Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ (σεζόν 2018-19)


The Magician
 Share

Recommended Posts

φανταστειτε να τα κανε ο Ντεμης αυτα. Μονο αυτο λεω.

 

Χαχ τι μου θύμισες. Τον είχαμε σταυρώσει (με μένα μπροστάρη  :lol: ) για την φυγή Καπάνταη. Του Λεωνίδα.  :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Μάγε με βάση τα όσα λες, η φάση είναι δηλαδή να κλείσουμε όλα τα τόπικ εδώ πέρα και να σχολιάζουμε κάθε μέρα τα βίντεο του μικελαντζελο στο θρεντ ''γηπεδο στη ν. φιλαδέλφεια''. Και μέχρι τότε να στέλνουμε και 11 νοματαίους στο χορτάρι κάθε κυριακή να βγάζουμε την υποχρέωση. 

 

Τουλάχιστον όταν μπούμε στο νέο γήπεδο θα ασχοληθεί ποτέ με την ομάδα ή θα πρέπει να πληρώνουμε ''το ποσοστό μας στη Δικέφαλος'' και δεν θα βγαίνουμε πάλι;

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα δεν είναι που δεν ανανεώ ει τους παικτες.

Το πρόβλημα είναι οτι η ομαδα δεν παιζει καλα, και βγήκαν στη σέντρα οσοι δεν ανανεωνουν και ο αινταρεβιτς σαν αποδιοπομπαιοι τραγοι για την τραγική εικόνα.

Αλλα σαυτο κανουμε αβαβα και λεμε σιγσ τους παικτες.

Που αυτοι ειχαν τα αρχιδια να πανε στους οπαδους να τακουσουν, οχι σαν την παλιοπουστρα που πηγε και κρυφτηκε και μετα φωναξε τον μπαμπουλα.

Ο οποιος μπαμπουλας δωστου αφορμη να γλιτώσει εξοδα και παρτου την ψυχη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι να αποφασίσουμε όμως αν θέλουμε κοκκινομάγουλους ή βαρύμαγκες παράγοντες ε.

Εγώ το χω πει πχ ότι θέλω κοκκινομάγουλους και προϊόν τύπου Arsenal που κάποιοι το θεωρούν και κατάντια (ασχολίαστο).

Γιατί είμαστε λίγο χαζογκόμενοι ώρες ώρες στα θέλω μας και ξανθιοί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Σιμόες είναι αυτός που όταν τον ανακοινώσαμε μας έκανε πίπες η Ιντερ να τον αφησουμε για κεινη αλλα εμεις βαλαμε τις προτασεις της στο γνωστό συρτάρι, ο Τασαρος ήταν η ψυχάρα που κανε αγωνα να ρθει στην ομαδαρα και να μην παει στους βουλγαρους, ο Λαμπρόπουλος ο πιο τιμιος ανθρωπος που του εμπιστευοσουν πορτοφολι χωρις να ξες πόσα έχει μέσα.

Και τώρα γίναν οι μπινεδες και οι υπαιτιοι και τους πεταμε εξω γιατι αυτοι φταίνε. Για αυτο δεν τον έβγαζε λεπτό τον Σιμόες η παλιοκοτάρα η βαζελινα, γιατι δεν επαιζε καλα.

Η τσιγγουνιά παει και ερχεται.

Η βαζελίλα είναι δυσπεπτη αλλα κανεις υπομονη

Τσιγγουνια και βαζελίλα(και σκιώδης βατραχίλα) δεν αντέχεται.

Διώχνουνε τον Αντρες να μεινουν αυτοι που χουν στην τρύπα χαντρες.

Link to comment
Share on other sites

φανταστειτε να τα κανε ο Ντεμης αυτα. Μονο αυτο λεω.

Απαπαπαπαπα

 

Ρε συ Μάγε με βάση τα όσα λες, η φάση είναι δηλαδή να κλείσουμε όλα τα τόπικ εδώ πέρα και να σχολιάζουμε κάθε μέρα τα βίντεο του μικελαντζελο στο θρεντ ''γηπεδο στη ν. φιλαδέλφεια''. Και μέχρι τότε να στέλνουμε και 11 νοματαίους στο χορτάρι κάθε κυριακή να βγάζουμε την υποχρέωση. 

 

Τουλάχιστον όταν μπούμε στο νέο γήπεδο θα ασχοληθεί ποτέ με την ομάδα ή θα πρέπει να πληρώνουμε ''το ποσοστό μας στη Δικέφαλος'' και δεν θα βγαίνουμε πάλι;

Οχι βεβαια. Οσο κι αν θα ηθελε αυτο η επικοινωνια του προεδρου, δεν ειναι τα βιντεακια του Μικελαντζελο που τρεφουν τον οπαδο. Ουτε ομως και τα "Αραβιδης οε οε οε" ειναι σοβαρα πραγματα, ουτε και οι εκρηξεις επειδη δεν δινει ο Μελισσανιδης 700 χιλιαρικα στον Σιμοες που τον μαζεψες το '14 με 90 χιλιαρικα συμβολαιο απο τη β πορτογαλιας. Δυο αναπροσαρμογες εκανε ο Σιμοες και του προταθηκε και τριτη. Στα 29 του με σημαντικοτατη αυξηση αποδοχων. Και ξεκινησε να αξιολογει τον εαυτο του απο τα 800 καθαρα. Σορρυ αλλα 800 επαιρνε ο Αραουχο και δεν μπορει να παρει ο Σιμοες. Ουτε καν τα 700 που επεσε μετα. Το ιδιο και ο Τασος που απο το 320 θελει να παει στο 600. Σορρυ αλλα διπλασιασμο αποδοχων δεν δικαιουται κανενας παικτης της ΑΕΚ εκτος ισως απο το παιδι το Γαλανοπουλο που ειναι με τα 100 του τα μεικτα, δλδ παιρνει 57μισι χιλιαρικα.

 

Στο δευτερο ερωτημα θα απαντησω αρνητικα. Να παρακαλας να βρει να πουλησει γρηγορα το "ολον". 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά του Σιμόες το συμβόλαιο ανανεώθηκε μια χαρά πολύ πριν την ώρα του, όχι επειδή βάλαμε στο συρτάρι την πρόταση σαν του Πέτρου αλλά γιατί σύμφωνα με τον μάνατζερ του τώρα, να, αμέσως σκάνε ΠΡΟ-ΤΑ-ΣΕΙΣ από Βαλένθια/Ίντερ και ο παίχτης είναι ένα βήμα πριν την Εθνική Πορτογαλίας.

 

ΟΚ να κράζουμε αλλά να φορτώνουμε τα πάντα στην ΠΑΕ (τα περί Σιμόες-Ίντερ πχ) νομίζω δεν έχει νόημα. Ας αρκεστούμε στις (πολλές) μαλακίες που όντως κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Εγώ το χω πει πχ ότι θέλω κοκκινομάγουλους και προϊόν τύπου Arsenal που κάποιοι το θεωρούν και κατάντια (ασχολίαστο).

 

Το προιόν τύπου Άρσεναλ έφτασε από κόντρες μεγατόνων vs United να μάχεται για την 4αδα κι αν. Από τότε που ανέλαβε ο Κρόνκε το 2007-2008 το club έχασε την ταυτότητα του. Τι να πούμε για τον τύπο που έχει μεταφέρει τους Rams πέρα δώθε από LA σε St Louis και πάλι πίσω τώρα. Πονεμένη ιστορία η Άρσεναλ κι επειδή την παρακολουθώ στενά ο Κρόνκε θεωρείται μαύρο πρόβατο. Να ναι καλά ο Βενγκέρ που έτρωγε κράξιμο για μια 10ετία.

Link to comment
Share on other sites

 

Το προιόν τύπου Άρσεναλ έφτασε από κόντρες μεγατόνων vs United να μάχεται για την 4αδα κι αν. Από τότε που ανέλαβε ο Κρόνκε το 2007-2008 το club έχασε την ταυτότητα του. Τι να πούμε για τον τύπο που έχει μεταφέρει τους Rams πέρα δώθε από LA σε St Louis και πάλι πίσω τώρα. Πονεμένη ιστορία η Άρσεναλ κι επειδή την παρακολουθώ στενά ο Κρόνκε θεωρείται μαύρο πρόβατο. Να ναι καλά ο Βενγκέρ που έτρωγε κράξιμο για μια 10ετία.

 

Εγώ Liverpool είμαι φίλε μου αλλά το να το να θεωρεί Έλληνας οπαδός κατάντια να είναι η ομάδα του στυλ Arsenal αγγίζει σε αμετροέπεια Βενιζέλο Ευάγγελο.

Ας φτιάξω γήπεδο, ας έχω τις παροχές που απολαμβάνουν οι οπαδοί της, ας κρατήσω έναν κόουτς 24 χρόνια στα οποία θα κατακτήσω 3 πρωταθλήματα (24 κάναμε μέχρι το περσινό πχ) εκ των οποίων το ένα αήττητο, καμιά 10αριά Κύπελλα, πάω τελικό Ευρωπαϊκής διοργάνωσης στο μεταξύ και παίζω σχεδόν όλες τις σεζόν ΜΠΑΛΑΡΑ και μια χαρά είμαι.

Γιατί νομίζω ώρες ώρες πως το χουμε χάσει λίγο το μέτρο οι ΑΕΚτζήδες.

Link to comment
Share on other sites

Καπου στη μεση υπαρχει κ ενας ρεαλισμος. Βασικος.

 

α) Ο Μαρινος Ουζουνιδης ειναι ΚΑΚΟΣ προπονητης. ΦΑΚΤ. Δεν αλλαζει. Το πλανο του ειναι weak, σαν τον ιδιο.

β) Η ομαδα της ΑΕΚ ειναι ατυχη πρωτον γιατι εχασε 3 βαθμους απο επεισοδια. Και δευτερον γιατι αν επαιρνε 3 καλυτερα αποτελεσματα σε αγωνες θα ηταν σε καλυτερη σουμα απο περσι. Κ τα 2 ηταν ουσιαστικα απεναντι σε εναν weak βαζελο , εναν ατρομητο εντος, κ εναν weak γαυρο. Αυτα τα 3 results, φερανε κ το κακιστο χθεσινο, λογω κακης ψυχολογιας.

γ) Η ομαδα της ΑΕΚ εχει εξαντληθει απο το ΤΣΛ. Οκ δεν ειναι το ιδιο το μαξιμουμ φυσικης καταστασης απεναντι σε Ριεκα κ Αουστρια, με Αγιαξ κ Μπαγερν κ Μπενφικα. Δεν ειναι. Παιζεις σε αλλα μετρα, με αλλη ψυχολογια. Και οταν δε, δεν φερνεις εστω ενω θετικο αποτελεσμα να χτισεις, τελειωνεις δεν εχεις motivation. Τα ματς της Ευρωπης εκαναν την ομαδα του Μανολο να πιστεψει κ να κανει overachieve. Oταν παιζεις με την κακιστη Μιλαν κ φερνεις 2 Χ, θα ειχες παρομοια ψυχολογια αν εφερνες 2 Χ με την Μπαγερν. 

δ) Οι αντικαταστατες ειναι χειροτεροι. Ο Μπογιε δεν ειναι σε καμια διασταση Λαζαρος. Ας το δεχθουμε. Ο Πονσε δεν ειναι Αραουχο. Αυτοι. Ο Οικονομου δεν υποφερει σε συγκριση με Βρανιες. Οκ. Δεν εχασες κ τιποτα.

ε) Η ΑΕΚ πιστευει ΠΟΛΥ σε παικτες που ΔΕΝ πρεπει να πιστευει τοσο. Το μασκαρεψαν 2 ιδιοτροποι κ ψυχακιδες προπονητες. Γιατι το "ψυχακιας" μπορει να μεταφραστει ως "θεοπαλαβος" αλλα και "self defence στο να το παιζεις unapproachable στα πολιτικς της ομαδας". Διοτι τον θεοπαλαβο δεν τον προσεγγιζεις για να του δωσεις χαρτακι. Ακριβως γιατι δε ξερεις τι θα σου ξημερωσει. Ποσο περισσοτερο ενας παικτης σαν τον Μανταλο που δε ξερει ουτε αγγλικα.

 

Στη σουμα η ΑΕΚ την πατησε ΑΚΡΙΒΩΣ εχει που ξεραμε οτι θα την πατησει. Για την ακριβεια το περιμεναμε χειροτερο το γλυκο. Γιατι μπορουσε να χασει ΚΑΙ απο γαυρο (φετφατζιδης), ΚΑΙ απο βαζελο (ενα σωρο ευκαιριες) οπως θα μπορουσε κ να τα νικησει.. Και τωρα θα ηταν ΠΟΛΥ χειροτερα τα πραγματα.

 

Το χειροτερο ομως ποιο ειναι?

Οτι η διοικηση της ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ. Πιστευει οτι την σαμποταρισαν. Αυτο το διηγημα εδωσε ως δικαιολογια Προπονητης κ καπτεν. Και κατω απο αυτο λειτουργει.

Μην ξεχνατε οτι οσο ο μανταλος ηταν τραυματισμενος, δε μπορουσε να επηρρεασει καταστασεις περσι οπως φετος. 

Θα μ πεις θα τα ριξεις τωρα στον Πετρακη? Δεν ειναι θεμα οτι ειναι ο Πετρακης αυτος που κανει αυτο το σαρσιμα. Τα κανε κ ο Λυμπε παλαιοτερα. Το θεμα ειναι ΠΟΙΟΣ του δινει το δικαιωμα κ γιατι καθεται κ τον ακουει.

Ξερετε ποτε θα ληξει αυτο? Οταν αποδειχθει ΛΑΘΟΣ ο πετρακης. Διοτι ο Πετρακης εδιωξε τον Πογιετ κ με τον Μανωλα εβαλε γκολ κ πηρε κ κυπελλο. Βαζοντας γκολ. Αυτη ειναι η αφετηρια ολων των φετινων κακων. Να δουμε πως θα εξελιχθει το αλλο μισο.

Ολα αυτα ο Πετρομανταλος που τον εστειλε ο Σεριφης στον Τζαμπα με κορδελα χωρις καν να τον ρωτησει;

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ρε buko, αυτά έγιναν πρίν 15 χρόνια. Για αυτούς τους λόγους που λες έγινα Άρσεναλ. Εγώ σου λέω τι γίνεται πλέον με Κρόνκε  όπου το σύστημα ήταν 4αδα για τα λεφτά, πουλάω τους πάντες κι αν πάρουμε κανά FA Cup οκ. Αν θυμάσαι ποτέ δεν έκανε μεταγραφές η Άρσεναλ, περίμενε 31 Αυγούστου να κλείσει κάποιον, πάντα ελλειπέστατη σε ρόστερ κτλ. Δηλαδή με αυτά και με αυτά είμαστε Άρσεναλ ήδη :P . Φέτος κάπως φτιάξανε λίγο τα πράγματα αλλά είμαστε πολύ πίσω. Καθαρά ποδοσφαιρικά η Άρσεναλ είναι η 5η ομάδα στην Αγγλία (πάνω από United φυσικά). Τα σχόλια μου ήταν καθαρά ποδοσφαιρικά και αφορούσαν την σύγκριση μεταξύ Άρσεναλ και υπόλοιπων Top-5 ομάδων στο νησί. Αν θες να είσαι η τωρινή Άρσεναλ της Ελλάδος ε είσαι μάλλον ήδη. Άλλο να γίνεις αγγλική ομάδα σε επίπεδο παροχών κτλ κι άλλο να γίνεις η αντίστοιχη τωρινή Άρσεναλ της Ελλάδος. Χαίρω πολύ δεν το συζητάω αν μπορούσες να γίνεις η Άρσεναλ του 2003-2004 ή η τωρινή Λίβερπουλ όπου έχει μια άγρια ομορφιά (στο αντίστοιχο ελληνικό επίπεδο πάντα)
 

ΥΓ: Για τις παροχές στους οπαδούς, το επίπεδο γηπέδων κτλ ε δεν είναι η Άρσεναλ η εξαίρεση στην Αγγλία. Όλες οι ομάδες στα ίδια είναι πάνω κάτω. Άλλος πολιτισμός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Liverpool είμαι φίλε μου αλλά το να το να θεωρεί Έλληνας οπαδός κατάντια να είναι η ομάδα του στυλ Arsenal αγγίζει σε αμετροέπεια Βενιζέλο Ευάγγελο.

Ας φτιάξω γήπεδο, ας έχω τις παροχές που απολαμβάνουν οι οπαδοί της, ας κρατήσω έναν κόουτς 24 χρόνια στα οποία θα κατακτήσω 3 πρωταθλήματα (24 κάναμε μέχρι το περσινό πχ) εκ των οποίων το ένα αήττητο, καμιά 10αριά Κύπελλα, πάω τελικό Ευρωπαϊκής διοργάνωσης στο μεταξύ και παίζω σχεδόν όλες τις σεζόν ΜΠΑΛΑΡΑ και μια χαρά είμαι.

Γιατί νομίζω ώρες ώρες πως το χουμε χάσει λίγο το μέτρο οι ΑΕΚτζήδες.

Επειδή αν θυμάσαι είχα πει και γω όχι πολύ παλιότερα ότι τρέμω μην γίνουμε Άρσεναλ θα θελα να σου πω και γω την άποψή μου

Δεν είναι 24 χρόνια, 3 πρωταθλήματα, 10 Κύπελλα και 1 τελικός Ευρώπης. Αυτά γίνανε την πρώτη δεκαετία του Βενγκέρ, μέχρι το '06. Η δεύτερη δεκαετία (όταν δηλαδή μπήκε στο νέο γήπεδο, όπως ετοιμάζεται να κάνει και η ΑΕΚ) είναι με 0 πρωταθλήματα, ταβάνι η 4η θέση και αποκλεισμοί στους «16» του Γιουρόπα. Και δεν είναι μόνο τα αποτελέσματα, είναι η νοοτροπία της που το κάνει ακόμη χειρότερο. Ένας συμβιβασμός με την αγωνιστική αποτυχία, αρκεί να γεμίσουν τα ταμεία (βρε τι μου θυμίζει). Να βγουμε Τσου Λου και να βγάλουμε παίκτες για να τους πουλήσουμε ακόμη και σε άμεσο ανταγωνιστή μας (σκέψου πχ την ΑΕΚ να πούλαγε Βράνιες, Λιβάγια, Σιμόες σε ΠΑΟΚ και γαύρο). Αυτή τη νοοτροπία φοβόμαστε όσοι την έχουμε παράδειγμα προς αποφυγή. Ότι η Άρσεναλ είναι πρώτα εταιρεία και μετά ομάδα. Ούτε την ιστορία της, ούτε τη μπάλα που έχει παίξει κατά καιρούς απευχόμαστε προφανέστατα. Ακόμη και για τους φιλάθλους που λες και τις παροχές τους, για ρώτα τους αν είναι ευχαριστημένοι με την διοίκηση του κλαμπ τους για το γεγονός ότι πληρώνουν τα πιο ακριβά διαρκείας στην Πρέμιερ. Ξέρεις τι κράξιμο έχουν ρίξει γι' αυτό;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Οχι βεβαια. Οσο κι αν θα ηθελε αυτο η επικοινωνια του προεδρου, δεν ειναι τα βιντεακια του Μικελαντζελο που τρεφουν τον οπαδο. Ουτε ομως και τα "Αραβιδης οε οε οε" ειναι σοβαρα πραγματα, ουτε και οι εκρηξεις επειδη δεν δινει ο Μελισσανιδης 700 χιλιαρικα στον Σιμοες που τον μαζεψες το '14 με 90 χιλιαρικα συμβολαιο απο τη β πορτογαλιας. Δυο αναπροσαρμογες εκανε ο Σιμοες και του προταθηκε και τριτη. Στα 29 του με σημαντικοτατη αυξηση αποδοχων. Και ξεκινησε να αξιολογει τον εαυτο του απο τα 800 καθαρα. Σορρυ αλλα 800 επαιρνε ο Αραουχο και δεν μπορει να παρει ο Σιμοες. Ουτε καν τα 700 που επεσε μετα. Το ιδιο και ο Τασος που απο το 320 θελει να παει στο 600. Σορρυ αλλα διπλασιασμο αποδοχων δεν δικαιουται κανενας παικτης της ΑΕΚ εκτος ισως απο το παιδι το Γαλανοπουλο που ειναι με τα 100 του τα μεικτα, δλδ παιρνει 57μισι χιλιαρικα.

 

Στο δευτερο ερωτημα θα απαντησω αρνητικα. Να παρακαλας να βρει να πουλησει γρηγορα το "ολον". 

Ε μα όταν την μια μας λες ότι ο Μελισσανίδης μέχρι προπονητές επιπέδου Ουζουνίδη θα φέρνει και μετά ότι θα φέρνει συνέχεια μέτριους παίκτες που και καλοί να μας βγαίνουν μετά από 2 χρόνια θα τους διώχνει για να φέρει άλλους μέτριους προκειμένου να μην πληρώσει για ποιον λόγο να ασχοληθώ; Τι προοπτικές ανάπτυξης να περιμένω; Τι όνειρα να κάνω για την ομάδα (αγωνιστικά μιλάμε, μην μου πεις για το γήπεδο); Πότε θα μας χαμογελάσει η τύχη και θα προταθεί ένας κανονικός προπονητής, εκτός της ατζέντας του εθνάρχη και παράλληλα πότε θα μας πάνε όλα ρολόι για να ξαναπάρουμε πρωτάθλημα; Εε χέσε με.

 

Σχετικά με τα ''Αραβίδης οε οε'' εγώ δεν διαφωνώ. Στην κουβέντα μου με τον Μποκόφσκι εδώ μέσα έλεγα ότι τον Μπακασέτα τον θεωρώ εξαιρετικά μονοδιάστατο και στη Ριζούπολη με τον Απόλλωνα όταν όλο το γήπεδο του κανε standing ovation εγώ έριχνα μπινελίκια για την γραφικότητα του μέσου ΑΕΚτζή. Αυτό που με κάνει εμένα έξαλλο είναι ότι η διοίκηση για πολλοστή φορά κάνει τα ίδια λάθη με παίκτες που η ίδια καλώς ή κακώς έχει αποφασίσει να κρατήσει και όταν βλέπει ότι δεν μπορεί, προχωρά σε έναν βρώμικο πόλεμο μέσω στημένων δημοσιευμάτων, απειλών, και ''ψυγείων''. Αυτή η πούστικη συμπεριφορά με χαλάει, όχι απαραίτητα ότι δεν θα παραμείνουν (γι' αυτό μόνο για τον Σιμόες στεναχωριέμαι). Και όλα αυτά για να γλιτώσει λίγα χιλιάρικα παραπάνω και να μην πληγωθεί ο εγωισμός του αφεντικού παραδεχόμενος τα εγκλήματα που έκανε. Για αυτούς τους 2 λόγους φέρεσαι με απίστευτη ασέβεια σε 3 παίκτες που αν και περιορισμένων δυνατοτήτων τα έδωσαν όλα και παράλληλα διαλύεις όσες πιθανότητες είχες να σώσεις τη σεζόν. Γιατί πλέον 3ος χαφ στην ιεραρχία είναι ο... Μοράν και εναλλακτική στα εξτρέμ πλέον οι Γιαννιώτας και Αλμπάνης. Γιατί, φταίχτες στο χάλι της ομάδας δεν είναι ο ιδιοκτήτης και ο προπονητής, αλλά ο Σιμόες, ο Μπακασέτας και ο Λαμπρόπουλος που δεν ανανεώνουν και χαλάνε το κλίμα. Ναι, οκ. Πας να παίξεις ματς Τσου Λου αύριο με το κλίμα μπουρδέλο επειδή του την βάρεσε του Μελισσανίδη. 

 

Επίσης στις περιπτώσεις του Σιμόες και του Μπακασέτα, κυρίως όμως στου πρώτου, δεν είναι μόνο η δήθεν θεοποίησή τους που μας κάνει να θέλουμε να παραμείνουν, αλλά ο φόβος για το τι θα ακολουθήσει. Το χω ξαναπεί, μπορείς με τα λεφτά που τους κοστολογείς να φέρεις ισάξιους ή και καλύτερους; Τότε ας πάνε στο καλό. Το ψάξιμο όμως θα το κάνει ο.... Νίκος ο Λυμπερόπουλος από την Καλαμάτα. Ναι....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κεφτές έβγαλε κ την θέση της ΠΑΕ πριν λίγο. Κ ο Ροντογια λέει έμεινε στην κερκίδα άρα σωστα το κάνουμε κ εμείς.

O Κηφηνοκεφτές γαμιέται. και του γαμιέται ότι έχει και δεν έχει, ο σαλίγκαρος

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ο Βαγγέλης Αρναούτογλου γράφει για τα αποδυτήρια της απερχόμενης πρωταθλήτριας, τα οποία πλέον ελάχιστα πράγματα θυμίζουν σε σχέση με την περυσινή σεζόν.

 

https://www.sport24.gr/Columns/Arnaoutoglou/to-aek-family-zei-edw.5373529.html?utm_source=Contra&utm_medium=epiloges_home&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos4

Link to comment
Share on other sites

κυκλοφόρησε οτι τσιμπησε ραντεβου Λαμπρόπουλου με ανθρώπους του γαύρου, ο δικός μας. φωτογραφίες κλπ. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι και;Παρεξηγηθηκε;Το κρυψε ποτε ο Λαμπροπουλος οτι ειναι γαυρος;Απλα τωρα εγινε γαυρος που θελει κατι παραπανω απο φακες.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ναι και;Παρεξηγηθηκε;Το κρυψε ποτε ο Λαμπροπουλος οτι ειναι γαυρος;Απλα τωρα εγινε γαυρος που θελει κατι παραπανω απο φακες.

χαχα ρεσιταλ δίνεις αυτες τις μέρες  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο ανθρωπος ζηταγε τη φανελα του Μιραλας ξερω γω αλλα ο τιγρης δεν ειχε θεμα τοτε.Τωρα που ψαχνει αλλου συμβολαιο εγινε μουνοπανο και ο Λαμπροπουλος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι και;Παρεξηγηθηκε;Το κρυψε ποτε ο Λαμπροπουλος οτι ειναι γαυρος;Απλα τωρα εγινε γαυρος που θελει κατι παραπανω απο φακες.

 

Γι αρχή απαγορεύεται να έχεις επαφές με άλλη ομάδα 6 μήνες πριν λήξει το συμβόλαιο.

Το αναφέρω επειδή τα χώνουμε στην ΠΑΕ για "πρακτικές ψυγείου" αλλά υπάρχουν και πράγματα που σίγουρα δεν γνωρίζουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Βαγγέλης Αρναούτογλου γράφει για τα αποδυτήρια της απερχόμενης πρωταθλήτριας, τα οποία πλέον ελάχιστα πράγματα θυμίζουν σε σχέση με την περυσινή σεζόν.

 

https://www.sport24.gr/Columns/Arnaoutoglou/to-aek-family-zei-edw.5373529.html?utm_source=Contra&utm_medium=epiloges_home&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos4

 

Συμφωνώ σε γενικές γραμμές, στο μόνο που διαφωνώ είναι αυτό:

 

Και τώρα, να βλέπω τον Λαμπρόπουλο, παίκτη που κουβαλούσε την κιτρινόμαυρη φανέλα από τη Β' Εθνική μέχρι τα γήπεδα του Champions League, να αποδομείται επειδή επιζητεί την αναγνώρισή του.

 

 

O Σιμόες αποδομείται συστηματικά από την αρχή της χρονιάς, ο Λαμπρόπουλος ποτέ και ας είχε κάνει την γκέλα στην τούμπα.Δεν θυμάμαι κάποιο δημοσίευμα που να τον κράζει.Επίσης το ότι ο Λαμπρόπουλος έπαιξε στο Champions league το οφείλει στην ΑΕΚ και όχι το αντίθετο.Έτσι για να ξέρουμε που βρίσκομαστε και για να μην πηγαίνουμε από το ένα άκρο στο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic
  • George_D locked and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×