Jump to content

Ν.Β.Α. 🇺🇸


Abraham21r
 Share

Recommended Posts

Η τελετή για τον dirk , το αξίζει  γιατί ήταν παικταράς - unguardable και ήταν πιστός - τίμησε και τη φανέλα και του dallas και τις εθνικής γερμανίας ( θυμάμαι και ;όλες τις κηδείες που μας έχει κάνει μόνος του εκτός του τελικού του 2005 φυσικά με τη φοβερή εθνική ) .  

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3/4 πρωτη μερα !  Μόνο οι Γουόριορς άντεξαν αλλά δεν έπαιζε εκεί break  

Νετς Σίξερς το ψιλοειδα , αυτός ο φαφλατας ο jojo που δεν έβαλε μυαλό μετά τις 4 τάπες και μίλαγε για δακτυλίδια και είχε βγάλει και τη σειρά ( Νετς - Ράπτορς - μποστον - Γουόριορς ) μάλλον δεν το βλέπω καλά με τους τραυματισμούς στα πλέι οφ . Έπαιζε δεν έπαιζε ,έμπαινε έβγαινε πήγαινε αποδυτήρια ξαναεπαιζε . Η Νετς δεν ήταν κάτι ιδιεταιρο αλλά οι άλλοι ήταν πανηγύρια . Και αυτοί οι φίλαθλοι το είχαν πιστέψει το μαλακα και φαινόταν από τις αντιδράσεις .

Link to comment
Share on other sites

Μπεν σιμμονς από τους πιο υπερτιμημένους. Βολες δεν ξέρει να σουτάρει, τρίποντο δεν έχει. Γελάει ο κόσμος. Βέβαια θέλω να περάσουν οι φιλλυ ως πιο εμπορικό franchise 

Απο νετς μόνο η παιχταρα ρασσελ αξίζει. Άλλο ένα έγκλημα των lakers 

Link to comment
Share on other sites

Οι 76ers δεν έχουν πάγκο για να πάνε μακρυά. Ούτε και κόουτς κατά τη γνώμη μου. Μόνο ο Butler και ο Jojo τράβηξαν χθες, ουδείς άλλος και κόλλησαν. Οι Nets είχαν LeVert, Dinwiddie, Ed Davis που βοήθησαν πάρα πολύ.

Simmons +/- -23 σε 22 λεπτά, λολ.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το καρναβάλι που λέγεται Λέικερς . Ο λεμπρον θέλει να το παίξει Τζόρνταν στο space jam 2 και τρώει τη μία πόρτα μετά την άλλη από τους all star με πρώτο και καλύτερο το δικό μας που ούτε καν το συζήτησε και γιατί άλλωστε να έχει το λεμπρον να τον καπελωσει . 

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω θα το γυρίσουν οι sixers. Δεν τους έχω σε μεγάλη εκτίμηση, αλλά οι Nets και από την τηλεόραση και από κοντά είναι από πολύ μετριοι έως κακοί. 

Link to comment
Share on other sites

8 πόντους στο τρίτο δωδεκάλεπτο οι πεισερς και 3 απο το 26 μέχρι το 33 ( 8 λεπτά+ !!!! )  ....

Link to comment
Share on other sites

πολύ τυχεροί οι Κέλτες που χτύπησε ο Ολαντίπο. η πιο υπερεκτιμημενη ομαδα της Λίγκας.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Hades said:

Μπεν σιμμονς από τους πιο υπερτιμημένους. Βολες δεν ξέρει να σουτάρει, τρίποντο δεν έχει. Γελάει ο κόσμος. Βέβαια θέλω να περάσουν οι φιλλυ ως πιο εμπορικό franchise 

Απο νετς μόνο η παιχταρα ρασσελ αξίζει. Άλλο ένα έγκλημα των lakers 

κάποια αμερικάνικα αρδάκια δαφωνούν μαζί σου 

 

Link to comment
Share on other sites

Έλα με τον περσινό mr one point σε ματς p.o. Εντάξει και εγώ τον πίστευα αλλά έχει γίνει ανέκδοτο πλέον. Ακόμα και ο πορζιγκις περισσότερα έχει να επίδειξει και αν νιώσει στο νταλλας ακόμα και με ένα γόνατο θα κάνει παπάδες με Λούκα 

Ποιος Σίμονς και ποιος Εμπιιντ, θα το γυρίσουν αλλά δεν πάνε πουθενά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για τον Εμπίιντ κανετε λαθος και οι δυο. Μεγάλος σαχλας μεν, αλλα παιχτούρι, αν αντέξει το κορμι θα έίναι τοπ 5 της λίγκας στο μέλλον και υποψήφιος ΜΒΠ

Link to comment
Share on other sites

φοβερό κορμί δύναμη και καλός παίκτες άλλα μου ψιλοφαίνεται ότι δεν έχει πολλή μυαλό και αυτό μου βγάζει με το βλέμμα του και πολλές φορές με το παιχνίδι του .

Link to comment
Share on other sites

Ο Jojo είναι φανταστικός, εγώ πίστευα τον KAT περισσότερο αλλά είναι καλύτερος ο Embiid -ειδικά αμυντικά- με μοναδικό μειονέκτημα το durability, κουράζεται εύκολα και δεν έχουν κάτι αξιόπιστο οι 76ers από πίσω.

Το παραπάνω βίντεο είναι πανάρχαιο, δεν νομίζω ότι πλέον βάζει κανείς στην ίδια πρόταση τον Simmons και τον Γιάννη, ειδικά αφού ο Γιάννης τον ισοπέδωσε φέτος στις μεταξύ τους αναμετρήσεις. Θεωρητικά μπορείς να πείς ότι έχουν το ίδιο στυλ αλλά φέτος ο Γιάννης εκτοξεύτηκε και ο Simmons δεν έδειξε βελτίωση σε κάποιον τομέα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Σιμονς είναι ομως year 3 αλλα ουσιαστικα year 2 o Giannis είναι year 6.

Δεν θα τον φτάσει ποτέ τον Γιαννη, αλλα ποτενσιαλ για τοπ 10 παικτης έχει.

Ο Εμπίιντ είναι ο παικτης που θα γινει μεγάλος και θα γεννησει απειρα what if, και σε σχέση με το ντραφτ και τους Μπακς αλλά και για τους τραυματισμους.

Link to comment
Share on other sites

beast mode on σε 22 λεπτά !!! χάζαψαν οι πιστονς και το έριξαν στο ξύλο .

4409ff2b-almaaaa-625x375.jpg

 

κορυφαίο highlight στο 4.45 που φαίνεται πόσο θέλει να γίνει ο πρώτος αθλητής που θα καρφώσει ξεκινώντας απο το τρίποντο .

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Torn Quad o Cousins μάλλον τα χάνει τα playoffs. Οι υγιείς Bucks δεν φοβούνται κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

Αντετοκουμπο Έρικ Μοραν τα τελευταία δύο παιχνίδια, πολύ ενδιαφέρον, κάτι παίζει. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×