Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ενταξει αν δεν εχει λεφτα ο Σαμπρακος, εχει και δευτερο μαγουλο, σιγα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν το πρώτο γκολ του Πέτρου Μάνταλου στην Super League μετά το τέρμα που σημείωσε στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος στο Αγρίνιο κόντρα στον Παναιτωλικό. Είναι έτσι το πρώτο του γκολ μετά από 232 ημέρες, 29 αγώνες και 32 τελικές προσπάθειες.


https://www.enwsi.gr/992380/aek/aek-podosfairo/o-mantalos-skorare-meta-apo-323-meres-29-mats-kai-32-telikes-video.html?utm_source=internal&utm_medium=related

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bluesman said:

Αυτό ήταν το πρώτο γκολ του Πέτρου Μάνταλου στην Super League μετά το τέρμα που σημείωσε στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος στο Αγρίνιο κόντρα στον Παναιτωλικό

Τι παιχτούρα, ευχαριστώ παναγία μου που με αξίωσες να δω τέτοιο πράμα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Τι παιχτούρα, ευχαριστώ παναγία μου που με αξίωσες να δω τέτοιο πράμα

Μαθε πρωτα τι ειναι η εξυπνη πασα και ασε τις ειρωνειες.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, aris2168 said:

Μαθε πρωτα τι ειναι η εξυπνη πασα και ασε τις ειρωνειες.

Ας μάθει πρώτα ο Μάνταλος την έξυπνη σίτα και βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2021 at 11:53 PM, mporat said:

Ο Σαμπράκος από χθες έχει βάλει μπροστά την δύναμη του ως δήθεν σοβαρός για να μας πείσει με περισπουδαστο ύφος για κάτι ακραίο. Ή είναι μαστουρωμενος ή τα παίρνει χοντρά. Κι επειδή δεν τον έχω να πεινάει για σουβλάκια, να δούμε αν ανοίξει σύντομα κανένα σουβλατζιδικο. 

Δεν είναι το οικονομικό κυρίαρχο θέμα με όλους. Όταν σε μια νύχτα ο Σωτηρακόπουλος τον έχρισε σχολιαστή αγόρασε 2 νούμερα μεγαλύτερο κουστούμι, έβαζε κάθε μέρα AXE και ασπάστηκε τον Ντεμισμό μαζί με την ανφάν γκατέ του γαλατικού χωριού μας. Όταν γύρισε το φύλλο και γίναμε ρδέλο εκείνος κράτησε τη στάση του Ζεν σχολιάζοντας από τον Όλυμπο με την αποστασιοποίηση του Φιλόσοφου όσα συνέβαιναν στο βύθουλα. Αν ήθελε να γίνει gold member στην Αράχωβα δεν θα αράδιαζε παραπομπές από το PlayStation. Θα έγραφε για μπετονιέρες και τις νίκες με το θηρίο στα φιλικά προετοιμασίας. Είναι να νούμερο χωρίς νούμερα που τηλεφωνεί στον εαυτό του να του δώσει συγχαρητήρια μετά από κάθε πόνημα

Link to comment
Share on other sites

Ετσι εξηγειται η αγωνιστικη πτωση του αρχηγου εδω και ενα χρονο

μα να στην φαει ο Μισθοφλωρος?

farmaki

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Ετσι εξηγειται η αγωνιστικη πτωση του αρχηγου εδω και ενα χρονο

μα να στην φαει ο Μισθοφλωρος?

farmaki

Και γαμω τα γουστα η Γωγω

Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2021 at 3:08 PM, Bukowski said:

Και γαμω τα γουστα η Γωγω

Εντάξει παιδιά οτιδήποτε άλλο μετά από μάνταλο Προσωπικά το θεωρώ upgrade

Link to comment
Share on other sites

Αποκαλύπτουμε ότι στην ίδια ομιλία του Δημήτρη Μελισσανίδη όταν ο ισχυρός άνδρας της ΑΕΚ προανήγγειλε εκκαθαρίσεις και σκούπα μετά το τέλος της σεζόν λέγοντας ότι… «οι μισοί που βρίσκεστε εδώ σήμερα δεν θα είστε του χρόνου» ή και «όλοι μπορεί να φύγετε», ο Πέτρος Μάνταλος είχε πάρει το λόγο και είχε πει… «Αν κρίνετε, πρόεδρε, ότι αυτό πρέπει να γίνει, τότε ο πρώτος που πρέπει να φύγει να είμαι εγώ» μπαίνοντας μπροστά για τους συμπαίκτες του…

Λίγες μέρες πριν είχε υπογράψει την ανανέωση του συμβολαίου του με την ΑΕΚ…

 

https://www.enwsi.gr/993170/paraskinia/enositis/o-mantalos-itan-panta-ekei-i-ataka-toy-ston-melissanidi.html?utm_source=internal&utm_medium=home_section

Link to comment
Share on other sites

Πάμε αρχηγαρα μου σήμερα, καθάρισε το παιχνίδι, δώσε 3η θέση και αποθέωση. Λαϊκή απαίτηση η ανανέωση 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο γαμιολα Ανδρέα. Με το ζόρι το σπυριαρη. Για αυτό όσο μένει στην ομάδα θα τρώει καντήλια. Αυτά που κάνετε θα τα πληρώνει ο ίδιος. Αυτό το παράσιτο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα κερδίσει κ το Νιβεα Καπ ο αρχηγός, μιλάμε δεδομένα για δάκτυλο Μελισσανιδη

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hades said:

https://mykonoslive.tv/mantalos-mparkas-mykonos/

Κάτσε εκεί που είσαι ταναςγιε

Βλέποντας τον, νομίζω καταλαβαίνει κάποιος την σχέση του με την θάλασσα...είναι όση και η σχέση του με την μπάλλα.

Μην την προσβάλλεις ούτε την μία, ούτε την άλλη!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×