Jump to content

Recommended Posts

Στο μεταξυ αγνοουσα την υπαρξη του βιντεο μεχρι πριν λιγο. Αυτο που καταλαβα βλεποντας το ειναι πως η Αθηνα προσπαθουσε απο τοτε να τους βαλει μυαλο και αυτοι μουγκριζουν "αστονμπαογκνταξ;". Φανταστειτε τωρα αυτους τους πιθηκες του βιντεο να βρεθουν μια μερα με μεζονετα και Αστον Μαρτιν δανεικα και εχετε ολη την κουλτουρα του μπαογκ της τελευταιας τριετιας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Στο μεταξυ αγνοουσα την υπαρξη του βιντεο μεχρι πριν λιγο. Αυτο που καταλαβα βλεποντας το ειναι πως η Αθηνα προσπαθουσε απο τοτε να τους βαλει μυαλο και αυτοι μουγκριζουν "αστονμπαογκνταξ;". Φανταστειτε τωρα αυτους τους πιθηκες του βιντεο να βρεθουν μια μερα με μεζονετα και Αστον Μαρτιν δανεικα και εχετε ολη την κουλτουρα του μπαογκ της τελευταιας τριετιας.

Δεν ειναι μονο Αθηνα ρε, σε ολη την Ελλαδα ολοι αγνοουν την υπαρξη αυτου του κακου "κρατους των Αθηνων,"

και συναντας παοκτζη Σαλονικιο και σου ανοιγει την πορτα σε μια φιλοσοφια/παραλληλη ιστορια χρονων, επιπεδου flat earth.

Ενταξει τα γυφτικα τα γρεκικα "δεν μας σκαει αρκετα λεφτα το κρατος εδω γιατι τα σκαει στο κολωνακι,"

παντου ακουγονται, και μεσα σε Αθηνα απο γειτονια σε γειτονια,

αλλα αυτη την προπαγανδα/παραμυθα δεκαετιων τους την εχουν ριζωσει πολυ βαθυα στο κεφαλι.

Πολυ επιτυχημενος γκεμπελισμος.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ζαγοράκης εντωμεταξύ από εποχές ΠΑΟΚ δήλωνε ΑΕΚ. Όπως και ο Ζουμπουλης. Άσχετο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Ο Ζαγοράκης εντωμεταξύ από εποχές ΠΑΟΚ δήλωνε ΑΕΚ. Όπως και ο Ζουμπουλης. Άσχετο. 

Κι εγω ΑΕΚ ξερω πως δηλωνε απο παντα απλα απο το 2004 και μετα ολο και πιο μουλωχτα.

Link to comment
Share on other sites

Για τον Πάρη τον Ζουμπούλη το έχω ακούσει κι εγώ. Για Ζαγοράκη πρώτη φορά το ακούω.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, nedved21 said:

Μιλαει ο Γεωργιου με Ζαγορακη και Τουρσουνιδη και φαινεται λογιος.

Αυτό το χα δει ζωντανα. Αξέχαστο γέλιο. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ραπτόπουλος τη λέει στα παοκια ότι κάνατε θεό έναν ΑΕΚτζη όταν πάει η κουβέντα στο Ζαγοράκη

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ο Ραπτόπουλος τη λέει στα παοκια ότι κάνατε θεό έναν ΑΕΚτζη όταν πάει η κουβέντα στο Ζαγοράκη

Ημουν συμμαθητης με την κορη μιας πρωτης ξαδερφη του Θοδωρου και το γνωριζαμε απο πρωτο χερι εδω στο κρατος των ΑθηνωνΕ πως ο Θοδωρας ηταν ΑΕΚαρα απο παιδι μικρο. Προχωραμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε θα ξεχάσω ποτέ την επόμενη του ματς της εισβολής Σαββίδη όπου, επειδή ήμουν κι εγώ άκρως ερεθισμένος με τον τρόπο που το σηκωναμε, έβαλα να ακούσω Μετροπολις για να γελάσω ακόμα πιο πολύ. 

Ε λοιπόν, στα 10 λεπτά το πολύ φοβήθηκα τόσο με αυτά που άκουσα, που το έκλεισα. Πίστευα ότι ήμουν βαριά μαστουρωμενος ή ότι αυτοί δεν είχαν καμία επαφή με την πραγματικότητα. Έβαλα αθηναϊκό ραδιόφωνο να ηρεμήσω. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Εγώ δε θα ξεχάσω ποτέ την επόμενη του ματς της εισβολής Σαββίδη όπου, επειδή ήμουν κι εγώ άκρως ερεθισμένος με τον τρόπο που το σηκωναμε, έβαλα να ακούσω Μετροπολις για να γελάσω ακόμα πιο πολύ. 

Ε λοιπόν, στα 10 λεπτά το πολύ φοβήθηκα τόσο με αυτά που άκουσα, που το έκλεισα. Πίστευα ότι ήμουν βαριά μαστουρωμενος ή ότι αυτοί δεν είχαν καμία επαφή με την πραγματικότητα. Έβαλα αθηναϊκό ραδιόφωνο να ηρεμήσω. 

Ισχυει. Καθε μερα αυτο συμβαινει ομως. Μια συνεχομενη προπαγανδα. Απο την κακια Αθηνα μεχρι μπουλινγκ σε ολους για να βαλουν Ποακ τιβι ασχετα αν δεν μπορουσαν να το χρησιμοποιησουν. Σε ολα τα αθλητικα ραδιοφωνα της πολης. εδω ηρθε ο Μυρτσος και το παιζει ποακαρχης  

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε στην ΑΕΚ και επαιξε CL εκει που στον ΠΑΟΚ εβγαινε 14ος και πλακωνοταν με Γεωργιου.

 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δύσκολα να βρεις Μακεδονομαχο σημαντικό παλαίμαχο μπαοκ που δεν επαιξε στο κακό ποκ. Και τώρα οι ίδιοι βρίζουν την Αθήνα.

Για γέλια και για κλάματα η φάση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι και πολλοι βορειοελλαδιτες σε καθε ευκαιρια πεταγονται στην κακια Αθηνα μια βολτα. Ενταξει αντικειμενικα μιλωβτας θεωρω πως ειναι λιγο μεγαλωμενο απο media ολο αυτο αλλα ισως ειναι ιδεα μου επειδη πχ στην Αθηνα δεν ασχολουνται καν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εγω ξερω οτι και πολλοι βορειοελλαδιτες σε καθε ευκαιρια πεταγονται στην κακια Αθηνα μια βολτα. Ενταξει αντικειμενικα μιλωβτας θεωρω πως ειναι λιγο μεγαλωμενο απο media ολο αυτο αλλα ισως ειναι ιδεα μου επειδη πχ στην Αθηνα δεν ασχολουνται καν.

μονο παοκτζηδες μωρε και μπορει τιποτα καμενοι τοπικιστες,

ιδια ποσοστα νορμαλ ανθρωπων εχει και η Θεσσαλονικη,

οπως ολη η Ελλαδα,

απλα στους παοκτζηδες που ασχολουνται καθημερινα με την ομαδα,

που οπως ειδαμε 6-7,000 ψυχουλες ειναι,

τους εχουν πιπιλισει το μυαλο.

Link to comment
Share on other sites

O Ζαγοράκης ο Μακεδονομαχος που συμφώνησε να πέσει ο ηρακλής.

Προτού να γινουν γνωστοί ως γαβροι του βορρά, ήταν γνωστοι ως ρουφιάνοι του βορρά μια ζωη, δεν βοηθησαν ποτέ μακεδονική ομάδα τα υποκριτικά μουνοπανα και τώρα λένε χωρίζετε η Ελλάδα στα δύο.

Link to comment
Share on other sites

«Η χθεσινή απόφαση διόρθωσε με χειρότερο λάθος, το προηγούμενο μαφιόζικο καθεστώς», δήλωσε στον ραδιοφωνικό σταθμό της Θεσσαλονίκης Status 107,7 αναφορικά με την τροπολογία για το ποδόσφαιρο, ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Κώστας Ζουράρις.

«Είναι ωμή απόφαση αυτού που λέω εγώ, της χωματερής των Αθηνών, εις βάρος της επαρχίας.»

Ο κ. Ζουράρις έδωσε συγχαρητήρια στον πρώην ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας Κώστα Ζαγοράκη, χαρακτηρίζοντας την κίνησή του «σωστή και παλικαρίσια».

Απαντώντας τέλος σε ερώτηση, αν είναι πρώτα ΣΥΡΙΖΑ ή ΠΑΟΚ, ο κ. Ζουράρις είπε, ότι είναι πρώτα ΠΑΟΚ και μετά ΣΥΡΙΖΑ, γιατί ο ΣΥΡΙΖΑ δημιουργήθηκε πολύ αργότερα.»"

Και μετα μου λετε για ορκ.... αυτος υποτιθεται οτι μορφωνει και παιδια

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

το θεμα ειναι οτι ο πατης μητσοτακης εσωσε τον γαυρο του νοτου με την δηλωση "εγω και ο κυριος σωκρατης κοκκαλης απφασισαμε να σωσουμε τον ολυμπιακο γιατι ειναι ιστορικη ομαδα"

και φετος ,την σκυταλη στο σωσιμο ιστορικων ομαδων πηρε ο απογονος ,με τον γαυρο βου.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, SpiRos said:

Για τον Πάρη τον Ζουμπούλη το έχω ακούσει κι εγώ. Για Ζαγοράκη πρώτη φορά το ακούω.

Για τον Ζαγορακη εχει ακουστει παρα πολλες φορες.Καβαλιωτης ειναι οποτε δεν ειναι περιεργο.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bukowski said:

Στο μεταξυ αγνοουσα την υπαρξη του βιντεο μεχρι πριν λιγο. Αυτο που καταλαβα βλεποντας το ειναι πως η Αθηνα προσπαθουσε απο τοτε να τους βαλει μυαλο και αυτοι μουγκριζουν "αστονμπαογκνταξ;". Φανταστειτε τωρα αυτους τους πιθηκες του βιντεο να βρεθουν μια μερα με μεζονετα και Αστον Μαρτιν δανεικα και εχετε ολη την κουλτουρα του μπαογκ της τελευταιας τριετιας.

Σοβαρα ρε συ δεν γνωριζες αυτο το βιντεο;Απο τις θρυλικες ποκτσηδικες στιγμες.Και μιλαμε για εποχη Μπατατουδη που πεφτανε λεφτα σε αυτους και οχι Βουλινου.Αξεχαστες εκπομπες που τις βλεπαμε live μην χασουμε τιποτα καλο γιατι δεν υπηρχαν οι πολυτελειες του youtube τοτε.Ευτυχως καποιοι τις γραφανε και τις ξαναθυμομαστε τωρα.Απο εκεινα τα χρονια ολο εισβολες ηταν τα παοκια.

Για την ιστορια και τα αρειανα ειχαν μπουκαρει οταν πεφτανε για πρωτη φορα, νομιζω στην ιδια εκπομπη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tony_montana said:

το θεμα ειναι οτι ο πατης μητσοτακης εσωσε τον γαυρο του νοτου με την δηλωση "εγω και ο κυριος σωκρατης κοκκαλης απφασισαμε να σωσουμε τον ολυμπιακο γιατι ειναι ιστορικη ομαδα"

και φετος ,την σκυταλη στο σωσιμο ιστορικων ομαδων πηρε ο απογονος ,με τον γαυρο βου.

Εξαιρετικη παρατηρηση

Link to comment
Share on other sites

Μερικοί θέλουν να το παίζουν  και έξυπνοι εντωμεταξυ.

Ο αδικημενος Ζουραρις πχ ότι τι δλδ; Ότι έψαξε τα έγγραφα που καταδικαζουν τον μπαοκ και τα βρήκε λαθος; Διαφορετικά πώς κατεληξε στην αδικία; 
Ρε με τα πιθήκια ολα.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχει επιπτωσεις με ΟΥΕΦΑ κλπ ολο αυτο.

Οντως ειναι αστεια ποινη το "-5-10" για αυτη την περιπτωση παρατυπιας,

δηλαδη ο αλλος που εχει αγορασει το +6 απο την αρχη,

θα φαει -5 αρα παλι με +1 ξεκιναει το πρωταθλημα.

Πραγματικα αστειο.

Δεν υπαρχει περιπτωση να την δεχθει η ΟΥΕΦΑ αυτη την αλλαγη.

εκτος και αν απλα δεν τους νοιαζει που δεν το θεωρω απιθανο.

Αν ηταν λιγο εξυπνοι θα το ειχαν κανει,

"μεταβιβαση μετοχων μεσα σε 3 μηνες και αφαιρεση βαθμων ή υποβιβασμος στο περας των 3 μηνων."

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×