Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Στείλτε τον Μάνταλο στην ΑΕΚ Β' να παίζει Σπάτα και να μαγεύει με τα Σφαλτσαριστά γκολ που θα βάζει πάνω από φράκτες από τα αποδυτήρια...

Ήρθε η στιγμή να γίνει το όνειρο, πραγματικότητα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nestoridis21 said:

Βλέποντας τον, νομίζω καταλαβαίνει κάποιος την σχέση του με την θάλασσα...είναι όση και η σχέση του με την μπάλλα.

Μην την προσβάλλεις ούτε την μία, ούτε την άλλη!!

Βουτηξαν τελικα?

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, aris2168 said:

Βουτηξαν τελικα?

Δεν φαινεται στο προκείμενο βιΔεο. Μάλλον όχι όμως διοτι φοράει κυριλέ γυαλί ηλίου και μπαίνοντας κάνει σαν την γκομενίτσα που κρυώνει...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Nestoridis21 said:

μπαίνοντας κάνει σαν την γιαγια που κρυώνει...

Περιμενουμε με αγωνία το Νο2

Ο Αρχηγος στην Μύκονο:Η βουτια. 

Link to comment
Share on other sites

Θα κάτσει μια βδομαδουλα στην Ψαρού κ μετά θα τον πάει ο ΓΠ πάλι Πάρο να συνεχίσει τις βουτιές.

Link to comment
Share on other sites

Aρχηγέ προχώρα με τον ΑΜΚΑ σου και το μπόι σου . Μην ακούς κανέναν , εχεις γαμήσει τα καλύτερα 20χρονα της Αθήνας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bukowski said:

ΛΥΣΣΑΞΤΕ 

IMG-ed3f09102fbbbe8e28a3bcf2c940f8c8-V.jpg

Σουπερ το μαύρισμα του εργάτη ελιών που έχει καταφέρει με την ΑΕΚ....Απο λαιμό και πάνω ξεροψημένος. Εμ βέβαια. Αφού έπαιξε βασικός όλα τα μεσημέρια στα Playoff

Link to comment
Share on other sites

Wannabe μοντελα, Μυκονος, μυδια στο κυμα και δεν ειμαι καλα. Μανταλος ο μπαμπας ολων. ΔΙΣ ΙΖ ΑΕΚ (με ενταση ΔΙΣ ΙΖ ΣΠΑΡΤΑ).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στην υγεία των άμπαλων που του δίνουν τέτοιο συμβόλαιο . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Στην υγεία των άμπαλων που του δίνουν τέτοιο συμβόλαιο . 

ΠΟΝΑΣ ΠΟΥ ΟΣΟ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΜ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΓΛΕΝΤΑΕΙ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

ΠΟΝΑΣ ΠΟΥ ΟΣΟ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΜ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΓΛΕΝΤΑΕΙ;

Γιατί να πονάω ? τι με νοιάζουν οι αρετές του εκεί . Τα λεφτά μου κλαίω που έχω δώσει για να βλέπω τις ποδοσφαιρικές <<αρετές>> του στο γήπεδο . Ευτυχώς φέτος με το covid γλιτώσαμε . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει πιάσει το νόημα της ζώης ο Πέτρος. Αναρωτιέμαι αν του κοστίζει περισσότερο η γκόμενα ή οι δημοσιογράφοι που γράφουν έχει ψυχολογικά το παιδί κ δεν μπορεί να παίξει μπάλα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Αμπαλος ο Μάνταλος ακόμα και στην θάλασσα. Ειναι στο καλυτερο νησί και παει σε παραλια με βράχια. Όπως εκτελεί τα στημένα έτσι διαλέγει και παραλιες. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Αμπαλος ο Μάνταλος ακόμα και στην θάλασσα. Ειναι στο καλυτερο νησί και παει σε παραλια με βράχια. Όπως εκτελεί τα στημένα έτσι διαλέγει και παραλιες. 

Psaxnei g axinous na tous valei kateuthian sto piato me to zoumaki.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Psaxnei g axinous na tous valei kateuthian sto piato me to zoumaki.... 

Ψάχνει αχινούς να τους πατησει να μην κανει προετοιμασια 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, CHⓇIS said:

Psaxnei g axinous na tous valei kateuthian sto piato me to zoumaki.... 

Πειράζει που διάβασε στον ΠΑΤΟ του αντι για το πιάτο του;

Link to comment
Share on other sites

Αν έπαιρνα τα λεφτά του θα ντρεπόμουν να κυκλοφορώ με γυναίκες που κυκλοφορούσα όταν ήμουν άφραγκος. Χίλιες φορές φρέντο εσπρέσο με Πεταυράκη.

Link to comment
Share on other sites

Ασχετως της απεχθειας μου για τον Μάνταλο... Βρε πούστη μου όλα μα όλα τα κλισέ; Τελειώνει η σεζόν, κατευθείαν Μύκονος και στο πλάι ένα χαζοπούτανο κι όλα αυτά με ολίγη μίζερη επίδειξη όχι πλούτου, αλλά τέλος πάντων μιας καλής οικονομικής κατάστασης, δηλαδή φαγητό πάνω στο κύμα κλπ. Ποιον συγκινούν πλέον όλες αυτές οι κλισεδιές βρε πούστηδες; Γιατί οι ποδοσφαιριστές πρέπει να είστε υποχρεωτικά τόσο τελειωμένες προσωπικότητες

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bukowski said:

ΛΥΣΣΑΞΤΕ 

IMG-ed3f09102fbbbe8e28a3bcf2c940f8c8-V.jpg

ΚΑΙ πολυ καλα κανει! 

να κανει και το σταυρο του καθε μερα που παιζει μπαλα , γιατι αλλιως το μνι θα το βλεπε με το μακαρονι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, chris manousopoulos said:

ΚΑΙ πολυ καλα κανει! 

να κανει και το σταυρο του καθε μερα που παιζει μπαλα , γιατι αλλιως το μνι θα το βλεπε με το μακαρονι

και το μακαρονι καλο θα ηταν να μην εβρισκε προσωπο γιατι θα γεμιζαμε πιον....😲

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ξεφύγει οι κάμερες στα κινητά πάντως ε? Image recognition masking filtering και δε συμμαζευεται. Δες επιδερμίδα. Κατά τα άλλα εντάξει  απο μπάλα λίγα πράματα αλλά τουλάχιστον σπρώχνει ο καπιτάνο. Ο Βιερινια ας πουμε ειναι στην παντοφλα και τον Βαλμπουενα τον εκβιαζε ο Μπενζεμα με ντοκουμέντα αγοραίου έρωτα.  Πετράν δεν φταις εσύ, να του φας όλα τα φράγκα σε ταξίδια μύδια και 'μύδια'. Συνέχισε να μας πονάς.  

Link to comment
Share on other sites

Ξανθιωτης πρωην συναδελφος μου εκμυστηρευτηκε οτι οταν επαιζε Ξανθη δεν ειχε αφησει PR αγαμητο απο τα μαγαζια ο αRχηγος. Πρεπει να εχει φαει πολυ πραμα. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×