Jump to content

Recommended Posts

Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ DOUBLE  Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΔΙΑΔΟΧΙΚΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΣΕ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕ ΣΕ ΑΓΓΛΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ  Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΑΝΕΤΡΕΨΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΡΙΩΝ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΣΕ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΟΜΙΛΟΥΣ CHAMPIONS LEAGUE  Η ΑΕΚ ΚΑΤΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΕΚΟΡ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ 1968 ΑΠΟ 80.000 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ  Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΤΙΤΛΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΙΚΗ ΣΕ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΥΣ 8 ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΩΝ  Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΜΕ 13 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΗΤΤΑ  ΕΔΩ ΠΑΕΙ ΤΟ ΟΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΜΠΑΟΓΚΑΚΙ ΘΑ ΣΚΥΒΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ !!

 

Αντιγραφη απο social media.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πάγεια άποψή μου είναι ότι δεν ασχολούμαστε με ΠΑΟΚ, δεν είναι ανταγωνιστής μου, δεν τον βλέπω καν. Πιστεύω κάνουμε κακό στην Α.Ε.Κ. μπαίνοντας σε διάλογο και αντιπαράθεση με αυτούς. Γι' αυτό και δεν μου αρέσει αυτό που κάνει η Λ. Δεκελείας στο fb για παράδειγμα, στις φυλλάδες και στα οπαδικά site δεν θα αναφερθώ καν, αχρείαστος καρκίνος στον αθλητισμό.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Το ενα κυπελο το κλεψανε με κορακισια διαιτησια και το δευτερο το πουλησαμε εμεις εν μεσω σαμπανιων πανηγυρισμων.Και ναι αν το παρουν φετος αυτοι,θα μας εχουν παρει το σκαλπ.

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζουν αηττητοι στο ρελαντι.

Το θεμα απο την αλλη ειναι οτι σακατευτηκε ο Βερνμπλουμ και δεν θα εχει την ευκαιρια ο @The Magician να τον ξαναθαυμαξει.

Link to comment
Share on other sites

Σοκ με Βέρνμπλουμ: Ρήξη αχίλλειου τένοντα, μένει εκτός για 4-5 μήνες

Αρχισε  με τιναφτορε και συνεχιζει......

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Δεν ξέρω πόσο έχουν εξελιχθεί τα πράγματα, αλλά όταν είχα κάνει χιαστό στον Νικολάου, ήταν ένα παιδί δίπλα μου με αχίλλειο, και μου έλεγε ότι θα κάνει 8-9 μήνες να επανέλθει. Σίγουρα ο αχίλλειος είναι πιο σοβαρός από τον χιαστό.

Link to comment
Share on other sites

Νταξ υπαρχει και η αποψη οτι πλην 2-3 ματς που ηταν κωλοφαρδοι ή ευνοηθηκαν, στα αλλα παιζουν οσο χρειαζεται.

για Ελλαδα μιλαμε παντα, στην Ευρωπη ξεφτιλιστηκαν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μην μασάς ρε  ,η λογική λεει του χρονου ΑΕΚ .

Αρκει να ξεκινησει συντομα να φτιαχνει ομαδα.

και του χρονου ΑΕΚ

και για παντα Α Ε Κ 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Τώρα που θα χάσει όλη την χρονιά ο Σουηδός τους, λέτε να δούμε τον Σιμόες γρηγορότερα στα ασπρόμαυρα; 

Link to comment
Share on other sites

Guest akatsim
1 minute ago, Smaug said:

Τσαχπίνικο 1ο ποστ αρχηγέ μου. Είσαι για να φεύγεις; 

Δηλαδη το θεμα του ΠΑΟΚ το ανοιξατε για να γραφετε μεταξυ σας?

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα, μπήκες στον κόπο να γραφτείς σε οπαδικό φόρουμ της ΑΕΚ και κατέληξες να γράψεις αυτές τις μαλακίες; Έχουν κανένα προσωρινό πρόβλημα τα φόρουμ του σούπα 3 και είπες να ανέβεις επίπεδο και να μιλήσεις με τους μπαμπάδες σου;

Link to comment
Share on other sites

Guest akatsim
3 minutes ago, Smaug said:

Σοβαρά τώρα, μπήκες στον κόπο να γραφτείς σε οπαδικό φόρουμ της ΑΕΚ και κατέληξες να γράψεις αυτές τις μαλακίες; Έχουν κανένα προσωρινό πρόβλημα τα φόρουμ του σούπα 3 και είπες να ανέβεις επίπεδο και να μιλήσεις με τους μπαμπάδες σου;

Νομιζα οτι ησασταν καλυτεροι απο το βορεια αδελφακια σας και τους γαυρους, αλλα ...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest akatsim
2 hours ago, Vargas21 said:

Σοκ με Βέρνμπλουμ: Ρήξη αχίλλειου τένοντα, μένει εκτός για 4-5 μήνες

Αρχισε  με τιναφτορε και συνεχιζει......

Θα παρουμε αλλους το γεναρη, τα δινει ο τσετσενος. Ισως και τον Σιμοες μπας και βγαλει τη χρονια ο γατουλης

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×