Jump to content

Recommended Posts

Γενικά είδαμε την διαφορά νοοτροπίας ενός πρωταθλητή (Παναγιώτης) και ενός fair playερ (Ντέμης).

Οι περισσοτεροι πρωταθλητες μας εχουν αυτοι την νοοτροπια και μιλανε ετσι για την ΑΕΚ, θυμησου τον Ηλια περυσι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Οταν η χρεοκοπια σου χτυπαει την πορτα

 και εκτιθεσαι για την ανυπαρξία σου σε συζυγο και τέκνα

 τοτε πουλάς σπιτια, αμαξια και σκαφος ..

 πουλιέσαι για λίγα

 σε Σαββιδη ,Μαρινάκη και

 γινεσαι αυτο το γλοιώδες υποκείμενο 

 που εχει καταντήσει ο κοντός .

 

Eιμαι ΑΕΚ απο κουνια αλλα ειμαι επαγγελματιας αμα με σταξει μεροκαματο ο σαβιντι και ο χοντρο,βρε αγαμησου ξεφτιλισμενε.

Link to comment
Share on other sites

πιστευω και εγω στην γκελα του παοκ σημερα

ειναι απο τις εδρες που θα μπορουσε ανετα να αφησει βαθμους

Link to comment
Share on other sites

γραψτε λαθος

οσοι βλεπουν το ματς θα καταλαβουν οτι ευκολα ή δυσκολα ο παοκ θα περασει με το διπλο οσο καλος ή κακος κι αν ειναι

Link to comment
Share on other sites

Τεραστια εκπληξη που δεν εκανε φερ πλει ο φιλος του Ντεμη.Πως θα τον αντικριζει τωρα στα ματια;

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε Όλοι τα άρθρα του sdna σε δικές μας φάσεις εδώ τι γράφει για το πεναλτι

έναλτι ζήτησαν οι παίκτες της Λαμίας στην φάση του 11ου λεπτού, όταν το σουτ του Επστάιν σταμάτησε στο χέρι του Βιεϊρίνια, με τον αρχηγό του ΠΑΟΚ να έχει γυρίσει την πλάτη του για να αποφύγει την μπάλα. Ο διαιτητής Τσαμούρης (Πειραιά) θεώρησε το χέρι ακούσιο και διέταξε να συνεχιστεί το παιχνίδι, παρά τις έντονες διαμαρτυρίες των παικτών των γηπεδούχων.

Link to comment
Share on other sites

Γυρισε τη πλατη να αποφύγει τη μπάλα λέει. Χαχαχαχαχα και μετά λέει ακουσιο το χέρι.Δεν έχουν το θεο τους. Και μετά λέμε εμείς για μεταγραφές.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Αυτά τα κατακάθια έπρεπε να τα είχε διαλύσει ο Τίγρης πέρυσι, να μην ξαναέβλεπαν ποτέ μπάλα. Με αυτά που έγιναν στο ΟΑΚΑ στον τελικό, έπρεπε να είχε πάρει την ομάδα και να φύγει. Συμβιβάστηκε ο μπινές όμως και μου έκανε δηλώσεις για πρωτάθλημα καταλάθος, τους έδωσε 2 κύπελλα με το έτσι θέλω. Αυτές τις μαλακίες πληρώνουμε. Τις ίδιες πίπες έκανε κι ο κοντός.

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει 0-3 με οφσάιντ γκολ το πρώτο και θα λένε ε τι θέλετε να βάλουμε 8;

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×