Jump to content

ΑΕΚ -μποακ μπινε μιζερε πουτανας γιε (Τελικος Κυπελλου): 11/05, 20:30, CosmoteSport 1


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, SpiRos said:

Ε ναι. Άμα έχουμε μπουρδέλο να το κάνουμε καλά, μεσάζουσες λύσεις να πηδιέσαι αλλά να παραμείνεις και παρθένα λίγο δύσκολο κοπελιές.

Δηλαδη να φοβομαστε τιμωριες πιθανες για ποιο λογο; τιμωριες φοβαται αυτος που παει να το σηκώσει το πρωτάθλημα και δε θέλει χασούρα, οχι αυτός που το κλωτσάει....

Για μένα ο οργανισμός θα έπρεπε για αυτό το παιχνίδι να έχει μια καυλα εφάμιλλη με αυτήν που είχε πριν τον τελικό με τον Ατρόμητο.....που ανήμερα του αγωνα η αθηνα ηταν κιτρινη και δεν υπήρχε τίποτα άλλο....απο περιστερι εως ζωγράφου και από Μαρούσι έως Καλλιθέα....

Εγω θελω να γινει με κοσμο, να μη γινουν επεισόδια και να παρουμε το κυπελλο με εμφατικη νίκη....

Απο εκει και πέρα ουτε για αστειο χωρις κόσμο για να αποφύγουν επεισόδια....ας μη γινει καθόλου τότε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το μονο καλο χωρις κοσμο ειναι οτι γλυτωνουμε να εχουμε κανα νεκρο και μιλαω πολυ σοβαρα.

Απο τη αλλη χανουμε το γλεντι που θα τους κανουμε εχουν μαζευτει παρα πολλα.

Μακαρι να γινει με κοσμο να ξεσπασουμε γιατι το εχουμε αναγκη.

 

Link to comment
Share on other sites

Πέρσι όμως αγωνιστικά ήσουν κουρέλι από το 1ο λεπτό. Και όταν ο άλλος υπερέχει αγωνιστικά και χάνει ευκαιρίες τότε λογικό και οι αντίπαλοι οπαδοί να αναθαρρησουν. Πέτα τους δύο μπαλάκια στο 20λεπτο και έλα να δούμε ποιος θα πάρει την κερκίδα μετά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε έχει καταντήσει μαλακια αυτός ο ωχαδερφισμος και η υποχώρηση με τα λιμα των Σκοπίων. 

Το μενος της διοικησης εξαντλείται μονο απεναντι στους τσατσους του πειραια...ισως γιατι εχουν επαγγελματικες διενέξεις με τις βαρκες τους...εγω χεστηκα...αυτα που εχω ακουσει 1,5 χρονο απο τους γυφτοσκοπιανους δεν ξεχνιούνται. Είναι το ίδιο σιχαμένοι οπαδοί. Μας λενε κλέφτες, μας λενε χιτλερικους και ο.τι αλλο κατεβασει το γαμοστομα τους. Και εμείς χαϊδεύουμε με δηματους και μαλακιες.

Ειναι πολυ ενοχλητικό αυτο που κανουν...μονο δημοσια δεν εχουν πει οτι θελουμε να παιρνει το πρωταθλημα ο βου παρα ο πειραιας....παμε να γίνουμε κομπάρσοι αρκει να μην το παίρνει ο μαρινακης. Ε για μενα ειναι το ιδιο.....

Απο 22500 ο καθένας. Και περιμενω μονο να σηκωσω το κύπελλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Πέρσι όμως αγωνιστικά ήσουν κουρέλι από το 1ο λεπτό. Και όταν ο άλλος υπερέχει αγωνιστικά και χάνει ευκαιρίες τότε λογικό και οι αντίπαλοι οπαδοί να αναθαρρησουν. Πέτα τους δύο μπαλάκια στο 20λεπτο και έλα να δούμε ποιος θα πάρει την κερκίδα μετά 

Ετσι + οτι εμεις πανηγυριζαμε 2 3 εβδομαδες σε μπασκετ και μπαλα και ειχαμε παει εντελως αδειοι και χαχαχουχα.

Φετος ολα θα ειναι διαφορετικα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NIS21 said:

 

Φετος ολα θα ειναι διαφορετικα.

Ναι, αφού δεν θα χει κοσμο :P

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτείτε ποσο άσχημα νιώθαμε οταν το σηκώσαμε το 2016 και δεν μπορουσαμε να είμαστε μέσα....στην τελικη ο οπαδος τι περιμένει; να εχει απεναντι τους αλλους, να τους πάρει το κύπελλο και να τους τραγουδάει: "οποιος σας γαμαει ειναι ΑΕΚ"

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Με κόσμο, χωρίς νεκρες ζωνες και χωρίς ματ. Απλώς διαχωριστικά κάγκελα ανάμεσα στους οπαδούς. Για να ζήσει η Ελλάδα το δικό της χευζελ. 

Link to comment
Share on other sites

Ρε με κόσμο να κάνουμε τα αισχη κ οι Βουλγάρες να κάθονται σα κυρίες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ας γινει στο καυταντζογλειο με κοσμο.....απο 9000 ο καθενας να το χαρουν και οι αεκτζηδες απο μακεδονια και θρακη

Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι ας πούμε προσεγγιζες το ΟΑΚΑ με το τικετιο στο χέρι κ έτρωγες το χημικό γιατί έτσι από τα όργανα της τάξεως γιατί το κρατούσες με το αριστερό χέρι κ όχι με το δεξί.

Φαύλος κύκλος.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Ban Viveur said:

Μου αρέσει όταν ο μέσος οπαδός πιστεύει ότι σε ένα γερό μπάχαλο το πολύ πολύ θα κάψει ένα κανονάκι και θα επιστρέψει σπίτι του να σχολιάσει στο YouTube πόσο τους γαμήσαμε στην εξέδρα. Απολαμβάνω την αγανάχτηση του μέσου οπαδού για την ανικανότητα της πολιτείας να διοργανώσει ένα τελικό, λες και στο εξωτερικό  κάνουν προσκλητήριο κάφρων ή η αστυνομία αντιμετωπίζει με της ίδια κατανόηση την εξωτερίκευση στο γήπεδο των οικογενειακών ψυχολογικών  συνδρόμων του οπαδού. Αν θέλετε τελικούς, σαν και αυτούς που βλέπετε στην αλλοδαπή πρέπει να ισχύουν και οι ίδιες προϋποθέσεις και οι συνθήκες. Αυτές δεν υπάρχουν. Και ούτε θα υπάρξουν όσο το γήπεδο επικροτεί γελοίες, ανούσιες και εγκληματικές προοπτικές 

Όλες τις χώρες της αλλοδαπής δεν είναι το ίδιο. Δεν νομίζω ότι στην Ελλάδα γίνονται όσα γίνονται λογω κάποιας ανεκτικότητας της αστυνομίας. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω πέρσι δε νομίζω ότι χάσαμε την εξέδρα ούτε ότι υπήρχαν πολλοι μπαρμπάδες που σιγά σιγά φτάνουμε στην ηλικία τους για να λέμε την αλήθεια ?. Στην εξέδρα μας γινόταν πόλεμος για να βρεις θέση ενώ απέναντι κατέληξαν με μια θύρα λιγότερη αφού σαφέστατα δεν εξάντλησαν τα εισιτήρια. Λογικό αφού παίζαμε οακα απλώς το σημειώνω.

Απο εκεί και πέρα στο θέμα φωνής σε έναν αγώνα παίζουν ρόλο πολλά πράματα και λογικά στο τελος οι οπαδοί της ομάδας που παίζει καλύτερα και σηκώνει την κούπα ακούγονται περισσότερο. 

Οποιος σας γαμάει ειναι ΑΕΚ ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moukie said:

Εγω πέρσι δε νομίζω ότι χάσαμε την εξέδρα ούτε ότι υπήρχαν πολλοι μπαρμπάδες που σιγά σιγά φτάνουμε στην ηλικία τους για να λέμε την αλήθεια ?. Στην εξέδρα μας γινόταν πόλεμος για να βρεις θέση ενώ απέναντι κατέληξαν με μια θύρα λιγότερη αφού σαφέστατα δεν εξάντλησαν τα εισιτήρια. Λογικό αφού παίζαμε οακα απλώς το σημειώνω.

Απο εκεί και πέρα στο θέμα φωνής σε έναν αγώνα παίζουν ρόλο πολλά πράματα και λογικά στο τελος οι οπαδοί της ομάδας που παίζει καλύτερα και σηκώνει την κούπα ακούγονται περισσότερο. 

Οποιος σας γαμάει ειναι ΑΕΚ ?

Να το σηκώσουμε και ας έχουμε και καπη.....σκοπός ειναι να χαρεί ο κόσμος ενα κύπελλο ακομα. Βεβαια περυσι φαινοταν οτι η κερκιδα τους ηταν πιο ζωηρη....αφου ειχαν κατεβασει πρεζονια και γυφτους. τους πηγε και το ματς.....

Link to comment
Share on other sites

Νίκη με μπαλαρα και κόσμο, επεισόδια και αφαίρεση βαθμών στους βου και πρωταθλητής ο Βαγγέλης. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, moukie said:

Εγω πέρσι δε νομίζω ότι χάσαμε την εξέδρα ούτε ότι υπήρχαν πολλοι μπαρμπάδες που σιγά σιγά φτάνουμε στην ηλικία τους για να λέμε την αλήθεια ?. Στην εξέδρα μας γινόταν πόλεμος για να βρεις θέση ενώ απέναντι κατέληξαν με μια θύρα λιγότερη αφού σαφέστατα δεν εξάντλησαν τα εισιτήρια. Λογικό αφού παίζαμε οακα απλώς το σημειώνω.

Απο εκεί και πέρα στο θέμα φωνής σε έναν αγώνα παίζουν ρόλο πολλά πράματα και λογικά στο τελος οι οπαδοί της ομάδας που παίζει καλύτερα και σηκώνει την κούπα ακούγονται περισσότερο. 

Οποιος σας γαμάει ειναι ΑΕΚ ?

Γενικά σε ένα φόρουμ πρέπει να υπάρξει και λίγο γκρίνια, για αυτό και τα "μας πήραν την εξέδρα"

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Νίκη με μπαλαρα και κόσμο, επεισόδια και αφαίρεση βαθμών στους βου και πρωταθλητής ο Βαγγέλης. 

Τωρα κιολας που θα φοβουνται για αφαιρεση βαθμων πρεπει να γινει με κοσμο....να μην ερθουν καν ή να δώσουν τα εισιτήριά τους σε γέρους.

Αντε γιατι εχει ξεφυγει το θεμα με τους ψευτοπαραμυθαδες....ενα άνετο 2-0 χρειάζεται και ολη την ωρα:"παοκ μπινε....."

Link to comment
Share on other sites

Παρολο που η φανταστικη μας παε ειχε τη φαινη ιδεα να μη δωσει εισητηρια στα διαρκειας της 1 και 15 αυτοι που πρεπει βρηκαν το τροπο ειχαμε 3 θυρες παραπανω απο οσο δικαιουμασταν και ο ενας πανω στον αλλο με περιπου 24 25 χιλιαδες αντι 17 αλλα λογικο απο ενα σημειο και μετα να μουδιασουμε.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Η 15 όσες φορές έχω πάει μου έδωσε την εντύπωση παλαιμάχων οργανωμένων με πολλά οπαδικα "ένσημα" από το παρελθόν. Δεν υπάρχει σύγκριση με την 35-1.

Link to comment
Share on other sites

Στη 15 πανε τα πατησια οι πειρατες και ξεμπαρκοι που σιγουρα ειναι πιο μαχημοι(σε θεμα φωνης εννοω μη παει ο νου σας στο πονηρο)απο αυτους που πανε 5 7 9.Οχι μουκι δε λεω για σενα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, NIS21 said:

Στη 15 πανε τα πατησια οι πειρατες και ξεμπαρκοι που σιγουρα ειναι πιο μαχημοι(σε θεμα φωνης εννοω μη παει ο νου σας στο πονηρο)απο αυτους που πανε 5 7 9.Οχι μουκι δε λεω για σενα?

Όσες φορές έχω πάει περισσότερο διάλογο ανάμεσα στο πέταλο και την 3 βλέπω παρα με την 15.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Όσες φορές έχω πάει περισσότερο διάλογο ανάμεσα στο πέταλο και την 3 βλέπω παρα με την 15.

Ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει και στην 15, είναι οπαδική θύρα με κόσμο που φαίνεται ότι έχει πολλά ενσημα στο γήπεδο αλλά σαφώς μεγαλύτερης ηλικίας. Οταν γεμίζει είναι δυνατή αλλά πολλές φορές είναι μισή. Προτιμούμε θύρα 3  ?

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Νομιζα οτι πας στην 7 για αυτο το ειπα δε λεω για σενα γιατι εισαι μαχιμος αν και λιφο..?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×