Jump to content

Recommended Posts

Επισης σημερα φανηκε αυτο που ελεγα χθες. Με τον Κρεσπο εκτος, εχουν τρελο θεμα στα στοπερ και τους βλεπω να παιζουν αρκετα παιχνιδια με τον Εσιτι εκει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Επισης σημερα φανηκε αυτο που ελεγα χθες. Με τον Κρεσπο εκτος, εχουν τρελο θεμα στα στοπερ και τους βλεπω να παιζουν αρκετα παιχνιδια με τον Εσιτι εκει.

Κρέσπο παιχτάρα επίσης.

Επίσης δεν ασχοληθηκαμε μαζί του...

Link to comment
Share on other sites

Ο εσιτι είναι αναπληρωματικος του ντουγκλας. Δυστυχώς δεν θα τον ξαναδούμε πολλές φορές 

Ιγκανσον και Βαρελα... Θα έχει τη μπάλα ο αραουχο και θα κουτουλανε μεταξύ τους 

Link to comment
Share on other sites

Με τέτοια εικόνα δε χρειάζεται καν να φανε τιμωρία για να το σηκώσει ο γκευ. Γενικά ξεφουσκωνουν... Αρχίζει σιγά σιγά η εσωστρέφεια. Άμα σκάσει και κανένα - 10 + διπλό γαυρου εκεί μέσα ίσα που διαλύονται 

Link to comment
Share on other sites

Εχει καιρο που εχουν ξεφουσκωσει αλλα τους κρατανε τα κορακια..... και με μας  με πεναλτι καθαρισαν

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι μεσα στην γκαβλα που θα πεσουν στο μπασκετ. Να ξερετε πως κατι τετοια τραυματιζουν το υποσυνειδητο των οπαδων. Αποκλειεται να μην επηρεάσει και το ποδοσφαιρικο τμημα αργα η γρηγορα, αφου συντομα θα αρχισουν σχολιακια πως δεν τους βοηθησε ο Ιβαν κτλ. Γνκ σε 12-18 μηνες θα χουν μπουρδελοποιηθει εντελως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο σπαμουγκ έχει μεγάλα προβλήματα όλη τη χρονιά. από το σημείο αυτό μέχρι την "διάλυση" υπάρχει τεράστια απόσταση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

ο σπαμουγκ έχει μεγάλα προβλήματα όλη τη χρονιά. από το σημείο αυτό μέχρι την "διάλυση" υπάρχει τεράστια απόσταση.

Το σημερινο ειναι απο τα ματς που σηματοδοτουν το τελος της... καυλας. Μοιαζει με τον τελικο Κυπελλου μετα το πρωταθλημα που δεν το αισθανθηκαμε αμεσως λογω πανηγυριων. Θα δεις πολυ συντομα πως αποψε γυρισε ο διακοπτης.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Το σημερινο ειναι απο τα ματς που σηματοδοτουν το τελος της... καυλας. Μοιαζει με τον τελικο Κυπελλου μετα το πρωταθλημα που δεν το αισθανθηκαμε αμεσως λογω πανηγυριων. Θα δεις πολυ συντομα πως αποψε γυρισε ο διακοπτης.

Κάθε ομάδα έχει τα δικά της χαρακτηριστικά, δεν είμαστε όλοι ίδιοι σε αυτό. Τούτοι έχουν αποδείξει ότι δεν το παρατανε και το κυνηγούν όσο μπορούν. Κυρίως γιατί κινούνται σε μια πόλη το 40% της οποίας πιστεύει ότι ο παοκ είναι Μπαρτσελόνα και αν δεν ήταν το κατεστημένο της Αθήνας... Κλπ

Δεν βαρανε έτσι εύκολα διάλυση αυτοί και με τις δεδομένες συνθήκες πιστεύω ότι θα διαλύσουν μόνο αν ο Σαββίδης φύγει/αρχίσει να ρίχνει πιστόλια κλπ. Πάντως μου έχει δημιουργηθεί μια αίσθηση ότι ο Σαββίδης έχει ψιλοπαρατησει την ομάδα φέτος, δεν ξέρω αν κάνω λάθος

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Κάθε ομάδα έχει τα δικά της χαρακτηριστικά, δεν είμαστε όλοι ίδιοι σε αυτό. Τούτοι έχουν αποδείξει ότι δεν το παρατανε και το κυνηγούν όσο μπορούν. Κυρίως γιατί κινούνται σε μια πόλη το 40% της οποίας πιστεύει ότι ο παοκ είναι Μπαρτσελόνα και αν δεν ήταν το κατεστημένο της Αθήνας... Κλπ

Δεν βαρανε έτσι εύκολα διάλυση αυτοί και με τις δεδομένες συνθήκες πιστεύω ότι θα διαλύσουν μόνο αν ο Σαββίδης φύγει/αρχίσει να ρίχνει πιστόλια κλπ. Πάντως μου έχει δημιουργηθεί μια αίσθηση ότι ο Σαββίδης έχει ψιλοπαρατησει την ομάδα φέτος, δεν ξέρω αν κάνω λάθος

Το καλοκαιρι εκαναν μετριες μεταγραφες

Το χειμωνα εκαναν 0 μεταγραφες.

Η ευρωπαικη τους ανυπαρξια τους τελειωσε .

Δεν βλεπω πως θα αλλαξει αυτο το καλοκαιρι που θα ερθει.

Συμφωνω πως ο διακοπτης γυριζει. 

Κομβικα : τα ματς κυπελλου

Το παιχνιδι με γαυρο 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Καλα το καλοκαιρι που θα πανε στην ΝΟΒΑ του Βαγγελα θα γελασουμε.

Στο παογκ τιβι πως πηγαν ? ξερει κανενας ? Δεν εβγαλαν 52.000.000 εκατομμυρια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Καλα το καλοκαιρι που θα πανε στην ΝΟΒΑ του Βαγγελα θα γελασουμε.

Γιατι να θέλει ο βαγγελας να τους στηρίξει οικονομικά όταν προσπαθεί δικαστικά να τους τελειώσει? 

Και αν υπογραψουν, με πόσα θα δεχθούν; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Γιατι να θέλει ο βαγγελας να τους στηρίξει οικονομικά όταν προσπαθεί δικαστικά να τους τελειώσει? 

Και αν υπογραψουν, με πόσα θα δεχθούν; 

Οσα τους δωσει, λες να αρνηθουν;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως θα μπορούσαν να το πάρουν σήμερα το παιχνίδι. Απλά ήθελε Ιβιτς. Ατυχοι

EC01C6AD-FC51-4B48-80B0-6800C4C5FF8F.jpeg

Link to comment
Share on other sites

εγω οπως τους ειδα σημερα δεν ηταν καθολου προετοιμασμενοι για αυτο το ματς. Σε κατι κοντινα φαινονται οι φατσες τους που ηταν φοβισμενες, ακομα και στο 0-0 σαν να ελεγαν ας παρουμε το Χ καλο θα ειναι

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Στο παογκ τιβι πως πηγαν ? ξερει κανενας ? Δεν εβγαλαν 52.000.000 εκατομμυρια

Απο εδω και περα και μεχρι το καλοκαιρι θα αυξανουν οι συνδρομες. Ειχαν ευκαιρια περσι το καλοκαιρι στο πικ της ιστοριας τους να κανουν ενα 5ετες των 4-5m δηλαδη συνολο 20-25m και θελανε τον ουρανο με τ αστρα. Λεμε για τον Κουλη, αλλα μην ξεχναμε τους προηγουμενους που ηταν να του δωσουν 7-8m απο την ΕΡΤ μεχρι που αντεδρασε ο Μελ (βασικα εκει τους γαμησε το σπιτι).

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πόσο απίθανο ειναι να βγάλει ο κουλης νέα τροπολογία για παοκ και ερτ; 

Εγώ ένα πράγμα θέλω.. Να ρίξει το γήπεδο ο άλλος και μετά να φύγει. Καυτατζογλειο μέχρι να σβήσει ο ήλιος 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Απο εδω και περα και μεχρι το καλοκαιρι θα αυξανουν οι συνδρομες. Ειχαν ευκαιρια περσι το καλοκαιρι στο πικ της ιστοριας τους να κανουν ενα 5ετες των 4-5m δηλαδη συνολο 20-25m και θελανε τον ουρανο με τ αστρα. Λεμε για τον Κουλη, αλλα μην ξεχναμε τους προηγουμενους που ηταν να του δωσουν 7-8m απο την ΕΡΤ μεχρι που αντεδρασε ο Μελ (βασικα εκει τους γαμησε το σπιτι).

Για το ποακ τιβι εχειπεσει σιγη ιχθυος, Που σημαινει οτι κινουνται σε ρηχα νερα παρα το μπουλινγκ που εγινε σε ολους. Οσο για την ΕΡΤ εχει δικιο σε αυτο που λεει ο @Bukowski . Αν δεν ειχε κανει κινηση ματ ο Τιγρης τωρα θα ειχαν συμβολαιο 3ετιας με 9 μυρια τον χρονο αρα ουτε FFP 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θυμιζει βαζελο στο πρωταθλημα "και εγω καλυπτα τον Κατσουρανη,"

που βεβαια ειχε ξεκινησει με ροστεραρα και κυνηγησε τιτλο, ενω το καλοκαιρι,

ηταν με κατι Ποντικες προεδρους να κανει ερανους να βγαλει τα λεφτα των μισθων.

 

Οπως ειχαν οι Πατεροβγενοπουλοι τον κακο λυκο του Βαρδινογιαννη,

ετσι και ο Σαββιδης θα εχει το ΠΟΚ που του εκανε πολεμο και "δεν αντεξε πλεον."

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

εχουν αρχισει τα οργανα παντως ...και ξερουμε ολοι ποιος θα φταιει 

Screenshot_3.jpg

Ο μόνος που έχει επαφή με την πραγματικότητα είναι ο τελευταίος. Ποιά Μπράγκα, ο ΠΑΟΚ της Πορτογαλίας είναι..Δε λογίζονται ντέρμπι οι αγώνες της.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×