Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Θα ζαλιστειτε και θα πεφτετε κατω απ τις φανελες που θα σας φτιαξει ο τιγρης

fanela.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πληρώσανε ομάδα πρωταθλήτρια και Τσ.Λ. για να μπούνε, χορτάσανε πούτσες, πεντάρες και ούτε καν Ευρώπη τώρα που βγαίνουν. 

Λογικά θα πήρανε και τίποτα μετοχές της Ετζιαν τότε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καπέλι θα λέτε και θα κλαίτε (ξέρετε, σαν τους παίκτες που σας ξυνίζουν και μετά τους αναπολείτε σαν Μέσιδες). 

Φανελίτσα με 20€ δε θα ξαναδείτε ούτε στα πιο υγρά σας όνειρα. 

Σε 20 χρόνια θα είναι συλλεκτικές οι Καπελίσιες. 

Καπέλι θυμίσου, μια ζωή μαζί σου. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

σχετικο-ασχετο αλλα θελω να το γραφω καθε χρονο.

 

δεν καταλαβαινω οι σχεδιαστες των εταιριων γιατι απλα δεν αντιγραφουν μια πετυχημενη εμφανιση του παρελθοντος με μια ελαχιστη παραλλαγη και να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι τουλαχιστον απο το σχεδιο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως, λιγο πολυ, ολες οι φανελες μ αρεσουν. Καθε φορα που γινεται θεμα οταν αλλαζουμε, δεν το πολυκαταλαβαινω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, aris2168 said:

Εμενα παντως, λιγο πολυ, ολες οι φανελες μ αρεσουν. Καθε φορα που γινεται θεμα οταν αλλαζουμε, δεν το πολυκαταλαβαινω.

σοβαρα?

 

για μενα παιζει τρομερο ρολο στην ψυχολογια μου με την ομαδα. θυμαμαι μια μια τις φανελες, ποιες μου αρεσαν και ποιες οχι κλπ

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, aris2168 said:

Εμενα παντως, λιγο πολυ, ολες οι φανελες μ αρεσουν. Καθε φορα που γινεται θεμα οταν αλλαζουμε, δεν το πολυκαταλαβαινω.

Κοίτα. 

Έχουν γίνει κακές επιλογές, χοντρικά η πιτζάμα που διάλεξε ο Ντέμης από την Αντίντας τη σεζόν που κάναμε τις πρώτες νίκες στο Τσουλί. 

Έχουν γίνει άστοχες επιλογές όπως η φανέλα της πεσάδας που κάηκε ένα πολύ ωραίο μοτίβο με θετικό παρελθόν. 

Έχουν γίνει άκυρες επιλογές όπως η φετινή που ο γιακάς π.χ. που προσωπικά δε μου αρέσει καθόλου σε εμφανίσεις ομάδας, χάλασε μια υποσχόμενη φανέλα. 

Γενικά δε χρειάζεται υπερβολές το θέμα. 

Συμφωνώ με το σημειολογικό του @stavros 9-11 αλλά ΟΚ, δεν κάνουν τα ράσα τον παπά.

Link to comment
Share on other sites

Είναι και προσωπικο γούστο οι φανέλες.

Εμενα πχ τα σχέδια της Capelli μου θυμίζουν αρλεκινο.

Αντιθετως την φανελα Nike της σεζον 2017/18 την έχω τουλάχιστον στο top10 μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλα, δεν ειπα οτι ολες ειναι ιδιες. Κι εγω εχω αγαπημενες. Απλα, δεν δινω και τοση σημασια.

Link to comment
Share on other sites

Καλά Εννοειται.

Όταν παίρναμε πρωταθληματα δεν νομιζω ότι πείραξε κανέναν η φανέλα, ακόμα κι αν δεν του άρεσε καθολου.

Αισθητικο και ολίγον ψυχολογικό είναι το θέμα, για αλλους περισσότερο και για αλλους λιγότερο σημαντικό.

Link to comment
Share on other sites

Κιτρινη φανελα μονοχρωμη, μαυρο σορτς, κιτρινη κάλτσα. Τέλος!

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, aris2168 said:

Εμενα παντως, λιγο πολυ, ολες οι φανελες μ αρεσουν. Καθε φορα που γινεται θεμα οταν αλλαζουμε, δεν το πολυκαταλαβαινω.

Έτσι.

Ευχαριστώ την capelli για την διαγώνια ρίγα.

Τα προϊόντα της δε, δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από Nike κτλ, και έχω αρκετά και τα χρησιμοποιώ αρκετά. Το αντιανεμικό 2 χρόνια τώρα έχει αντέξει τα πάντα, τρεξίματα σε χιόνια και βροχές και δεν έχει πάθει τίποτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχε τον 3d δικέφαλο, εκείνη την χαζομάρα, η μαύρη με την πολύ λεπτή κίτρινη ρίγα για το γούστο μου ήταν από τις πιο ωραίες φανέλες γενικά στην Ελλάδα τα τελευταία 20 χρόνια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nestoridis21 said:

Κιτρινη φανελα μονοχρωμη, μαυρο σορτς, κιτρινη κάλτσα. Τέλος!

Δεν θα με χαλαγε και ένα μαύρο γιακαδακι

 

334935_b.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και η ριγέ της Nike την χρονιά του πρωταθλήματος ήταν πολύ ωραία, όπως και αυτή πάνω απλή λιτή και απέριττη.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Giorgos said:

Αν δεν είχε τον 3d δικέφαλο, εκείνη την χαζομάρα, η μαύρη με την πολύ λεπτή κίτρινη ρίγα για το γούστο μου ήταν από τις πιο ωραίες φανέλες γενικά στην Ελλάδα τα τελευταία 20 χρόνια.

Εμένα μου άρεσε μέχρι και αυτό που λες με τον δικέφαλο. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SpiRos said:

Εμένα μου άρεσε μέχρι και αυτό που λες με τον δικέφαλο. 

Κι εμένα η πρώτη μου άποψη όταν την παρουσίασαν ήταν θετική, αλλά στην πράξη και από κοντά την έκανε λίγο τσίρκο κατά την άποψη μου, θεωρώ ότι θα ήταν ένα κλικ πάνω αν είχε το κλασσικό σήμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giorgos said:

Κι εμένα η πρώτη μου άποψη όταν την παρουσίασαν ήταν θετική, αλλά στην πράξη και από κοντά την έκανε λίγο τσίρκο κατά την άποψη μου, θεωρώ ότι θα ήταν ένα κλικ πάνω αν είχε το κλασσικό σήμα.

Ήταν τόσο γραφικό από κοντά όσο και η ομάδα, μια χαρά ταιριάζει. 😄

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Ήταν τόσο γραφικό από κοντά όσο και η ομάδα, μια χαρά ταιριάζει. 😄

Χαχαχα, σωστό και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κατά τη γνώμη μ την απογείωσε εντελώς τη φανέλα που λετε ήταν το υδατογράφημα στα νούμερα πίσω με τους πρόσφυγες 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

Αυτό που κατά τη γνώμη μ την απογείωσε εντελώς τη φανέλα που λετε ήταν το υδατογράφημα στα νούμερα πίσω με τους πρόσφυγες 

Και αυτό ήταν πολύ ενδιαφέρον, αλλά και πάλι στην πράξη δεν με ενθουσίασε. Παρολα αυτά την θεωρώ ακόμα κι έτσι μια από τις πιο όμορφες φανέλες που έχει φορέσει η ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

επιστρέφει η Nike

 

Quote

 

Με εμφανίσεις της Nike θα αγωνίζεται από τη νέα περίοδο η ΑΕΚ σύμφωνα με πληροφορίες

Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του ΑΠΕ-ΜΠΕ η συμφωνία έκλεισε για συνεργασία τριετούς διάρκειας και η γνωστή πολυεθνική εταιρία αθλητικού εξοπλισμού με έδρα το Όρεγκον των ΗΠΑ, είναι εκείνη που θα «ντύσει» την Ένωση στα πρώτα της βήματα στην «Αγιά Σοφιά».

Από την αρχή του 2021 είχε γίνει γνωστό ότι η ΠΑΕ βρισκόταν σε διαπραγματεύσεις με αρκετές εταιρίες, αφού το project του νέου γηπέδου είναι ιδιαίτερα θελκτικό. Τα προβάδισμα είχαν η Nike και η Capelli η οποία προμηθεύει τις εμφανίσεις της ομάδας τα τελευταία τρία χρόνια. Τελικά προκρίθηκε η πρώτη κι έτσι «επιστρέφει» στην ΑΕΚ μετά την τριετία 2015-2018 που μάλιστα συνοδεύτηκε από αξέχαστες αναμνήσεις και μεγάλες επιτυχίες. Με το λογότυπο της συγκεκριμένης φίρμας η ΑΕΚ πανηγύρισε το κύπελλο του 2016, το πρωτάθλημα του 2018 και το σπουδαίο ευρωπαϊκό αήττητο σερί της περιόδου 2017/18 στο Europa League.

Έτσι, από το καλοκαίρι τον αθλητικό ιματισμό της ομάδας αναλαμβάνει η γνωστή εταιρία, μέσω της Football Pro που αποτελεί τον επίσημο συνεργάτη της (Nike authenticator) στην Ελλάδα. Είναι η τρίτη φορά που ο «Διέφαλος» συνεργάζεται με τη Nike, καθώς η αρχή είχε γίνει την τετρετία 2000-2004.

 

 

https://www.aek1924.gr/2021/04/16/me-nike-stin-agia-sofia-i-aek/

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×