε με τον ΠΑΟΚ, οι δανεικοί όμως του Ολυμπιακού έπαιξαν και έκοψαν και βαθμό στα μεταξύ τους παιχνίδια.

Αυτό το λέω για τους φίλους που υπολογίζουν τις δικαστικές αποφάσεις.

Το +5 με τον Ατρόμητο είναι τεχνητό αποτέλεσμα και αποτελεί το αντίβαρο στις δικαστικές αποφάσεις που ορθώς πάρθηκαν βέβαια, απλώς το επισημαίνω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καποιος να μου πει τι ειναι το ποντιακο 5χ5.Χωρις τρολινγκ.

5χ5 που παιζουν μονο οσοι τελιωνει το επωνημο τους σε ιδης?οντως τι στο πουτσο ειναι

Link to comment
Share on other sites

Με αυτη την σειρα η αγαπη σου για τις ομαδες ή τυχαια ηταν;

 

Ηρακλής παιδιόθεν. Τον εκοψα στα πρωτα "η πολη θα καει" όταν τα ριχνανε στο Ρεμο. ΑΡΗΣ συμπαθουσα παντα. Απ όταν ο συχωρεμένος ο Μπρουνο εκαμνε το μεγαλυτερο οπαδικο συνδεσμο σε ολη την υφηλιο. Και με το Γιαννη το Σαουριδη συνεχισα, αλλα καπου μετα την επιθεση στο SOL χωρισανε τα τσανακια μας. Εκει στραφηκα στον Παναθηναικο γιατι με συνεπηρε ο αερας ελευθεριας μετα την απελευθερωση από το ζυγο Βαρδινογιαννη. Εξ ανάγκης ασχοληθηκα με τον Ολυμπιακο για να καταστρεψω κι αυτόν και ηταν το μεγαλυτερο τσαλεντζ. Το ψιλοκαταφερα κι ακομα παλευω. Κι όλα αυτά ενώ εχω δει ΑΕΚ να μη σφραγιζει εισιτηρια, κατιδη να χαρεταει όπως ειδε στο γιουτιου κι εμενα να διπλωνω από ελαφρυ εμφραγμα και Βαγγελη Πλατελλα πρωτοσελιδο στην Ωρα. Δεν εχω περασει και λιγα και δε σου χω πιασει τις ομαδες που υποστηριζω σε άλλες χωρες. Μονο τη Ρομα δεν εχω ριξει κατηγορια δοξα τω Φραντσεσκω.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Ματζισιαν ελα ντε που εμπλεξα να ειμαι ΑΕΚ στην Β. Ελλαδα και να ψαχνω στιγμες να κατεβω και γω ΟΑΚΑ ? Τουλαχιστον μεσα απο εδω νιωθω και γω οτι ημουν εκει μαζι σας στην καθε θυρα και διαβαζω τις γνωμες πως ειδε ο καθενας την ομαδα ΜΑΣ. Και δεν εχω να συζητω με "αλλοθρησκους" για μπαλα οταν εδω πανω ειναι ορκ . 

Οποτε γνωμες εδω μεσα και οχι γκρινια 365 ειναι σεβαστες και θελκω να διαβαζω και να μαθαινω...οσο γινεται.  ασχετα αν  με αρκετες μπορει να διαφωνω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κανει ποστ καπως μυστηριο ο Ζαρα

2 χρηστες ζητουν επιπλεον επεξηγηση... ΑΠΟ ΤΟΝ ΖΑΡΑ

Δεν παραδειγματιζονται απο τον ηρωικο Σμωγκ

Θελουν να πληρωνουν ενοικια προφανως

Link to comment
Share on other sites

Αν υπαρχει ενας λογος που δεν πιστευω οτι μπορουν να προοδεψουν ειναι αυτος. Μετα απο τετοια βραδια δεν βγαινεις με τετοιο εξωφυλλο

Και αυτο ειναι παραπανω απο μιση Θεσσαλονικη

030_fop_2208_001_internet_1.jpg?itok=R_m

tenor.gif?itemid=5353339

Link to comment
Share on other sites

Με τις μαλακιες που λεει ο Ρουμανος και με τα πρωτοσελιδα για μαφιες δεν αποκλειω να τους στειλουν κανενα καμικαζι στον επαναληπτικο και να ψαχνονται.

Link to comment
Share on other sites

Ηρακλής παιδιόθεν. Τον εκοψα στα πρωτα "η πολη θα καει" όταν τα ριχνανε στο Ρεμο. ΑΡΗΣ συμπαθουσα παντα. Απ όταν ο συχωρεμένος ο Μπρουνο εκαμνε το μεγαλυτερο οπαδικο συνδεσμο σε ολη την υφηλιο. Και με το Γιαννη το Σαουριδη συνεχισα, αλλα καπου μετα την επιθεση στο SOL χωρισανε τα τσανακια μας. Εκει στραφηκα στον Παναθηναικο γιατι με συνεπηρε ο αερας ελευθεριας μετα την απελευθερωση από το ζυγο Βαρδινογιαννη. Εξ ανάγκης ασχοληθηκα με τον Ολυμπιακο για να καταστρεψω κι αυτόν και ηταν το μεγαλυτερο τσαλεντζ. Το ψιλοκαταφερα κι ακομα παλευω. Κι όλα αυτά ενώ εχω δει ΑΕΚ να μη σφραγιζει εισιτηρια, κατιδη να χαρεταει όπως ειδε στο γιουτιου κι εμενα να διπλωνω από ελαφρυ εμφραγμα και Βαγγελη Πλατελλα πρωτοσελιδο στην Ωρα. Δεν εχω περασει και λιγα και δε σου χω πιασει τις ομαδες που υποστηριζω σε άλλες χωρες. Μονο τη Ρομα δεν εχω ριξει κατηγορια δοξα τω Φραντσεσκω.

επος

Link to comment
Share on other sites

Με τις μαλακιες που λεει ο Ρουμανος και με τα πρωτοσελιδα για μαφιες δεν αποκλειω να τους στειλουν κανενα καμικαζι στον επαναληπτικο και να ψαχνονται.

Ναι τις δηλωσεις Ρατσβαν περιμεναν.

Οτι οι Μαφιες θα προτιμησουν 1 απο τα 32 γηπεδα του CL να ειναι η Τουμπα με την πρωτογονη τηλεοπτικη καλυψη αντι του Ντα Λουζ.

Η οτι θα χρειαστει να κρινει η Μαφια την προκριση.

Οτι δεν ειναι ικανος ο παοκ να κερδισει 4-0 και να μπουν μεσα πριν την ληξη του αγωνα, η να πεταξουν μια φωτοβολιδα στο σεντονι πανω στην εναρξη του ματς, και να αρπαξει φωτια αυτο και 2-3 παιδακια μαζι του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κανει ποστ καπως μυστηριο ο Ζαρα

2 χρηστες ζητουν επιπλεον επεξηγηση... ΑΠΟ ΤΟΝ ΖΑΡΑ

Δεν παραδειγματιζονται απο τον ηρωικο Σμωγκ

Θελουν να πληρωνουν ενοικια προφανως

Άκυρο, έσφαλα, δεν είχε παίξει ο Ιβάν στο φιλικό. Κάποιος πουστης με μάτιαξε...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι τις δηλωσεις Ρατσβαν περιμεναν.

Οτι οι Μαφιες θα προτιμησουν 1 απο τα 32 γηπεδα του CL να ειναι η Τουμπα με την πρωτογονη τηλεοπτικη καλυψη αντι του Ντα Λουζ.

Η οτι θα χρειαστει να κρινει η Μαφια την προκριση.

Οτι δεν ειναι ικανος ο παοκ να κερδισει 4-0 και να μπουν μεσα πριν την ληξη του αγωνα, η να πεταξουν μια φωτοβολιδα στο σεντονι πανω στην εναρξη του ματς, και να αρπαξει φωτια αυτο και 2-3 παιδακια μαζι του.

Φσνταστηκα το σκηνικο με τη φωτοβολιδα και με επιασε νευρικο γελιο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×