Jump to content

Recommended Posts

Μαλακες παω να σβησω. Κανονιστε να μπω το πρωι και να τα χετε ξανακανει πουτανα. Θα φυγω κι εγω να παω να μονασω στη Βουδα μαζι με το Σπυρο.

Link to comment
Share on other sites

Μαλακες παω να σβησω. Κανονιστε να μπω το πρωι και να τα χετε ξανακανει πουτανα. Θα φυγω κι εγω να παω να μονασω στη Βουδα μαζι με το Σπυρο.

Παρακαλα αυριο να εχουμε σκορ προκρισης

Link to comment
Share on other sites

Εδω ο αλλος ο Κολκας τάγκαρε την Ουεφα λεγοντας την μαφια που οι ελληνικοι της εκπρόσωποι θα γαμ......Μια απίστευτη αλαζονία. Απο που πηγάζει δεν καταλαβαίνω....

Link to comment
Share on other sites

Από την ατιμωρησία. Ο άλλος μπήκε με όπλο και διαβαζαμε ότι η ΟΥΕΦΑ ζητά αίμα παοκτζηδων ε και τελικά αρχιδια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ τερμα ηλιθιος \

Ο Stavros Kolkas είναι με τον Stavros Kolkas C.
3 ώρες ·
Η @UEFA φημίζεται για τα λαμόγια που τρέφει. Οι Έλληνες εκπρόσωποι της, θα γ@μηθούν όσο δεν μπορούν να φανταστουν.

Link to comment
Share on other sites

Από την ατιμωρησία. Ο άλλος μπήκε με όπλο και διαβαζαμε ότι η ΟΥΕΦΑ ζητά αίμα παοκτζηδων ε και τελικά αρχιδια.

Η ρεβανς θα ναι επος.

0-2 σβηστο και θα καταρρευσουν ψυχολογικα γιατι ακριβως ειναι μικρο κλαμπ.

Στο μεταξυ το ΣΚ παιζει και να γκελαρουν στο πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μητσακλα επειδή είμαι από κινητό, αν έφυγες ξαναγύρνα

Το ίδιο ισχύει και για όσους αποφάσισαν να αποχωρήσουν

Για τους βου μωρέ μαλωσατε?

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι για του βου η ιστορια , γνωμη μου ε

ειναι για τα κολληματα που τρωνε πολλοι στην καμπουρα της ΑΕΚΑΡΑΣ

δλδ ποσο πιο χαμηλα να πηγαιναμε για να την (ξανα)αγαπησουμε και να την αγκαλιασουμε και να ξεκολλησουμε απο το εγω και την αντιπαθεια που εχουν μερικοι απεναντι σε προσωπα vs AEK κι επιτυχιες.

για μενα αυτο ειναι εξοργιστικο, ειναι ντροπη .

Link to comment
Share on other sites

Το δυστύχημα, Μητσακλάρα μου, είναι οτι αυτό που γραφεις "παίζει" και κάθε Μάη 25 χρόνια τώρα, εξαιρουμένου του περσινού αφού ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΑΝ ένα ρολό ταμειακής και ένα περίστροφο.

 

αυτο ειναι ντροπη

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Βρε ποια μπενφικα τωρα βρε τωρα βρε,με το βλαχοδημο θελουν να παιξουν και τσαμπιο λιγκ,ο συλλογος γιγαντωνεται,η φανελα βαραινει,ο ιγνατιεβιτς θα μεινει στην αιωνιοτητα ως ο αναμορφωτης που εβαλε το παοκακι στα μεγαλα σαλονια.ΜΕΓΑΛΕ ΠΡΟΕΔΡΕ.

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνοντας στο τοπικ σήμερα το πρωί...

 

giphy.gif

 

 

Και που να τελιώσουν τα μπάνια του λαού

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ο παοκ είναι ένας οργανισμός (όπως ανακαλύψαμε τώρα που λάδωσε το αντεράκι τους) απίστευτα απολίτιστων ηλιθίων, που μάλιστα κατάφερε πέρισυ να χάσει δικό του στημένο πρωτάθλημα από την απίστευτη against-all-odds (αήττητη στην ευρώπη, άμυνα ρεκόρ στην ελλάδα, γκολάρες σε ντέρμπι, κοκ) αρμάδα του Χιμένεθ. Απλά και κατανοητά από τριψήφια IQ που αντιλαμβάνονται την έννοια της ταυτολογίας, στο βαθμό που 'ο παοκ το έστησε' ισχύει και το 'ο παοκ το έχασε' - i.e. χωρίς να μειώνεται η ΑΕΚ που θα το έπαιρνε με 10 βαθμούς διαφορά αν δεν έπαιζαν φιλικά οι άλλοι. Ακόμα πιο εντυπωσιακά, χωρίς να το επιδιώκει (κατά δική του ομολογία) καν ο πανίσχυρος (άμα θέλει...) πρόεδρός της!

 

Προσωπικά από εκεί και πέρα δεν τη βρίσκω να το παίζω Τάκης Τσουκαλάς ή Αλέφαντος και να λέω κιεσκεσέ Καρυπίδης. Θέλω τα παοκια να καταστραφούν για λόγους πολιτισμικής και ηθικής τάξης, και το να βλέπω να περνάνε δύο τίμια ch.l. qualifiers και να παίρνουν και αποτέλεσμα με κοντογιοντικά ποδοσφαιρικά πανεπιστήμια στα πλέυ-οφφ, ε, γαμωσταυρίζω διότι τα μουνιά πάνε καλά. 'Πάνε καλά' πως να το κάνουμε, δεν είμαστε ΑΕΚ αν δεν λέμε 'θα ξεφουσκώσουν', 'ξεπουλάνε', 'δεν κρατάνε μπάλα';! ΑΕΚ δε σημαίνει ιαχές 'άρη άρη πούστη ξεκωλιάρη', νομίζω έχουμε συμφωνήσει... Μακάρι να μπούμε εμείς ομίλους να πάρει η ομάδα 20 μυριάκια να κάνει το γήπεδό της και να φέρει και κάνα δυο παιχταράδες κι έναν προπονητή (βλ. νοοτροπία στο μπάσκετ), κι ας ξεφουσκώσει μετά και ας 'χαθεί' ένας χρόνος - αφού ξέρουμε ότι δεν θα είναι 'χαμένος', το αντίθετο.

 

Κι επειδή έχουμε την ΑΕΚ ψηλά, το να παίζει αυτός ο ιβανοκολκικός παοκ στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση είναι ξενερωτικό και εξοργιστικό καθώς dilutes the value of our έφορτς να πάμε κι εμείς εκεί (όπου ανήκουμε).

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

και μόνο που θα κουνηθεί το σεντόνι στη τουμπα θα χεστουνε . Αντε απο 20-80 πηγε στο 30/40-70/60 .

Link to comment
Share on other sites

Οι παοκτζηδες ειναι βλακες και ειναι ικανοι να τα κανουν πουτανα και να αποκλειστουν απο τους ομιλους.

Ενω στην ΑΕΚ δεν παιζει καθολου αυτο-καταστροφικη βλακεια, κανενας δικος μας δεν ειναι σαν αυτον που πεταξε το ρολό στον προπονητη του γαυρου. Περσι με τον ολυμπιακο στο 3-2 τα χωρις λογο επεισοδια με τα ματ εξω απο το πεταλο, που εφεραν τα δακρυγονα και την διακοπη ή το χωρις λογο ξυλο με τα ματ με την λαμια στο περιστερι, δειχνουν οτι στους ΑΕκτζηδες δεν παιζει βλακεια.

Για να μην παω καποια χρονια πισω, στον τελικο με Ατρομητο, που αν οι κανονισμοι ηταν εξισου αυστηροι οσο τωρα, θα χαμε χασει το κυπελλο λογω μπουκας και διακοπης του αγωνα, πριν τη λήξη του.

Βλακεια προφανως παιζει παντού, σε ολες τις ομαδες.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης επειδή αρνούμαι να διαβάσω 10 σελίδες μίρλας σε άλλο τοπικ μπορεί κάποιος να μου στείλει ένα pm ποιός τσακώθηκε με ποιον ... for science

Link to comment
Share on other sites

Επίσης επειδή αρνούμαι να διαβάσω 10 σελίδες μίρλας σε άλλο τοπικ μπορεί κάποιος να μου στείλει ένα pm ποιός τσακώθηκε με ποιον ... for science

Και γω βαριεμαι να τα δω. 

Νομιζω τα σβησε ο Ματζισιαν. 

Link to comment
Share on other sites

τους μόνους ωκεανούς που βλέπει ο σμάουγκ προς το παρον είναι αυτούς με τις εργασιακές ψωλές.

Link to comment
Share on other sites

Για το παιχνιδι.

Δεν το ειδα οποτε δεν μπορω να κρινω, το ακουσα απο το ραδιο, διαβασα και καποια πραγματα, ολοι λενε οτι η Μπενφικα ηταν καλυτερη και ο ΠΑΟΚ τυχερος. Βεβαια για να εκμεταλλευθεις την τυχη σου πρεπει να κανεις και καλά καποια πραγματα, και μεις ειχαμε τυχη με το ρολο της ταμειακης αλλα μπορεσαμε να την εκμεταλλευθουμε, αν πχ δεν ειχαμε καταφερει να ανατρεψουμε το σκορ στο καραισκακη ή στο Σταδιο στο 3-2 με γαυρο, δεν θα παιρναμε πρωταθλημα, οτι και να γινοταν.

Μεχρι τωρα τα αποτελεσματα δειχνουν οτι ο ΠΑΟΚ εχει ανεβει παρα πολύ σαν ομάδα, σε σχεση με εναν χρονο πριν.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×