Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Δεν είναι τυχαίο ότι παίχτες κάνουν τις καλύτερες χρονιές τους με του προπονητες που τους γυμνάζουν σωστά. Τις χρονιές δηλαδή που είναι αθλητές και όχι παρτάλια. Ουρμπανο σκισε τους 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ας κανει 26 πολυ καλα ματς που δινουν νικες και στα ντερμπι θα την βρουμε την ακρη.

Link to comment
Share on other sites

Το επιστημονικό Συμβούλιο του φόρουμ ΚΜ συγχαίρει τον Πέτρο Μάνταλο για τις τελευταίες καλές του εμφανίσεις και παρά τις ενστάσεις που διατηρεί για τον χαρακτήρα του , του εύχεται να συνεχίσει με αυτόν τον ρυθμό.

Περιμένωμε τέτοια καλά στάνταρ αποδοσης και απέναντι σε γαυρο,μπαοκ,βάζελο.

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Δασκαλε, μαζι με τη διαφορα στην αποδοση του, έχει παρατηρηθει και διαφορά στη συμπεριφορά του?

Link to comment
Share on other sites

  Ναι Γεωλόγε , αυτό ισχύει για τον Κομοτηναίο αρχηγό της ΑΕΚ .

 Ο χωρισμός του με τη Γωγώ Φαρμάκη τον είχε κάνει ψυχικά ράκος αλλά τον τελευταίο καιρό δείχνει πως συνέρχεται και κάνει πέρα κάποιες ανασφάλειες που τον διακατείχαν .

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οι κακές οι γλώσσες λένε παντως πως του είχε φάει την ψυχή η Γωγώ Φαρμάκη. Του είχε ρουφήξει το μεδούλι. Δεν υιοθετώ βέβαια και αποστασιοποιουμαι από τις φήμες αυτές. 

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν του χε ρουφήξει το μεδούλι η Φαρμάκη .. αλλά λέγεται πως στο τέλος θα ζητούσε και δανεικά ο Πέτρος απτον Τίγρη ,τον δεύτερο πατέρα του.

Άσε σου λέω,ξενοιάσαμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όλοι με χαρά περιγράφουν πως κέρδισε ένα iPhone εις βάρος ενός μεροκαματιάρη. Μπραβο και εις «ανώτερα»

Link to comment
Share on other sites

Ας του βρει κάνα μεταχειρισμένο παλιό iPhone και μια χαρά να είναι και ευχαριστημένος. Είναι και κολος στα στοιχήματα γιατί δεν νομίζω να μπορεί να το ξανακάνει ακόμα και μετά από 1000 εκτελέσεις. 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω για τηλεκατευθυνόμενα ...εμείς πάντως ένα σοβαρό κόρνερ ζητήσαμε μόνο

Link to comment
Share on other sites

Η φάση προς το τελος με το φάουλ εκτός περιοχής που περιμέναμε μια ώρα να την εκτελέσει ο καπιτανο και πλάσαρε 3 μέτρα αουτ τραβώντας τα μαλλιά του, όλη η καριέρα του Μάνταλου.

Κατα τα λοιπά λυπάμαι που με πρωτοβουλία μου άλλαξε το όνομα του τοπικ και επανορθώνω.

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×