Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Αδέρφια και μόνο που ζητάτε περισσότερα από τον Μάνταλο σημαίνει πως πιστεύετε σε αυτόν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει θεση στην ΑΕΚ ανθρωπος που σαν αρχηγος κουβαλησε 4 κυπελλα στον αντιπαλο . Ας παει αλλου για συμβολαιο καρδιας

Link to comment
Share on other sites

Μακριά από την ΑΕΚ ΑΧΡΗΣΤΕ, πήγαινε βρες ομάδα καλύτερη από τη Μπραουνσβαιγκ αν μπορείς γελοίο υποκείμενο που σε μαζέψαμε και σε κάναμε άνθρωπο 

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι άσχημος, βλαχοκαγκουρας και περπατάς πιο αργά από τη γιαγιά μου με πι, είσαι ήδη μέσα. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mporat said:

Αν είσαι άσχημος, βλαχοκαγκουρας και περπατάς πιο αργά από τη γιαγιά μου με πι, είσαι ήδη μέσα. 

Δεν σκοπευω να την πληρωσω.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παντως το επομενο τριμηνο το Γωγουλινι θα το περασω ενα χερι ισως και δυο.

Τι εστί Γωγουλίνι? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kitrinomauros_asthenis said:

Τι εστί Γωγουλίνι? 

Να γαμησουμε ειπαμε οχι να πληρωσουμε τιποτα μηνυσεις απο κανεναν κιαρατα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αδερφέ Μάνταλε κάνε κάτι σωστό και κάτσε στο σπίτι σου, σε βαρέθηκε και η βαρεμάρα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίει αυτός. Οι αλήτες οι Άραβες φταίνε που το καλοκαίρι τους φώτισε ο Αλαχ τελευταία στιγμή. Αυτό ήταν το σημείο 0 της φετινής χρονιάς.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Asvos21 said:

Δεν φταίει αυτός. Οι αλήτες οι Άραβες φταίνε που το καλοκαίρι τους φώτισε ο Αλαχ τελευταία στιγμή. Αυτό ήταν το σημείο 0 της φετινής χρονιάς.

εκείνη η αποφράδα μερα τελειωσε και η οποια αισιοδοξια που υπηρχε το καλοκαιρι για σχεδιασμους και μεταγραφες κτλ

Link to comment
Share on other sites

Aν ο Μάνταλος είχε πουληθεί έστω με 1,5-2 εκατομμύρια ευρώ πιθανώς τώρα να διεκδικούσε η ΑΕΚ το πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη υπηρχε ανθρωπος που πιστευε πως θα βγει φατσα με το τερμα του γαυρου ο αρχηγος και θα το βαλει;Σοβαρα τωρα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Geologos said:

εκείνη η αποφράδα μερα τελειωσε και η οποια αισιοδοξια που υπηρχε το καλοκαιρι για σχεδιασμους και μεταγραφες κτλ

Ισχυει 100% μεχρι τοτε υπηρχε μια συγκρατημενη αισιοδοξια, εκεινο το βραδυ που πανηγυριζε ο ΚΚ ομως ξυπνησαμε αποτομα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Δηλαδη υπηρχε ανθρωπος που πιστευε πως θα βγει φατσα με το τερμα του γαυρου ο αρχηγος και θα το βαλει;Σοβαρα τωρα.

Έλα ντε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Δηλαδη υπηρχε ανθρωπος που πιστευε πως θα βγει φατσα με το τερμα του γαυρου ο αρχηγος και θα το βαλει;Σοβαρα τωρα.

Εντωμεταξυ πιάνει το κεφάλι του κάθε φορά, δεν λέει να το κοψει το σήμα κατατεθέν του λουζερ.
2 πραγματα έχω να θυμαμαι από αυτόν: να πιάνει το κεφάλι του και να κουβαλάει τα κύπελλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bluesman said:

Aν ο Μάνταλος είχε πουληθεί έστω με 1,5-2 εκατομμύρια ευρώ πιθανώς τώρα να διεκδικούσε η ΑΕΚ το πρωτάθλημα.

Δυο πραγματα συμβαινουν, ή καναμε χοντρη γκαφα που δεν πηραμε την πρωτη προσφορα ή την μεταγραφη την χαλασε ο μεγαλος που πηγε εσπευσμενα στα Σπατα αν θυμασαι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Εντωμεταξυ πιάνει το κεφάλι του κάθε φορά, δεν λέει να το κοψει το σήμα κατατεθέν του λουζερ.
2 πραγματα έχω να θυμαμαι από αυτόν: να πιάνει το κεφάλι του και να κουβαλάει τα κύπελλα.

Η εικονα της ΑΕΚ την τελευταια πενταετια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Έλα ντε.

Δεν εγραψα τυχαια Μητσο εχθες για τα τετ α τετ.Λερωνουν το βρακι τους

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×