Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Μα αυτό ήταν το πρόβλημα τους από την αρχή το ότι δεν τα έκλεισαν εντελώς ώστε να τους βγάλει από τη δύσκολη θέση με τα διαρκείας και αφού είδαν και αποειδαν το έκλεισαν από μόνοι τους . Καμία κουβέντα για κάποια αποζημίωση έστω για τα πρωτα παιχνίδια της επόμενης σεζόν . 

Link to comment
Share on other sites

Λάθος απόφαση κατά την γνώμη μου, αν είχα διαρκείας δεν θα με πείραζε καθόλου αν δεν πήγαινα εγώ και πήγαινε κάποιος άλλος μέσω κλήρωσης ας πούμε, αρκεί να έχει η ομάδα δίπλα Της έστω χίλια άτομα. Από το τίποτα πολύ καλύτερο το χίλια. Κάναμε τα μούτρα του κράτους κιμά έτσι; Μπα, μόνο τον εαυτό μας τιμωρούμε. 

Εξηγείται μόνο με αυτό που λέει ο Ντακ αν ισχύει, και με λυπεί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ισχυει αυτό που λέει ο πάπιας και να μην ισχυει ότι ανοίγει τα πόδια πάλι  στον Σαββιδη.

Κανε κλήρωση και την επόμενη φορά απέκλεισε οσους βγουν κλπ. Λυση υπήρχε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Λάθος απόφαση κατά την γνώμη μου, αν είχα διαρκείας δεν θα με πείραζε καθόλου αν δεν πήγαινα εγώ και πήγαινε κάποιος άλλος μέσω κλήρωσης ας πούμε, αρκεί να έχει η ομάδα δίπλα Της έστω χίλια άτομα. Από το τίποτα πολύ καλύτερο το χίλια. Κάναμε τα μούτρα του κράτους κιμά έτσι; Μπα, μόνο τον εαυτό μας τιμωρούμε. 

Εξηγείται μόνο με αυτό που λέει ο Ντακ αν ισχύει, και με λυπεί.

2κ δν ειχε γραφτει καποια στιγμη οτι κοστιζει καθε ανοιγμα θυρας? 

Πρωτα απο ολα θα επρεπε να εχεις ανοιχτες ολες τις θυρες οταν ισχυε το μετρο γ 25κ κοσμο. Υποτιθεται γ αυτο βαζαν πλαφον στο ποσοστο

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, CHⓇIS said:

2κ δν ειχε γραφτει καποια στιγμη οτι κοστιζει καθε ανοιγμα θυρας? 

Πρωτα απο ολα θα επρεπε να εχεις ανοιχτες ολες τις θυρες οταν ισχυε το μετρο γ 25κ κοσμο. Υποτιθεται γ αυτο βαζαν πλαφον στο ποσοστο

Δεν έχω ιδέα, αλλά τότε πες το και το, μπαίνει μέσα η ομάδα άσχημα, και άσε τα ψευτοϊδεολογικά. Όχι εσύ ρε μλκ, η ΠΑΕ. :D

Αν και δε νομίζω να χρειάζεται να ανοίξεις πάνω από μια θύρα, του πουστη.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παραμένουν εγκλωβισμένοι στο προπονητικό κέντρο της ΑΕΚ στα Σπάτα οι Αργύρης Γιαννίκης, Βασίλης Δημητριάδης και μέλη του τεχνικού επιτελείου, λόγω της κακοκαιρίας «Ελπίς» που σαρώνει από το πρωί την Αττική.

Περίπου δέκα άτομα, μεταξύ αυτών ο Αργύρης Γιαννίκης, ο Βασίλης Δημητριάδης και μέλη του τεχνικού επιτελείου, έχουν αποκλειστεί στο προπονητικό κέντρο της Ενωσης στα Σπάτα από νωρίς το μεσημέρι και δεν προβλέπεται να αποχωρήσουν όσο διατηρείται το χάος στην Αττική Οδό.

Ποδοσφαιριστές που αποχώρησαν με προορισμό τα νότια προάστια έκαναν πάνω από δυο ώρες για να φτάσουν στα σπίτια τους ενώ οι Παναγιώτης Τσιντώτας, Χρυσόστομος Μιχαηλίδης και Νίκος Κορομηλάς κατάφεραν μετά από δυο ώρες να φτάσουν μέχρι το ξενοδοχείο Holiday Inn στα Σπάτα, στο οποίο σπεύδουν με τα πόδια και ποδοσφαιριστές επειδή άφησαν τα αμάξια τους στην Αττική Οδό.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Ama exei kavantza ouiski sto Spato den xampariazei o Vasilobilaros. 

Lol .αυτό μπήκα να γράψω 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά θα περάσουν . Στρώματα γυμναστικής έχουν , κλιματισμό έχουν , κάτι θα βρουν να φάνε και να πιουν θα περάσει η νύχτα και θα έρθουν πιο κοντά . 

Link to comment
Share on other sites

ικανά τα έχω τα τζιμάνια μας να παραγγείλουν τπτ σουβλάκια  και να διαμαρτύρονται γιατί τα σουβλακια αργούν.

Link to comment
Share on other sites

Ευκαρια να μελετησουν το γκεγκενπρεσινγκ και να κανουν αυτογνωσια 😂😂😂😂

Ειμαι σιγουρος οτι ο Βασιλομπιλ εχει κρυφες καβατζες "αγιασμο" και κονιακ για κατι τετοιες μερες -νυχτες

Υ.Γ Μιμη γιαυτο χρειαζεται το ξενοδοχειο συντομα 

Link to comment
Share on other sites

Το παν είναι να έχει φτάσει σώος στο σπίτι του ο Πετραν, ώστε να είναι πνευματικά δυνατός για τα προσεχή παιχνίδια 💪

Link to comment
Share on other sites

Που σκαρφάλωσε το βλαμμένο ρε, να πέσει να χτυπήσει καμία μέση πάλι να κάτσουμε παγωτό.

Κάτσε μέσα λέμε.

Υγ Ναι μαλακα μου, τα Adidas δε γλυστρανε!!

Link to comment
Share on other sites

Λένε κόπηκε το ρεύμα στο προπονητικό και ζούμε μια τραγική κατάσταση . Χαχαχα δεν το κάνει ντοκιμαντέρ ο δήμαρχος να βγάλουμε και κάνα φράγκο . Χαχαχα 

είμαι σίγουρος ότι πρέπει να υπάρχει γεννήτρια και να το γλεντανε τώρα εκτός και αν ξέχασαν να βάλουν πετρέλαιο . 

Link to comment
Share on other sites

Οι άλλοι οι ντούγανοι μέσα στο χιονιά θυμήθηκαν να το παίξουν επαγγελματίες 

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια στιγμή όσοι έμειναν Σπάτα και δεν ξεκίνησαν ναι μεν γλύτωσαν αυτή την ταλαιπωρία, αλλά θα διανυκτερεύσουν στα Σπάτα αφού δεν υπάρχει τρόπος να φύγουν από εκεί. Πλέον το προπονητικό δεν είναι καν προσβάσιμο και το χιόνι που υπάρχει δεν έχει καμία σχέση με τις πρωινές φωτογραφίες που δόθηκαν στη δημοσιότητα.

Στα Σπάτα είναι περίπου δέκα μέλη της ομάδας ανάμεσα στους οποίους ο Γιαννίκης, βοηθός του, ο Δημητριάδης, ο αναλυτής, ο γιατρός και αλλά πέντε μέλη του staff.

Επίσης στα Σπάτα είναι και ένας εκ των βοηθών του Κορομηλά, ο οποίος μοιράζει κουβέρτες από αυτές που έχει η ομάδα για τον πάγκο στους αγώνες και απόψε θα βολευτούν εκεί.

Όσοι εγκλωβίστηκαν στα Σπάτα, θα κοιμηθούν σε καναπέδες και κρεβάτια μασάζ.

Link to comment
Share on other sites

Δηματος έχει νευρακια . Να έχει νεύρα που το προπονητικό κέντρο και πλέον γήπεδο Σπάτων δεν έχει γεννήτρια stand by . 

«Πρέπει να είναι πολύ γελοίος όποιος ειρωνεύεται ανθρώπους, που διανυκτερεύουν σε ένα προπονητικό κέντρο χωρίς ρεύμα, (η άλλη τους επιλογή θα ήταν να κοιμούνται μέσα στο αυτοκίνητό τους στην Αττική Οδό) ή όσους αφού εγκλωβίστηκαν κοντά στις πέντε ώρες στην Αττική Οδό, παράτησαν τα αυτοκίνητα τους για να βρουν -περπατώντας μέσα στο χιόνι- μια καρέκλα σε ένα λόμπι ξενοδοχείου…»,

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, felman said:

Mas diavazei. 

Εννοείται βασικά μια χαρά ήταν όλοι τους από ότι μας είχαν πει είτε στο προπονητικό είτε στο ξενοοεο  . Τι να πουν οι άνθρωποι που ήταν στους δρόμους στην Αττική . Στραβοκοιμήθηκε και θα τη πληρώσουμε εμείς . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Εννοείται βασικά μια χαρά ήταν όλοι τους από ότι μας είχαν πει είτε στο προπονητικό είτε στο ξενοδοχείο έστω και σε καρέκλες   . Τι να πουν οι άνθρωποι που ήταν στους δρόμους στην Αττική . Στραβοκοιμήθηκε γιατί δεν ήταν στο παρεάκι του Δημητριάδη μάλλον και θα τη πληρώσουμε εμείς . 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει νεύρα γιατί έκατσε στα Σπάτα και δεν πήγε στην Αττική ώστε να έχει τώρα 2000 στη τσέπη . 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×