Jump to content

Recommended Posts

Να βαλει σορτσακι ο Λυμπε καλυτερα. Δεν απεχει πολυ, λιγο ακομη να ανεβασει το παντελονι χρειαζεται.

Εννοειται οτι τρολαρω. "Μαλακα" Μαρτινεζ.

Γελαει ο κοσμος με τις "εντολες" για παικτες που διαρρεουν διαφοροι σφουγγοκωλαριοι. Ειδικα παραμονες του περιεργου αγωνα στη Ριζουπολη και της γιορτης με τη Μπαγερν.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι γελας ρε? Η live γραφει σημερα οτι επειδη υπαρχει μεγαλη διαφορα με Σιμοες, η ομαδα συζητα για να παρει το Γεναρη και Ραντογια και Κριστιτς.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Θα φυγουν μοραν και αινταρεβιτς και θα παρουμε και Καμαρα, 3 χαφ δηλ. Τι αλλο θελετε..

Link to comment
Share on other sites

Πάει κι ο Μπακασέτας λέει. Θέλει χρήματα αντί για μπάμιες.

 

Ρίξε την ομάδα ξανά Τίγρη. Είναι αχάριστοι.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου κάποιος έναν έστω λόγο για να δεχθεί ο Μπακασέτας έστω και 1 ευρό μικρότερο συμβόλαιο από τον Μάνταλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Ο μάνταλος είναι καλύτερος ποδοσφαιριστής. Απλά υστερεί σε φυσική κατάσταση έναντι του βιντεοκασέτα και πέφτει η αποδοσή του μετά το 60'. Αλλά αυτό είναι κυρίως ευθύνη του γυμναστή της ομάδας και όχι του ίδιου μιας και το ίδιο φαινόμενο παρατηρείται και σε πολλούς άλλους παίκτες της ομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου κάποιος έναν έστω λόγο για να δεχθεί ο Μπακασέτας έστω και 1 ευρό μικρότερο συμβόλαιο από τον Μάνταλο.

 

Μικρη σημασια εχουν τα λεφτα που παιρνει ο Πετρομανταλος.Αυτα ειναι να τα λεει ο κεφτες και εμεις εδω στο ΚΜ για χαβαλε.Ο Μπακασετας και ο Σιμοες εχουν μανατζερια.Αν βρουν καλυτερα λεφτα αλλου θα φυγουν αν οχι θα μεινουν.Τοσο απλα ειναι τα πραγματα για οσους βρισκονται κοντα στο τελος του συμβολαιου τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

καλα ας εχει κανεναν τραυματισμο ο Τασος και θα του πω εγω

πλακα κανω, καλα να ειναι ο ανθρωπος, υπερ απαραιτητος οπως δειχνουν τα πραγματα. φτασαμε να το γραφουμε και αυτο

Link to comment
Share on other sites

Αν βρισκεται κοντα μας ο φιλαθλος το Δεκεμβρη του 19' θελω να δω τη φατσα του οταν του ζητησει ο Βικτωρας 600 καθαρα ακατεβατα.

Link to comment
Share on other sites

Εαν ο Τασος ειχε προτεραιοτητα την Ελλαδα, δεν θα ειχε μανατζερ τον Παστορελο. Ψαχτειτε να βρειτε τι εστι Φεντερικο Παστορελο και μετα συζηταμε. Δεν φταιει σε ολα η κακια διοικηση.

Link to comment
Share on other sites

Η καλη διοικηση βεβαια ως εναλλακτικη του βασικου και αναντικαταστατου πλεον Τασου Μπακασετα(απιστευτα πραγματα) θα μας σερβιρει τον Αλμπανη,

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται εχει μανατζερ ο Μπακασέτας, και αν μου λεγανε οτι εχει και ιματζ μεικερ εγω θαωτο πιστευα

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται εχει μανατζερ ο Μπακασέτας, και αν μου λεγανε οτι εχει και ιματζ μεικερ εγω θαωτο πιστευα

 

Ο Παστορελο ειναι και τα δυο μαζι  :lol:  :lol:  :lol:

 

Pastorello-4-maggio.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σαν τον Χλεμπουρα απ το Κωνσταντινου και Ελενης ειναι ο Παστορελο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Παντως αν οπως ολα δειχνουν δεν τα βρουμε με σιμοες - μπακασετα τοτε τον γεναρη θες 3 προσθηκες ( 2 χαφ+1 εξτρεμ )

Αν ο σιμοες οντως ζηταει 800κ τοτε ας κοιταξει να φερει προταση τον γεναρη και στο καλο, αλλιως θα εχουμε καινουργιο ανεστη μεχρι το τελος της σεζον

Τα ιδια ισχυουν και για μπακασετα

 

Αυτο που με χαλασε ηταν το οπαδιλικι που πουλουσαν και οι 2

Ο ενας με φανελα σαβεφσκι και ο αλλος να φιλαει τη φανελα και το σημα

Αλλα μολις ερθει η ωρα του οικονομικου...

Link to comment
Share on other sites

Περι Σιμοες και λοιπων σας τα γραφει ο Βεργης που ειναι πολυ κοντα στον ιδιοκτητη:

 

25164085-6067.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να τα βρουμε περιπου στα 600 ? αν ο σιμοες δει οτι θα ανεβουμε 100 χιλιαρικα πιστευω θα μεινει. 

Link to comment
Share on other sites

Περι Σιμοες και λοιπων σας τα γραφει ο Βεργης που ειναι πολυ κοντα στον ιδιοκτητη:

 

25164085-6067.jpg

 

Focus στη μικρη λεπτομερεια

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ λιγο αυτοαναιρουμαστε στο αρθρο Βασιλη. Απο τη μια γραφουμε για τον 29χρονο Αντρε και απο την αλλη λεμε για "προοπτικη" Κρστιτσιτς. Να πουμε λοιπον στον καλο φιλο και διευθυντη Βασιλη Βεργη, οτι ο Σιμοες ειναι γεννημενος Δεκεμβριο του 1989 και ο Νεναντ Κρστιτσιτς Ιουλιο του 1990. Αν ολη η μανουρα γινεται για μισο χρονο, να το δεχτω. Εγω λεω οτι η μανουρα γινεται μαλλον επειδη ο Κρστιτσιτς θελει 400 χιλιαρικα το χρονο και ο Σιμοες 700 χιλιαρικα. 

Link to comment
Share on other sites

Και ο Ραντογια πλεον εχει μετατραπει σε Μοραν στη Θελτα ουτε ξερει ποτε επαιξε τελευταια φορα.Μπορει να μας ερθει χωρις κοιλιακους ξερω γω.Σκανε οι μπομπες απο παντου.

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως για αυτο γινεται η μανουρα

800κ πολυ δυσκολα θα τα δωσουμε για 29χρονο

Απο τα ρεπορταζ ξερω οτι ο κριστισιτς θελει γυρω στα 300, που δινονται σαφως πιο ευκολα

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×